[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, grupa: B - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 5 11 3 2 0 19-7 2 1 0 12-4 1 1 0 7-3
2.  AP Reissa Poznań 5 10 3 1 1 13-9 1 1 1 7-6 2 0 0 6-3
3.  Chemik Bydgoszcz 5 10 3 1 1 14-16 2 1 0 9-6 1 0 1 5-10
4.  Lechia Gdańsk 5 9 3 0 2 12-11 2 0 0 5-2 1 0 2 7-9
5.  Pogoń Szczecin 5 7 2 1 2 12-13 2 0 1 9-8 0 1 1 3-5 1 3 1 0 0 3-2
6.  Warta Poznań 5 7 2 1 2 12-12 1 0 1 2-3 1 1 1 10-9 1 0 0 0 1 2-3
7.  FASE Szczecin 5 3 1 0 4 7-11 1 0 1 4-5 0 0 3 3-6
8.  Arka Gdynia 5 0 0 0 5 8-18 0 0 2 6-9 0 0 3 2-9

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Lech Poznań    7-1 3-1 2-2 
 2 AP Reissa Poznań2-2     2-3 3-1 
 3 Chemik Bydgoszcz    3-1 3-3 3-2 
 4 Lechia Gdańsk    2-1 3-1 
 5 Pogoń Szczecin2-3 4-3     3-2 
 6 Warta Poznań1-3     1-0 
 7 FASE Szczecin1-5     3-0 
 8 Arka Gdynia3-4 3-5     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Lech Poznań 3-1 Lechia Gdańsk 21 sierpnia, 10:00
Mikołaj Tudruj 65, Filip Wolski 70, Norbert Ratajczyk 90 - Bartosz Borkowski 53
w Popowie
Pogoń Szczecin 3-2 Warta Poznań 21 sierpnia, 11:00
Jakub Wlaźlik 2, 20, Krystian Chromiński 28 - Kamil Janik 12 (k), Oskar Siemka 80
w Kołbaskowie
AP Reissa Poznań 3-1 Arka Gdynia 22 sierpnia, 12:00
Leon Siemieńczuk 29, 88, Hubert Augustyniak 70 - Filip Tuliszka 77
w Opalenicy
Chemik Bydgoszcz 3-2 FASE Szczecin 22 sierpnia, 12:30
Paweł Szapiel 52, Jakub Czesiński 59, Remigiusz Lewandowski 90 - Bartłomiej Grzegórski 45, Marcel Juszczak 90

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Lechia Gdańsk 2-1 FASE Szczecin 28 sierpnia, 11:00
Robert Wójcik 23, Mateusz Śmiglewski 90 - Kornel Lisman 32
na Stadionie Miejskim
Arka Gdynia 3-4 Chemik Bydgoszcz 29 sierpnia, 13:00
Zak Abbott 15, 21, 51 - Konrad Klatecki 11, Jakub Czesiński 56, 61, 75
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Poznań 1-3 AP Reissa Poznań 28 sierpnia, 12:00
Kamil Janik 33 - Leon Siemieńczuk 50, Mikolaj Falbierski 52, Filip Tonder 90
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin
Lech Poznań 2-2 Pogoń Szczecin 27 sierpnia, 13:00
Jakub Wajman 3 (k), Patryk Olejnik 55 (k) - Kamil Rutowski 41, Maciej Majewski 77
w Popowie

Kolejka 3 - 4-5 września

Pogoń Szczecin 4-3 Lechia Gdańsk 4 września, 12:00
Jakub Wlaźlik 9 (k), Kamil Rutkowski 29, Gracjan Gawroński 74, Mikołaj Seniowski 84 - Robert Wójcik 7, 81, Przemysław Płotka 90
w Kołbaskowie
AP Reissa Poznań 2-2 Lech Poznań 5 września, 12:00
Filip Tonder 7, 83 - Bartłomiej Barański 52, Kamil Budych 86
w Opalenicy
Chemik Bydgoszcz 3-3 Warta Poznań 5 września, 13:00
Jakub Czesiński 12, Paweł Woźny 53, Karol Klimek 78 - Oskar Siemko 20, Bartosz Urbaniak 59, Michał Gamlaczyk 80
FASE Szczecin 3-0 Arka Gdynia 4 września, 15:00
Kamil Górecki 52, 62, Mateusz Andruszko 82
w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Nehringa

Kolejka 4 - 11-12 września

Lechia Gdańsk 3-1 Arka Gdynia 11 września, 12:00
Dominik Lemka 14, 45 (k), Mikołaj Sołkiewicz 90 - Marcel Gnabasik 53
na Stadionie Miejskim
Warta Poznań 1-0 FASE Szczecin 11 września, 13:00
Bartosz Flis 76
na boisku MOS
Lech Poznań 7-1 Chemik Bydgoszcz 12 września, 12:00
Patryk Olejnik 10, Bartłomiej Barański 16, 28, Filip Wolski 30, Kamil Budych 52, Mateusz Mayer 73, Jakub Kendzia 79 - Paweł Szapiel 57
w Popowie
Pogoń Szczecin 2-3 AP Reissa Poznań 11 września, 16:30
Jeremi Osuch 1 (s), Oskar Jarocha 35 - Leon Siemieńczuk 2, Hubert Augustyniak 44, Sebastian Krawczyk 70
w Kołbaskowie

Kolejka 5 - 18-19 września

AP Reissa Poznań 2-3 Lechia Gdańsk 19 września, 12:00
Filip Tonder 90, Patryk Paryzek 90 - Mikołaj Sołkiewicz 25, Dominik Lemka 50, Robert Wójcik 53
w Opalenicy
Chemik Bydgoszcz 3-1 Pogoń Szczecin 19 września, 13:00
Jakub Sobieraj 23, 41, Jakub Czesiński 71 - Jakub Wlaźlik 39
FASE Szczecin 1-5 Lech Poznań 18 września, 17:00
nieznany 61 - Nikodem Stachowicz 29, Filip Warciarek 57, 60, Kamil Budych 78, 85
Arka Gdynia 3-5 Warta Poznań 19 września, 15:00
Alex Kolasa 17, Zak Abbott 29, Alex Barbugli 90 - Kacper Pytlik 15, Michał Walczak 21, Oskar Siemko 31, 76, Bartosz Falbierski 45
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 6 - 25-26 września

Lechia Gdańsk - Warta Poznań 26 września, 12:00
Lech Poznań - Arka Gdynia 25 września, 12:00
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 25 września, 16:00
AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz 26 września, 12:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 3 października, 13:00
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 1 października, 13:00
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 3 października, 15:00
Warta Poznań - Lech Poznań 2 października, 13:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 9 października, 12:00
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 9 października, 13:00
Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 9 października, 15:00
FASE Szczecin - Chemik Bydgoszcz 9 października, 17:00

Kolejka 9 - 16-17 października

FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 16 października, 15:00
Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 17 października, 12:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Kolejka 10 - 23-24 października

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 23 października, 12:00
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 23 października, 12:00
Warta Poznań - Chemik Bydgoszcz
Arka Gdynia - FASE Szczecin 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 31 października, 15:00
FASE Szczecin - Warta Poznań 30 października, 15:00
Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań 29 października, 12:00
AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin 31 października, 12:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 6 listopada, 12:00
Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz
Lech Poznań - FASE Szczecin 6 listopada, 12:00
Warta Poznań - Arka Gdynia

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Lech Poznań 13 listopada, 13:00
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 13 listopada, 15:00
Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 20 listopada, 12:00
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 21 listopada, 12:00
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Warta Poznań 20 listopada, 12:00

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas