22 maja 2017, 21:44:07 - bartekwr9
Korona odwoła się od żółtej kartki dla Rafała Grzelaka

Korona Kielce złoży protest do Komisji Ligi w celu anulowania drugiej żółtej kartki dla Rafała Grzelaka - poinformował na Twitterze rzecznik prasowy Korony Paweł Jańczyk.

Zawodnik został ukarany w wygranym 2-0 meczu 35. kolejki Lotto Ekstraklasy z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

hans - 22 maja 2017, 21:53:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No sędzia miał słaby dzień chyba był po weekendzie. Kartka bez sensu w 100%.

pan piotr - 22 maja 2017, 21:54:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe co na to komisja legii?

Freddy - 22 maja 2017, 22:06:44 - *.dynamic.mm.pl
Komisja legii anuluje kartkę ale dopiero po następnym meczu

Xxxx - 22 maja 2017, 22:18:37 - *.play-internet.pl
Dajcie spokój. Dobry mecz wygrana korony a oceniacie arbitra. Na żywo to inaczej wyglada niż w tv.

IreQ - 22 maja 2017, 22:35:36 - *.bas512.cwt.btireland.net
Gusmunuvkaskas wykręcił takie salto mortale, że każdy by się nabrał.

Scyzio - 22 maja 2017, 22:42:58 - *.25.83.240
dokladnie sedziowie myla sie naszczescie d przyszlego sezonu w ekstraklasie videoweryfikacja MKS

Ziomek - 22 maja 2017, 22:56:25 - *.adsl.inetia.pl
No i prawidłowo!

kapusta - 22 maja 2017, 22:59:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego 90 minut nic nie napisało o zlikwidowaniu podziału punktów w Ekstraklasie!!!

Hans - 22 maja 2017, 23:04:39 - *.range86-153.btcentralplus.com
To faktycznie był słaby mecz sędziego. Ale najlepsze jest to, że od następnego sezonu wejdzie w życie system VAR. Ale ponoć tylko 3 mecze danej kolejki będą z niego korzystać (ponoć ze wzgędu na koszta). To na proponuje wszystkie mecze w sezonie z udziałem Legii. Ile punktów przybędzie innym drużynom kiedy będą te powtórki...

a - 22 maja 2017, 23:25:04 - *.centertel.pl
Ta... Burki jak zwykle tylko o Legii. Sędziowie sprzyjają Legii. Ta... Jasne. 11 karnych przeciwko to pewnie z d... się wzięło.

Mixer - 22 maja 2017, 23:25:19 - *.gigainternet.pl
A kiedy Korona wystąpi o żółtą kartkę dla swojego kopacza Górskiego za "popisy" w meczu z Wisłą ?

Krzysiek - 23 maja 2017, 6:16:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mixer.Czeka,aż Wisła wystąpi o czerwoną dla Głowackiego

Ja - 23 maja 2017, 8:21:07 - *.play-internet.pl
@mixer
A co Górski nie został popchnięty w polu karnym?(wolno popychać?)
Albo nie został uderzony w twarz?(wolno uderzać w twarz?)
Ja na miejscu Korony wnosiłbym też o przebadanie na obecność środków dopingujących głównie amfetaminy i kokainy u piłkarzy Wisły przedewszystkim Głowacki, González, Ondrášek i Małecki, a już szczególnie Ondrasek. Obejrzcie sobie powtórki i jego zachowanie i wyraz twarzy i oczy przy zbliżeniach, typowe oznaki amoku jak po kokainie

Olsztyn - 23 maja 2017, 8:24:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Grzelak i tak zagra z Legia .
Te kartki go nie eliminują.

baraniuk - 23 maja 2017, 8:32:51 - *.87.41.31.ip4.feromedia.eu
@ja
a jak bramkarza łąpie się za rękę gdy skacze do piłki ... to już piłkarz ligowy górski nie czyni ( choć widać na weryfikacji

zeno - 23 maja 2017, 10:37:20 - *.42.13.137
@Olsztyn: jak to nie eliminują? wg ekstraklasa.org ma 12 żółtych, czyli do końca sezonu nie zagra

Julka - 23 maja 2017, 19:07:18 - *.centertel.pl
Korona niech z siebie błazna nie robi. Jak fartem wygrala mecz z lęczną, gdzie sporne były żólte kartki i KARNY w ostatniej minucie - to sie nie odwoływali. Wtedy pasowało? Nie macie za grosz honoru, wstyd !!!!!

LEON - 23 maja 2017, 20:04:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl