[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, grupa: D - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 14 34 11 1 2 46-21 6 0 1 23-6 5 1 1 23-15
2.  Cracovia 14 25 8 1 5 35-28 5 1 1 22-12 3 0 4 13-16
3.  Resovia 14 23 7 2 5 25-28 5 0 2 18-11 2 2 3 7-17
4.  Korona Kielce 14 19 6 1 7 26-22 4 1 2 16-7 2 0 5 10-15 2 3 1 0 1 5-4
5.  Wisła Puławy 14 19 6 1 7 19-30 4 1 2 13-11 2 0 5 6-19 2 3 1 0 1 4-5
6.  TOP 54 Biała Podlaska 14 18 6 0 8 25-26 5 0 2 21-10 1 0 6 4-16
7.  Motor Lublin 14 13 3 4 7 17-27 2 2 3 8-10 1 2 4 9-17
8.  Stal Rzeszów 14 11 3 2 9 23-34 3 1 3 17-11 0 1 6 6-23

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Wisła Kraków    3-1 0-1 3-0 5-1 1-0 3-2 8-1 
 2 Cracovia3-6     4-1 3-2 3-0 4-1 2-2 3-0 
 3 Resovia2-4 1-2     2-1 2-0 4-0 3-1 4-3 
 4 Korona Kielce2-3 1-2 5-0     2-0 1-0 1-1 4-1 
 5 Wisła Puławy1-4 3-1 0-0 4-3     2-1 0-1 3-1 
 6 TOP 54 Biała Podlaska3-1 5-3 5-1 1-2 1-2     5-1 1-0 
 7 Motor Lublin2-2 0-4 1-2 1-0 1-2 3-0     0-0 
 8 Stal Rzeszów2-3 3-0 2-2 1-2 5-1 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Stal Rzeszów 3-1 Motor Lublin 22 sierpnia, 12:00
Jan Zawadzki 9 (s), Szymon Salamon 20, Mateusz Małek 74 - Grzegorz Nasalski 80
Korona Kielce 2-0 Wisła Puławy 21 sierpnia, 12:00
Mateusz Jas 57, Adrian Bolek 78
na boisku przy ZSO nr 14
Wisła Kraków 1-0 TOP 54 Biała Podlaska 21 sierpnia, 15:00
Bartłomiej Sowa 72
w Myślenicach
Resovia 1-2 Cracovia 21 sierpnia, 13:00
Kacper Podlipni 49 (s) - Bartosz Zgłobik 74, Wiktor Piekarz 76
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Motor Lublin 0-4 Cracovia 28 sierpnia, 12:00
Konrad Gorszkow 9 (k), 26 (k), 58, Wiktor Piekarz 48
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 5-1 Resovia 30 sierpnia, 15:00
Karol Domański 6, 19, 69, Jakub Andrzejczuk 32, Bartosz Nieciecki 85 - Mikołaj Modrzejewski 23
Wisła Puławy 1-4 Wisła Kraków 28 sierpnia, 12:00
Jakub Welter 37 - Filip Kowalski 9, 41, Bartosz Zimnicki 81, Kacper Przybyłko 89
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 1-2 Korona Kielce 29 sierpnia, 14:30
Szymon Salamon 65 - Michał Pokora 78, Kacper Żabka 89

Kolejka 3 - 4-5 września

Korona Kielce 1-1 Motor Lublin 4 września, 12:00
Michał Pokora 76 - Kacper Tracz 79
na boisku przy ZSO nr 14
Wisła Kraków 8-1 Stal Rzeszów 5 września, 12:00
Wojciech Urbański 9, 21, Bartosz Zimnicki 16, 43, Filip Kowalski 48, Adam Pieniądz 75, Tomasz Dusik 80, Kacper Klimek 89 - Benedykt Piotrowski 28
w Myślenicach
Resovia 2-0 Wisła Puławy 4 września, 13:00
Mikołaj Marciniec 34, Mikołaj Modrzejewski 67
na bocznym boisku
Cracovia 4-1 TOP 54 Biała Podlaska 4 września, 10:00
Mikołaj Wrona 20, 32, Konrad Gorszkow 80, 90 - Jakub Pestka 78 (s)
w Rącznej

Kolejka 4 - 11-12 września

Wisła Puławy 3-1 Cracovia 11 września, 15:00
Jakub Welter 9, Kacper Szymanek 34, Leonard Brykowski 90 - Michał Kęska 36
Stal Rzeszów 2-2 Resovia 11 września, 16:00
Szymon Baj 49, Mateusz Małek 87 - Dawid Pieniążek 20, Jakub Maćkowiak 55
Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków 10 września, 13:00
Michał Pokora 41, Marcel Łukawski 82 (k) - Michał Głogowski 20, 31, Maciej Pachel 49
na boisku przy ZSO nr 14
TOP 54 Biała Podlaska 5-1 Motor Lublin 11 września, 17:00
Karol Domański 15, 45, Kacper Niedziela 25, Jakub Piwowar 51, Adrian Wnuk 67 - Oliwier Jakubaszek 37

Kolejka 5 - 18-19 września

Wisła Kraków 3-2 Motor Lublin 18 września, 14:00
Kacper Przybyłko 53, 83, Tomasz Stanaszek 90 - Igor Miszta 41, Kacper Tracz 60
w Myślenicach
Resovia 2-1 Korona Kielce 18 września, 13:00
Jakub Maćkowiak 31, Mikołaj Modrzejewski 49 - Michał Pokora 66
na bocznym boisku
Cracovia 3-0 Stal Rzeszów 18 września, 12:00
Stanisław Hulidow 55, Michał Kęska 75, Mikołaj Wrona 80
w Rącznej
TOP 54 Biała Podlaska 1-2 Wisła Puławy 18 września, 12:00
Jakub Andrzejczuk 53 - Leon Brykowski 63, Kacper Szymanek 84

Kolejka 6 - 25-26 września

Motor Lublin 1-2 Wisła Puławy 25 września, 13:00
Kacper Tracz 16 - Bartosz Furga 58, Jan Czapla 66
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 1-2 TOP 54 Biała Podlaska 25 września, 12:00
Benedykt Piotrowski 64 - Karol Domański 38, Adrian Wnuk 61
Korona Kielce 1-2 Cracovia 25 września, 12:00
Michał Sobieniak 57 - Konrad Gorszkow 75, Michał Kęska 86
na boisku przy ZSO nr 14
Wisła Kraków 0-1 Resovia 25 września, 11:00
Mikołaj Marciniec 28
w Myślenicach

Kolejka 7 - 2-3 października

Resovia 3-1 Motor Lublin 3 października, 13:00
Jakub Maćkowiak 16, Dawid Pieniążek 26, Mikołaj Marciniec 80 - Bartosz Piłat 13
na bocznym boisku
Cracovia 3-6 Wisła Kraków 2 października, 12:00
Konrad Gorszkow 18, 45, Adam Wierzbicki 42 - Mateusz Stanek 4, 82, 84, Konrad Gorszkow 23 (s), Mateusz Satuła 59, Filip Kowalski 90
w Rącznej
TOP 54 Biała Podlaska 1-2 Korona Kielce 2 października, 12:30
Jakub Andrzejczuk 17 - Daniel Bąk 62, Michał Pokora 67
Wisła Puławy 3-1 Stal Rzeszów 3 października, 12:00
Antoni Hawryło 33, Jakub Welter 53, Leonard Brykowski 79 - Patryk Mazur 62
na bocznym boisku

Kolejka 8 - 9-10 października

Motor Lublin 0-0 Stal Rzeszów 9 października, 12:00
na bocznym boisku
Wisła Puławy 4-3 Korona Kielce 10 października, 12:00
Jan Czapla 2, Kacper Szymanek 23, 39, Jakub Welter 71 - Kamil Krzemiński 26, Adrian Bolek 65, Igor Błaszczyk 68
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 3-1 Wisła Kraków 9 października, 12:00
Dominik Sikora 25, Karol Domański 52, Bartłomiej Matejek 65 - Radosław Skała 90
Cracovia 4-1 Resovia 10 października, 18:00
Michał Kęska 9, Mateusz Tabisz 58, Łukasz Kurek 78, Mikołaj Wrona 80 - Dawid Pieniążek 56
w Rącznej

Kolejka 9 - 16-17 października

Cracovia 2-2 Motor Lublin 16 października, 13:00
Mateusz Tabisz 53, Łukasz Kurek 62 - Bartosz Piłat 28, Leon Sadłowski 90
w Rącznej
Resovia 4-0 TOP 54 Biała Podlaska 16 października, 13:00
Mikołaj Marciniec 35, 51, Dawid Pieniążek 67, Oskar Sowa 84
na bocznym boisku
Wisła Kraków 5-1 Wisła Puławy 16 października, 13:00
Kacper Rojkowicz 4, 90, Maksymilian Rachfał 57, Kacper Przybyłko 73, Bartosz Zimnicki 88 - Kacper Szymanek 85
w Myślenicach
Korona Kielce 4-1 Stal Rzeszów 13 października, 14:00
Kamil Krzemiński 6, Adrian Bolek 21, Damian Wawszczyk 75, Marcel Łukawski 87 - Szymon Baj 19
na boisku przy ZSO nr 14

Kolejka 10 - 23-24 października

Motor Lublin 1-0 Korona Kielce 23 października, 13:00
Przemysław Namięta 72
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 2-3 Wisła Kraków 24 października, 14:30
Kamil Mazur 4, Marcel Kowalewski 51 - Kacper Rojkowicz 7, Filip Kowalski 23, Michał Głogowski 40
Wisła Puławy 0-0 Resovia 24 października, 12:30
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 5-3 Cracovia 23 października, 11:00
Karol Domański 32, 44, Jakub Andrzejczuk 34, Bartosz Nieciecki 51, Miłosz Koryciński 87 - Wiktor Piekarz 10, Łukasz Kurek 36, Adam Wierzbicki 56

Kolejka 11 - 30-31 października

Motor Lublin 3-0 TOP 54 Biała Podlaska 30 października, 13:00
Bartłomiej Donda 31, Kacper Najda 52, Oliwier Jakubaszek 76
na bocznym boisku
Cracovia 3-0 Wisła Puławy 10 listopada, 15:00
Michał Kęska 4, 82, Konrad Gorszkow 45
w Rącznej / w pierwotnym terminie (30 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Resovia 4-3 Stal Rzeszów 30 października, 12:00
Dawid Pieniążek 9, Mikołaj Modrzejewski 35, Paweł Stępak 77, 90 - Marcel Kowalewski 23, Szymon Kądziołka 75, 81
na bocznym boisku
Wisła Kraków 3-0 Korona Kielce 29 października, 16:00
Michał Głogowski 53, Michał Prochwicz 70, Kacper Przybyłko 80
w Myślenicach

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Motor Lublin 2-2 Wisła Kraków 7 listopada, 12:00
Borys Kisiel 32, Grzegorz Nasalski 51 - Michał Głogowski 47, Adam Pieniądz 67
na bocznym boisku
Korona Kielce 5-0 Resovia 5 listopada, 14:00
Kacper Żabka 49, 82, Kamil Krzemiński 53, Wojciech Kotulak 62, Kacper Konieczny 88
na boisku przy ZSO nr 14
Stal Rzeszów 3-0 Cracovia 6 listopada, 12:30
Szymon Kądziołka 22, Szymon Salamon 82, Kamil Mazur 89
Wisła Puławy 2-1 TOP 54 Biała Podlaska 7 listopada, 14:30
Jakub Welter 48, 70 - Marcin Sawczuk 86
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Wisła Puławy 0-1 Motor Lublin 14 listopada, 12:00
Przemysław Namięta 9
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 1-0 Stal Rzeszów 13 listopada, 12:00
Karol Domański 82
Cracovia 3-2 Korona Kielce 14 listopada, 15:00
Łukasz Kurek 6, Wiktor Piekarz 22, Michał Dykacz 87 - Marcel Łukawski 26, Daniel Bąk 30
w Rącznej
Resovia 2-4 Wisła Kraków 13 listopada, 13:00
Dawid Pieniążek 63, Kornel Rębisz 65 - Michał Głogowski 41, Filip Kowalski 48, Bartosz Zimnicki 81, Wiktor Jaślar 90
na bocznym boisku

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Motor Lublin 1-2 Resovia 28 listopada, 12:00
Kacper Tracz 87 - Mateusz Zięba 11, Jacek Bulik 90
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (20 listopada, 12:00) odwołany
Wisła Kraków 3-1 Cracovia 20 listopada, 10:00
Michał Głogowski 3, Marcin Górkiewicz 38, Maciej Pachel 60 - Michał Kęska 31
w Myślenicach
Korona Kielce 1-0 TOP 54 Biała Podlaska 21 listopada, 12:00
Kacper Żabka 50
na boisku przy ZSO nr 14
Stal Rzeszów 5-1 Wisła Puławy 19 listopada, 14:00
Błażej Langer 5, Szymon Salamon 17, Szymon Kądziołka 39, Oliwier Galara 45, Tomasz Sędzimir 60 - Michał Ruciński 52

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas