25 kwietnia 2024, 12:55:34 - Dawid_s
30. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 30. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 26-29 kwietnia.

26 kwietnia (piątek):

Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz, godz. 19:30, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca, godz. 20:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

27 kwietnia (sobota):

Hutnik Kraków - Polonia Bytom, godz. 14:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Wisła Puławy - Skra Częstochowa, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Zagłębie II Lubin, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg, godz. 19:45, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).

29 kwietnia (poniedziałek):

ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz, godz. 18:00, sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań, godz. 18:15, sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).

źródło: własne / PZPN

ron - 25 kwietnia 2024, 13:32:43 - *.dynamic.chello.pl
Pytanie do zorientowanych (może ktoś z redakcji zechce odpowiedzieć ?): jeżeli ŁKS spadnie do I ligi a rezerwy zajmą miejsce gwarantujące miejsce w barażach, to jak wygląda kwestia uczetnictwa w nich? W zasadzie nie znalazłem niczego w PZPNowskich uchwałach poza nie byciem dopuszczonym do rozgrywek I ligi. Nie znalazłem przepisu, który np premiuje do gry w barażach ekipę z kolejnych miejsc, czy w ogóle że udział rezerw w barażach jest wykluczony (teoretycznie więc drużyna rezerw mogłaby zagrać i wygrać baraże, po czym nie zostać dopuszczona do rozgrywek I ligi - kto wtedy awansuje? Finalista baraży? Na podstawie jakiego dokładnie przepisu?). Jeśli ktoś wie coś więcej i jest w stanie podać konkretne źródło przepisu, to będę wdzięczny.

aurelka - 25 kwietnia 2024, 13:56:31 - *.play-internet.pl
wtedy drużyna grająca z łks II w barażach otrzyma wolny los

M.Ożóg - 25 kwietnia 2024, 14:27:31 - *.play-internet.pl
⚔️Stalówka tylko zwycięstwo ⚔️

Sztefi NH - 25 kwietnia 2024, 14:54:37 - *.22.192.103.ipv4.supernova.orange.pl
Dostanie wolny los czy może kolejna druzyna z miejsca 7 będzie grała w barażach?

aurelka - 25 kwietnia 2024, 14:59:51 - *.play-internet.pl
wolny los na 100%

Fan - 25 kwietnia 2024, 15:57:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeżeli ŁKS II Łódź będzie na miejscu barażowym, wtedy najwyżej sklasyfikowana drużyna dostaje wolny los i czeka na finał na własnym boisku.

Koziołek - 25 kwietnia 2024, 16:36:31 - *.sub-97-133-219.myvzw.com
Według przepisów w takim przypadku Legia automatycznie zostaje mistrzem Polskim na kolejne 4 do 5 lat. Info pewne

ientrus - 25 kwietnia 2024, 17:53:53 - *.dynamic.mm.pl