[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, grupa: A - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonia Białystok 11 25 8 1 2 35-17 4 1 0 23-6 4 0 2 12-11
2.  Escola Varsovia Warszawa 11 24 8 0 3 34-18 3 0 3 19-15 5 0 0 15-3
3.  Legia Warszawa 11 20 6 2 3 26-15 4 0 1 16-5 2 2 2 10-10
4.  AP Jagiellonia Białystok 11 19 6 1 4 27-21 3 0 2 13-10 3 1 2 14-11
5.  MKS Polonia Warszawa 11 18 5 3 3 28-16 4 2 0 18-5 1 1 3 10-11
6.  Widzew Łódź 11 13 4 1 6 25-23 3 1 2 9-7 1 0 4 16-16
7.  ŁKS Łódź 11 8 2 2 7 15-32 2 1 2 10-15 0 1 5 5-17
8.  Stomil Olsztyn 11 0 0 0 11 5-53 0 0 6 1-23 0 0 5 4-30

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Jagiellonia Białystok    2-2 2-1 5-1 5-0 9-2 
 2 Escola Varsovia Warszawa1-2     1-6 1-2 5-3 3-2 8-0 
 3 Legia Warszawa0-2     5-2 3-1 4-0 4-0 
 4 AP Jagiellonia Białystok2-3 2-4 4-0     3-2 2-1 
 5 MKS Polonia Warszawa5-1 1-1 1-1     3-1 2-1 6-0 
 6 Widzew Łódź0-2 1-2 2-0 2-1     1-1 3-1 
 7 ŁKS Łódź3-2 0-5 2-6 1-1     4-1 
 8 Stomil Olsztyn0-2 0-2 0-1 0-2 0-4 1-12     

Kolejka 1 - 5-6 marca

ŁKS Łódź 3-2 Jagiellonia Białystok 5 marca, 15:00
Jakub Westwal 36, Kacper Popławski 55, Krystian Malec 59 - Olaf Pawelczyk 22, Wiktor Marek 66
na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego Minerska
AP Jagiellonia Białystok 4-0 Legia Warszawa 5 marca, 17:00
Alan Rybak 3, 38, Jakub Kozłowski 24, Patryk Drygiel 62
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Escola Varsovia Warszawa 8-0 Stomil Olsztyn 5 marca, 12:00
Gustaw Żebrowski 5, 47, Bartosz Elget 26, Karol Witkowski 42, Jarosław Janowski 50, 52, 85, Kacper Kalisz 88
MKS Polonia Warszawa 3-1 Widzew Łódź 6 marca, 16:00
Krystian Derkacz 23, Jakub Świątnicki 68 (s), Kacper Banasik 87 - Kajetan Radomski 16
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 12-13 marca

Jagiellonia Białystok 5-1 Widzew Łódź 12 marca, 15:00
Olaf Pawelczyk 7, Dawid Żakiewicz 43, 73, Kamil Andrzejkiewicz 45, 67 - Kacper Wiernik 89
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 0-2 Escola Varsovia Warszawa 12 marca, 15:00
Mateusz Malec 81, 90
w Urszulinie
ŁKS Łódź 2-6 AP Jagiellonia Białystok 16 marca, 16:00
Igor Greber 32, Jan Łabędzki 44 - Kacper Ptasiński 7, 54, 72, Patryk Drygiel 68, Alan Rybak 80, Patryk Kolo 90
na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego Minerska
MKS Polonia Warszawa 6-0 Stomil Olsztyn 12 marca, 16:00
Paweł Kosmalski 15, 77, Kacper Sankiewicz 29, Jan Ziółkowski 35, Nikita Wasin 41, Kacper Banasik 85
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 19-20 marca

AP Jagiellonia Białystok 2-3 Jagiellonia Białystok 19 marca, 16:00
Patryk Drygiel 20, Karol Chilmon 51 - Dawid Żakiewicz 3, 17, 35
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Escola Varsovia Warszawa 3-2 ŁKS Łódź 19 marca, 12:00
Mateusz Paszkiel 85, Kacper Wielewiecki 90, Mateusz Krzysztoszek 90 - Antoni Młynarczyk 18, Wiktor Czerwiński 90
MKS Polonia Warszawa 1-1 Legia Warszawa 19 marca, 13:00
Kacper Śmiglewski 45 - Kacper Bogusiewicz 54
na bocznym boisku
Widzew Łódź 3-1 Stomil Olsztyn 19 marca, 17:00
Jakub Zając 19, Kajetan Radomski 45, Milan Bazler 53 - Paweł Rogalski 76
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka

Kolejka 4 - 26-27 marca

Jagiellonia Białystok 9-2 Stomil Olsztyn 26 marca, 14:00
Mateusz Kowalski 3, 4, 47, 71, Dawid Żakiewicz 22, Maciej Jaroszuk 28, Olaf Pawelczyk 46, Kamil Andrzejkiewicz 58, Hubert Leopold 68 - Marcel Abramczyk 25, Mateusz Wołoszyn 89
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 4-0 Widzew Łódź 26 marca, 11:00
Maksymilian Stangret 2, 60, Szymon Grączewski 10, Tomasz Rojkowski 80
w Urszulinie
ŁKS Łódź 1-1 MKS Polonia Warszawa 26 marca, 16:00
Adam Kajszczak 72 - Dawid Łącki 55
na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego Minerska
AP Jagiellonia Białystok 2-4 Escola Varsovia Warszawa 27 marca, 12:00
Karol Sygnowski 5 (s), Kacper Ptasiński 25 - Kacper Kalisz 76, Filip Luberecki 80, Mateusz Krzysztoszek 85, Dawid Drachal 90
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 5 - 2-3 kwietnia

Escola Varsovia Warszawa 1-2 Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, 14:30
Patryk Komuda 6 - Mateusz Kowalski 17, 75
MKS Polonia Warszawa 1-1 AP Jagiellonia Białystok 20 kwietnia, 15:30
Dawid Łącki 73 - Maksymilian Cholewa 57
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 14:30) odwołany
Widzew Łódź 1-1 ŁKS Łódź 2 kwietnia, 12:00
Jakub Zając 90 - Szymon Żyłka 76
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
Stomil Olsztyn 0-1 Legia Warszawa 1 kwietnia, 14:00
Jakub Kowalski 63
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 6 - 9-10 kwietnia

Jagiellonia Białystok 2-2 Legia Warszawa 9 kwietnia, 12:00
Jan Faberski 38, 54 - Maciej Bochniak 51, Kacper Bogusiewicz 77
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
ŁKS Łódź 4-1 Stomil Olsztyn 9 kwietnia, 16:00
Wiktor Czerwiński 44, Jan Łabędzki 48, 88, Michał Koszur 81 - Mateusz Wołoszyn 69
na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego Minerska
AP Jagiellonia Białystok 3-2 Widzew Łódź 9 kwietnia, 15:00
Maksymilian Cholewa 6, 47, Karol Chilmon 20 - Kamil Cybulski 57, Milan Bazler 90
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Escola Varsovia Warszawa 5-3 MKS Polonia Warszawa 9 kwietnia, 16:45
Jarosław Janowski 10, 19, 28, Bartosz Elget 30, Mateusz Krzysztoszek 90 - Nikita Wasin 16, Paweł Kosmalski 66, Kacper Banasik 79

Kolejka 7 - 16 kwietnia

MKS Polonia Warszawa 5-1 Jagiellonia Białystok 14 kwietnia, 14:30
Kacper Sankiewicz 2, 7, Jan Ziółkowski 39, Paweł Kosmalski 45, Dawid Łącki 75 - Jakub Demiańczuk 27
na bocznym boisku
Widzew Łódź 1-2 Escola Varsovia Warszawa 14 kwietnia, 12:00
Kamil Machałek 34 - Bartosz Elget 4, Gustaw Żebrowski 25
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka / w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 12:00) odwołany
Stomil Olsztyn 0-2 AP Jagiellonia Białystok 13 kwietnia, 14:00
Eryk Kozłowski 25, Szymon Stypułkowski 78
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 16:15) odwołany
Legia Warszawa 4-0 ŁKS Łódź 14 kwietnia, 11:00
Tomasz Rojkowski 21, 32, Maciej Bochniak 35, Roman Żuk 83
w Urszulinie

Kolejka 8 - 23-24 kwietnia

Jagiellonia Białystok 5-0 ŁKS Łódź 23 kwietnia, 18:00
Olaf Pawelczyk 8, Kamil Andrzejkiewicz 20, 44, Jan Faberski 46, Oskar Lipiński 69
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 5-2 AP Jagiellonia Białystok 23 kwietnia, 12:00
Maksymilian Stangret 36, Filip Rejczyk 38, Szymon Grączewski 44, Fryderyk Misztal 72, Wiktor Puciłowski 90 - Patryk Drygiel 60, Alan Rybak 73
w Urszulinie
Stomil Olsztyn 0-2 Escola Varsovia Warszawa 23 kwietnia, 17:00
Gustaw Żebrowski 7, Bartosz Elget 68
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Widzew Łódź 2-1 MKS Polonia Warszawa 23 kwietnia, 12:00
Adrian Filipiak 11, Kamil Cybulski 16 - Tymon Kłosowicz 55
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka

Kolejka 9 - 30 kwietnia-1 maja

Stomil Olsztyn 0-4 MKS Polonia Warszawa 1 maja, 18:00
Jan Ziółkowski 45, Paweł Kosmalski 72, Franciszek Zubik 78, Kacper Banasik 87
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Widzew Łódź 0-2 Jagiellonia Białystok 30 kwietnia, 14:30
Jakub Demiańczuk 31, Dawid Żakiewicz 61
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
Escola Varsovia Warszawa 1-6 Legia Warszawa 29 kwietnia, 14:30
Mateusz Malec 79 - Wiktor Puciłowski 3, 30 (k), Jakub Kowalski 16, 42, Tomasz Rojkowski 34, Filip Rejczyk 49
AP Jagiellonia Białystok 2-1 ŁKS Łódź 28 kwietnia, 14:00
Błażej Rusiłowicz 29, Patryk Drygiel 66 - Adam Kajszczak 35
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 10 - 7-8 maja

Jagiellonia Białystok 2-1 AP Jagiellonia Białystok 6 maja, 12:00
Krystian Ziętek 49, 84 - Szymon Stypułkowski 5
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
ŁKS Łódź 0-5 Escola Varsovia Warszawa 7 maja, 12:00
Mateusz Malec 21, Kacper Kalisz 29, 43, Dawid Zagórski 65, Mateusz Krzysztoszek 85
na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego Minerska
Legia Warszawa 3-1 MKS Polonia Warszawa 7 maja, 14:00
Tomasz Rojkowski 11, Franciszek Saganowski 31, Roman Żuk 90 - Dawid Łącki 5
w Urszulinie
Stomil Olsztyn 1-12 Widzew Łódź 7 maja, 15:30
Mateusz Wołoszyn 42 - Kamil Machałek 2, 54, 68, 73, Milan Bazler 3, 7, 43, Kamil Cybulski 6, Kajetan Radomski 24, Jakub Zając 67, Jakub Świątnicki 75 (k), Mateusz Radoń 85
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 11 - 14-15 maja

Stomil Olsztyn 0-2 Jagiellonia Białystok 14 maja, 15:30
Maciej Jaroszuk 32, Wiktor Marek 57
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa 14 maja, 12:00
Dawid Musialski 12, Milan Bazler 89
na boisku Ośrodka Treningowego Łodzianka
MKS Polonia Warszawa 2-1 ŁKS Łódź 14 maja, 14:30
Franciszek Zubik 3, Kacper Sankiewicz 68 - Jan Łabędzki 90
na bocznym boisku
Escola Varsovia Warszawa 1-2 AP Jagiellonia Białystok 15 maja, 17:00
Kacper Kalisz 24 - Patryk Drygiel 17, Jakub Kolo 82

Kolejka 12 - 21-22 maja

Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 21 maja, 19:00
AP Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 22 maja, 17:00
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 21 maja, 11:00
Legia Warszawa - Stomil Olsztyn 21 maja, 13:00

Kolejka 13 - 28-29 maja

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 28 maja, 14:00
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź 28 maja, 17:45
Widzew Łódź - AP Jagiellonia Białystok 28 maja, 14:30
MKS Polonia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 28 maja, 15:30

Kolejka 14 - 4-5 czerwca

Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 4 czerwca, 15:00
Escola Varsovia Warszawa - Widzew Łódź 4 czerwca, 15:00
AP Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 4 czerwca, 15:00
ŁKS Łódź - Legia Warszawa 4 czerwca, 15:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (A - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (B - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (B - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (C - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (C - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (D - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022 (D - wiosna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas