30 sierpnia 2016, 21:20:31 - euzi
PP: Terminy meczów 1/8 finału

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy meczów 1/8 finału Pucharu Polski.

nikt - 30 sierpnia 2016, 21:28:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jaja w PP Pogoń - Jaga by potem w lidze Jaga - Pogoń. W pucharze lekką przewagę w odpoczynku ma Pogoń bo gra 1 dzień wcześniej.

bvb - 30 sierpnia 2016, 21:34:05 - *.dip0.t-ipconnect.de
Final Jagiellonia Białystok - Wigry Suwałki 2:0

BKS - 30 sierpnia 2016, 21:36:18 - *.centertel.pl
Finał Arka - Lechia 2:1

dex - 30 sierpnia 2016, 21:38:27 - *.play-internet.pl
Wigry awans do ekstraklasy i zwycięzcy pucharu Polski! I europejskie puchary w Suwałkach!!! 😊

Grzyw - 30 sierpnia 2016, 21:44:37 - *.dynamic.chello.pl
1962 kciuków trzymanych!

Darek - 30 sierpnia 2016, 21:49:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taka ciekawostka, 8 par a każda drużyna gości musi pokonać minimum 400 km w drodze na mecz

:0 - 30 sierpnia 2016, 21:52:26 - *.dynamic.chello.pl
ŻE O KTÓREJ!?

mesia666 - 30 sierpnia 2016, 21:54:00 - *.224.29.90
@nikt chyba dwa lub trzy lata temu jak Jaga trafiła na Lechię w ćwierćfinale to grali trzy mecze z rzędu ze sobą

obserwator - 30 sierpnia 2016, 21:57:39 - *.fiberway.pl
Prost- Puszcza nie ma oswietlenia,a jak dojdzie do dogrywki,a i może rzutów karnych to impreza skonczy się przed zmrokiem.

ford - 30 sierpnia 2016, 22:22:09 - *.4-2.cable.virginm.net
FINAL: Wisła - Górnik Z. 2:1

@Darek - 30 sierpnia 2016, 22:33:36 - *.146.144.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Amica tylko 320 do Chorzowa.

sympatyk - 30 sierpnia 2016, 22:40:39 - *.as13285.net
Do redakcji 90minut.pl / W artykule jest błąd. Brakuje meczu Legi Warszawa w 1/8 finału pucharu polski. Proszę o poprawienie błędu gdyż sympatycy futbolu nie będą wiedzieć kiedy gra Legia w PP

lwgrab - 30 sierpnia 2016, 22:48:15 - *.centertel.pl
Sympatyku, leczysz kompleksy? Dobrze, że wakacje się kończą...

anon - 30 sierpnia 2016, 22:49:20 - *.google.com (*.172.233.138)
sympatyk, nie wyszło ci coś...

Bvb09 - 30 sierpnia 2016, 23:00:32 - *.adsl.inetia.pl
@sympatyk
Ale sie usmialem kolego

bojar - 30 sierpnia 2016, 23:00:51 - *.bialystok.vectranet.pl
Dalej nie kumam. Dlaczego Wigry grają w Zabrzu skoro Górnik jest uznawany jako zespół ekstraklasy?

Jarek - 30 sierpnia 2016, 23:05:36 - *.cable.smsnet.pl
Wychodzi na to że wszystkie mecze z 1/8 PP będą w Polsacie Sport z racji tych godzin

sympatyk - 30 sierpnia 2016, 23:16:55 - *.as13285.net
@Bvb09 Proszę uprzejmie. Pozdrawiam "normalnych" kibiców futbolu. Hejterów typu @anon i @lwgrab wysyłam na długi spacer dotleniający pewną część ciała

tellchar - 30 sierpnia 2016, 23:40:25 - *.adsl.inetia.pl
A kiedy news o porażce Kazachstanu w meczu towarzyskim?

rozbawiony - 31 sierpnia 2016, 1:24:58 - *.centertel.pl
gdzie jest Legia? W Lidze MISTRZÓW!!!

Witkowski - 31 sierpnia 2016, 7:50:09 - *.compower.pl
@bojar
Niestety jest pewien kruczek w regulaminie.
Górnik był traktowany jako drużyna Ekstraklasy tylko przy losowaniu drabinki – mógł rozpocząć grę rundę później ze względu na to, że grał w Ekstraklasie w zeszłym sezonie. Jeśli chodzi o kwestię bycia gospodarzem meczu, bierze się pod uwagę jego klasę rozgrywkową z tego sezonu, czyli I ligę. Ponieważ Górnik i Wigry są teraz w I lidze, odbyło się losowanie gospodarza, które wygrali zabrzanie.
Podobnie jest ze spadkowiczami z I do II ligi.

SKS - 31 sierpnia 2016, 8:45:13 - *.245.104.215
Wigry Suwałki Moim zdaniem wygrają z Górnikiem 3:1. Bramki dla Wigier strzelą Adamek,Kozak i Kądzior. Wigry grają dwa mecze z Górnikiem w 4 dni w Ligowym meczu Wigier obstawiam wygraną dla Wigier 4:0 . W ostatnim Meczu ligowym Wigry wygrały 6:0 ze Stalą Mielec,To najwyższy wynik po 6 kolejce 1 ligi i w ogóle Wigier w 1 lidze poprzedni rekord Wigier to 4:0 Wigry Też grają z GKS Tychy obstawiam wynik 4:1 dla Wigier ten mecz odbędzie się na wyjeździe Wigry Suwałki z taką formą mogą dojść aż do półfinału lub do ekstraklasy. Wigier nie powstrzyma nawet Podbeskidzie. Wigry mają 18 piłkarzy i są na 1 miejscu. w tabeli wszech czasów i maią 108 punktów wigry popostu awansują do ćwierćfinału a potem może nawet do półfinału.

Hujaobang - 31 sierpnia 2016, 10:00:24 - *.bb.sky.com
Final: Jaga - Wigry 5:0

anon - 31 sierpnia 2016, 10:35:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
sympatyk, widzę że ty masz ból pewnej części ciała z powodu pewnego klubu w LM...