[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, grupa: C - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 14 37 12 1 1 40-13 6 1 0 22-6 6 0 1 18-7
2.  Raków Częstochowa 14 33 10 3 1 31-18 5 1 1 17-12 5 2 0 14-6
3.  Śląsk Wrocław 14 25 8 1 5 32-27 4 0 3 17-13 4 1 2 15-14
4.  Górnik Zabrze 14 24 8 0 6 37-25 5 0 2 19-9 3 0 4 18-16
5.  Odra Opole 14 18 6 0 8 21-28 5 0 2 16-11 1 0 6 5-17
6.  Miedź Legnica 14 16 5 1 8 14-22 2 1 4 8-10 3 0 4 6-12
7.  GKS Tychy 14 10 3 1 10 14-31 2 0 5 8-13 1 1 5 6-18
8.  Ruch Chorzów 14 1 0 1 13 12-37 0 1 6 4-16 0 0 7 8-21

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Zagłębie Lubin    1-1 4-1 6-3 2-0 3-1 3-0 3-0 
 2 Raków Częstochowa0-3     4-4 3-1 2-0 3-1 2-1 3-2 
 3 Śląsk Wrocław2-4 1-2     3-2 3-1 0-1 5-1 3-2 
 4 Górnik Zabrze1-0 2-3 1-2     5-1 3-1 4-0 3-2 
 5 Odra Opole1-3 0-4 3-1 2-1     3-0 3-1 4-1 
 6 Miedź Legnica1-3 0-1 0-2 1-4 3-0     0-0 3-0 
 7 GKS Tychy1-3 1-2 1-2 1-3 2-1 0-1     2-1 
 8 Ruch Chorzów1-2 1-1 1-3 0-4 0-2 0-1 1-3     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Śląsk Wrocław 3-2 Ruch Chorzów 22 sierpnia, 14:00
Aleksander Wołczek 67 (k), Eryk Sikora 75, 89 - Mateusz Gasz 10, Mateusz Talaga 90
w Kobierzycach
Zagłębie Lubin 3-1 Miedź Legnica 21 sierpnia, 12:00
Cyprian Popielec 22, Kacper Terlecki 25, Kamil Ausfeld 37 - Kamil Kowalski 50
na bocznym boisku
GKS Tychy 1-3 Górnik Zabrze 21 sierpnia, 11:00
Mikołaj Oleksy 44 - Krzysztof Kolanko 22, Szymon Wąsik 39, 88
w Zespole Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Odra Opole 0-4 Raków Częstochowa 21 sierpnia, 12:00
Patryk Malamis 26, 59, 71, Mateusz Głowiński 56
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Ruch Chorzów 1-1 Raków Częstochowa 28 sierpnia, 12:00
Mateusz Gasz 72 - Łukasz Józefczyk 90
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 5-1 Odra Opole 28 sierpnia, 12:00
Paweł Krysiak 10 (s), Szymon Wąsik 14, Mateusz Kulig 40, Jakub Oleksiewicz 48, 72 - Szymon Szkliński 52
na stadionie MOSiR-u Sparta
Miedź Legnica 0-0 GKS Tychy 28 sierpnia, 12:00
Śląsk Wrocław 2-4 Zagłębie Lubin 29 sierpnia, 14:00
Eryk Sikora 65, 73 - Kacper Terlecki 29, 40, Marcel Świątek 67, Kasjan Frankowski 86
w Kobierzycach

Kolejka 3 - 4-5 września

Zagłębie Lubin 3-0 Ruch Chorzów 5 września, 13:00
Mateusz Skoczylas 24, 73, Cyprian Popielec 34
na bocznym boisku
GKS Tychy 1-2 Śląsk Wrocław 4 września, 12:00
Daniel Sobieraj 52 - Allen Rozum 5, Patryk Bochyński 76 (s)
w Zespole Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Odra Opole 3-0 Miedź Legnica 4 września, 12:00
Michał Osipiak 14, Patryk Ziętek 80, Wiktor Andruszko 90
na boisku Centrum Sportu
Raków Częstochowa 3-1 Górnik Zabrze 4 września, 14:00
Norbert Barczak 19 (s), Oliwier Długosz 60, Bartosz Laskowski 86 - Szymon Wąsik 3
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 11-12 września

Ruch Chorzów 0-4 Górnik Zabrze 11 września, 12:00
Szymon Wąsik 51, Mateusz Kulig 63, Kacper Steiman 77, Bartek Krakowiak 89
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Miedź Legnica 0-1 Raków Częstochowa 12 września, 16:00
Sebastian Cebula 89
Śląsk Wrocław 3-1 Odra Opole 12 września, 14:00
Stanisław Szczyrek 58, Wiktor Galuba 76, Allen Rozum 90 - Szymon Szkliński 38
w Kobierzycach
Zagłębie Lubin 3-0 GKS Tychy 11 września, 12:30
Mateusz Skoczylas 18, 38, Kasjan Frankowski 88
na bocznym boisku

Kolejka 5 - 18-19 września

GKS Tychy 2-1 Ruch Chorzów 18 września, 12:00
Maciej Grzyb 9, Szymon Matyjas 54 - Mikołaj Oleksy 26 (s)
w Zespole Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Odra Opole 1-3 Zagłębie Lubin 18 września, 12:00
Max Janowicz 73 - Kasian Frankowski 16, 75, Adam Zajac 32
na boisku Centrum Sportu
Raków Częstochowa 4-4 Śląsk Wrocław 19 września, 12:00
Sebastian Cebula 20, Bartosz Laskowski 34, Wiktor Galuba 53 (s), Łukasz Kabaj 76 - Olivier Burda 14, Jan Mierzwa 19, Aleksander Wołczek 50, 59
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 3-1 Miedź Legnica 18 września, 12:00
Mateusz Kulig 18, Szymon Wąsik 59, Marcin Matuszek 77 - Bartosz Serkies 82
na stadionie Walki

Kolejka 6 - 25-26 września

Ruch Chorzów 0-1 Miedź Legnica 25 września, 12:00
Andrzej Bolesta 78
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Śląsk Wrocław 3-2 Górnik Zabrze 26 września, 14:00
Krzysztof Kurowski 25, Dawid Gruszecki 56, Jan Mierzwa 80 - Aleksander Tobolik 39, Marcin Matuszek 77
w Kobierzycach
Zagłębie Lubin 1-1 Raków Częstochowa 25 września, 14:30
Jan Bonikowski 62 - Patryk Malamis 22 (k)
na bocznym boisku
GKS Tychy 2-1 Odra Opole 25 września, 12:00
Mikołaj Oleksy 66, Przemysław Pluta 73 - Paweł Jabłoński 47
w Zespole Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy

Kolejka 7 - 2-3 października

Odra Opole 4-1 Ruch Chorzów 2 października, 11:00
Wiktor Andruszko 23, 31, Szymon Szkliński 57, Jan Sakson 71 - Mateusz Talaga 53
na boisku Centrum Sportu
Raków Częstochowa 2-1 GKS Tychy 1 października, 12:15
Patryk Malamis 16, Mateusz Głowiński 90 - Mikołaj Oleksy 76
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Lubin 2 października, 12:00
Jan Adamski 6
na stadionie MOSiR-u Sparta
Miedź Legnica 0-2 Śląsk Wrocław 2 października, 11:00
Krzysztof Kurowski 18, Eryk Sikora 80

Kolejka 8 - 9-10 października

Ruch Chorzów 1-3 Śląsk Wrocław 9 października, 13:30
Mateusz Talaga 45 - Stanisław Szczyrek 5, Bartosz Kosiba 23, Aleksander Wołczek 60
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Miedź Legnica 1-3 Zagłębie Lubin 9 października, 11:00
Bartosz Serkies 39 - Bartosz Serkies 25 (s), Bartłomiej Wandachowicz 66, Jan Bonikowski 88
Górnik Zabrze 4-0 GKS Tychy 9 października, 11:00
Szymon Wąsik 20, 33, Mateusz Kulig 50, Piotr Dulęba 74
na stadionie MOSiR-u Sparta
Raków Częstochowa 2-0 Odra Opole 20 października, 14:00
Mateusz Głowiński 14, 20
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (9 października, 14:00) odwołany

Kolejka 9 - 16-17 października

Raków Częstochowa 3-2 Ruch Chorzów 16 października, 12:00
Emanuel Gibała 48, Nikodem Kitowski 74, Fabian Gacek 90 - Mateusz Gasz 72, 82
na bocznym boisku
Odra Opole 2-1 Górnik Zabrze 16 października, 11:00
Kacper Buniak 48, 58 - Krzysztof Kolanko 51
na boisku Centrum Sportu
GKS Tychy 0-1 Miedź Legnica 16 października, 12:00
Patryk Uliński 77
w Zespole Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Zagłębie Lubin 4-1 Śląsk Wrocław 16 października, 11:00
Kamil Ausfeld 4, Mateusz Skoczylas 10, Bartosz Rokita 75, Aleksander Kubacki 90 - Eryk Sikora 38
na bocznym boisku

Kolejka 10 - 23-24 października

Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Lubin 23 października, 12:00
Igor Stasiński 19 - Mateusz Skoczylas 14, 70
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Śląsk Wrocław 5-1 GKS Tychy 24 października, 14:00
Dawid Graczyk 22, Dawid Gruszecki 29, 60, 69, Aleksander Raczkowski 88 - Dawid Fortuna 34
w Kobierzycach
Miedź Legnica 3-0 Odra Opole 3 listopada, 12:00
Patryk Uliński 11, 33, Wesley Omuru 67
w pierwotnym terminie (23 października, 12:00) odwołany
Górnik Zabrze 2-3 Raków Częstochowa 23 października, 13:00
Mateusz Kulig 15, 69 - Jakub Rozwadowski 63, Mateusz Głowiński 65, Sebastian Cebula 90
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 11 - 30-31 października

Górnik Zabrze 3-2 Ruch Chorzów 30 października, 11:00
Mateusz Kulig 17, Aleksander Tobolik 38, Oskar Gierczak 71 - Mateusz Gasz 42, Szymon Bębenek 80
na stadionie MOSiR-u Sparta
Raków Częstochowa 3-1 Miedź Legnica 10 listopada, 13:00
Patryk Malamis 74, Jerzy Napieraj 87, Jakub Rozwadowski 90 - Jakub Kaczemba 45 (k)
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (30 października, 15:00) odwołany
Odra Opole 3-1 Śląsk Wrocław 30 października, 12:00
Szymon Szkliński 47, 57, Krzysztof Duliniec 72 - Aleksander Raczkowski 67
GKS Tychy 1-3 Zagłębie Lubin 30 października, 12:00
Daniel Sobieraj 40 - Aleksander Kubacki 4, 57, Tymon Sobek 32
w Zespole Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Ruch Chorzów 1-3 GKS Tychy 6 listopada, 12:00
Bartosz Michajłów 62 - Daniel Sobieraj 14, Filip Iwański 49, Przemysław Pluta 60
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 2-0 Odra Opole 6 listopada, 12:00
Mateusz Skoczylas 65, Tymon Sobek 86
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 1-2 Raków Częstochowa 7 listopada, 14:00
Dawid Zender 76 - Jakub Łukasiewicz 70, 78
w Kobierzycach
Miedź Legnica 1-4 Górnik Zabrze 6 listopada, 15:00
Patryk Uliński 23 - Mateusz Kulig 17, Patryk Marek 31, Norbert Barczak 61, Szymon Wąsik 80

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Miedź Legnica 3-0 Ruch Chorzów 17 listopada, 14:00
Jakub Kaczemba 32, Andrzej Bolesta 33, Krzysztof Przydacz 83 (s)
Górnik Zabrze 1-2 Śląsk Wrocław 13 listopada, 12:00
Mateusz Kulig 45 - Bartosz Kosiba 58, Kacper Krukowski 75
na stadionie Walki
Raków Częstochowa 0-3 Zagłębie Lubin 14 listopada, 13:00
Jan Bonikowski 19, Mateusz Skoczylas 78, Kamil Ausfeld 86
na bocznym boisku
Odra Opole 3-1 GKS Tychy 24 listopada, 11:00
Krzysztof Duliniec 2, Szymon Szkliński 4, Paweł Mróz 15 - Mikołaj Oleksy 44
na boisku Centrum Sportu / w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:00) odwołany

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Ruch Chorzów 0-2 Odra Opole 20 listopada, 12:00
Kacper Buniak 20, Max Janowicz 79
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
GKS Tychy 1-2 Raków Częstochowa 19 listopada, 12:00
Daniel Sobieraj 87 - Emanuel Gibała 29, Dominik Cieślak 62
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 6-3 Górnik Zabrze 18 listopada, 14:00
Jan Bonikowski 12, 55, Tobiasz Starosta 15, Marcel Świątek 74, Martin Frankowski 75, Fabian Sowiecki 79 - Szymon Wąsik 37, Mateusz Kulig 63, Norbert Barczak 82
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (20 listopada, 12:00) odwołany
Śląsk Wrocław 0-1 Miedź Legnica 21 listopada, 12:00
Bartosz Jabłonka 30
w Kobierzycach

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas