15 grudnia 2023, 22:37:46 - euzi
Gol Igora Rutkowskiego

Igor Rutkowski strzelił bramkę dla Knockbreda FC w przegranym na wyjeździe 1-4 (0-2) meczu 20. kolejki północnoirlandzkiej II ligi przeciwko Bangor FC. Dla Polaka to czwarte ligowe trafienie w sezonie.

15 grudnia 2023, 20:45 - Bangor (Clandeboye Park)
Bangor FC 4-1 Knockbreda FC
Ben Arthurs 21, Scott McArthur 30, Adam Neale 64, Jake Willis 86 (s) - Igor Rutkowski 55 (k)

żółte kartki: Ashton McDermott, Dylan O'Kane - Eddie Shaw, Igor Rutkowski, Callum McVeigh.

sędziował: Stewart Long.

Rutkowski rozegrał całe spotkanie. Klub Polaka jest na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem czterech punktów po 19 meczach.

Bolo - 16 grudnia 2023, 6:24:37 - *.74.40.192
Teraz już będzie strzelał seryjnie

Gozno - 16 grudnia 2023, 8:35:22 - *.146.93.35.mobile.internet.t-mobile.pl
Syn słynnego dedektywa?

Olo - 16 grudnia 2023, 14:08:01 - *.play-internet.pl
Detektyw jest już taki stary, że to chyba jego wnuk.

Kibic - 16 grudnia 2023, 14:58:03 - *.6.181.57.ipv4.supernova.orange.pl
Takiego researchu jaki ma 90minut to PZPN może pozazdrościć. Skąd bierzecie Panowie takie niusy?

Olo - 16 grudnia 2023, 15:14:10 - *.play-internet.pl