[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, grupa: A - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 14 32 10 2 2 51-20 5 2 0 33-9 5 0 2 18-11
2.  Jagiellonia Białystok 14 30 9 3 2 36-17 5 1 1 20-10 4 2 1 16-7
3.  MKS Polonia Warszawa 14 21 5 6 3 38-24 2 3 2 21-15 3 3 1 17-9
4.  AP Jagiellonia Białystok 14 19 5 4 5 25-24 3 2 2 14-9 2 2 3 11-15
5.  Widzew Łódź 14 17 4 5 5 21-22 4 2 1 16-5 0 3 4 5-17 2 3 1 0 1 5-5
6.  Stomil Olsztyn 14 17 5 2 7 22-39 3 2 2 14-14 2 0 5 8-25 2 3 1 0 1 5-5
7.  UKS SMS Łódź 14 12 3 3 8 27-38 2 0 5 10-17 1 3 3 17-21
8.  Ząbkovia Ząbki 14 6 1 3 10 12-48 0 2 5 6-19 1 1 5 6-29

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Legia Warszawa    3-3 3-3 2-0 4-1 8-1 2-1 11-0 
 2 Jagiellonia Białystok2-3     1-1 3-2 3-0 2-0 4-2 5-2 
 3 MKS Polonia Warszawa3-4 1-1     1-2 2-2 6-1 4-4 4-1 
 4 AP Jagiellonia Białystok4-0 1-3 0-1     0-0 2-1 3-3 4-1 
 5 Widzew Łódź2-0 2-1 0-0 4-0     5-0 3-3 0-1 
 6 Stomil Olsztyn0-3 0-5 3-2 2-2 5-0     3-1 1-1 
 7 UKS SMS Łódź0-3 0-2 1-5 1-3 2-1 2-3     4-0 
 8 Ząbkovia Ząbki0-5 0-1 1-5 2-2 1-1 0-2 2-3     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Jagiellonia Białystok 1-1 MKS Polonia Warszawa 21 sierpnia, 12:00
Mateusz Kowalski 57 - Kacper Banasik 85
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Ząbkovia Ząbki 2-3 UKS SMS Łódź 21 sierpnia, 14:00
Kacper Pawłowski 42, Alik Ajwazjan 58 - Oliwier Czyżnielewski 12, Bartosz Kukliński 75, Tymoteusz Pryczkowski 86
Widzew Łódź 5-0 Stomil Olsztyn 21 sierpnia, 15:00
Marcin Ceremus 65, Kamil Machałek 68, 72, 88, Milan Bazler 76
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
Legia Warszawa 2-0 AP Jagiellonia Białystok 21 sierpnia, 12:00
Oskar Lachowicz 51, Tomasz Rojkowski 87
w Urszulinie

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

MKS Polonia Warszawa 1-2 AP Jagiellonia Białystok 28 sierpnia, 13:30
Filip Koper 59 - Alan Rybak 61, Szymon Stypułkowski 77
na bocznym boisku
Stomil Olsztyn 0-3 Legia Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Jakub Jędrasik 65, Szymon Siodłowski 70, Maksymilian Stangret 72
na stadionie Warmii
UKS SMS Łódź 2-1 Widzew Łódź 28 sierpnia, 16:00
Marcin Manikowski 13, Mateusz Garnysz 88 - Milan Bazler 89
Jagiellonia Białystok 5-2 Ząbkovia Ząbki 28 sierpnia, 12:00
Jakub Demiańczuk 23, 41, 45, Wiktor Marek 50, Jan Faberski 62 - Szymon Morawski 71 (s), Krystian Kralski 90
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 3 - 4-5 września

Ząbkovia Ząbki 1-5 MKS Polonia Warszawa 4 września, 14:00
Jan Smolarczyk 50 - Jan Ziółkowski 5, Filip Koper 8, 20, Wojciech Lach 30, Kacper Sankiewicz 50
Widzew Łódź 2-1 Jagiellonia Białystok 4 września, 12:30
Milan Bazler 39 (k), Jakub Zając 90 - Jakub Demiańczuk 13
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
Legia Warszawa 2-1 UKS SMS Łódź 4 września, 14:00
Bartosz Mikołajczyk 4, Maksymilian Stangret 67 - Mateusz Garnysz 40
w Urszulinie
AP Jagiellonia Białystok 2-1 Stomil Olsztyn 4 września, 15:00
Jakub Kolo 75, 87 - Kacper Trypucki 86
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 4 - 11-12 września

MKS Polonia Warszawa 6-1 Stomil Olsztyn 11 września, 14:30
Paweł Kosmalski 8, Jan Ziółkowski 18, 48, Kacper Banasik 37, Piotr Jarnicki 51, Kacper Sankiewicz 53 - Mateusz Wołoszyn 4
na bocznym boisku
UKS SMS Łódź 1-3 AP Jagiellonia Białystok 11 września, 15:00
Bartłomiej Nowacki 64 - Jakub Kolo 6, Alan Rybak 61, Patryk Drygiel 85
Jagiellonia Białystok 2-3 Legia Warszawa 11 września, 12:00
Mateusz Kowalski 17, Jakub Demiańczuk 25 - Oliwier Olewiński 20, Szymon Siodłowski 37, Bartosz Krasuski 85
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Ząbkovia Ząbki 1-1 Widzew Łódź 11 września, 12:00
Bartosz Kowalewski 85 - Adrian Filipiak 25

Kolejka 5 - 18-19 września

Widzew Łódź 0-0 MKS Polonia Warszawa 18 września, 12:30
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
Legia Warszawa 11-0 Ząbkovia Ząbki 18 września, 10:00
Szymon Siodłowski 3, Jakub Jędrasik 15, 27, 41, 47, 60, 88, Filip Borowski 16, Fryderyk Misztal 43, 85, Wiktor Puciłowski 73 (k)
w Urszulinie
AP Jagiellonia Białystok 1-3 Jagiellonia Białystok 17 września, 13:30
Kacper Ptasiński 3 - Jan Faberski 42, 74, Oskar Lipiński 59
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Stomil Olsztyn 3-1 UKS SMS Łódź 18 września, 13:00
Hubert Tomaszewski 14, 90, Mateusz Wołoszyn 33 - Marcin Manikowski 39
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 25-26 września

MKS Polonia Warszawa 4-4 UKS SMS Łódź 25 września, 15:00
Piotr Jarnicki 17, Konrad Kosędka 34 (s), Filip Koper 57, Jan Ziółkowski 90 - Mateusz Garnysz 25, Marcin Manikowski 46, 50, Franciszek Zubik 63 (s)
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 2-0 Stomil Olsztyn 25 września, 12:00
Jan Faberski 16, Mateusz Kowalski 44
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Ząbkovia Ząbki 2-2 AP Jagiellonia Białystok 25 września, 12:00
Alik Ajwazjan 19, Krystian Kralski 39 - Szymon Stypułkowski 31, Jakub Kolo 74
Legia Warszawa 4-1 Widzew Łódź 25 września, 12:00
Oskar Lachowicz 39, Maksymilian Stangret 54, Bartosz Krasuski 73, Wiktor Puciłowski 75 (k) - Kajetan Radomski 84
w Urszulinie

Kolejka 7 - 2-3 października

Legia Warszawa 3-3 MKS Polonia Warszawa 2 października, 11:00
Wiktor Puciłowski 56, Kacper Bogusiewicz 67, Filip Borowski 89 - Kacper Sankiewicz 2, Filip Koper 27, Jan Ziółkowski 35
w Urszulinie
AP Jagiellonia Białystok 0-0 Widzew Łódź 2 października, 15:00
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Stomil Olsztyn 1-1 Ząbkovia Ząbki 3 października, 13:00
Igor Jędrzejczyk 6 - Kacper Macioch 17
na bocznym boisku
UKS SMS Łódź 0-2 Jagiellonia Białystok 3 października, 12:00
Damian Andrzejkiewicz 50, Jakub Jaroszuk 70

Kolejka 8 - 9-10 października

MKS Polonia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok 9 października, 15:00
Paweł Kosmalski 22 - Jakub Karpiński 57
na bocznym boisku
UKS SMS Łódź 4-0 Ząbkovia Ząbki 9 października, 12:30
Marcin Manikowski 12, Mateusz Garnysz 31, 40, 45
Stomil Olsztyn 5-0 Widzew Łódź 9 października, 13:00
Mateusz Powązka 36, Aleksander Baniewski 47, Jakub Babalski 52, Mateusz Pajdak 72, Hubert Tomaszewski 76
na bocznym boisku
AP Jagiellonia Białystok 4-0 Legia Warszawa 9 października, 12:00
Patryk Drygiel 15, Alan Rybak 24, Jakub Kolo 56, Jakub Bigosiński 75
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 9 - 16-17 października

AP Jagiellonia Białystok 0-1 MKS Polonia Warszawa 16 października, 15:00
Krystian Derkacz 9
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 8-1 Stomil Olsztyn 16 października, 13:00
Jakub Jędrasik 12, 23, Franciszek Saganowski 21, Maksymilian Stangret 30, 49, 88, 90, Tomasz Rojkowski 76 - Hubert Tomaszewski 79
w Urszulinie
Widzew Łódź 3-3 UKS SMS Łódź 16 października, 11:00
Kajetan Radomski 32 (k), Kamil Machałek 55, Jakub Blichar 86 - Antoni Brzózka 15 (s), Dominik Dryka 26, Oliwier Czyżnielewski 45
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
Ząbkovia Ząbki 0-1 Jagiellonia Białystok 16 października, 12:00
Krystian Ziętek 63

Kolejka 10 - 23-24 października

MKS Polonia Warszawa 4-1 Ząbkovia Ząbki 23 października, 12:00
Filip Koper 10, 43, Wojciech Lach 51, Jakub Witkowski 86 - Bartłomiej Polkowski 90
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 3-0 Widzew Łódź 23 października, 12:00
Kamil Andrzejkiewicz 17, Mateusz Kowalski 57, Filip Zając 88 (s)
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
UKS SMS Łódź 0-3 Legia Warszawa 23 października, 15:00
Jakub Jędrasik 20, 25, Jakub Kowalski 67
Stomil Olsztyn 2-2 AP Jagiellonia Białystok 22 października, 14:30
Mateusz Wołoszyn 26, Marcel Abramczyk 76 - Patryk Drygiel 71, Kacper Nowacki 90
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 30-31 października

Stomil Olsztyn 3-2 MKS Polonia Warszawa 30 października, 12:00
Mateusz Powązka 71, Marcel Abramczyk 74, Hubert Tomaszewski 80 - Filip Koper 90, Kacper Sankiewicz 90
na bocznym boisku
AP Jagiellonia Białystok 3-3 UKS SMS Łódź 17 listopada, 18:00
Karol Chilmon 2, Alan Rybak 8, Kacper Ptasiński 22 - Jakub Piwowarczyk 52, Oliwier Czyżnielewski 76, Mikołaj Doniecki 85
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii / w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) odwołany / w drugim terminie (10 listopada, 13:30) odwołany
Legia Warszawa 3-3 Jagiellonia Białystok 29 października, 17:00
Jakub Jędrasik 31, 37, Franciszek Saganowski 90 - Mateusz Kowalski 8, 46, Maciej Jaroszuk 89
w Urszulinie
Widzew Łódź 0-1 Ząbkovia Ząbki 30 października, 14:30
Szymon Sokolnicki 81
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka

Kolejka 12 - 6-7 listopada

MKS Polonia Warszawa 2-2 Widzew Łódź 6 listopada, 15:00
Filip Koper 43, Antoni Grzelczak 78 - Milan Bazler 6, Kamil Machałek 46
na bocznym boisku
Ząbkovia Ząbki 0-5 Legia Warszawa 7 listopada, 12:00
Hubert Dorczyk 34, Szymon Grączewski 40, 57, Maksymilian Stangret 48, Tomasz Rojkowski 66
Jagiellonia Białystok 3-2 AP Jagiellonia Białystok 7 listopada, 20:30
Wiktor Marek 32, Krystian Ziętek 56, 90 - Patryk Drygiel 36, Kacper Ptasiński 90
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
UKS SMS Łódź 2-3 Stomil Olsztyn 7 listopada, 12:00
Dominik Dryka 17, Bartosz Kukliński 77 - Hubert Tomaszewski 30, 58, 60

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa 13 listopada, 12:30
Kamil Machałek 61, Adrian Filipiak 78
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
UKS SMS Łódź 1-5 MKS Polonia Warszawa 24 listopada, 15:00
Mateusz Garnysz 78 - Kacper Sankiewicz 3, 28, Nikita Wasin 20, 88, Antoni Grzelczak 51
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:30) odwołany
Stomil Olsztyn 0-5 Jagiellonia Białystok 13 listopada, 12:00
Jakub Demiańczuk 17, 64, 75, Jakub Karpiński 80, Jakub Kruszewski 87
na bocznym boisku
AP Jagiellonia Białystok 4-1 Ząbkovia Ząbki 13 listopada, 12:00
Szymon Stypułkowski 15, Alan Rybak 33, Bartłomiej Krasiewicz 41, Krzysztof Szabłowski 88 - Krystian Kralski 12
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 14 - 20-21 listopada

MKS Polonia Warszawa 3-4 Legia Warszawa 20 listopada, 11:00
Filip Koper 27, Mateusz Pękała 35, Paweł Kosmalski 85 - Maksymilian Stangret 3, 13, 45, Maciej Bochniak 58
na bocznym boisku
Widzew Łódź 4-0 AP Jagiellonia Białystok 20 listopada, 12:30
Kamil Machałek 17, 59, Kamil Cybulski 21, Bruno Faliszewski 89
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
Ząbkovia Ząbki 0-2 Stomil Olsztyn 20 listopada, 12:00
Marcel Abramczyk 15, Jan Smolarczyk 34 (s)
Jagiellonia Białystok 4-2 UKS SMS Łódź 20 listopada, 15:00
Mateusz Kowalski 6, Szymon Morawski 53, Krystian Ziętek 68, Bartosz Mazurek 73 - Marcin Manikowski 78, 79
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas