[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, grupa: D - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 11 22 7 1 3 29-9 3 1 1 15-4 4 0 2 14-5
2.  Hutnik Kraków 11 17 5 2 4 18-16 3 1 2 12-9 2 1 2 6-7
3.  Cracovia 11 16 5 1 5 22-17 3 0 3 12-10 2 1 2 10-7 2 3 1 0 1 5-3
4.  Korona Kielce 11 16 4 4 3 16-16 3 2 1 11-8 1 2 2 5-8 2 3 1 0 1 3-5
5.  Resovia 11 15 3 6 2 10-12 2 4 0 6-4 1 2 2 4-8 2 2 0 2 0 2-2
6.  TOP 54 Biała Podlaska 11 15 4 3 4 17-21 2 1 2 8-10 2 2 2 9-11 2 2 0 2 0 2-2
7.  Wisła Puławy 11 12 3 3 5 11-20 3 1 1 4-2 0 2 4 7-18
8.  Górnik Łęczna 11 8 2 2 7 14-26 1 1 3 8-14 1 1 4 6-12

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Wisła Kraków    1-2 5-0* 4-0 1-1 4-1 
 2 Hutnik Kraków0-2     3-3 2-1 1-2 4-0 2-1 
 3 Cracovia1-0 0-2     5-1 0-2 2-4 4-1 
 4 Korona Kielce3-2 2-0     1-1 2-1 1-1 2-3 
 5 Resovia0-0 1-0 0-0     1-1 3-2 1-1 
 6 TOP 54 Biała Podlaska0-3 0-4 1-1     5-2 2-0 
 7 Wisła Puławy1-2 1-0 0-0 1-0     1-0 
 8 Górnik Łęczna0-5 5-2 1-3 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 5-6 marca

Górnik Łęczna 1-1 TOP 54 Biała Podlaska 5 marca, 12:00
Oliwier Konojacki 63 - Adrian Wnuk 80
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-1 Wisła Puławy 6 marca, 12:00
Mateusz Satuła 15 - Bartłomiej Wolski 62
w Myślenicach
Hutnik Kraków 3-3 Cracovia 5 marca, 13:00
Maksymilian Żmuda 2, 18, Marcin Miechówka 74 - Mateusz Tabisz 28, Michał Dykacz 71, Filip Kucharczyk 90
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-1 Resovia 5 marca, 12:10
Marcel Łukawski 90 - Jakub Szymański 6
na boisku przy ZSO nr 14

Kolejka 2 - 12-13 marca

TOP 54 Biała Podlaska 1-1 Resovia 12 marca, 11:00
Adrian Wnuk 89 - Szymon Zwolski 36
Cracovia 5-1 Korona Kielce 12 marca, 12:00
Filip Koper 19, 47, Filip Kucharczyk 21, 56, Michał Dykacz 67 - Maciej Oziębło 86
w Rącznej
Wisła Puławy 1-0 Hutnik Kraków 12 marca, 15:00
Michał Knap 50
na bocznym boisku
Górnik Łęczna 0-5 Wisła Kraków 12 marca, 13:00
Filip Kowalski 39, 58, 68, 87, Kacper Klimek 80
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 19-20 marca

Wisła Kraków 4-0 TOP 54 Biała Podlaska 19 marca, 14:00
Filip Kowalski 19, Mateusz Stanek 54, 81, Michał Głogowski 71
w Myślenicach
Hutnik Kraków 2-1 Górnik Łęczna 20 marca, 12:00
Maksymilian Żmuda 25, Marcin Miechówka 52 - Kacper Żabiński 45
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-1 Wisła Puławy 19 marca, 12:10
Marcel Łukawski 15 - Jakub Welter 6
na boisku przy ZSO nr 14
Resovia 1-0 Cracovia 19 marca, 12:00
Mikołaj Marciniec 45
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 26-27 marca

TOP 54 Biała Podlaska 0-4 Cracovia 26 marca, 11:00
Michał Dykacz 57, Adam Wierzbicki 60, Bartłomiej Donda 73, Filip Koper 79
Wisła Puławy 1-0 Resovia 26 marca, 17:30
Jakub Welter 19
na bocznym boisku
Górnik Łęczna 1-3 Korona Kielce 27 marca, 12:00
Kacper Żabiński 12 - Kacper Konieczny 6, Marcel Kowalewski 47, 56
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-2 Hutnik Kraków 26 marca, 11:00
Maciej Kuziemka 90 - Marcel Sawicki 39 (k), 68 (k)
w Myślenicach

Kolejka 5 - 2-3 kwietnia

Hutnik Kraków 1-2 TOP 54 Biała Podlaska 3 kwietnia, 12:00
Maksymilian Żmuda 90 - Karol Domański 8 (k), 26
na bocznym boisku
Korona Kielce 3-2 Wisła Kraków 1 kwietnia, 12:15
Michał Pokora 9 (k), Maciej Oziębło 49, Kamil Krzemiński 70 - Kacper Rojkowicz 52, Michał Głogowski 64
na stadionie Politechniki Świętokrzyskiej
Resovia 1-1 Górnik Łęczna 3 kwietnia, 15:00
Mikołaj Marciniec 61 - Kacper Żabiński 16
na bocznym boisku
Cracovia 4-1 Wisła Puławy 1 kwietnia, 16:00
Filip Koper 43, Bartłomiej Donda 60, 86, 90 - Kacper Szymanek 65 (k)
w Rącznej

Kolejka 6 - 9-10 kwietnia

TOP 54 Biała Podlaska 5-2 Wisła Puławy 9 kwietnia, 10:00
Adrian Wnuk 5, Karol Domański 24, 33, 43, 70 - Michał Ruciński 44, Jakub Welter 54
Górnik Łęczna 1-3 Cracovia 9 kwietnia, 12:00
Kacper Żabiński 12 - Filip Koper 70, Wiktor Piekarz 88, 90
na bocznym boisku
Wisła Kraków 5-0 Resovia 8 kwietnia, 13:00
(wo)
Marcin Górkiewicz 4, Kacper Rojkowicz 31, Michał Głogowski 53, Filip Kowalski 71, Maciej Kuziemka 89 - Dawid Pieniążek 33, 51
w Myślenicach / na boisku 5-2
Hutnik Kraków 2-1 Korona Kielce 10 kwietnia, 12:00
Kamil Jakóbczyk 63, Piotr Wójtowicz 78 - Daniel Bąk 43
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 16 kwietnia

Korona Kielce 2-1 TOP 54 Biała Podlaska 14 kwietnia, 15:30
Adrian Bolek 57, Kacper Żabka 85 - Miłosz Koryciński 78
na stadionie Politechniki Świętokrzyskiej
Resovia 0-0 Hutnik Kraków 13 kwietnia, 16:45
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 12:00) odwołany
Cracovia 1-0 Wisła Kraków 14 kwietnia, 12:00
Filip Koper 71
w Rącznej / w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 14:30) odwołany
Wisła Puławy 1-0 Górnik Łęczna 14 kwietnia, 14:15
Jan Czapla 71
na bocznym boisku

Kolejka 8 - 23-24 kwietnia

TOP 54 Biała Podlaska 2-0 Górnik Łęczna 23 kwietnia, 12:00
Karol Domański 15, Jakub Andrzejczuk 63
Wisła Puławy 1-2 Wisła Kraków 23 kwietnia, 11:00
Jakub Welter 81 - Michał Prochwicz 11, Hugo Woyna-Orlewicz 83
na bocznym boisku
Cracovia 0-2 Hutnik Kraków 23 kwietnia, 15:00
Wiktor Filipczyk 43, Maksymilian Żmuda 77
w Rącznej
Resovia 0-0 Korona Kielce 24 kwietnia, 17:00
na bocznym boisku

Kolejka 9 - 30 kwietnia-1 maja

Resovia 1-1 TOP 54 Biała Podlaska 30 kwietnia, 13:30
Dawid Pieniążek 65 - Jakub Piwowar 69
na bocznym boisku
Korona Kielce 2-0 Cracovia 30 kwietnia, 12:10
Kacper Żabka 28, Oliwier Jakubaszek 84
na boisku przy ZSO nr 14
Hutnik Kraków 4-0 Wisła Puławy 30 kwietnia, 12:30
Maksymilian Żmuda 51, 63, Jan Kępa 87, Piotr Wójtowicz 88
na bocznym boisku
Wisła Kraków 4-1 Górnik Łęczna 30 kwietnia, 10:30
Kacper Przybyłko 6, Hugo Woyna-Orlewicz 40, 42, Michał Głogowski 59 - Sebastian Bałaszek 34
w Myślenicach

Kolejka 10 - 7-8 maja

TOP 54 Biała Podlaska 0-3 Wisła Kraków 7 maja, 12:00
Kacper Rojkowicz 62, Bartosz Zimnicki 77, Hugo Woyna-Orlewicz 82
Górnik Łęczna 5-2 Hutnik Kraków 7 maja, 13:30
Sebastian Bałaszek 7, 56, 85, Szymon Zabłotny 45, Kacper Koza 61 - Kacper Depta 38, Michał Gocal 75
na bocznym boisku
Wisła Puławy 0-0 Korona Kielce 7 maja, 12:00
na bocznym boisku
Cracovia 0-2 Resovia 8 maja, 12:00
Mikołaj Marciniec 7, 51
w Rącznej

Kolejka 11 - 14-15 maja

Cracovia 2-4 TOP 54 Biała Podlaska 14 maja, 11:00
Mateusz Tabisz 3, Łukasz Kurek 85 - Miłosz Koryciński 11, Adrian Wnuk 16, 68, Kacper Podlipni 36
w Rącznej
Resovia 3-2 Wisła Puławy 16 maja, 16:30
na bocznym boisku
Korona Kielce 2-3 Górnik Łęczna 14 maja, 15:00
Maciej Oziębło 54, Kacper Kucharczyk 84 - Sebastian Bałaszek 19, Oliwier Konojacki 63, 90
na stadionie Politechniki Świętokrzyskiej
Hutnik Kraków 0-2 Wisła Kraków 14 maja, 15:00
Hugo Woyna-Orlewicz 28, 59
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 21-22 maja

TOP 54 Biała Podlaska - Hutnik Kraków 21 maja, 17:30
Wisła Kraków - Korona Kielce 22 maja, 12:00
Górnik Łęczna - Resovia 22 maja, 12:00
Wisła Puławy - Cracovia 21 maja, 12:00

Kolejka 13 - 28-29 maja

Wisła Puławy - TOP 54 Biała Podlaska 28 maja, 11:00
Cracovia - Górnik Łęczna 28 maja, 16:00
Resovia - Wisła Kraków 29 maja, 12:00
Korona Kielce - Hutnik Kraków 28 maja, 12:00

Kolejka 14 - 4-5 czerwca

TOP 54 Biała Podlaska - Korona Kielce 4 czerwca, 15:00
Hutnik Kraków - Resovia 4 czerwca, 15:00
Wisła Kraków - Cracovia 4 czerwca, 15:00
Górnik Łęczna - Wisła Puławy 4 czerwca, 15:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (A - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (A - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (B - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (B - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (C - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (C - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (D - jesień)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas