14 lutego 2024, 16:04:56 - gabrielba
Michał Kaput zdyskwalifikowany na trzy mecze

Michał Kaput z Radomiaka Radom został zdyskwalifikowany na trzy mecze przez Komisję Ligi.

25-letni pomocnik otrzymał czerwoną kartkę w spotkaniu 20. kolejki PKO Ekstraklasy z Cracovią.

źródło: Ekstraklasa SA

Under46 - 14 lutego 2024, 16:14:23 - *.warszawa.vectranet.pl
Cholerny rzezimieszek

l 14 mp - 14 lutego 2024, 16:15:21 - *.datapacket.com
Normalnie kaputt

Igor - 14 lutego 2024, 16:18:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Noi kaput zwłaszcza po meczu w Krakowie 6:0 ale obciach.Nie powinniście wracać do Radomia.Bo tylko za was oczami świecimy.

Starszy - 14 lutego 2024, 16:28:46 - *.29.148.104.ipv4.supernova.orange.pl
Za taki chamski atak na nogi i zrycie nogi z przodu i z tyłu to powinno być co najmniej 5- 6 kolejek dyskwalifikacji.Kompromitaja komisji.

misio - 14 lutego 2024, 16:57:09 - *.korbank.pl
mało, ale Rocha za co będzie pauzował,
czyzby wreszcie łamanie nogi po trafieniu w piłkę też było karane, czy tylko w przypadku Zielonych

tepicl16 - 14 lutego 2024, 16:57:25 - *.16.192.200
Za taki chamskie kopnięcie zawodnika Cracovii tylko trzy mecze? I pewnie po odwołaniu kara zostanie zmniejszona.

yoyo - 14 lutego 2024, 17:00:18 - *.vtelecom.pl
3 mecze za próbę złamania nogi
A Wolski i Wojtkowski z Motoru za uspokajanie kibiców (gdy sędzia nie gwizdał przeciwko hiszpańskim łamaczom nóg z Wisły Kraków) - 4 mecze

tepicl16 - 14 lutego 2024, 17:21:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Radomiak & Legia
Legia i Radomiak!
Pozdro dla braci z Radomia.
Legia jest Mistrzem Polski!
Jutro na lajcie pykamy Moelde i śmigamy po 17 tytuł.A w niedziele dokonujemy rzezi na spadkowiczu z Niepołomic.

Górnik - 14 lutego 2024, 17:28:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten Kaput to kwintesencja bankruta z gliwic 😂

rozek - 14 lutego 2024, 21:01:52 - *.host.skynet.net.pl
Rocha dostał w 1-szej minucie czerwoną kartkę, bo stanął na piłce, noga mu poleciała przypadkowo na przeciwnika i za frajer w 2 minucie SĘDZIA ZE SZCZECINA wywalił go z boiska. Z kim gra Radomiak w piątek? Ze Szczecinem i wszystko jasne.

05-R - 14 lutego 2024, 21:18:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To Rocha pewnie na 4

aaaa - 14 lutego 2024, 21:18:36 - *.22.33.150.ipv4.supernova.orange.pl
@rozek: "Rocha dostał w 1-szej minucie czerwoną kartkę, bo stanął na piłce, noga mu poleciała przypadkowo na przeciwnika i za frajer w 2 minucie SĘDZIA ZE SZCZECINA wywalił go z boiska" - Ty się naucz przepisów. Rzeczywiście przypadkowo, ale w przepisach nie ma nic o przypadku czy braku przypadku. W efekcie wszedł brutalnie w nogi przeciwnika, mógł chłopaka wyeliminować z gry na pół roku. Niedanie czerwonej kartki byłoby wielkim błędem sędziego. I potwierdził to ekspert w C+. Zanim zaczniesz insynuować kombinowanie, naucz się przepisów.

rozek - 14 lutego 2024, 21:27:40 - *.host.skynet.net.pl
Sędzia Arys ze Szczecina robił wiele w Krakowie, aby przygotować grunt pod Pogoń w Radomiu na mecz w piatek. Piłkę oglądam od 50 lat i nie takie grube numery widziałem. To jest szyte zbyt grubymi nićmi. Radomiak dzięki temu jest na pozycji przegranej i nie ma szans na punkty w tym meczu. Trzeba się przyglądać temu gagatkowi Arysowi w przyszłości, co on gwiżdże i komu robi dobrze. W polskiej piłce nożnej to właśnie sędziowie zawsze byli najbardziej skorumpowani.

PionneR - 14 lutego 2024, 22:46:57 - *.dynamic.inetia.pl
Mało, jak dla mnie 4 to byłaby idealna kara dla tego drwala. W sumie nie dziwię się że dostali 0-6 od Cracovii jak tylko polowali na nogi rywali, zamiast grać. A gościu z powyższego komentarza, to proszę się odczepić od sędziego Arysa, który jest jednym z najbardziej rokujących sędziów. Lepiej popatrzeć na drwali z Radomia, którzy przyjechali pokopać rywali zamiast wygrać mecz.