[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2020/2021

Runda wstępna - 20 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2020, 13:00 - Nyon)

SP Tre Penne 1-3 Gjilani KF 21 sierpnia, 20:00
Nicola Gai 16 - Darko Nikač 24, Fiton Hajdari 64, Ardit Hila 68
Serravalle / w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 21:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lincoln Red Imps FC 3-0 FC Prishtina 22 sierpnia, 18:00
(wo)
w pierwotnym (18 sierpnia, 18:00) i drugim terminie odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
FC Santa Coloma 0-0 FK Iskra (Danilovgrad) 20 sierpnia, 19:30
pd. k. 3-4
Andora
UE Engordany 1-3 FK Zeta (Golubovci) 18 sierpnia, 20:00
Sebastián Gómez 90 (k) - Ivan Vukčević 45, Mijat Lambulić 54, Lazar Lambulić 63
Andora
Glentoran FC 1-0 HB Tórshavn 20 sierpnia, 20:00
Robbie McDaid 42
St Joseph's FC 1-2 B36 Tórshavn 20 sierpnia, 17:30
Boro 30 - Michał Przybylski 28, Alex Mellemgaard 43 (k)
Coleraine FC 1-0 SP La Fiorita 20 sierpnia, 20:30
James McLaughlin 89
NSÍ Runavík 5-1 Barry Town United FC 20 sierpnia, 19:00
Klæmint Olsen 52, 63, 74, Petur Knudsen 67, Steffan Løkin 83 - Kayne McLaggon 88
Toftir

I runda eliminacyjna - 27 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2020, 13:00 - Nyon)

NK Maribor 1-1 Coleraine FC 27 sierpnia, 20:45
pd. k. 4-5
Rudi Požeg Vancaš 65 - James McLaughlin 62
Riteriai Wilno 3-2 Derry City FC 25 sierpnia, 18:00
pd.
Gytis Paulauskas 39, 49, Donatas Kazlauskas 91 - Joe Thomson 18, Eoin Toal 63
HŠK Zrinjski (Mostar) 3-0 FC Differdange 03 27 sierpnia, 20:00
Nemanja Bilbija 37, Miloš Filipović 40, Josip Ivančić 80
Rosenborg BK 4-2 Breiðablik (Kópavogur) 27 sierpnia, 19:00
Torgeir Børven 4, 29, Tore Reginiussen 17, Even Hovland 24 - Viktor Karl Einarsson 61, Thomas Mikkelsen 90 (k)
Hammarby IF 3-0 Puskás Akadémia FC 27 sierpnia, 19:00
Abdul Khalili 14, Darijan Bojanić 32, Paulinho I 84
FK Ventspils 2-1 Dinamo-Auto Tiraspol 27 sierpnia, 16:00
Lucas Villela 22, Jewgienij Kozłow 75 (k) - Dumitru Rogac 15
Århus GF 5-2 FC Honka 27 sierpnia, 19:00
Frederik Tingager 21, Patrick Mortensen 29, 45 (k), Patrick Olsen 90, Søren Østergaard Tengstedt 90 - Borjas Martín 35, Lucas Kaufmann 64
The New Saints FC 3-1 MŠK Žilina 27 sierpnia, 19:30
pd.
Louis Robles 56, Leo Smith 100, Adrian Cieślewicz 108 (k) - Patrik Myslovič 77 (k)
Neftçı Baku 2-1 FK Škupi (Skopje) 27 sierpnia, 18:00
Sabir Bougrine 66, Anton Krywociuk 88 - Dembo Darboe 90
JK Nõmme Kalju 0-4 NŠ Mura (Murska Sobota) 10 września, 19:30
Kevin Žižek 17, 27, Žiga Kous 33, Alen Kozar 36
Budapeszt / w pierwotnym miejscu i terminie (Tallin, 27 sierpnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Apóllon FC 5-1 Saburtalo Tbilisi 27 sierpnia, 18:00
Bagaliy Dabo 4, 32, 76, Nicolas Diguiny 59, Giánnis Gianniótas 86 - Giorgi Guliaszwili 69
Stróvolos
FK Partizan (Belgrad) 1-0 RFS Ryga 27 sierpnia, 21:00
Bibras Natcho 52 (k)
FCSB Bukareszt 3-0 Szirak Giumri 27 sierpnia, 20:30
Darius Olaru 34, Florin Tănase 65 (k), Alexandru Buziuc 83
NK Olimpija (Lublana) 2-1 Víkingur (Reykjavík) 27 sierpnia, 18:30
pd.
Matic Fink 88, Radivoj Bosić 106 - Óttar Magnús Karlsson 27
Žalgiris Wilno 2-0 Paide Linnameeskond 27 sierpnia, 19:00
Andrija Kaluđerović 9, Liviu Antal 32
Valletta FC 0-1 Bala Town FC 27 sierpnia, 20:00
Chris Venables 38
Ta' Qali
Aberdeen FC 6-0 NSÍ Runavík 27 sierpnia, 20:45
Lewis Ferguson 37, Curtis Main 43, Ryan Hedges 50, 59, 86 (k), Jonny Hayes 63
Malmö FF 2-0 Cracovia 27 sierpnia, 19:00
Jo Inge Berget 1, Søren Rieks 44
bez udziału publiczności
Szachtior Soligorsk 0-0 FC Sfîntul Gheorghe Suruceni 27 sierpnia, 19:30
pd. k. 1-4
Shamrock Rovers FC 2-2 FC Ilves 27 sierpnia, 21:00
pd. k. 12-11
Graham Burke 14, Roberto Lopes 78 - Lauri Ala-Myllymäki 10 (k), Joona Veteli 62
FC Vaduz 0-2 Hibernians FC 27 sierpnia, 19:00
Jurgen Degabriele 34, 57
Keşlə FK 0-0 KF Laçi 27 sierpnia, 19:00
pd. k. 4-5
FK Bodø/Glimt 6-1 Žalgiris Kowno 27 sierpnia, 18:00
Philip Zinckernagel 27, 36, Jens Petter Hauge 52, 59 (k), Victor Boniface 79, Sebastian Tounekti 81 - Philip Otele 78
Maccabi Hajfa 3-1 NK Željezničar (Sarajewo) 9 września, 19:00
Tjaronn Chery 38, Nikita Rukavytsya 59, Yuval Ashkenazi 66 - Ivan Lendrić 34
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lech Poznań 3-0 Valmiera FC 27 sierpnia, 21:00
Mikael Ishak 59, 78, Filip Szymczak 88
bez udziału publiczności
FC Progrès Niedercorn 3-0 FK Zeta (Golubovci) 26 sierpnia, 18:30
Kempes Tekiela 11, 55 (k), Sébastien Thill 90
Differdange
B36 Tórshavn 4-3 FC Levadia Tallin 27 sierpnia, 20:00
pd.
Sebastian Pingel 72, 76, Ragnar Samuelsen 107, Hannes Agnarsson 113 - Karl Õigus 52, Trevor Elhi 80, Manucho 101
Budapest Honvéd FC 2-1 FC Inter Turku 27 sierpnia, 21:00
pd.
Boubacar Traoré 90, Juuso Hämäläinen 105 (s) - Liliu 90
Lincoln Red Imps FC 2-0 Union Titus Pétange 27 sierpnia, 17:30
Lee Casciaro 36, Mustapha Yahaya 90
Motherwell FC 5-1 Glentoran FC 27 sierpnia, 20:45
Callum Lang 58, Stephen O'Donnell 72, Liam Polworth 75, Tony Watt 78, Chris Long 87 - Robbie McDaid 90 (k)
FK Kukësi 2-1 Sławija Sofia 27 sierpnia, 20:00
Patrick Friday Eze 56 (k), Godberg Cooper 85 - Kałojan Krystew 81
Tirana
Dinamo Mińsk 0-2 Piast Gliwice 27 sierpnia, 17:00
Patryk Lipski 10, Jakub Świerczok 56
bez udziału publiczności
FH (Hafnarfjörður) 0-2 FC DAC 1904 Dunajská Streda 27 sierpnia, 19:15
Andrija Balić 23, Eric Ramírez 76
Servette FC Genewa 3-0 MFK Ružomberok 27 sierpnia, 20:15
Miroslav Stevanović 54, Arial Mendy 77, Alexis Antunes 86
Hapoel Beer Szewa 3-0 Dinamo Batumi 27 sierpnia, 19:45
Josué 9, 61, Marwan Kabha 21
Petach Tikwa
FC Fehérvár 1-1 Bohemian FC 27 sierpnia, 18:30
pd. k. 4-2
Nemanja Nikolić 37 (k) - Keith Ward 22
Alaszkert Erewan 0-1 FK Renova (Džepčište) 27 sierpnia, 18:00
Nenad Miškovski 58
Ordabasy Szymkent 1-2 FC Botoșani 27 sierpnia, 16:00
May Mahlangu 31 - Marcel Holzmann 25, Marko Dugandžić 33
CSKA Sofia 2-1 Sirens FC 27 sierpnia, 19:00
Achmed Achmedow 75, Ali Sowe 90 - Maxuell Samurai 69
Petrocub Hîncești 0-2 FK TSC (Bačka Topola) 27 sierpnia, 20:00
Saša Tomanović 17, Nenad Lukić 55 (k)
Kiszyniów
Teuta Durrës 2-0 Beitar Jerozolima 27 sierpnia, 16:30
Blerim Krasniqi 6, Rubin Hebaj 87
Sumqayıt FK 0-2 FK Škendija 79 (Tetovo) 27 sierpnia, 18:00
Besart Ibraimi 56 (k), Ljupčo Doriev 89 (k)
FK Borac (Banja Luka) 1-0 FK Sutjeska (Nikšić) 27 sierpnia, 16:30
Stojan Vranješ 35
Kajrat Ałmaty 4-1 Noa Erewan 27 sierpnia, 16:00
Gułżygit Ałykułow 12, Vágner Love 35, 70, Aderinsoła Eseoła 90 - Kiriłł Bor 8
FK Iskra (Danilovgrad) 0-1 Łokomotiw Płowdiw 27 sierpnia, 20:00
Dimityr Ilijew 75 (k)
Podgorica
Lokomotiwi Tbilisi 2-1 Universitatea Craiova 27 sierpnia, 19:00
Irakli Sicharulidze 57, Imran Oulad Omar 61 - Ștefan Baiaram 90
Gjilani KF 0-2 APOEL (Nikozja) 27 sierpnia, 19:00
pd.
Giórgos Efrém 102, Dieumerci Ndongala 116
Prisztina

II runda eliminacyjna - 17 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2020, 13:00 - Nyon)

Hammarby IF 0-3 Lech Poznań 16 września, 19:00
Pedro Tiba 55, Jakub Kamiński 89, Filip Marchwiński 90
bez udziału publiczności
Maccabi Hajfa 2-1 Kajrat Ałmaty 17 września, 19:00
Yuval Ashkenazi 31, Nikita Rukavytsya 72 - Vágner Love 45
B36 Tórshavn 2-2 The New Saints FC 16 września, 20:00
pd. k. 5-4
Michał Przybylski 46, Stefan Radosavljevic 120 - Leo Smith 80, Dean Ebbe 112
FK TSC (Bačka Topola) 6-6 FCSB Bukareszt 17 września, 21:00
pd. k. 4-5
Dejan Milićević 11, Borko Duronjić 14, Goran Antonić 51, Saša Tomanović 90, 117, Janko Tumbasević 105 - Florinel Coman 25, Dennis Man 50, 63 (k), 104, Bojan Balaž 90 (s), Adrian Petre 108
FC Progrès Niedercorn 0-5 Willem II Tilburg 16 września, 18:30
Vangélis Pavlídis 20, 34, Görkem Sağlam 28, Ché Nunnely 46, Mike Trésor Ndayishimiye 65
Differdange
FC Sfîntul Gheorghe Suruceni 0-1 FK Partizan (Belgrad) 17 września, 19:00
pd.
Bibras Natcho 104 (k)
Kiszyniów
Łokomotiw Płowdiw 1-2 Tottenham Hotspur FC 17 września, 18:00
Georgi Minczew 71 - Harry Kane 80 (k), Tanguy N'Dombèlé 85
Budapest Honvéd FC 0-2 Malmö FF 17 września, 21:05
Ola Toivonen 43, Arnór Ingvi Traustason 86
Lincoln Red Imps FC 0-5 Rangers FC 17 września, 17:00
James Tavernier 21, Connor Goldson 45, Alfredo Morelos 67, 88, Jermain Defoe 84
FK Renova (Džepčište) 0-1 HNK Hajduk (Split) 17 września, 15:30
Mijo Caktaš 4
Skopje
FC DAC 1904 Dunajská Streda 5-3 FK Jablonec 17 września, 20:45
pd.
Marko Divković 6, 65, Ion Nicolaescu 85, 96, Erick Davis 114 - Jaroslav Zelený 26, Ivan Schranz 57, 71 (k)
Shamrock Rovers FC 0-2 AC Milan 17 września, 20:00
Zlatan Ibrahimović 23, Hakan Çalhanoğlu 67
Kajsar Kyzyłorda 1-4 APOEL (Nikozja) 17 września, 14:00
Elgudża Lobdżanidze 6 - Tomás De Vincenti 15, 90, Anuar Tuhami 25, Omer Atzili 48
Szymkent
Lokomotiwi Tbilisi 2-1 Dinamo Moskwa 17 września, 19:00
Irakli Sicharulidze 54, Mamia Gawaszeliszwili 76 - Nikołaj Komliczenko 90 (k)
Coleraine FC 2-2 Motherwell FC 17 września, 20:30
pd. k. 0-3
Ben Doherty 49 (k), 90 (k) - Callum Lang 16, Tony Watt 37
Teuta Durrës 0-4 Granada CF 17 września, 16:00
Roberto Soldado 5, Kenedy 10, Yangel Herrera 31, 46
Viking FK 0-2 Aberdeen FC 17 września, 20:30
Ross McCrorie 45, Ryan Hedges 78
CSKA Sofia 2-0 BATE Borysów 17 września, 19:00
Ali Sowe 44, Graham Carey 90
KF Laçi 1-2 Hapoel Beer Szewa 17 września, 19:00
Kyrian Nwabueze 59 - Jhonathan Agudelo 90, Gaëtan Varenne 90
Elbasan
FK Ventspils 1-5 Rosenborg BK 17 września, 14:15
Jewgienij Kozłow 5 - Dino Islamović 15 (k), 45, Anders Konradsen 37, Carlo Holse 64, Kristoffer Zachariassen 71
Servette FC Genewa 0-1 Stade de Reims 17 września, 20:45
Valon Berisha 4
NK Olimpija (Lublana) 2-3 HŠK Zrinjski (Mostar) 17 września, 18:30
pd.
Đorđe Ivanović 19, Andrés Vombergar 81 - Nemanja Bilbija 51, 84, Josip Ivančić 92
Piast Gliwice 3-2 TSV Hartberg 17 września, 20:00
Martin Konczkowski 10, Patryk Sokołowski 62, Michał Żyro 84 - Tobias Kainz 33, Lukas Ried 75
bez udziału publiczności
Hibernians FC 0-1 FC Fehérvár 17 września, 19:00
Boban Nikolov 61
Ta' Qali
NŠ Mura (Murska Sobota) 3-0 Århus GF 17 września, 20:15
Jan Gorenc 37, Kevin Žižek 72, Amadej Maroša 90
Neftçı Baku 1-3 Galatasaray SK 17 września, 18:00
Mamadou Mbodj 46 - Mbaye Diagné 19, 63, Christian Luyindama 48
IFK Göteborg 1-2 FC København 17 września, 18:00
Tobias Sana 73 - Robert Mudražija 82, Jonas Wind 85
OFI 0-1 Apóllon FC 17 września, 19:00
Attila Szalai 50
Royal Standard de Liège 2-0 Bala Town FC 17 września, 20:00
Felipe Avenatti 19 (k), Selim Amallah 34
FC Botoșani 0-1 FK Škendija 79 (Tetovo) 17 września, 17:45
Besart Ibraimi 2
AS Áris (Saloniki) 1-2 Kołos Kowaliwka 17 września, 20:00
Bruno Gama 55 - Jewhenij Nowak 47, Denys Antiuch 63
Riteriai Wilno 1-5 FC Slovan Liberec 17 września, 18:00
Ángel Lezama 61 - Kamso Mara 12 (k), Jakub Hromada 20, Michael Rabušic 84, Abdulla Yusuf Helal 89 (k), Jan Matoušek 90
FK Borac (Banja Luka) 0-2 Rio Ave FC 17 września, 20:00
Tarantini 90, Nikola Jambor 90
FK Kukësi 0-4 VfL Wolfsburg 17 września, 20:00
Wout Weghorst 21, 74, Maxence Lacroix 33, Admir Mehmedi 90
Tirana
NK Osijek 1-2 FC Basel 1893 17 września, 20:45
Ante Majstorović 84 - Arthur Cabral 18, Valentin Stocker 44
FK Bodø/Glimt 3-1 Žalgiris Wilno 17 września, 18:00
Philip Zinckernagel 20, Victor Boniface 32, Fredrik André Bjørkan 81 - Liviu Antal 26
Inter Club d'Escaldes 0-1 Dundalk FC 17 września, 19:30
David McMillan 14
Andora
Kuopion Palloseura 1-1 ŠK Slovan Bratysława 17 września, 17:30
pd. k. 4-3
Aniekpeno Udoh 120 - Žan Medved 111
Linfield FC 0-1 Floriana FC 17 września, 20:45
Matías García 10
Riga FC 1-0 SP Tre Fiori 18 września, 9:00
Pedrinho 57
w pierwotnym terminie (17 września, 19:00) przerwany w 8. minucie na 20 minut oraz w 24. minucie z powodu złego stanu oświetlenia / w drugim terminie dokończony
Djurgårdens IF 2-1 Europa FC 17 września, 19:00
Curtis Edwards 42, Fredrik Ulvestad 69 (k) - Adri Gallardo 57
FC Flora Tallin 2-1 KR (Reykjavík) 17 września, 18:30
Rauno Sappinen 7, Michael Lilander 37 - Kristján Flóki Finnbogason 75
FK Sileks (Kratovo) 0-2 Drita Gnjilane 17 września, 20:00
Fidan Gërbeshi 48 (k), Ardian Limani 80
Skopje
FK Astana (2) 0-1 FK Budućnost (Podgorica) 17 września, 16:00
Vasilije Terzić 25
Ałmaty
Ararat-Armenia Erewan 4-3 CS Fola Esch 17 września, 16:00
pd.
Jeisson Martínez 17, Mailson Lima 90 (k), 90 (k), Serhij Wakułenko 113 - Diogo Pimentel 19, Stefano Bensi 56 (k), Zachary Hadji 81
Connah's Quay Nomads FC 0-1 Dinamo Tbilisi 17 września, 19:00
Giorgi Gabedawa 90 (k)
Wrexham

III runda eliminacyjna - 24 września
(Losowanie - 1 września 2020, 13:00 - Nyon)
KF Tirana, Łudogorec Razgrad - wolny los

NŠ Mura (Murska Sobota) 1-5 PSV Eindhoven 24 września, 19:00
Nino Kouter 21 - Donyell Malen 17, 65, Mauro Júnior 28, Cody Gakpo 54, 90
Royal Charleroi SC 2-1 FK Partizan (Belgrad) 24 września, 19:00
pd.
Dorian Dessoleil 10, Kaveh Rezaei 108 - Seydouba Soumah 53
FC Fehérvár 0-0 Stade de Reims 24 września, 18:00
pd. k. 4-1
FC Sankt Gallen 0-1 AEK (Ateny) 24 września, 20:30
Nélson Oliveira 71
FK Škendija 79 (Tetovo) 1-3 Tottenham Hotspur FC 24 września, 20:00
Valmir Nafiu 55 - Erik Lamela 5, Son Heung-min 70, Harry Kane 79
Skopje
Willem II Tilburg 0-4 Rangers FC 24 września, 21:00
James Tavernier 22 (k), Ryan Kent 25, Filip Helander 55, 71
Malmö FF 5-0 NK Lokomotiva (Zagrzeb) 24 września, 19:00
Isaac Kiese Thelin 5, 17, Adi Nalić 31, Eric Larsson 52, Søren Rieks 72
Rosenborg BK 1-0 Alanyaspor Kulübü 24 września, 19:00
Anders Konradsen 59
Granada CF 2-0 Lokomotiwi Tbilisi 24 września, 20:00
Darwin Machís 48, Jorge Molina 90
Linzer ASK 7-0 FC DAC 1904 Dunajská Streda 24 września, 20:30
Marko Raguž 6, 16, Petar Filipović 47, Peter Michorl 51, Andreas Gruber 53, Husein Balić 55, Thomas Sabitzer 77
Royal Standard de Liège 2-1 FK Vojvodina (Nowy Sad) 24 września, 20:00
pd.
Felipe Avenatti 47 (k), Selim Amallah 91 - Petar Bojić 75
Apóllon FC 0-5 Lech Poznań 23 września, 18:00
Pedro Tiba 42, 90, Mikael Ishak 47, Jakub Kamiński 58, Jan Sýkora 81
Stróvolos / bez udziału publiczności
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-0 Aberdeen FC 24 września, 21:00
Tiago Tomás 8
VfL Wolfsburg 2-0 Desna Czernihów 24 września, 20:15
Josuha Guilavogui 16, Daniel Ginczek 90
HNK Rijeka 2-0 Kołos Kowaliwka 24 września, 20:45
pd.
João Escoval 102, Franko Andrijašević 115
AC Milan 3-2 FK Bodø/Glimt 24 września, 20:30
Hakan Çalhanoğlu 16, 50, Lorenzo Colombo 32 - Kasper Junker 15, Jens Petter Hauge 55
FK Rostow 1-2 Maccabi Hajfa 24 września, 18:30
Eldor Shomurodov 9 - Nikita Rukavytsya 20, Mohammad Abu Fani 60
Beşiktaş JK 1-1 Rio Ave FC 24 września, 19:00
pd. k. 2-4
Güven Yalçın 15 - Bruno Moreira 85
FCSB Bukareszt 0-2 FC Slovan Liberec 24 września, 19:30
Abdulla Yusuf Helal 64, Michael Rabušic 82
Giurgiu
Galatasaray SK 2-0 HNK Hajduk (Split) 24 września, 20:00
Younès Belhanda 77, Ryan Babel 86
Hapoel Beer Szewa 3-0 Motherwell FC 24 września, 19:30
Miguel Vítor 43, Josué 71 (k), Elton Acolatse 83
Petach Tikwa
FC Viktoria Plzeň 3-0 SønderjyskE 24 września, 18:00
Zdeněk Ondrášek 35 (k), Adriel Ba Loua 41, Miroslav Káčer 51
FC København 3-0 Piast Gliwice 24 września, 20:00
Kamil Wilczek 14, Jonas Wind 58, Pep Biel 90
bez udziału publiczności
APOEL (Nikozja) 2-2 HŠK Zrinjski (Mostar) 24 września, 20:00
pd. k. 4-2
Omer Atzili 14, Atdhe Nuhiu 26 - Josip Ivančić 11, Nemanja Bilbija 69
FC Basel 1893 3-2 AS Anórthossis Ammochóstou 24 września, 20:30
Silvan Widmer 4, Samuele Campo 12, Howhannes Hambardzumjan 21 (s) - Branko Vrgoč 45, Giorgi Kwilitaia 67 (k)
CSKA Sofia 3-1 B36 Tórshavn 24 września, 19:00
Ali Sowe 27, Georgi Jomow 38, Jules Keïta 83 - Sebastian Pingel 61
FK Sarajevo 2-1 FK Budućnost (Podgorica) 24 września, 20:00
Benjamin Tatar 4, Matthias Fanimo 67 - Panagiótis Moraḯtis 44
Zenica
Sheriff Tiraspol 1-1 Dundalk FC 24 września, 20:00
pd. k. 3-5
Veaceslav Posmac 8 - Sean Murray 45
Ararat-Armenia Erewan 1-0 NK Celje 24 września, 16:00
pd.
Serhij Wakułenko 111
Riga FC 0-1 Celtic FC 24 września, 19:00
Mohamed Elyounoussi 90
Kuopion Palloseura 2-0 Sūduva Marijampolė 24 września, 17:30
Rangel 31, Igors Tarasovs 72
Legia Warszawa 2-0 Drita Gnjilane 24 września, 20:30
Paweł Wszołek 24, Tomáš Pekhart 43
bez udziału publiczności
KÍ Klaksvík 6-1 Dinamo Tbilisi 24 września, 20:00
Deni Pavlović 22, Patrik Johannesen 58, Páll Klettskarð 60, 69, 73, Jonn Johannessen 85 - José Vitor Pernambuco 71
Thorshavn
Djurgårdens IF 0-1 CFR Cluj 24 września, 19:00
Paulo Vinícius 55
Floriana FC 0-0 FC Flora Tallin 24 września, 19:00
pd. k. 2-4
Ta' Qali

IV runda eliminacyjna - 1 października
(Losowanie - 18 września 2020, 14:00 - Nyon)

BSC Young Boys Berno 3-0 KF Tirana 1 października, 20:30
Christian Fassnacht 42, Jean-Pierre Nsamé 52, 64
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-1 FC Flora Tallin 1 października, 19:00
Mario Gavranović 11, Arijan Ademi 26, 87 - Vlasiy Sinyavskiy 65
CFR Cluj 3-1 Kuopion Palloseura 1 października, 17:30
Mario Rondón 5, 56, Gabriel Debeljuh 42 - Aniekpeno Udoh 90
Ararat-Armenia Erewan 1-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 1 października, 19:00
Mailson Lima 72 - Aleksandar Katai 45, Diego Falcinelli 60
Stróvolos
Dinamo Brześć 0-2 Łudogorec Razgrad 1 października, 20:00
Elvis Manu 73, Higinio Marín 79
Mińsk
FK Sarajevo 0-1 Celtic FC 1 października, 20:00
Odsonne Édouard 70
Zenica
Legia Warszawa 0-3 Qarabağ Ağdam 1 października, 20:00
Patrick Andrade 50, Abdellah Zoubir 62, Filip Ozobić 70
bez udziału publiczności
Dundalk FC 3-1 KÍ Klaksvík 1 października, 20:30
Sean Murray 33, Daniel Cleary 48, Daniel Kelly 79 - Ole Erik Midtskogen 66
Dublin
Hapoel Beer Szewa 1-0 FC Viktoria Plzeň 1 października, 19:30
Josué 4 (k)
Petach Tikwa
Rosenborg BK 0-2 PSV Eindhoven 1 października, 19:00
Eran Zahavi 22, Cody Gakpo 61
AEK (Ateny) 2-1 VfL Wolfsburg 1 października, 20:45
André Simões 64, Karim Ansarifard 90 - Admir Mehmedi 45
FC Basel 1893 1-3 CSKA Sofia 1 października, 20:30
Arthur Cabral 54 (k) - Tiago Rodrigues 72, 88, Achmed Achmedow 90
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-4 Linzer ASK 1 października, 21:00
Tiago Tomás 42 - Gernot Trauner 14, Marko Raguž 58, Peter Michorl 65, Andreas Gruber 69
Royal Charleroi SC 1-2 Lech Poznań 1 października, 19:00
Mamadou Fall 56 - Dani Ramírez 33, Tymoteusz Puchacz 41
bez udziału publiczności
Rio Ave FC 2-2 AC Milan 1 października, 21:00
pd. k. 8-9
Francisco Geraldes 72, Gelson Dala 91 - Alexis Saelemaekers 51, Hakan Çalhanoğlu 120 (k)
FC København 0-1 HNK Rijeka 1 października, 20:00
Peter Ankersen 20 (s)
Malmö FF 1-3 Granada CF 1 października, 19:00
Jo Inge Berget 45 - Darwin Machís 30, Antonio Puertas 58, Yangel Herrera 85
Tottenham Hotspur FC 7-2 Maccabi Hajfa 1 października, 21:00
Harry Kane 2, 56 (k), 74, Lucas Moura 21, Giovani Lo Celso 37, 40, Dele Alli 90 (k) - Tjaronn Chery 17, Nikita Rukavytsya 52 (k)
FC Slovan Liberec 1-0 APOEL (Nikozja) 1 października, 19:00
Kamso Mara 90 (k)
Royal Standard de Liège 3-1 FC Fehérvár 1 października, 20:00
Nicolas Gavory 51, Selim Amallah 77 (k), 85 (k) - Nemanja Nikolić 10
Rangers FC 2-1 Galatasaray SK 1 października, 20:45
Scott Arfield 52, James Tavernier 59 - Marcão 87

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

BSC Young Boys Berno 1-2 AS Roma 22 października, 18:55 (1000)
Jean-Pierre Nsamé 14 (k) - Bruno Peres 69, Marash Kumbulla 74
CSKA Sofia 0-2 CFR Cluj 22 października, 18:55 (11 958)
Mario Rondón 53, Ciprian Deac 74 (k)

Kolejka 2 - 29 października

AS Roma 0-0 CSKA Sofia 29 października, 21:00
bez udziału publiczności
CFR Cluj 1-1 BSC Young Boys Berno 29 października, 21:00
Mario Rondón 62 - Christian Fassnacht 69
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

AS Roma 5-0 CFR Cluj 5 listopada, 18:55
Henrich Mchitarjan 2, Roger Ibañez 24, Borja Mayoral 34, 84, Pedro Rodríguez 89
bez udziału publiczności
BSC Young Boys Berno 3-0 CSKA Sofia 5 listopada, 21:00
Felix Mambimbi 2, 32, Miralem Sulejmani 18
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

CSKA Sofia 0-1 BSC Young Boys Berno 26 listopada, 18:55
Jean-Pierre Nsamé 34
bez udziału publiczności
CFR Cluj 0-2 AS Roma 26 listopada, 21:00
Gabriel Debeljuh 49 (s), Jordan Veretout 67 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

AS Roma 3-1 BSC Young Boys Berno 3 grudnia, 21:00
Borja Mayoral 44, Riccardo Calafiori 59, Edin Džeko 81 - Jean-Pierre Nsamé 34
bez udziału publiczności
CFR Cluj 0-0 CSKA Sofia 3 grudnia, 21:00
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

BSC Young Boys Berno 2-1 CFR Cluj 10 grudnia, 18:55
Jean-Pierre Nsamé 90 (k), Gianluca Gaudino 90 - Gabriel Debeljuh 84
bez udziału publiczności
CSKA Sofia 3-1 AS Roma 10 grudnia, 18:55
Tiago Rodrigues 5, Ali Sowe 34, 55 - Tommaso Milanese 22
bez udziału publiczności

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Roma 6 13 4 1 1 13-5 2 1 0 8-1 2 0 1 5-4
2.  BSC Young Boys Berno 6 10 3 1 2 9-7 2 0 1 6-3 1 1 1 3-4
3.  CFR Cluj 6 5 1 2 3 4-10 0 2 1 1-3 1 0 2 3-7 2 4 1 1 0 2-0
4.  CSKA Sofia 6 5 1 2 3 3-7 1 0 2 3-4 0 2 1 0-3 2 1 0 1 1 0-2

Grupa B
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

Dundalk FC 1-2 Molde FK 22 października, 18:55
Sean Murray 35 - Etzaz Hussain 62, Ohi Omoijuanfo 72 (k)
Dublin / bez udziału publiczności
SK Rapid Wiedeń 1-2 Arsenal FC 22 października, 18:55 (3000)
Taxiárchis Foúntas 51 - David Luiz 70, Pierre-Emerick Aubameyang 74

Kolejka 2 - 29 października

Arsenal FC 3-0 Dundalk FC 29 października, 21:00
Eddie Nketiah 42, Joe Willock 44, Nicolas Pépé 46
bez udziału publiczności
Molde FK 1-0 SK Rapid Wiedeń 29 października, 21:00 (600)
Ohi Omoijuanfo 65

Kolejka 3 - 5 listopada

SK Rapid Wiedeń 4-3 Dundalk FC 5 listopada, 18:55
Dejan Ljubicic 22, Kelvin Arase 79, Maximilian Hofmann 87, Yusuf Demir 90 - Patrick Hoban 7, David McMillan 82 (k), 90 (k)
bez udziału publiczności
Arsenal FC 4-1 Molde FK 5 listopada, 21:00
Kristoffer Haugen 45 (s), Sheriff Sinyan 62 (s), Nicolas Pépé 69, Joe Willock 88 - Martin Ellingsen 21
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

Molde FK 0-3 Arsenal FC 26 listopada, 18:55 (600)
Nicolas Pépé 50, Reiss Nelson 55, Folarin Balogun 83
Dundalk FC 1-3 SK Rapid Wiedeń 26 listopada, 21:00
Chris Shields 63 (k) - Christoph Knasmüllner 11, Ercan Kara 37, 58
Dublin / bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

Arsenal FC 4-1 SK Rapid Wiedeń 3 grudnia, 21:00 (2000)
Alexandre Lacazette 10, Pablo Marí 18, Eddie Nketiah 44, Emile Smith Rowe 66 - Kōya Kitagawa 47
Molde FK 3-1 Dundalk FC 3 grudnia, 21:00 (600)
Magnus Eikrem 30, Ohi Omoijuanfo 41, Martin Ellingsen 67 - Jordan Flores 90

Kolejka 6 - 10 grudnia

Dundalk FC 2-4 Arsenal FC 10 grudnia, 18:55
Jordan Flores 22, Seán Hoare 85 - Eddie Nketiah 12, Mohamed Elneny 18, Joe Willock 67, Folarin Balogun 80
Dublin / bez udziału publiczności
SK Rapid Wiedeń 2-2 Molde FK 10 grudnia, 18:55
Marcel Ritzmaier 43, Melih İbrahimoğlu 90 - Magnus Eikrem 12, 46
bez udziału publiczności

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 18 6 0 0 20-5 3 0 0 11-2 3 0 0 9-3
2.  Molde FK 6 10 3 1 2 9-11 2 0 1 4-4 1 1 1 5-7
3.  SK Rapid Wiedeń 6 7 2 1 3 11-13 1 1 1 7-7 1 0 2 4-6
4.  Dundalk FC 6 0 0 0 6 8-19 0 0 3 4-9 0 0 3 4-10

Grupa C
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

TSV Bayer 04 Leverkusen 6-2 OGC Nice-Côte d'Azur 22 października, 18:55
Nadiem Amiri 11, Lucas Alario 16, Moussa Diaby 61, Karim Bellarabi 79, 83, Florian Wirtz 87 - Amine Gouiri 31, Alexis Claude-Maurice 90
bez udziału publiczności
Hapoel Beer Szewa 3-1 SK Slavia Praga 22 października, 18:55
Jhonathan Agudelo 45, Elton Acolatse 86, 88 - Lukáš Provod 75
Petach Tikwa / bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 29 października

SK Slavia Praga 1-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 29 października, 21:00
Peter Olayinka 80
bez udziału publiczności
OGC Nice-Côte d'Azur 1-0 Hapoel Beer Szewa 29 października, 21:00
Amine Gouiri 23
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

SK Slavia Praga 3-2 OGC Nice-Côte d'Azur 5 listopada, 18:55
Jan Kuchta 16, 71, Abdallah Sima 43 - Amine Gouiri 33, Dan Ndoye 90
bez udziału publiczności
Hapoel Beer Szewa 2-4 TSV Bayer 04 Leverkusen 5 listopada, 18:55
Elton Acolatse 11, 25 - Leon Bailey 5, 75, Or Dadia 39 (s), Florian Wirtz 88
Petach Tikwa / bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

TSV Bayer 04 Leverkusen 4-1 Hapoel Beer Szewa 26 listopada, 21:00
Patrik Schick 29, Leon Bailey 48, Kerem Demirbay 76, Lucas Alario 80 - Itamar Shviro 58
bez udziału publiczności
OGC Nice-Côte d'Azur 1-3 SK Slavia Praga 26 listopada, 21:00
Amine Gouiri 61 - Ondřej Lingr 15, Peter Olayinka 64, Abdallah Sima 75
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

SK Slavia Praga 3-0 Hapoel Beer Szewa 3 grudnia, 21:00 (600)
Abdallah Sima 31, Nicolae Stanciu 36, Dudu Twito 85 (s)
OGC Nice-Côte d'Azur 2-3 TSV Bayer 04 Leverkusen 3 grudnia, 21:00
Hassane Kamara 26, Dan Ndoye 47 - Moussa Diaby 22, Aleksandar Dragović 32, Julian Baumgartlinger 51
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

TSV Bayer 04 Leverkusen 4-0 SK Slavia Praga 10 grudnia, 18:55
Leon Bailey 8, 32, Moussa Diaby 59, Karim Bellarabi 90
bez udziału publiczności
Hapoel Beer Szewa 1-0 OGC Nice-Côte d'Azur 10 grudnia, 18:55
Rotem Hatuel 72
Petach Tikwa / bez udziału publiczności

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 15 5 0 1 21-8 3 0 0 14-3 2 0 1 7-5
2.  SK Slavia Praga 6 12 4 0 2 11-10 3 0 0 7-2 1 0 2 4-8
3.  Hapoel Beer Szewa 6 6 2 0 4 7-13 2 0 1 6-5 0 0 3 1-8
4.  OGC Nice-Côte d'Azur 6 3 1 0 5 8-16 1 0 2 4-6 0 0 3 4-10

Grupa D
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

Royal Standard de Liège 0-2 Rangers FC 22 października, 18:55 (3139)
James Tavernier 19 (k), Kemar Roofe 90
Lech Poznań 2-4 SL e Benfica 22 października, 18:55
Mikael Ishak 15, 48 - Pizzi 9 (k), Darwin Núñez 42, 60, 90
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 29 października

SL e Benfica 3-0 Royal Standard de Liège 29 października, 21:00 (4750)
Pizzi 49 (k), 76, Luca Waldschmidt 66 (k)
Rangers FC 1-0 Lech Poznań 29 października, 21:00
Alfredo Morelos 68
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

SL e Benfica 3-3 Rangers FC 5 listopada, 18:55
Connor Goldson 2 (s), Rafa Silva 77, Darwin Núñez 90 - Diogo Gonçalves 24 (s), Glen Kamara 25, Alfredo Morelos 51
bez udziału publiczności
Lech Poznań 3-1 Royal Standard de Liège 5 listopada, 18:55
Michał Skóraś 14, Mikael Ishak 22, 48 - Maxime Lestienne 29
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

Royal Standard de Liège 2-1 Lech Poznań 26 listopada, 21:00
Abdoul Tapsoba 63, Kóstas Laḯfis 90 - Mikael Ishak 60
bez udziału publiczności
Rangers FC 2-2 SL e Benfica 26 listopada, 21:00
Scott Arfield 7, Kemar Roofe 69 - James Tavernier 78 (s), Pizzi 81
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

SL e Benfica 4-0 Lech Poznań 3 grudnia, 21:00
Jan Vertonghen 36, Darwin Núñez 57, Pizzi 58, Julian Weigl 89
bez udziału publiczności
Rangers FC 3-2 Royal Standard de Liège 3 grudnia, 21:00
Connor Goldson 39, James Tavernier 45 (k), Scott Arfield 63 - Maxime Lestienne 6, Duje Čop 40
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

Royal Standard de Liège 2-2 SL e Benfica 10 grudnia, 18:55
Nicolas Raskin 12, Abdoul Tapsoba 60 - Éverton 16, Pizzi 67 (k)
bez udziału publiczności
Lech Poznań 0-2 Rangers FC 10 grudnia, 18:55
Cédric Itten 31, Ianis Hagi 72
bez udziału publiczności

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rangers FC 6 14 4 2 0 13-7 2 1 0 6-4 2 1 0 7-3
2.  SL e Benfica 6 12 3 3 0 18-9 2 1 0 10-3 1 2 0 8-6
3.  Royal Standard de Liège 6 4 1 1 4 7-14 1 1 1 4-5 0 0 3 3-9
4.  Lech Poznań 6 3 1 0 5 6-14 1 0 2 5-7 0 0 3 1-7

Grupa E
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

PSV Eindhoven 1-2 Granada CF 22 października, 18:55
Mario Götze 45 - Jorge Molina 57, Darwin Machís 66
bez udziału publiczności
PAOK 1-1 AS Omónia Lefkossías 22 października, 18:55
Thomas Murg 56 - Éric Bauthéac 16
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 29 października

AS Omónia Lefkossías 1-2 PSV Eindhoven 29 października, 21:00
Jordi Gómez 29 - Donyell Malen 40, 90
bez udziału publiczności
Granada CF 0-0 PAOK 29 października, 21:00
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

PAOK 4-1 PSV Eindhoven 5 listopada, 18:55
Stefan Schwab 47, Andrija Živković 56, 66, Chrístos Tzólis 58 - Eran Zahavi 21 (k)
bez udziału publiczności
AS Omónia Lefkossías 0-2 Granada CF 5 listopada, 18:55
Yangel Herrera 4, Luis Suárez 63
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

PSV Eindhoven 3-2 PAOK 26 listopada, 21:00
Cody Gakpo 20, Noni Madueke 51, Donyell Malen 53 - Fernando Varela 4, Chrístos Tzólis 13
bez udziału publiczności
Granada CF 2-1 AS Omónia Lefkossías 26 listopada, 21:00
Luis Suárez 8, Alberto Soro 73 - Ernest Asante 60
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

AS Omónia Lefkossías 2-1 PAOK 3 grudnia, 21:00
Andrónikos Kakoullís 9, Jordi Gómez 84 (k) - Chrístos Tzólis 39
bez udziału publiczności
Granada CF 0-1 PSV Eindhoven 3 grudnia, 21:00
Donyell Malen 38
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

PSV Eindhoven 4-0 AS Omónia Lefkossías 10 grudnia, 18:55
Donyell Malen 35, Denzel Dumfries 63 (k), Joël Piroe 90, 90
bez udziału publiczności
PAOK 0-0 Granada CF 10 grudnia, 18:55
bez udziału publiczności

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PSV Eindhoven 6 12 4 0 2 12-9 2 0 1 8-4 2 0 1 4-5
2.  Granada CF 6 11 3 2 1 6-3 1 1 1 2-2 2 1 0 4-1
3.  PAOK 6 6 1 3 2 8-7 1 2 0 5-2 0 1 2 3-5
4.  AS Omónia Lefkossías 6 4 1 1 4 5-12 1 0 2 3-5 0 1 2 2-7

Grupa F
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

SSC Napoli 0-1 AZ (Alkmaar) 22 października, 18:55 (494)
Dani de Wit 57
HNK Rijeka 0-1 Real Sociedad de Fútbol 22 października, 18:55 (2089)
Jon Bautista 90

Kolejka 2 - 29 października

AZ (Alkmaar) 4-1 HNK Rijeka 29 października, 21:00
Teun Koopmeiners 6 (k), Albert Guðmundsson 20, 60, Jesper Karlsson 51 - Sandro Kulenović 72
bez udziału publiczności
Real Sociedad de Fútbol 0-1 SSC Napoli 29 października, 21:00
Matteo Politano 56
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

HNK Rijeka 1-2 SSC Napoli 5 listopada, 18:55
Robert Murić 13 - Diego Demme 43, Filip Braut 62 (s)
bez udziału publiczności
Real Sociedad de Fútbol 1-0 AZ (Alkmaar) 5 listopada, 18:55
Portu 58
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

SSC Napoli 2-0 HNK Rijeka 26 listopada, 21:00
Matteo Politano 41, Hirving Lozano 75
bez udziału publiczności
AZ (Alkmaar) 0-0 Real Sociedad de Fútbol 26 listopada, 21:00
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

AZ (Alkmaar) 1-1 SSC Napoli 3 grudnia, 21:00
Bruno Martins Indi 54 - Dries Mertens 6
bez udziału publiczności
Real Sociedad de Fútbol 2-2 HNK Rijeka 3 grudnia, 21:00
Jon Bautista 69, Nacho Monreal 79 - Darko Velkovski 38, Stjepan Lončar 73
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

SSC Napoli 1-1 Real Sociedad de Fútbol 10 grudnia, 18:55
Piotr Zieliński 35 - Willian José 90
bez udziału publiczności
HNK Rijeka 2-1 AZ (Alkmaar) 10 grudnia, 18:55
Luka Menalo 52, Ivan Tomečak 90 - Owen Wijndal 57
bez udziału publiczności

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SSC Napoli 6 11 3 2 1 7-4 1 1 1 3-2 2 1 0 4-2
2.  Real Sociedad de Fútbol 6 9 2 3 1 5-4 1 1 1 3-3 1 2 0 2-1
3.  AZ (Alkmaar) 6 8 2 2 2 7-5 1 2 0 5-2 1 0 2 2-3
4.  HNK Rijeka 6 4 1 1 4 6-12 1 0 2 3-4 0 1 2 3-8

Grupa G
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

SC Braga 3-0 AEK (Ateny) 22 października, 21:00 (2196)
Wenderson Galeno 44, Paulinho II 78, Ricardo Horta 88
Leicester City FC 3-0 Zoria Ługańsk 22 października, 21:00
James Maddison 29, Harvey Barnes 45, Kelechi Iheanacho 67
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 29 października

AEK (Ateny) 1-2 Leicester City FC 29 października, 18:55
Muamer Tanković 49 - Jamie Vardy 18 (k), Hamza Choudhury 39
bez udziału publiczności
Zoria Ługańsk 1-2 SC Braga 29 października, 18:55 (853)
Dmytro Iwanisenia 90 - Paulinho II 4, Nicolás Gaitán 11
Zaporoże

Kolejka 3 - 5 listopada

Zoria Ługańsk 1-4 AEK (Ateny) 5 listopada, 21:00
Władysław Koczerhin 81 - Muamer Tanković 7, Pétros Mántalos 34, Marko Livaja 54, 81
Zaporoże / bez udziału publiczności
Leicester City FC 4-0 SC Braga 5 listopada, 21:00
Kelechi Iheanacho 21, 48, Dennis Praet 67, James Maddison 78
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

SC Braga 3-3 Leicester City FC 26 listopada, 18:55
Ali Al-Musrati 4, Paulinho II 24, Fransérgio 90 - Harvey Barnes 9, Luke Thomas 79, Jamie Vardy 90
bez udziału publiczności
AEK (Ateny) 0-3 Zoria Ługańsk 26 listopada, 18:55
Artem Hromow 61, Władysław Kabajew 76, Władłen Jurczenko 86 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

AEK (Ateny) 2-4 SC Braga 3 grudnia, 18:55
Nélson Oliveira 31, Stávros Vassilantonópoulos 89 - Vítor Tormena 8, Ricardo Esgaio 10, Ricardo Horta 45, Wenderson Galeno 83
bez udziału publiczności
Zoria Ługańsk 1-0 Leicester City FC 3 grudnia, 18:55
Allahyar Sayyadmanesh 84
Zaporoże / bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

SC Braga 2-0 Zoria Ługańsk 10 grudnia, 21:00
Joel Abu Hanna 61 (s), Ricardo Horta 68
bez udziału publiczności
Leicester City FC 2-0 AEK (Ateny) 10 grudnia, 21:00
Cengiz Ünder 12, Harvey Barnes 14
bez udziału publiczności

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leicester City FC 6 13 4 1 1 14-5 3 0 0 9-0 1 1 1 5-5 2 4 1 1 0 7-3
2.  SC Braga 6 13 4 1 1 14-10 2 1 0 8-3 2 0 1 6-7 2 1 0 1 1 3-7
3.  Zoria Ługańsk 6 6 2 0 4 6-11 1 0 2 3-6 1 0 2 3-5
4.  AEK (Ateny) 6 3 1 0 5 7-15 0 0 3 3-9 1 0 2 4-6

Grupa H
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

AC Sparta Praga 1-4 LOSC Lille 22 października, 21:00
Bořek Dočkal 47 - Yusuf Yazıcı 45, 60, 75, Nanitamo Ikoné 66
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Renato Sanches
Celtic FC 1-3 AC Milan 22 października, 21:00 (316)
Mohamed Elyounoussi 76 - Rade Krunić 14, Brahim Díaz 42, Jens Petter Hauge 90

Kolejka 2 - 29 października

AC Milan 3-0 AC Sparta Praga 29 października, 18:55
Brahim Díaz 24, Rafael Leão 57, Diogo Dalot 67
bez udziału publiczności
LOSC Lille 2-2 Celtic FC 29 października, 18:55
Zeki Çelik 67, Nanitamo Ikoné 75 - Mohamed Elyounoussi 28, 33
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

Celtic FC 1-4 AC Sparta Praga 5 listopada, 21:00 (397)
Leigh Griffiths 65 - Lukáš Juliš 26, 45, 77, Ladislav Krejčí I 90
AC Milan 0-3 LOSC Lille 5 listopada, 21:00
Yusuf Yazıcı 22 (k), 55, 58
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

AC Sparta Praga 4-1 Celtic FC 26 listopada, 18:55
Dávid Hancko 26, Lukáš Juliš 38, 80, Srđan Plavšić 90 - Odsonne Édouard 15
bez udziału publiczności
LOSC Lille 1-1 AC Milan 26 listopada, 18:55
Jonathan Bamba 65 - Samu Castillejo 46
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

AC Milan 4-2 Celtic FC 3 grudnia, 18:55
Hakan Çalhanoğlu 24, Samu Castillejo 26, Jens Petter Hauge 50, Brahim Díaz 82 - Tom Rogić 7, Odsonne Édouard 14
bez udziału publiczności
LOSC Lille 2-1 AC Sparta Praga 3 grudnia, 18:55
Burak Yılmaz 80, 84 - Ladislav Krejčí II 71
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

AC Sparta Praga 0-1 AC Milan 10 grudnia, 21:00
Jens Petter Hauge 23
bez udziału publiczności
Celtic FC 3-2 LOSC Lille 10 grudnia, 21:00 (300)
Christopher Jullien 22, Callum McGregor 28 (k), David Turnbull 75 - Nanitamo Ikoné 24, Timothy Weah 71

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 6 13 4 1 1 12-7 2 0 1 7-5 2 1 0 5-2
2.  LOSC Lille 6 11 3 2 1 14-8 1 2 0 5-4 2 0 1 9-4
3.  AC Sparta Praga 6 6 2 0 4 10-12 1 0 2 5-6 1 0 2 5-6
4.  Celtic FC 6 4 1 1 4 10-19 1 0 2 5-9 0 1 2 5-10

Grupa I
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

Maccabi Tel Awiw 1-0 Qarabağ Ağdam 22 października, 21:00
Yonatan Cohen 10
bez udziału publiczności
Villarreal CF 5-3 Sivasspor Kulübü 22 października, 21:00
Takefusa Kubo 13, Carlos Bacca 20, Juan Foyth 57, Paco Alcácer 74, 78 - Olarenwaju Kayode 33, Mustapha Yatabaré 43, Max Gradel 64
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 29 października

Qarabağ Ağdam 1-3 Villarreal CF 29 października, 18:55
Owusu Kwabena 78 - Yéremi Pino 80, Paco Alcácer 84, 90 (k)
Baku / bez udziału publiczności
Sivasspor Kulübü 1-2 Maccabi Tel Awiw 29 października, 18:55 (348)
Olarenwaju Kayode 55 - Dan Biton 69 (k), Dor Peretz 74

Kolejka 3 - 5 listopada

Sivasspor Kulübü 2-0 Qarabağ Ağdam 5 listopada, 18:55 (296)
Caner Osmanpaşa 11, Olarenwaju Kayode 88
Villarreal CF 4-0 Maccabi Tel Awiw 5 listopada, 22:10
Carlos Bacca 4, 52, Álex Baena 71, Fer Niño 81
mecz pierwotnie zaplanowany na 21:00 rozpoczął się z 70-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy / bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

Maccabi Tel Awiw 1-1 Villarreal CF 26 listopada, 18:55
Aleksandar Pešić 47 - Álex Baena 45
bez udziału publiczności
Qarabağ Ağdam 2-3 Sivasspor Kulübü 26 listopada, 18:55
Abdellah Zoubir 8, Uroš Matić 51 - Arouna Koné 40 (k), 79, Olarenwaju Kayode 58
Baku / bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

Qarabağ Ağdam 1-1 Maccabi Tel Awiw 3 grudnia, 18:55
Jaime Romero 37 - Yonatan Cohen 22 (k)
Baku / bez udziału publiczności
Sivasspor Kulübü 0-1 Villarreal CF 3 grudnia, 18:55
Samuel Chukwueze 75
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

Maccabi Tel Awiw 1-0 Sivasspor Kulübü 10 grudnia, 21:00
Enric Saborit 67
bez udziału publiczności
Villarreal CF 3-0 Qarabağ Ağdam 10 grudnia, 21:00
(wo)
nie odbył się z powodu kwarantanny w drużynie gości

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Villarreal CF 6 16 5 1 0 17-5 3 0 0 12-3 2 1 0 5-2
2.  Maccabi Tel Awiw 6 11 3 2 1 6-7 2 1 0 3-1 1 1 1 3-6
3.  Sivasspor Kulübü 6 6 2 0 4 9-11 1 0 2 3-3 1 0 2 6-8
4.  Qarabağ Ağdam 6 1 0 1 5 4-13 0 1 2 4-7 0 0 3 0-6

Grupa J
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

Tottenham Hotspur FC 3-0 Linzer ASK 22 października, 21:00
Lucas Moura 18, Andrés Andrade 27 (s), Son Heung-min 84
bez udziału publiczności
Łudogorec Razgrad 1-2 Royal Antwerp FC 22 października, 21:00 (2321)
Higinio Marín 46 - Pieter Gerkens 63, Lior Refaelov 70

Kolejka 2 - 29 października

Linzer ASK 4-3 Łudogorec Razgrad 29 października, 18:55 (1487)
Husein Balić 2, Andreas Gruber 12, Marko Raguž 35, Olivier Verdon 56 (s) - Elvis Manu 15, 67, 74 (k)
Royal Antwerp FC 1-0 Tottenham Hotspur FC 29 października, 18:55
Lior Refaelov 29
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

Łudogorec Razgrad 1-3 Tottenham Hotspur FC 5 listopada, 18:55
Claudiu Keșerü 50 - Harry Kane 13, Lucas Moura 33, Giovani Lo Celso 62
bez udziału publiczności
Royal Antwerp FC 0-1 Linzer ASK 5 listopada, 21:00
Johannes Eggestein 55
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

Linzer ASK 0-2 Royal Antwerp FC 26 listopada, 18:55
Lior Refaelov 53, Pieter Gerkens 83
bez udziału publiczności
Tottenham Hotspur FC 4-0 Łudogorec Razgrad 26 listopada, 21:00
Carlos Vinícius 16, 34, Harry Winks 63, Lucas Moura 73
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

Linzer ASK 3-3 Tottenham Hotspur FC 3 grudnia, 18:55
Peter Michorl 42, Johannes Eggestein 84, Mamoudou Karamoko 90 - Gareth Bale 45 (k), Son Heung-min 56, Dele Alli 87 (k)
bez udziału publiczności
Royal Antwerp FC 3-1 Łudogorec Razgrad 3 grudnia, 18:55
Martin Hongla 19, Ritchie De Laet 72, Manuel Benson 87 - Kirił Despodow 53
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

Tottenham Hotspur FC 2-0 Royal Antwerp FC 10 grudnia, 21:00 (2000)
Carlos Vinícius 57, Giovani Lo Celso 71
Łudogorec Razgrad 1-3 Linzer ASK 10 grudnia, 21:00
Elvis Manu 46 - Philipp Wiesinger 56, René Renner 62 (k), Mads Emil Madsen 67
bez udziału publiczności

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tottenham Hotspur FC 6 13 4 1 1 15-5 3 0 0 9-0 1 1 1 6-5
2.  Royal Antwerp FC 6 12 4 0 2 8-5 2 0 1 4-2 2 0 1 4-3
3.  Linzer ASK 6 10 3 1 2 11-12 1 1 1 7-8 2 0 1 4-4
4.  Łudogorec Razgrad 6 0 0 0 6 7-19 0 0 3 3-8 0 0 3 4-11

Grupa K
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-0 Feyenoord Rotterdam 22 października, 21:00 (1271)
Wolfsberger AC 1-1 CSKA Moskwa 22 października, 21:00 (3000)
Michael Liendl 42 (k) - Adolfo Gaich 5
Klagenfurt

Kolejka 2 - 29 października

CSKA Moskwa 0-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 29 października, 18:55 (6411)
Feyenoord Rotterdam 1-4 Wolfsberger AC 29 października, 18:55
Steven Berghuis 54 - Michael Liendl 4 (k), 13 (k), 60, Dejan Joveljić 66 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-0 Wolfsberger AC 5 listopada, 21:00
Iyayi Atiemwen 76
bez udziału publiczności
Feyenoord Rotterdam 3-1 CSKA Moskwa 5 listopada, 21:00
Ridgeciano Haps 63, Orkun Kökçü 71, Lutsharel Geertruida 72 - Marcos Senesi 80 (s)
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

CSKA Moskwa 0-0 Feyenoord Rotterdam 26 listopada, 18:55 (5407)
Wolfsberger AC 0-3 GNK Dinamo (Zagrzeb) 26 listopada, 18:55
Lovro Majer 60, Bruno Petković 75, Luka Ivanušec 90
Klagenfurt / bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

CSKA Moskwa 0-1 Wolfsberger AC 3 grudnia, 18:55 (4321)
Dario Vizinger 22
Feyenoord Rotterdam 0-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 3 grudnia, 18:55
Bruno Petković 45 (k), Lovro Majer 53
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-1 CSKA Moskwa 10 grudnia, 21:00
Joško Gvardiol 28, Mislav Oršić 41, Lirim Kastrati 75 - Kristijan Bistrović 77
bez udziału publiczności
Wolfsberger AC 1-0 Feyenoord Rotterdam 10 grudnia, 21:00
Dejan Joveljić 31
Klagenfurt / bez udziału publiczności

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 14 4 2 0 9-1 2 1 0 4-1 2 1 0 5-0
2.  Wolfsberger AC 6 10 3 1 2 7-6 1 1 1 2-4 2 0 1 5-2
3.  Feyenoord Rotterdam 6 5 1 2 3 4-8 1 0 2 4-7 0 2 1 0-1
4.  CSKA Moskwa 6 3 0 3 3 3-8 0 2 1 0-1 0 1 2 3-7

Grupa L
 
Kolejka 1 - 22 października
(Losowanie - 2 października 2020, 13:00 - Nyon)

TSG 1899 Hoffenheim 2-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 22 października, 21:00
Christoph Baumgartner 64, Moanes Dabour 90
bez udziału publiczności
FC Slovan Liberec 1-0 KAA Gent 22 października, 21:00
Abdulla Yusuf Helal 29
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 29 października

FK Crvena zvezda (Belgrad) 5-1 FC Slovan Liberec 29 października, 18:55
El Fardou Ben Nabouhane 7, 22, Milan Gajić 50, Aleksandar Katai 67, Diego Falcinelli 70 - Jan Matoušek 41
bez udziału publiczności
KAA Gent 1-4 TSG 1899 Hoffenheim 29 października, 18:55
Tim Kleindienst 90 - Ishak Belfodil 36 (k), Florian Grillitsch 52, Mijat Gaćinović 73, Christoph Baumgartner 90
bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 5 listopada

FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-1 KAA Gent 5 listopada, 21:00
Guélor Kanga 12, Aleksandar Katai 59 - Vadis Odjidja-Ofoe 31
bez udziału publiczności
TSG 1899 Hoffenheim 5-0 FC Slovan Liberec 5 listopada, 21:00
Moanes Dabour 22, 30, Florian Grillitsch 59, Sargis Adamjan 71, 76
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 26 listopada

KAA Gent 0-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 26 listopada, 18:55
Njegoš Petrović 2, Nemanja Milunović 58
bez udziału publiczności
FC Slovan Liberec 0-2 TSG 1899 Hoffenheim 26 listopada, 18:55
Christoph Baumgartner 77, Andrej Kramarić 89 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 5 - 3 grudnia

FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 TSG 1899 Hoffenheim 3 grudnia, 18:55
bez udziału publiczności
KAA Gent 1-2 FC Slovan Liberec 3 grudnia, 18:55
Roman Jaremczuk 60 - Kamso Mara 32, Taras Kaczaraba 55
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

TSG 1899 Hoffenheim 4-1 KAA Gent 10 grudnia, 21:00
Maximilian Beier 21, 49, Robert Skov 26, Andrej Kramarić 64 - Núrio Fortuna 81
bez udziału publiczności
FC Slovan Liberec 0-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 10 grudnia, 21:00
bez udziału publiczności

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TSG 1899 Hoffenheim 6 16 5 1 0 17-2 3 0 0 11-1 2 1 0 6-1
2.  FK Crvena zvezda (Belgrad) 6 11 3 2 1 9-4 2 1 0 7-2 1 1 1 2-2
3.  FC Slovan Liberec 6 7 2 1 3 4-13 1 1 1 1-2 1 0 2 3-11
4.  KAA Gent 6 0 0 0 6 4-15 0 0 3 2-8 0 0 3 2-7

1/16 finału - 18 lutego, 25 lutego
(Losowanie - 14 grudnia 2020, 13:00 - Nyon)

Wolfsberger AC 1-4 Tottenham Hotspur FC 18 lutego, 18:55
Michael Liendl 55 (k) - Son Heung-min 13, Gareth Bale 28, Lucas Moura 34, Carlos Vinícius 88
Budapeszt / bez udziału publiczności
Dynamo Kijów 1-1 Club Brugge KV 18 lutego, 16:00 (3284)
Witalij Bujalśkyj 62 - Brandon Mechele 67
Real Sociedad de Fútbol 0-4 Manchester United FC 18 lutego, 18:55
Bruno Fernandes 27, 57, Marcus Rashford 65, Daniel James 90
Turyn / bez udziału publiczności
SL e Benfica 1-1 Arsenal FC 18 lutego, 21:00
Pizzi 55 (k) - Bukayo Saka 57
Rzym / bez udziału publiczności
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-2 AC Milan 18 lutego, 18:55
Guélor Kanga 52 (k), Milan Pavkov 90 - Radovan Pankov 42 (s), Theo Hernández 61 (k)
bez udziału publiczności
Royal Antwerp FC 3-4 Rangers FC 18 lutego, 21:00
Felipe Avenatti 45, Lior Refaelov 45 (k), Martin Hongla 67 - Joe Aribo 39, Borna Barišić 59 (k), 90 (k), Ryan Kent 83
bez udziału publiczności
SK Slavia Praga 0-0 Leicester City FC 18 lutego, 18:55 (600)
FC Salzburg 0-2 Villarreal CF 18 lutego, 21:00
Paco Alcácer 41, Fer Niño 71
bez udziału publiczności
SC Braga 0-2 AS Roma 18 lutego, 18:55
Edin Džeko 5, Borja Mayoral 86
bez udziału publiczności
FK Krasnodar 2-3 GNK Dinamo (Zagrzeb) 18 lutego, 18:55 (9897)
Marcus Berg 28, Viktor Claesson 69 - Bruno Petković 15, 54, Iyayi Atiemwen 75
BSC Young Boys Berno 4-3 TSV Bayer 04 Leverkusen 18 lutego, 18:55
Christian Fassnacht 3, Jordan Siebatcheu 19, 89, Meschack Elia 44 - Patrik Schick 49, 52, Moussa Diaby 68
bez udziału publiczności
Molde FK 3-3 TSG 1899 Hoffenheim 18 lutego, 21:00
Martin Ellingsen 41, Eirik Ulland Andersen 70, Datro David Fofana 74 - Moanes Dabour 8, 28, Christoph Baumgartner 45
Vila-real / bez udziału publiczności
Granada CF 2-0 SSC Napoli 18 lutego, 21:00
Yangel Herrera 19, Kenedy 21
bez udziału publiczności
Maccabi Tel Awiw 0-2 Szachtar Donieck 18 lutego, 21:00
Alan Patrick 31, Tetê 90
bez udziału publiczności
LOSC Lille 1-2 AFC Ajax 18 lutego, 21:00
Timothy Weah 72 - Dušan Tadić 87 (k), Brian Brobbey 89
bez udziału publiczności
Olympiakós SFP (Pireus) 4-2 PSV Eindhoven 18 lutego, 18:55
Andréas Bouchalákis 9, Yann M'Vila 37, Youssef El Arabi 45, Giórgos Massoúras 83 - Eran Zahavi 14, 40
bez udziału publiczności

Tottenham Hotspur FC 4-0 Wolfsberger AC 24 lutego, 18:00
Dele Alli 11, Carlos Vinícius 50, 83, Gareth Bale 73
bez udziału publiczności
Club Brugge KV 0-1 Dynamo Kijów 25 lutego, 21:00
Witalij Bujalśkyj 83
bez udziału publiczności
Manchester United FC 0-0 Real Sociedad de Fútbol 25 lutego, 21:00
bez udziału publiczności
Arsenal FC 3-2 SL e Benfica 25 lutego, 18:55
Pierre-Emerick Aubameyang 21, 87, Kieran Tierney 67 - Diogo Gonçalves 43, Rafa Silva 61
Pireus / bez udziału publiczności
AC Milan 1-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 25 lutego, 21:00
Franck Kessié 9 (k) - El Fardou Ben Nabouhane 24
bez udziału publiczności
Rangers FC 5-2 Royal Antwerp FC 25 lutego, 18:55
Alfredo Morelos 9, Nathan Patterson 46, Ryan Kent 55, Borna Barišić 79 (k), Cédric Itten 90 (k) - Lior Refaelov 32, Didier Lamkel Zé 57
bez udziału publiczności
Leicester City FC 0-2 SK Slavia Praga 25 lutego, 21:00
Lukáš Provod 49, Abdallah Sima 79
bez udziału publiczności
Villarreal CF 2-1 FC Salzburg 25 lutego, 18:55
Gerard Moreno 40, 89 (k) - Mërgim Berisha 17
bez udziału publiczności
AS Roma 3-1 SC Braga 25 lutego, 21:00
Edin Džeko 24, Carles Pérez 75, Borja Mayoral 90 - Bryan Cristante 88 (s)
bez udziału publiczności
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-0 FK Krasnodar 25 lutego, 21:00
Mislav Oršić 31
bez udziału publiczności
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-2 BSC Young Boys Berno 25 lutego, 21:00
Jordan Siebatcheu 48, Christian Fassnacht 86
bez udziału publiczności
TSG 1899 Hoffenheim 0-2 Molde FK 25 lutego, 18:55
Eirik Ulland Andersen 20, 90
bez udziału publiczności
SSC Napoli 2-1 Granada CF 25 lutego, 18:55
Piotr Zieliński 3, Fabián Ruiz 59 - Ángel Montoro 25
bez udziału publiczności
Szachtar Donieck 1-0 Maccabi Tel Awiw 25 lutego, 18:55 (10 217)
Júnior Moraes 67 (k)
Kijów
AFC Ajax 2-1 LOSC Lille 25 lutego, 18:55
Davy Klaassen 15, David Neres 88 - Yusuf Yazıcı 78 (k)
bez udziału publiczności
PSV Eindhoven 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 25 lutego, 21:00
Eran Zahavi 23, 44 - Ahmed Hassan 88
bez udziału publiczności

1/8 finału - 11 marca, 18 marca
(Losowanie - 26 lutego 2021, 13:00 - Nyon)

AFC Ajax 3-0 BSC Young Boys Berno 11 marca, 18:55
Davy Klaassen 62, Dušan Tadić 82, Brian Brobbey 90
bez udziału publiczności
Dynamo Kijów 0-2 Villarreal CF 11 marca, 18:55 (12 751)
Pau Torres 30, Raúl Albiol 52
AS Roma 3-0 Szachtar Donieck 11 marca, 21:00
Lorenzo Pellegrini 23, Stephan El Shaarawy 73, Gianluca Mancini 77
bez udziału publiczności
Olympiakós SFP (Pireus) 1-3 Arsenal FC 11 marca, 21:00
Youssef El Arabi 58 - Martin Ødegaard 34, Gabriel Magalhães 80, Mohamed Elneny 85
bez udziału publiczności
Tottenham Hotspur FC 2-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 11 marca, 21:00
Harry Kane 25, 70
bez udziału publiczności
Manchester United FC 1-1 AC Milan 11 marca, 18:55
Amad Diallo 50 - Simon Kjær 90
bez udziału publiczności
SK Slavia Praga 1-1 Rangers FC 11 marca, 18:55 (300)
Nicolae Stanciu 7 - Filip Helander 36
Granada CF 2-0 Molde FK 11 marca, 21:00
Jorge Molina 26, Roberto Soldado 76
bez udziału publiczności

BSC Young Boys Berno 0-2 AFC Ajax 18 marca, 21:00
David Neres 21, Dušan Tadić 49 (k)
bez udziału publiczności
Villarreal CF 2-0 Dynamo Kijów 18 marca, 21:00
Gerard Moreno 13, 36
bez udziału publiczności
Szachtar Donieck 1-2 AS Roma 18 marca, 18:55
Júnior Moraes 59 - Borja Mayoral 48, 72
Kijów / bez udziału publiczności
Arsenal FC 0-1 Olympiakós SFP (Pireus) 18 marca, 18:55
Youssef El Arabi 51
bez udziału publiczności
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-0 Tottenham Hotspur FC 18 marca, 18:55
pd.
Mislav Oršić 62, 83, 106
bez udziału publiczności
AC Milan 0-1 Manchester United FC 18 marca, 21:00
Paul Pogba 49
bez udziału publiczności
Rangers FC 0-2 SK Slavia Praga 18 marca, 21:00
Peter Olayinka 14, Nicolae Stanciu 74
bez udziału publiczności
Molde FK 2-1 Granada CF 18 marca, 18:55
Jesús Vallejo 29 (s), Eirik Hestad 90 (k) - Roberto Soldado 72
Budapeszt / bez udziału publiczności

1/4 finału - 8 kwietnia, 15 kwietnia
(Losowanie - 19 marca 2021, 13:00 - Nyon)

Granada CF 0-2 Manchester United FC 8 kwietnia, 21:00
Marcus Rashford 31, Bruno Fernandes 90 (k)
bez udziału publiczności
Arsenal FC 1-1 SK Slavia Praga 8 kwietnia, 21:00
Nicolas Pépé 86 - Tomáš Holeš 90
bez udziału publiczności
AFC Ajax 1-2 AS Roma 8 kwietnia, 21:00
Davy Klaassen 39 - Lorenzo Pellegrini 57, Roger Ibañez 87
bez udziału publiczności
GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 Villarreal CF 8 kwietnia, 21:00
Gerard Moreno 44 (k)
bez udziału publiczności

Manchester United FC 2-0 Granada CF 15 kwietnia, 21:00
Edinson Cavani 6, Jesús Vallejo 90 (s)
bez udziału publiczności
SK Slavia Praga 0-4 Arsenal FC 15 kwietnia, 21:00 (750)
Nicolas Pépé 18, Alexandre Lacazette 21 (k), 77, Bukayo Saka 24
AS Roma 1-1 AFC Ajax 15 kwietnia, 21:00
Edin Džeko 72 - Brian Brobbey 49
bez udziału publiczności
Villarreal CF 2-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 15 kwietnia, 21:00
Paco Alcácer 36, Gerard Moreno 43 - Mislav Oršić 74
bez udziału publiczności

1/2 finału - 29 kwietnia, 6 maja
(Losowanie - 19 marca 2021, 13:00 - Nyon)

Villarreal CF 2-1 Arsenal FC 29 kwietnia, 21:00
Manu Trigueros 5, Raúl Albiol 29 - Nicolas Pépé 73 (k)
bez udziału publiczności
Manchester United FC 6-2 AS Roma 29 kwietnia, 21:00
Bruno Fernandes 9, 71 (k), Edinson Cavani 48, 64, Paul Pogba 75, Mason Greenwood 86 - Lorenzo Pellegrini 15 (k), Edin Džeko 34
bez udziału publiczności

Arsenal FC 0-0 Villarreal CF 6 maja, 21:00
bez udziału publiczności
AS Roma 3-2 Manchester United FC 6 maja, 21:00
Edin Džeko 57, Bryan Cristante 60, Aléx Telles 83 (s) - Edinson Cavani 39, 68
bez udziału publiczności

Finał - 26 maja

Villarreal CF 1-1 Manchester United FC 26 maja, 21:00 (9412)
pd. k. 11-10
Gerard Moreno 29 - Edinson Cavani 55
Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas