[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - zima 2017
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
05.01

11.01-16.01 Władysławowo
22.01-04.02 Agía Nápa
  15.01 KS Chwaszczyno 5-1
  24.01 CFR Cluj
  26.01 Atlantas Kłajpeda
  29.01 FK Čukarički (Belgrad)
  01.02 FK Rad (Belgrad)
  05.02 Olimpia Grudziądz
  12.02 Gryf Wejherowo

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
09.01

20.01-03.02 Antalya
  14.01 Rzemieślnik Pilzno 5-0
  22.01 Qarabağ Ağdam 2-3
  25.01 Worskła Połtawa
  28.01 FK Škendija 79 (Tetovo)
  01.02 Łudogorec Razgrad

Cracovia  
09.01

20.01-03.02 San Pedro del Pinatar
  18.01 Garbarnia Kraków 5-5
  22.01 Szachtar Donieck 0-2
  25.01 Yanbian Funde
  26.01 Zienit Sankt Petersburg
  30.01 Dacia Chișinău
  01.02 SV Ried 1912
  22.02 Puszcza Niepołomice

Górnik Łęczna  
07.01

09.01-15.01 Uniejów
20.01-01.02 Oropesa del Mar
  12.01 GKS Tychy 2-0
  14.01 Pogoń Siedlce 3-0
  18.01 Wisła Puławy 1-1
  24.01 Villarreal CF B
  29.01 Diósgyőri VTK
  30.01 Ruch Chorzów
  04.02 Radomiak Radom

Jagiellonia Białystok  
09.01

15.01-05.02 Belek
  18.01 CSM Politehnica Iași 0-1
  21.01 Irtysz Pawłodar 1-1
  21.01 Łudogorec Razgrad 1-1
  24.01 Pandurii Târgu Jiu
  28.01 Dinamo Tbilisi
  31.01 Tieriek Grozny
  04.02 FC Spartak Trnava
  19.02 Olimpia Zambrów

Korona Kielce  
09.01

11.01-18.01 Grodzisk Wielkopolski
25.01-04.02 Agía Nápa
  14.01 Warta Poznań 0-0
  18.01 Chojniczanka Chojnice 2-3
  21.01 Stal Mielec 1-1
  27.01 CFR Cluj
  30.01 Atlantas Kłajpeda
  30.01 FK Čukarički (Belgrad)
  02.02 FK Partizan (Belgrad)
  18.02 Siarka Tarnobrzeg

Lech Poznań  
09.01

17.01-28.01 Agía Nápa
  14.01 Sokół Kleczew 8-0
  21.01 FK Ufa 0-0
  24.01 Beroje Stara Zagora
  26.01 Újpest FC
  04.02 Elana Toruń
  20.02 GKS Tychy

Lechia Gdańsk  
06.01

15.01-29.01 Belek
  18.01 FC Viktoria 1889 Berlin 4-2
  20.01 Tieriek Grozny 4-3
  23.01 Pandurii Târgu Jiu 1-0
  01.02 Chojniczanka Chojnice
  04.02 Bytovia Bytów

Legia Warszawa  
09.01

10.01-21.01 Benidorm
24.01-04.02 La Manga
  17.01 DSC Arminia Bielefeld 1-2
  20.01 Grasshopper-Club Zurych 0-0
  25.01 Ulsan Hyundai
  28.01 Dacia Chișinău
  03.02 Odense Boldklub
  03.02 FC Nordsjælland

Piast Gliwice  
08.01

09.01-14.01 Kravaře
18.01-30.01 L'Alfàs del Pi
  14.01 FC Hlučín 6-0
  22.01 CSKA Moskwa 0-2
  25.01 TSV Steinbach 1921
  26.01 SC Rheindorf Altach
  28.01 SK Rapid Wiedeń
  29.01 Ulsan Hyundai
  05.02 FC Baník Ostrawa
  06.02 1.SC Znojmo FK

Pogoń Szczecin  
05.01

11.01-18.01 Pogorzelica
22.01-02.02 Pafos
  21.01 Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0
  25.01 Astra Giurgiu
  28.01 Urał Swierdłowskaja obłast
  31.01 FK Rad (Belgrad)
  03.02 nieznany
  06.02 Kotwica Kołobrzeg

Ruch Chorzów  
09.01

12.01-18.01 Rybnik-Kamień
23.01-03.02 Benicàssim
  14.01 MFK Karviná 0-1
  21.01 Odra Opole 5-1
  24.01 Servette FC Genewa
  27.01 Diósgyőri VTK
  30.01 Górnik Łęczna
  02.02 FC Slovan Liberec

Śląsk Wrocław  
06.01

09.01-18.01 Trzebnica
23.01-01.02 Side
  18.01 Warta Poznań 3-3
  20.01 Chrobry Głogów 2-2
  25.01 Łokomotiw Gorna Orjachowica
  28.01 Saburtalo Tbilisi
  31.01 SV Waldhof Mannheim
  04.02 GKS Katowice

Wisła Kraków  
09.01

22.01-01.02 Belek
  19.01 Raków Częstochowa 0-2
  25.01 Paksi FC
  28.01 MŠK Žilina
  31.01 Steaua Bukareszt
  04.02 Zagłębie Sosnowiec

Wisła Płock  
09.01

12.01-21.01 Władysławowo
24.01-04.02 Agía Nápa
  20.01 Bytovia Bytów 3-1
  27.01 Beroje Stara Zagora
  30.01 FK Teplice
  02.02 Spartak-2 Moskwa
  03.02 Zirka Kropywnyćkyj
  12.02 Radomiak Radom

Zagłębie Lubin  
08.01

20.01-03.02 Belek
  18.01 Chrobry Głogów 4-0
  23.01 Tieriek Grozny 1-1
  26.01 GNK Dinamo (Zagrzeb)
  29.01 Milsami Orhei
  02.02 MTK Budapeszt
  12.02 Chrobry Głogów
  18.02 KS Polkowice

 

Napisz do nas