25 stycznia 2024, 9:30 - Belek (Bellis Hotel Football Center)
Fredrik Ulvestad 23, 65, Efthýmis Kouloúris 48, 69, Luka Zahovič 71, 84 - Leon Grgić 75

Pogoń Szczecin: 77. Valentin Cojocaru - 28. Linus Wahlqvist (59, 56. Kacper Gołębiewski), 23. Benedikt Zech, 33. Mariusz Malec (88, 68. Danijel Lončar), 32. Leonárdo Koútris - 22. Wahan Biczachczjan (87, 53. Antoni Klukowski), 21. João Gamboa, 8. Fredrik Ulvestad, 20. Alexander Gorgon, 11. Kamil Grosicki (71, 51. Patryk Paryzek) - 9. Efthýmis Kouloúris (69, 10. Luka Zahovič).

SK Sturm Graz: 31. Luka Marić (46, 40. Matteo Bignetti) - 2. Max Johnston, 5. Gregory Wüthrich (79, 27. Gabriel Haider), 6. Alexandar Borković, 26. Tizian-Valentino Scharmer - 15. William Bøving (61, 38. Leon Grgić), 25. Stefan Hierländer (61, 21. Samuel Stückler), 35. Niklas Geyrhofer, 14. Javi Serrano - 36. Amady Camara, 9. Szymon Włodarczyk.

żółte kartki: João Gamboa, Ulvestad.

W 78. minucie Wahan Biczachczjan (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Matteo Bignetti obronił).

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Pogoń Szczecin wygrała 6-1 (1-0) z wicemistrzem, zdobywcą Pucharu Austrii i aktualnym wiceliderem austriackiej ekstraklasy - SK Sturm Graz.

W Sturmie wystąpił m.in. Szymon Włodarczyk.

xyz - 25 stycznia 2024, 11:31:28 - *.146.121.41.mobile.internet.t-mobile.pl
Nie no, teraz to już FC Paprykarz miszcz na 100%.

hehehe - 25 stycznia 2024, 11:32:50 - *.51.74.77
Hahaha a Raków tak się z nimi męczył w obu meczach a tu sobie Pogoń wsadziła im 6 bramek

he he he - 25 stycznia 2024, 11:45:22 - *.euro-net.pl
no tak, bo gra w Lidze Europy o grubą kasę a nic nieznaczący sparing to jedno i to samo

l 14 mp - 25 stycznia 2024, 11:50:27 - *.centertel.pl
To tylko sparing ale na tle wyników Rakowa że Sturmem w Europie naprawdę efekt łał.

Jontek - 25 stycznia 2024, 11:50:29 - *.centertel.pl
Sturm piąty skład a u nas podnieta!

brr - 25 stycznia 2024, 11:50:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co tu świętować.... wolałbym przegrać wszystkie sparingi a wygrywać wszystko w lidze ;p
Fajnie to wygląda...ale czy będzie przełożenie na ligę?

... - 25 stycznia 2024, 12:00:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pogrom !!!

Dunk - 25 stycznia 2024, 12:07:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
He kurde, ale wpiernicz Pogoni i to nie z byle jaką drużyną. Walka o puchary będzie mega ciekawa. Jest tyle pretendentów by reprezentować nas w Europie. Liga wszystko zweryfikuje.

MKS1948 - 25 stycznia 2024, 12:09:57 - *.205.132.78.mobile.internet.t-mobile.pl
@Jontek piaty sklad to cie na swiat wydal....Porownaj sobie sklad kiedy Sturm gral z Rakowem i ten z dzis.Malpi wnuczku

paprykarz - 25 stycznia 2024, 12:11:47 - *.datapacket.com
Dobra, dobra - mecz był ok, aż dziwne że ten Sturm tak dziadował, ale co do ligi to wyżej 5go nie podskoczymy...

kris - 25 stycznia 2024, 12:28:48 - *.225.206.190 (*.136.19.250)
O 9:30 grali !? Sturm pewnie jeszcze zaspany był

l 14 mp - 25 stycznia 2024, 13:13:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szansa na gre o Mistrza jest.Wszyscy byleby nie lecho-amicorz,który szkodzi tylko w naszej ekstraklasie.

Fdm - 25 stycznia 2024, 13:36:02 - *.centertel.pl
Haha a Raków z nimi odpadł z LKE xD

dispa - 25 stycznia 2024, 13:54:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No, no Pogoń robi furorę w meczach sparingowych i to ona zagra w finale PP na Narodowym z Rakowem.

Szekla - 25 stycznia 2024, 16:16:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A czy Sturm zagrał pierwszym składem?
Ktoś wie ?.
Bo Pogoń sprawiła im straszne lanie

ander_her - 25 stycznia 2024, 17:10:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Sturm grał rezerwami pierwszego składu plus goście do sprawdzenia mimo to wynik b dobry

Królowie - 25 stycznia 2024, 17:28:03 - *.centertel.pl
Brawo za pokonanie uczestnika LE zawsze to plus.

mundi - 25 stycznia 2024, 17:40:17 - *.240.139.6
pierwsze zadajcie sobie pytanie o istotę samej w sobie gry sparingowej nim zaczniecie się cieszyć ze zwycięstwa lub smucić z porażki. Bardzo dobrze tu widać w komentarzach , kto wie jakie były założenia tej gry...eksperci już wszystko kumają...po suchym wyniku, dramat

Pogon - 25 stycznia 2024, 17:47:45 - *.centertel.pl
Fajny sparing oby więcej takich meczów w lidze.

Wiener - 25 stycznia 2024, 18:38:28 - *.centertel.pl
Nie źle tam pogrywali widziałem ten mecz kontrolny

papilomira - 25 stycznia 2024, 18:57:55 - *.6.166.54.ipv4.supernova.orange.pl
ale kto pogrywał na pewno nie goscie Pogoś była gospodarzem nie zawszesnie to troche mecz 9-30 to tam bylo pozniej jak Ruskie ekipy o 7-30 graja czasem

mbutu - 25 stycznia 2024, 19:52:00 - *.16.66.157
Brawo. W nagrodę Pogoń otrzymuje 0 punktów.
Za poprzednie dwa zwycięstwa i dużą ilosć bramek, otrzymują dodatkowe 0 punktów.
Liderem tabeli jest Pogoń z 0 punkami, na drugim miejscu jest nikt, bo nikogo to nie obchodzą wyniki sparingów.

Syberka - 25 stycznia 2024, 22:31:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W podstawowym składzie Pogoni tylko dwóch Polaków, w tym jeden emeryt. Brawo!