7 listopada 2018, 15:52:36 - dyrovski
Liga Młodzieżowa: Bramka Marcela Zylli

Marcel Zylla zdobył bramkę dla Bayernu w wygranym 2-0 (0-0) domowym meczu 4. kolejki grupy E Ligi Młodzieżowej z AÉK-iem Ateny. Juniorski reprezentant Polski, który rozegrał całe spotkanie, ma teraz na koncie dwa gole zdobyte w tych rozgrywkach.

7 listopada 2018, 14:00 - Monachium (FC Bayern Campus)

megiera - 7 listopada 2018, 16:07:46 - *.adsl.inetia.pl
Pewnie złapał kontuzje w ostatniej minucie.

Marek - 7 listopada 2018, 16:13:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@magiera chłopak grał ciężki mecz wcześniej i nie ma co się dziwić. Takie komentarze sprawiają, że lepiej byłoby dla niego grać dla Niemiec, bo jak nie strzeli to zostanie wyzwany przez „kibiców”, a jak strzeli to Polak rodak.

paprykarz - 7 listopada 2018, 16:28:02 - *.in-addr.broadbandscope.com
bardzo realna jak i smutna wiadomosc jest taka, ze... niemcy po cichu namawiaja go do gry dla nich. podobnie bylo z Cibickim, akutalnie szwedem.

Ko - 7 listopada 2018, 17:17:08 - *.play-internet.pl
Fajny chłopak ale musi przejść przez seniorska pilke ...jr ok LM młodzieżowa Oki awansują ok .Czeka ciężki go wybór...teraz do seniorów ja bym mu dobrze radził ale nie zna do mnie nr...