[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, grupa: B - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Poznań 11 33 11 0 0 33-13 5 0 0 18-7 6 0 0 15-6
2.  Pogoń Szczecin 11 21 7 0 4 25-14 5 0 1 19-5 2 0 3 6-9
3.  Lech Poznań 10 20 6 2 2 27-10 4 1 1 16-2 2 1 1 11-8
4.  Lechia Gdańsk 10 19 6 1 3 24-19 3 1 0 6-0 3 0 3 18-19
5.  FASE Szczecin 11 8 1 5 5 9-20 0 3 3 4-12 1 2 2 5-8 2 4 1 1 0 4-3
6.  Zawisza Bydgoszcz 11 8 2 2 7 12-20 1 0 4 8-13 1 2 3 4-7 2 1 0 1 1 3-4
7.  AP Reissa Poznań 11 6 1 3 7 14-25 0 1 5 7-14 1 2 2 7-11 1 1 0 1 0 0-0
8.  Żaki Szczecin 11 6 1 3 7 11-34 1 2 2 9-15 0 1 5 2-19 1 1 0 1 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Warta Poznań    3-2 4-2 5-2 3-0 3-1 
 2 Pogoń Szczecin2-3     5-1 3-0 1-0 3-1 5-0 
 3 Lech Poznań1-2 4-0     3-0 0-0 3-0 5-0 
 4 Lechia Gdańsk1-0     1-0 0-0 4-0 
 5 FASE Szczecin0-3 0-1 0-4     1-1 2-2 1-1 
 6 Zawisza Bydgoszcz0-1 2-5 2-3     3-4 1-0 
 7 AP Reissa Poznań1-2 1-3 0-1 3-4 2-2 0-2     
 8 Żaki Szczecin2-4 4-4 1-6 2-1 0-0     

Kolejka 1 - 5-6 marca

Lechia Gdańsk 0-0 Zawisza Bydgoszcz 5 marca, 12:00
w Sopocie
Żaki Szczecin 2-4 Warta Poznań 6 marca, 12:00
Oliwer Smuniewski 2, 31 - Alan Adamowicz 8, Oskar Siemko 52, Szymon Rola 82, Jan Dolata 90
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lech Poznań 0-0 FASE Szczecin 5 marca, 12:00
w Popowie
Pogoń Szczecin 3-1 AP Reissa Poznań 5 marca, 13:30
Dominik Gil 57, Maksymilian Bogusławski 65, Oskar Jarocha 84 - Tymon Włodarczak 22
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 12-13 marca

Zawisza Bydgoszcz 3-4 AP Reissa Poznań 13 marca, 12:00
Kacper Nowak 31, 45, Alan Serwach 37 - Aleks Bondyra 24, 53, Filip Tonder 47, Leon Siemieńczuk 87
na Stadionie Miejskim TKKF
FASE Szczecin 0-1 Pogoń Szczecin 13 marca, 14:00
Maksymilian Bogusławski 50
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej
Warta Poznań 4-2 Lech Poznań 12 marca, 14:00
Szymon Rola 16, 29, 53, Alan Adamowicz 50 - Maksym Pietrzak 48, Kacper Orzechowski 87
na boisku MOS
Lechia Gdańsk 4-0 Żaki Szczecin 12 marca, 12:00
Przemysław Płotka 26, Dominik Lemka 63, Robert Wójcik 75, 85
w Sopocie

Kolejka 3 - 19-20 marca

Żaki Szczecin 2-1 Zawisza Bydgoszcz 19 marca, 12:00
Oliwer Smuniewski 19, Maciej Badowski 52 - Maciej Bakuniak 30
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lech Poznań 3-0 Lechia Gdańsk 19 marca, 10:30
Maksym Pietrzak 27, 64, Igor Stankiewicz 83
w Popowie
Pogoń Szczecin 2-3 Warta Poznań 19 marca, 13:30
Maksymilian Bogusławski 6, 63 - Kacper Adamczyk 45, Aleksander Sadowski 58, Bartosz Pituch 72
w Kołbaskowie
AP Reissa Poznań 2-2 FASE Szczecin 20 marca, 12:00
Leon Siemieńczuk 68, 70 - Marcel Juszczak 4, Patryk Rychlik 55
w Opalenicy

Kolejka 4 - 26-27 marca

Zawisza Bydgoszcz 2-3 FASE Szczecin 27 marca, 12:00
Julian Kuś 74 (k), Alan Serwach 80 - Filip Ratajczyk 39, 90 (k), Dawid Bembnista 42
Warta Poznań 3-0 AP Reissa Poznań 26 marca, 12:00
Krystian Niepsuj 40, Aleksander Sadowski 43, Jan Dolata 85
na boisku MOS
Lechia Gdańsk 1-0 Pogoń Szczecin 30 marca, 12:00
Bartosz Brzęk 63
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany
Żaki Szczecin 4-4 Lech Poznań 26 marca, 12:00
Maciej Badowski 10, 27, 35, Oliwer Smuniewski 51 (k) - Mateusz Meyer 32, Norbert Ratajczyk 45, Igor Stankiewicz 67, Mateusz Wójcik 72
na Obiekcie Sportowym Bukowe

Kolejka 5 - 2-3 kwietnia

Lech Poznań 3-0 Zawisza Bydgoszcz 2 kwietnia, 14:00
Mateusz Wójcik 23, 56, Filip Warciarek 44
w Popowie
Pogoń Szczecin 5-0 Żaki Szczecin 3 kwietnia, 12:00
Gracjan Gawroński 27, Maksymilian Bogusławski 29, Maciej Majewski 31, 61, Adrian Przyborek 87
w Kołbaskowie
AP Reissa Poznań 3-4 Lechia Gdańsk 3 kwietnia, 12:00
Mikolaj Falbierski 67, 71, Leon Siemieńczuk 83 - Dominik Lemka 8, Robert Wójcik 25, Przemysław Płotka 58, Adrian Suchcicki 77
w Opalenicy
FASE Szczecin 0-3 Warta Poznań 2 kwietnia, 16:00
Szymon Rola 26, 52, Aleksander Sadowski 49
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej

Kolejka 6 - 9-10 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 0-1 Warta Poznań 10 kwietnia, 12:00
Daniel Jasiński 42
Lechia Gdańsk 1-0 FASE Szczecin 9 kwietnia, 12:00
Marcin Adamik 50
na Stadionie Miejskim
Żaki Szczecin 0-0 AP Reissa Poznań 9 kwietnia, 12:00
na Obiekcie Sportowym Załom
Lech Poznań 4-0 Pogoń Szczecin 10 kwietnia, 12:00
Oskar Tomczyk 37, 49, Dawid Ławniczak 40, Jakub Kendzia 87
w Popowie

Kolejka 7 - 16 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-0 Zawisza Bydgoszcz 16 kwietnia, 12:00
Marcel Broniewski 45
na bocznym boisku
AP Reissa Poznań 0-1 Lech Poznań 14 kwietnia, 12:00
Dawid Ławniczak 10
w Opalenicy
FASE Szczecin 1-1 Żaki Szczecin 13 kwietnia, 14:00
Kornel Lisman 41 - Damian Kłys 90
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej
Warta Poznań 5-2 Lechia Gdańsk 14 kwietnia, 12:00
Aleksander Sadowski 39, 61, Szymon Rola 49, Krystian Niepsuj 82, Bartosz Falbierski 86 - Marcin Adamik 34, Adam Kardaś 60
na boisku MOS

Kolejka 8 - 23-24 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 2-5 Lechia Gdańsk 24 kwietnia, 15:00
Igor Sobieralski 10, Kacper Nowak 63 - Dominik Lemka 7, 26, 68, Przemysław Płotka 31, Bartosz Borkowski 36
Warta Poznań 3-1 Żaki Szczecin 23 kwietnia, 14:00
Bartosz Pituch 64, Kamil Janik 67, Jan Dolata 73 - Karol Tomaszewski 82
na boisku MOS
FASE Szczecin 0-4 Lech Poznań 24 kwietnia, 17:00
Aleksander Nadolski 39, Igor Stankiewicz 51, Norbert Ratajczyk 61, Jakub Skowroński 75
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej
AP Reissa Poznań 1-3 Pogoń Szczecin 24 kwietnia, 12:00
Aleks Bondyra 3 - Dawid Kroczek 8, Oliwier Kasprzycki 58, Maksymilian Bogusławski 62
w Opalenicy

Kolejka 9 - 30 kwietnia-1 maja

AP Reissa Poznań 0-2 Zawisza Bydgoszcz 30 kwietnia, 12:00
Alan Serwach 13, Igor Sobieralski 57
w Opalenicy
Pogoń Szczecin 3-0 FASE Szczecin 29 kwietnia, 14:00
Martin Rachubiński 1, Dawid Kroczek 54, Dawid Włodarczyk 74
na bocznym boisku
Lech Poznań 1-2 Warta Poznań 30 kwietnia, 12:00
Patryk Olejnik 33 - Aleksander Sadowski 39, 42
w Popowie
Żaki Szczecin 1-6 Lechia Gdańsk 30 kwietnia, 12:00
Oliwer Smuniewski 40 - Robert Wójcik 18, 45, 64, Dominik Lemka 53, Marcel Bajko 57, Marcel Naklicki 79
na Obiekcie Sportowym Załom

Kolejka 10 - 7-8 maja

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Żaki Szczecin 8 maja, 12:00
Alan Serwach 70
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 25 maja, 12:00
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (7 maja, 12:00) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowej
Warta Poznań 3-2 Pogoń Szczecin 7 maja, 12:00
Michał Piechnicki 36, Alan Adamowicz 48, Mateusz Rzeźnik 52 - Dawid Kroczek 10, Maciej Majewski 80
na boisku MOS
FASE Szczecin 2-2 AP Reissa Poznań 8 maja, 16:00
Patryk Rychlik 20, Bartłomiej Grzegórski 84 - Aleks Bondyra 13, Filip Tonder 30
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej

Kolejka 11 - 14-15 maja

FASE Szczecin 1-1 Zawisza Bydgoszcz 14 maja, 14:00
Mateusz Andruszko 37 - Igor Sobieralski 84
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej
AP Reissa Poznań 1-2 Warta Poznań 15 maja, 12:00
Jeremi Osuch 47 - Szymon Rola 14, Szymon Łyskawa 73 (s)
w Opalenicy
Pogoń Szczecin 5-1 Lechia Gdańsk 14 maja, 12:00
Oliwier Kasprzycki 31, 55, Gracjan Gawroński 60, Kacper Szczerba 62, Kamil Rutowski 90 - Dominik Lemka 24
na bocznym boisku
Lech Poznań 5-0 Żaki Szczecin 14 maja, 13:00
Igor Stankiewicz 9, Igor Brzyski 21, Aleksander Nadolski 25, 62, Mateusz Meyer 47
w Popowie

Kolejka 12 - 21-22 maja

Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 22 maja, 12:00
Żaki Szczecin - Pogoń Szczecin 21 maja, 12:00
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 21 maja, 15:00
Warta Poznań - FASE Szczecin 21 maja, 12:00

Kolejka 13 - 28-29 maja

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 28 maja, 12:00
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 29 maja, 14:00
AP Reissa Poznań - Żaki Szczecin 29 maja, 12:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 28 maja, 12:00

Kolejka 14 - 4-5 czerwca

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 4 czerwca, 15:00
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 4 czerwca, 15:00
Żaki Szczecin - FASE Szczecin 4 czerwca, 15:00
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 4 czerwca, 15:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (A - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (A - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (B - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (C - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (C - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (D - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (D - wiosna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas