31 stycznia 2024, 9:05
Jagiellonia Białystok 2-2 Zoria Ługańsk
Afimico Pululu 30, Jesús Imaz 63 - Ołeksandr Jacyk 75, Dmytro Myszniow 78

Jagiellonia Białystok: 1. Zlatan Alomerović (61, 50. Sławomir Abramowicz) - 16. Michal Sáček (72, 3. Dušan Stojinović), 72. Mateusz Skrzypczak (61, 4. Jetmir Haliti), 17. Adrián Diéguez, 27. Bartłomiej Wdowik (81, 36. Jakub Lewicki) - 7. Dominik Marczuk (46, 28. José Naranjo), 14. Jarosław Kubicki (61, 39. Aurélien Nguiamba), 8. Nené (72, 6. Taras Romanczuk), 99. Kristoffer Hansen (81, 18. Tomasz Kupisz) - 11. Jesús Imaz (81, 77. Wojciech Łaski), 10. Afimico Pululu (61, 9. Kaan Caliskaner).

Zoria Ługańsk: (I połowa) 1. Ołeksandr Saputin - 70. Ihor Kyriuchancew, 55. Ânderson Jordan, 74. Christopher Nwaeze, 11. Juninho - 22. Petar Mićin, 8. Ołeksij Chachlow, 16. Wikentij Wołoszyn, 20. Wjaczesław Czurko - 39. Eduardo Guerrero, 19. Władysław Buhaj. (II połowa) 1. Ołeksandr Saputin - 2. Bohdan Butko, 74. Christopher Nwaeze (84, 31. Artem Benediuk), 3. Anton Bol, 47. Roman Wantuch - 10. Artem Słesar, 15. Kyryło Dryszluk, 5. Ołeksandr Jacyk, 7. Denys Antiuch - 39. Eduardo Guerrero, 9. Dmytro Myszniow.

żółte kartki: Wdowik, Diéguez - Antiuch, Bol.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).

W 86. minucie Kaan Caliskaner (Jagiellonia) nie wykorzystał rzutu karnego (Ołeksandr Saputin obronił).

Jagiellonia Białystok zremisowała 2-2 (1-0) w meczu sparingowym rozegranym w Turcji z Zorią Ługańsk - 14. drużyną ukraińskiej ekstraklasy.

W drużynie Zorii zagrał m.in. Bohdan Butko (w przeszłości Lech Poznań).

źródło: własne

Dodano: 31 stycznia 2024, 10:53:15

Kopacz - 31 stycznia 2024, 10:55:12 - *.giganet.net.pl
Najważniejsze że bez urazów Powodzenia Jagiellonia!

kolesław - 31 stycznia 2024, 11:00:16 - *.bialystok.vectranet.pl
Romańczuk beznadziejny mecz. Masa straconych piłek, brak panowania na nią i podanie do przeciwnika przy pierwszej straconej bramce. Od jego wejścia na boisko, Zoria miała dwa razy więcej sytuacji niż przez cały mecz. Do 70 minuty totalna przewaga Jagi, Zoria praktycznie nie istniała.

gwint - 31 stycznia 2024, 11:06:39 - *.43.251.170.ipv4.supernova.orange.pl
Jagiellonia - Zoria 2:2
Cracovia - Zoria 2:0
skład Zorii identyczny (tyle, że ci co grali z Cracovią w 1. połowie tu wyszli w 2. połowie, a ci co tu grali w 2.połowie - tu grali od początku.
szkoda że Cracovia potrafi się zmobilizować tylko na pojedyncze mecze

l 14 mp - 31 stycznia 2024, 11:07:07 - *.ip-139-99-138.net
Jaga mogłaby to wygrać gdyby wykorzystała karnego, Lech, Raków, Jaga, Śląsk ciekawie zapowiada się walka o mistrzostwo i sporo drużyn nad legią.

maxiu - 31 stycznia 2024, 11:26:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Boże Adrian! Czy Ty nie widzisz co wyprawia Taras? W pojedynkę przegrał wygrany mecz

dlugopisy - 31 stycznia 2024, 11:51:36 - *.6.68.34.ipv4.supernova.orange.pl
Romanczuk juz szybkościowo nie wyrabia, już w lidze miał masę kartek, a powinien mieć wiecej, ale sędziowie go oszczędzają, bo go znają.

Bergwijn - 31 stycznia 2024, 11:55:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szału nima patrząc na te rozegrane sparingi 🤷‍♂️

Seat LEON - 31 stycznia 2024, 12:03:45 - *.212.146.238.siec.idealan.pl
Romańczuk od dawna same straty, zobaczcie na ilość straconych goli w rundzie jesiennej z nim w składzie i bez. Dziwię się, że przedłużyli z nim kontrakt.

Wałek - 31 stycznia 2024, 12:30:48 - *.fiberway.pl