[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, grupa: C - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Raków Częstochowa 11 28 9 1 1 41-10 6 0 0 26-4 3 1 1 15-6
2.  Zagłębie Lubin 10 25 8 1 1 28-9 3 1 0 8-2 5 0 1 20-7
3.  Górnik Zabrze 11 19 6 1 4 24-18 3 0 2 11-8 3 1 2 13-10
4.  Śląsk Wrocław 11 16 5 1 5 21-21 3 1 1 9-4 2 0 4 12-17
5.  Zagłębie Sosnowiec 10 13 4 1 5 19-26 2 1 3 11-14 2 0 2 8-12
6.  FC Wrocław Academy Wrocław 11 10 3 1 7 13-27 1 1 4 8-19 2 0 3 5-8
7.  Miedź Legnica 11 7 2 1 8 12-35 0 1 4 5-18 2 0 4 7-17
8.  Odra Opole 11 6 1 3 7 10-22 1 0 5 7-14 0 3 2 3-8

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Raków Częstochowa    2-0 5-1 5-1 2-1 8-1 4-0 
 2 Zagłębie Lubin    1-0 5-1 1-0 1-1 
 3 Górnik Zabrze3-1 0-2     4-2 1-3 3-0 
 4 Śląsk Wrocław0-0 1-3 3-0     4-1 1-0 
 5 Zagłębie Sosnowiec2-6 3-3 5-2     0-2 0-1 1-0 
 6 FC Wrocław Academy Wrocław0-4 1-3 1-5 2-1     2-4 2-2 
 7 Miedź Legnica3-8 1-6 1-2 0-2     0-0 
 8 Odra Opole0-2 1-3 1-4 2-3 0-1 3-1     

Kolejka 1 - 5-6 marca

Zagłębie Lubin 1-0 Miedź Legnica 5 marca, 12:00
Maciej Rogowski 81
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 4-2 Śląsk Wrocław 5 marca, 15:00
Mateusz Kulig 2, Patryk Marek 42, Marcel Kąkol 89, Szymon Wąsik 90 - Dawid Graczyk 5, Eryk Sikora 29
na stadionie Walki
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Odra Opole 5 marca, 14:00
Bartosz Paszczela 18
na bocznym boisku
FC Wrocław Academy Wrocław 0-4 Raków Częstochowa 5 marca, 16:00
Mateusz Głowiński 36, 41, Miłosz Rogula 72, Łukasz Józefczyk 88
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa

Kolejka 2 - 12-13 marca

Miedź Legnica 3-8 Raków Częstochowa 12 marca, 16:00
Jakub Kaczemba 30, Andrzej Bolesta 60, Marcel Ratajski 67 - Patryk Malamis 11, 15, 68, Mateusz Głowiński 20, 33, 72, Łukasz Józefczyk 25 (k), Jakub Rozwadowski 90
na boisku w Parku Miejskim
Odra Opole 0-1 FC Wrocław Academy Wrocław 12 marca, 12:00
Jakub Maścianica 77
na boisku Centrum Sportu
Śląsk Wrocław 4-1 Zagłębie Sosnowiec 12 marca, 13:00
Wiktor Benedyktowicz 10, 42 (k), Olivier Burda 27, Miłosz Kurowski 75 - Karol Adamiec 35
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa
Zagłębie Lubin 1-0 Górnik Zabrze 9 marca, 15:00
Tobiasz Starosta 34
na bocznym boisku nr 5 / w pierwotnym terminie (12 marca, 15:30) odwołany

Kolejka 3 - 19-20 marca

Górnik Zabrze 3-0 Miedź Legnica 19 marca, 15:00
Krzysztof Kolanko 52, Szymon Wąsik 68, Patryk Marek 81
na stadionie Walki
Zagłębie Sosnowiec 2-6 Zagłębie Lubin 19 marca, 14:00
Bartosz Paszczela 2, Igor Dziedzic 80 - Mateusz Skoczylas 13, 16, 25, Kamil Fura 20, Aleksander Kubacki 32, Marcel Świątek 34
na bocznym boisku
FC Wrocław Academy Wrocław 2-1 Śląsk Wrocław 19 marca, 16:00
Filip Stuglik 45, Andrzej Okulicz-Kozaryn 90 - Antonio Ruman 45
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa
Raków Częstochowa 4-0 Odra Opole 20 marca, 12:00
Mateusz Głowiński 7, 74, Nikodem Kitowski 22, Fabian Gacek 66
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 26-27 marca

Miedź Legnica 0-0 Odra Opole 26 marca, 12:00
na boisku w Parku Miejskim
Śląsk Wrocław 0-0 Raków Częstochowa 26 marca, 16:00
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa
Zagłębie Lubin 5-1 FC Wrocław Academy Wrocław 27 marca, 12:00
Marcel Świątek 19, Mateusz Skoczylas 35, 36, 74, Jan Bonikowski 85 - Oskar Twardowski 29
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 1-3 Zagłębie Sosnowiec 26 marca, 13:00
Szymon Wąsik 90 - Antoni Kulawiak 18, Igor Dziedzic 28, Alan Sałapatek 75
na stadionie Walki

Kolejka 5 - 2-3 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec 0-1 Miedź Legnica 2 kwietnia, 14:00
Igor Kyzioł 11
na bocznym boisku
FC Wrocław Academy Wrocław 1-5 Górnik Zabrze 3 kwietnia, 13:00
Kacper Borowski 85 - Mateusz Kulig 37, Szymon Wąsik 47, 68, 78, Wiktor Nowak 90
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa
Raków Częstochowa 2-0 Zagłębie Lubin 2 kwietnia, 17:00
Patryk Malamis 6, 75
na bocznym boisku
Odra Opole 1-4 Śląsk Wrocław 2 kwietnia, 12:00
Wiktor Andruszko 50 - Wiktor Benedyktowicz 14, Mateusz Lipiński 42, Oliwier Ćwikła 89, Jakub Solarz 90
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 6 - 9-10 kwietnia

Miedź Legnica 0-2 Śląsk Wrocław 9 kwietnia, 11:00
Szymon Maszkowski 11, Jakub Solarz 90
na boisku w Parku Miejskim
Zagłębie Lubin 1-1 Odra Opole 9 kwietnia, 18:00
Bartosz Moczyński 83 - Wiktor Andruszko 54
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 3-1 Raków Częstochowa 9 kwietnia, 13:15
Mateusz Kulig 14 (k), Nikodem Kitowski 50 (s), Szymon Wąsik 69 - Nikodem Kitowski 17
na stadionie Walki
Zagłębie Sosnowiec 0-2 FC Wrocław Academy Wrocław 9 kwietnia, 14:00
Bartosz Kruk 14, Jakub Maścianica 65
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 16 kwietnia

FC Wrocław Academy Wrocław 2-4 Miedź Legnica 15 kwietnia, 14:00
Jakub Maścianica 2, Kacper Borowski 15 - Olaf Kania 30, 84, Bartosz Jabłonka 32, Kamil Kowalski 57
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa
Raków Częstochowa 5-1 Zagłębie Sosnowiec 14 kwietnia, 14:00
Jakub Łukasiewicz 11, Łukasz Józefczyk 28, Paweł Woźny 31, Wojciech Gębka 56, Kacper Janczak 90 - Antoni Kulawiak 9
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 17:00) odwołany
Odra Opole 1-3 Górnik Zabrze 13 kwietnia, 12:00
Michał Osipiak 56 - Szymon Wąsik 8, 82, Patryk Marek 19
na boisku Centrum Sportu
Śląsk Wrocław 1-3 Zagłębie Lubin 15 kwietnia, 11:00
Eryk Sikora 48 - Bartłomiej Wandachowicz 9, Oskar Kozdroń 15, Tobiasz Starosta 27
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa

Kolejka 8 - 23-24 kwietnia

Miedź Legnica 1-6 Zagłębie Lubin 23 kwietnia, 11:00
Oliwier Szymoniak 28 - Marcel Świątek 18, Mateusz Skoczylas 24, 80, Kasjan Frankowski 66, Aleksander Kubacki 76, Damian Sokołowski 88
na boisku w Parku Miejskim
Śląsk Wrocław 3-0 Górnik Zabrze 23 kwietnia, 15:00
Eryk Sikora 46, Szymon Maszkowski 90, Michał Kaliszczak 90
na Stadionie Sportowym Oławka
Odra Opole 2-3 Zagłębie Sosnowiec 23 kwietnia, 12:00
Szymon Szkliński 62, 64 - Igor Dziedzic 34 (k), Bartosz Paszczela 44, 49
na boisku Centrum Sportu
Raków Częstochowa 2-1 FC Wrocław Academy Wrocław 23 kwietnia, 12:00
Mateusz Głowiński 26, 57 - Leon Ziętek 78
na bocznym boisku

Kolejka 9 - 30 kwietnia-1 maja

Raków Częstochowa 8-1 Miedź Legnica 30 kwietnia, 17:00
Paweł Woźny 20, Mateusz Głowiński 25, Łukasz Józefczyk 53, 55, Oliwier Długosz 60, Wojciech Gębka 64, Kacper Janczak 67, 85 - Marcel Ratajski 77
na bocznym boisku
FC Wrocław Academy Wrocław 2-2 Odra Opole 30 kwietnia, 16:00
Jakub Maścianica 44, Bartosz Kruk 69 - Szymon Szkliński 8, Kamil Staniszewski 66
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa
Zagłębie Sosnowiec 5-2 Śląsk Wrocław 30 kwietnia, 14:00
Igor Dziedzic 14, 34 (k), 47, 57 (k), Bartosz Paszczela 53 - Jakub Solarz 50, Aleksander Wołczek 59
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 0-2 Zagłębie Lubin 1 maja, 13:00
Aleksander Kubacki 8, Kamil Fura 35
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 10 - 7-8 maja

Miedź Legnica 1-2 Górnik Zabrze 11 maja, 16:00
Bartosz Jabłonka 54 - Mateusz Kulig 3, Aleksander Tobolik 25
na boisku w Parku Miejskim / w pierwotnym terminie (8 maja, 12:00) odwołany
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 25 maja, 18:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (7 maja, 12:30) odwołany
Śląsk Wrocław 1-0 FC Wrocław Academy Wrocław 7 maja, 15:00
Stanisław Szczyrek 42
na Stadionie Sportowym Oławka
Odra Opole 0-2 Raków Częstochowa 7 maja, 12:45
Jerzy Napieraj 41, Mateusz Głowiński 80
na boisku Centrum Sportu / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 11 - 14-15 maja

Odra Opole 3-1 Miedź Legnica 14 maja, 12:00
Szymon Szkliński 4, Wiktor Andruszko 62, Jan Sakson 68 - Jakub Kaczemba 47
na boisku Centrum Sportu
Raków Częstochowa 5-1 Śląsk Wrocław 14 maja, 15:00
Miłosz Rogula 46, Paweł Woźny 62, Jerzy Napieraj 78, Fabian Gacek 83, Sebastian Cebula 90 - Aleksander Wołczek 22
na bocznym boisku
FC Wrocław Academy Wrocław 1-3 Zagłębie Lubin 14 maja, 13:00
Kacper Borowski 31 - Damian Sokołowski 51, Aleksander Kubacki 80, Igor Orlikowski 90
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa
Zagłębie Sosnowiec 3-3 Górnik Zabrze 14 maja, 14:00
Szymon Celej 29, Antoni Kulawiak 65, Allan Sałapatek 69 - Szymon Wąsik 5, 37, Mateusz Kulig 56
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 21-22 maja

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 21 maja, 12:00
Górnik Zabrze - FC Wrocław Academy Wrocław 20 maja, 14:00
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 22 maja, 12:30
Śląsk Wrocław - Odra Opole 21 maja, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 maja

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 28 maja, 15:00
Odra Opole - Zagłębie Lubin 28 maja, 12:00
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 29 maja, 12:00
FC Wrocław Academy Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 28 maja, 13:00

Kolejka 14 - 4-5 czerwca

Miedź Legnica - FC Wrocław Academy Wrocław 4 czerwca, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 4 czerwca, 15:00
Górnik Zabrze - Odra Opole 4 czerwca, 15:00
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4 czerwca, 15:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (A - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (A - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (B - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (B - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (C - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (D - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (D - wiosna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas