27 sierpnia 2020, 21:59:04 - euzi
eLE: Gol Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz wykorzystał rzut karny dla walijskiego The New Saints FC w wygranym u siebie po dogrywce 3-1 (0-0, 1-1, 2-1) meczu I rundy eliminacyjnej Ligi Europy ze słowackim MŠK Žilina. Jego drużyna awansowała do kolejnej fazy.

27 sierpnia 2020, 19:30 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 3-1 pd. MŠK Žilina
Louis Robles 56, Leo Smith 100, Adrian Cieślewicz 108 (k) - Patrik Myslovič 77 (k)

żółte kartki: Ryan Brobbel, Ryan Astles, Ryan Harrington, Daniel Redmond, Leo Smith - Ján Minárik, Branislav Sluka, Miroslav Gono.
czerwona kartka: Branislav Sluka (107. minuta, Žilina, za drugą żółtą).

sędziował: Manfredas Lukjančukas (Litwa).

Mecz bez udziału publiczności.

Cieślewicz wszedł w 87. minucie za Louisa Roblesa. W drużynie gości Dawid Kurminowski w 85. minucie zmienił Jakuba Paura, a Jakub Kiwior pozostał poza kadrą. Trenerem Žiliny jest były gracz Polonii Bytom, Jagiellonii Białystok, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Pavol Staňo.

Liga Europy 2020/2021

karabach - 27 sierpnia 2020, 22:00:01 - *.178.009.pools.vodafone-ip.de
do Legii go

@karabach - 27 sierpnia 2020, 22:03:39 - *.dynamic.chello.pl
nie stać ich

Krzyntel - 27 sierpnia 2020, 22:18:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Młodzi zdolni polacy powinni grać w silnej polskiej ekstraklasie.Naszą ligę oglądają już w całej Europie,a ja się pytam dlaczego tak się dzieje,gdzie oni są?!

ehri - 27 sierpnia 2020, 22:19:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda Żyliny, się nie mogą podnieść po tych problemach finansowych

fansport - 27 sierpnia 2020, 23:30:13 - *.dynamic.chello.pl
macie swoich amatorów, pokonali słowaków, a wy legii się przyczepiliście, że z silnym cyprem przegrała.

BOT - 28 sierpnia 2020, 10:59:38 - *.146.234.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@fansport Nikt się Legii nie czepia, że przegrała u siebie z Cypryjczykami. Każdy chyba wie, że Omonia była faworytem w meczu z Legią. Zresztą prawie każdy jest faworytem w pojedynku z Legią... Śmiać to się można tylko z zarobków tych amatorów, bo poziom jaki reprezentują każdy widzi.

Jester - 28 sierpnia 2020, 13:33:38 - *.dynamic.chello.pl