23 stycznia 2024, 15:30 - Kadriye (Papillon Sports Center)
Ruch Chorzów 1-1 Kecskeméti TE
Miłosz Kozak 12 - Ákos Szendrei 66

Ruch Chorzów: 36. Dante Stipica (46, 1. Michał Buchalik) - 59. Patryk Stępiński (46, 8. Patryk Sikora), 20. Szymon Szymański (26, 4. Przemysław Szur), 21. Maciej Sadlok (62, 77. Mateusz Bartolewski) - 96. Robert Dadok (46, 26. Kacper Michalski), 7. Juliusz Letniowski (46, 10. Tomasz Foszmańczyk), 22. Filip Starzyński (46, 88. Adam Vlkanova), 70. Miłosz Kozak (70, 24. Bartłomiej Barański), 54. Filip Wilak (62, 33. Mike Huras; 81, 13. Łukasz Moneta), 13. Łukasz Moneta (70, 96. Robert Dadok) - 19. Michał Feliks (46, 95. Daniel Szczepan).

Kecskeméti TE: (I połowa) 20. Bence Varga - 9. Milán Májer, 15. Alex Szabó, 18. Csaba Belényesi, 6. Levente Katona, 77. Márió Zeke - 8. Bence Banó-Szabó, 16. Levente Vágó, 27. Donát Zsótér, 29. Krisztofer Horváth - 7. Gergő Pálinkás. (II połowa) 46. Roland Kersák - 25. Olivér Nagy, 26. Kornél Szűcs, 22. Imre Polyák, 57. Patrick Iyinbor, 77. Márió Zeke (72, 70. Dávid Artner) - 23. Mychajło Meschi, 4. Pál Helmich, 19. Zoltán Derekas, 14. Kolos Kovács - 99. Ákos Szendrei.

żółte kartki: Belényesi, Helmich.

W 23. minucie Krisztofer Horváth (Kecskemét) nie wykorzystał rzutu karnego (Dante Stipica obronił).

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Ruch Chorzów zremisował 1-1 (1-0) z Kecskeméti TE - wicemistrzem Węgier i aktualnie ósmą drużyną tamtejszej ekstraklasy.

źródło: własne

Dodano: 23 stycznia 2024, 17:17:15

l 14 mp - 23 stycznia 2024, 17:18:09 - *.centertel.pl
No i pięknie, to tylko zapowiedź spadku Ruchu, Węgrzy w drugiej połowie ładnie ich cisli i Buchalik ratował Ruch. Pierwszy spadkowicz już znany.

niebieski - 23 stycznia 2024, 17:18:24 - *.dynamic.chello.pl
obrońca potrzebny od zaraz

fsdse - 23 stycznia 2024, 17:23:21 - *.181.100.190
no żeby nie wygroć z keczkemetami to jo już ni wim.

jAgA - 23 stycznia 2024, 17:24:09 - *.dynamic.chello.pl
Ładnie gra Ruch juz za Niedzwiedzia. Ruch powinien sie utrzymac - dobre transfery, reszta nie ma takich. Niewielka strata zostanie po 5 kolejkach zlikwidowana. Srodek tabeli bedzie.

@jaga - 23 stycznia 2024, 17:27:10 - *.129.145.15
Akal16mp z Dadokiem i Stępińskim to możecie sobie grać o baraże w 1 lidze a Niedźwiedź na poprzednią wiosnę wygrał tylko 2 mecze.

Zxc - 23 stycznia 2024, 17:33:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jedyny ciąg na bramkę ma Kozak ⚽ i ładna bramka jego,,,,,jeszcze trochę muszą potrenować z niedźwiedziem i będzie oki, gra dużo lepsza

Widzew10 - 23 stycznia 2024, 17:35:01 - *.dynamic.chello.pl (*.253.206.179)
Dadok, Stępiński i Vlkanowa będą dużymi wzmocnieniami. Ruch pewne utrzymanie. Warta ,ŁKS i Cracovia lecą. WRWE.

\G/liwice - 23 stycznia 2024, 17:38:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ruch się utrzyma.Dobre transfery.Janek Niedźwiedź to jest gość.Leci bezzębny bankrut z zabrza za długi.

RUCH1920 - 23 stycznia 2024, 17:54:22 - *.centertel.pl
Szymański to totalne dno, piłkarz nie na ekstraklasę. Nie wiem co widzą w nim trenerzy. Prawie kazdy mecz to wielblad ktory kosztuje punkty.Powinien być jeszcze transfer w obronie bo to była nasza największa bolączka a zmieniło się w tej formacji bardzo niewiele.

bemo(L) - 23 stycznia 2024, 17:58:20 - *.static.reverse.lstn.net (*.253.206.179)
Z Legia 22 tys juz. My tez to monitorujemy . 40 tys na luzie.

@bemol - 23 stycznia 2024, 18:09:20 - *.16.192.206
Jakie40 tysi jak do tej pory razem z karnetami sprzedano tylko 16 tysi biletów, jak tam w taką pogodę będzie 25 tysi to będzie dobrze bo już bilety na promocji na transmisji że sparingu rozdają.

R - 23 stycznia 2024, 18:13:03 - *.dynamic.chello.pl
20 tysięcy z gośćmi jest sprzedanych. 30+ tyś będzie.

KatowiceR - 23 stycznia 2024, 18:49:57 - *.centertel.pl
Na kilka dni przed meczem Ruch-Slask było sprzedanych ok 18 tys. ..finalnie było 29 tys....w ostatnich dniach jest największą dynamika sprzedaży....

Dąb - 23 stycznia 2024, 20:18:29 - *.static.reverse.lstn.net
Katowice 100% Ruch.

kibic - 23 stycznia 2024, 21:14:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto pozwolił na taki cyrk przed budynkiem więzienia w Radomiu !!!!!!!!!!!!!!!! ???????????

Ema - 23 stycznia 2024, 21:22:12 - *.syrion.pl
Cyrkowiec

PiastGKS - 23 stycznia 2024, 23:05:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Heheh Ruch to taka Miedź Legnica, nabrali szrotu i zleca z hukiem buhaha Ale wpierw oddawać kase za bandy bidoki buhaha

Tytus - 23 stycznia 2024, 23:16:54 - *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Za jakie bandy.Ruch za nic nie zapłaci.

RUCH1920 - 24 stycznia 2024, 3:21:14 - *.jmdi.pl
Bramka zawalona wg przez Szura....co on chcial zrobic?cienko wygląda obrona, mam nadzieję że Stępiński będzie mocnym punktem.

ert - 24 stycznia 2024, 11:21:09 - *.internetdsl.tpnet.pl