20 stycznia 2024, 11:30 - Umag (Sport Centre Stella Maris)
HNK Hajduk (Split) 3-1 Śląsk Wrocław
Marko Livaja 75, Nikola Kalinić 83 (k), Emir Sahiti 90 - Patryk Klimala 79 (k)

HNK Hajduk (Split): 13. Ivan Lučić - 20. Niko Sigur, 25. Filip Uremović, 31. Zvonimir Šarlija, 18. Fahd Moufi (60, 7. Anthony Kalik) - 77. Emir Sahiti, 21. Rokas Pukštas, 6. Mihael Žaper, 30. László Kleinheisler (74, 8. Vadis Odjidja-Ofoe) - 10. Marko Livaja, 23. Filip Krovinović (74, 9. Nikola Kalinić).

Śląsk Wrocław: (I połowa) 12. Rafał Leszczyński - 27. Martin Konczkowski, 4. Łukasz Bejger, 5. Aleks Petkow, 19. Patryk Janasik - 24. Piotr Samiec-Talar, 8. Patrick Olsen, 16. Peter Pokorný, 17. Petr Schwarz, 10. Nahuel Leiva - 9. Erik Expósito. (II połowa) 35. Kacper Trelowski - 33. Jehor Macenko, 87. Simeon Petrow, 2. Aleksander Paluszek, 34. Rosen Bożinow - 26. Burak İnce, 28. Michał Rzuchowski, 23. Daniel Łukasik, 18. Karol Borys, 90. Lewuis Peña (70, 22. Mateusz Żukowski) - 11. Patryk Klimala.

żółte kartki: Pukštas - Macenko.

Przebywający na zgrupowaniu w Chorwacji Śląsk Wrocław przegrał 1-3 (0-0) z wicemistrzem i zdobywcą Pucharu Chorwacji, a także aktualnym liderem chorwackiej ekstraklasy - HNK Hajduk.

W zespole Hajduka wystąpił m.in. były piłkarz Legii Warszawa Vadis Odjidja-Ofoe.

źródło: własne

Dodano: 20 stycznia 2024, 13:17:13

Xxx - 20 stycznia 2024, 13:22:00 - *.tel.tkb.net.pl
Przekręcili Śląsk i tyle .... ale w sumie sami sobie winni z taką gra....

Jahanbakhs - 20 stycznia 2024, 13:22:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po tylu latach dominacji Dinama może w końcu Hajduk zdobędzie mistrzostwo. Perisić powrócił tam też na stare śmieci na koniec kariery. Bardzo wymagający sparingpartner dla Śląska i o to właśnie chodzi.

zzz - 20 stycznia 2024, 13:34:15 - *.136.139.74
Ale ten Hajduk napakowany: Livaja, Vadis, Sahiti...Można by z tego niezłą Legię złożyć! <3

Ali - 20 stycznia 2024, 13:36:35 - *.centertel.pl
Hajduk grał bez spiny slask grał na maksa swoich umiejętności karny dla Śląska z kapelusza tak samo dla Hajduka Karol Borys przerasta ta drużynę oby jak najszybciej odszedł najlepiej do Holandii Erik dno i kupa mułu drewniany jak zawsze Daniel Łukasik co najwyżej okręgówka Burak Ince jeździec bez głowy Klimala wroc skad przyszedłeś bo zaczynasz gwiazdorzyc Śląsk to drużyna jednej rundy w tej już tylko pikowanie w dół

Umag - 20 stycznia 2024, 14:09:52 - *.146.132.57.mobile.internet.t-mobile.pl
Mecz wyrównany! WKS zagrał 23piłkarzami.Sedzia klasa zakładowa. Ogólnie dobra jednostka treningowa.

Szekla - 20 stycznia 2024, 14:14:41 - *.147.12.250.mobile.internet.t-mobile.pl
Dwa mecze dwie porazki i jak z tym grac w ewentualnyh pucharach ?

PL - 20 stycznia 2024, 14:40:31 - *.dynamic.chello.pl
Żadne dwie porażki. W obydwu meczach podstawowy skład grał tylko w pierwszych połowach. Z Dinamem wygrał 3:2 bo nieuznana bramka zdobyta prawidłowo. Z Hajdukiem 0:0.

Ty - 20 stycznia 2024, 14:51:49 - *.29.23.222.ipv4.supernova.orange.pl
Do Ali Śląsk nie lech aby pikowali w dul tabel

## - 20 stycznia 2024, 19:58:47 - *.dynamic.inetia.pl
To jest przedsmak "przygody" Śląska w Europie w sezonie 2024/2025, o ile się zakwalifikują, na co niestety wiele wskazuje.

@PL - 20 stycznia 2024, 20:08:21 - *.dynamic.chello.pl
Gadasz jak potłuczony. Dwie zasłużone porażki Śląska i żadnych prawidłowych bramek nie było ale rozumiem trzeba manipulować na 90minut

janek - 20 stycznia 2024, 20:46:05 - *.nycmny.east.verizon.net
w europie naze druzyny nie istnieją tylkp legia i lech cos tam osiągają reszta ma za krotka kołder napinają się w lidze gdzie niski poziom a w europie tragedia

krzyś - 21 stycznia 2024, 8:01:37 - *.play-internet.pl

Kyjza - 21 stycznia 2024, 8:31:15 - *.dip0.t-ipconnect.de
I te ćwoki ze wroclawia chcom grac we pucharkach?

Marecco - 21 stycznia 2024, 8:39:43 - *.business.static.vectranet.pl
Kyjza. Chcom. Jesteś podrecznikowym wzorce cwoka.

PL - 22 stycznia 2024, 10:30:53 - *.dynamic.chello.pl
Gdybyś miał IQ wyższe od małpy to byś był w stanie znaleźć skrót z tego meczu i zobaczyć nieuznaną bramkę.