[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Przygotowania - I liga - zima 2017
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Bytovia Bytów  
09.01
  14.01 GKS Przodkowo 1-1
  20.01 Wisła Płock 1-3
  25.01 Kotwica Kołobrzeg 0-2
  28.01 Chojniczanka Chojnice 1-1
  01.02 Olimpia Elbląg 2-4
  04.02 Lechia Gdańsk 0-2
  08.02 Znicz Pruszków 2-1
  15.02 Gwardia Koszalin 1-0
  18.02 KS Chwaszczyno 2-1
  25.02 Gryf Wejherowo 0-0

Chojniczanka Chojnice  
12.01

06.02-14.02 Niechorze
  18.01 Korona Kielce 3-2
  21.01 Chemik Bydgoszcz 3-0
  25.01 Olimpia Elbląg 5-0
  28.01 Bytovia Bytów 1-1
  01.02 Lechia Gdańsk 2-3
  04.02 Pogoń Siedlce 1-1
  08.02 Gwardia Koszalin 4-0
  11.02 Rasel Dygowo 6-0
  18.02 Elana Toruń 3-4
  18.02 Stomil Olsztyn 0-1

Chrobry Głogów  
09.01
  18.01 Zagłębie Lubin 0-4
  20.01 Śląsk Wrocław 2-2
  28.01 Raków Częstochowa 1-0
  01.02 MKS Kluczbork 3-2
  03.02 Stomil Olsztyn 1-0
  11.02 Zagłębie Lubin 0-2
  15.02 Odra Opole 0-1
  25.02 GKS Katowice 1-0

GKS Katowice  
12.01

20.01-28.01 Rybnik-Kamień
12.02-22.02 Side
  22.01 ROW 1964 Rybnik 2-0
  25.01 Odra Opole 1-0
  28.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2
  04.02 Śląsk Wrocław 0-1
  11.02 Raków Częstochowa 0-0
  14.02 Juventus Bukareszt 2-0
  18.02 Wołyń Łuck 2-0
  21.02 Lokomotiwi Tbilisi 1-2
  25.02 Chrobry Głogów 0-1

GKS Tychy  
06.01

06.02-10.02 Rybnik-Kamień
13.02-22.02 Szamotuły
  12.01 Górnik Łęczna 0-2
  14.01 Rozwój Katowice 1-1
  20.01 Puszcza Niepołomice 5-2
  28.01 Znicz Pruszków 2-0
  04.02 Polonia Bytom 0-0
  11.02 Garbarnia Kraków 2-1
  15.02 Warta Poznań 0-1
  19.02 Lech II Poznań 1-1
  25.02 Zagłębie Sosnowiec 2-2

Górnik Zabrze  
09.01

16.01-21.01 Kravaře
15.02-19.02 Čatež ob Savi
  21.01 FC Baník Ostrawa 1-3
  27.01 FC Zlín 0-1
  31.01 MFK Zemplín Michalovce 1-0
  03.02 Slezský FC Opawa 3-0
  18.02 NK Krško 3-0
  19.02 NK Celje 0-2
  24.02 Fotbal Třinec 1-1

Miedź Legnica  
17.01

06.02-17.02 Avsallar
  28.01 Ślęza Wrocław 2-0
  03.02 Piast Żmigród 5-1
  08.02 Dnipro Dniepropietrowsk 0-1
  11.02 FC Sfîntul Gheorghe Suruceni 3-1
  15.02 WIT Georgia Tbilisi 1-1

MKS Kluczbork  
06.01

22.01-28.01 Kluczbork
  14.01 Ruch Zdzieszowice 1-1
  21.01 GKS Bełchatów 1-4
  28.01 Polonia Bytom 0-0
  01.02 Chrobry Głogów 2-3
  04.02 Raków Częstochowa 2-3
  09.02 KKS 1925 Kalisz 1-1
  11.02 Rozwój Katowice 2-1
  18.02 Odra Opole 3-0
  26.02 LZS Skorogoszcz 7-0

Olimpia Grudziądz  
09.01

17.01-23.01 Władysławowo
21.02-25.02 Gutów Mały
  14.01 Gwiazda Starogród 15-0
  17.01 Gryf Wejherowo 1-0
  21.01 Bałtyk Gdynia 7-0
  25.01 Concordia Elbląg 3-0
  28.01 Wda Świecie 1-2
  28.01 Chemik Bydgoszcz 5-1
  12.02 Elana Toruń 7-1
  12.02 Stomil Olsztyn 3-2
  18.02 FK Gorodieja 1-0
  22.02 Widzew Łódź 0-0
  25.02 GKS Bełchatów 2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
07.01

08.01-14.01 Szczyrk
04.02-15.02 Avsallar
  11.01 MFK Vítkovice (Ostrawa) 2-4
  20.01 FK Poprad 1-2
  26.01 MFK Frýdek-Místek 4-1
  06.02 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2-0
  09.02 Pirin Błagojewgrad 1-2
  11.02 Balmazújvárosi FC 1-2
  13.02 Okżetpes Kokczetaw 4-2
  18.02 Fotbal Třinec 4-1
  25.02 Raków Częstochowa 2-2

Pogoń Siedlce  
10.01

29.01-06.02 Władysławowo
  14.01 Górnik Łęczna 0-3
  15.01 Podlasie Biała Podlaska 4-0
  18.01 Olimpia Zambrów 2-0
  21.01 Legionovia Legionowo 0-1
  25.01 Wisła Puławy 2-1
  28.01 Legia II Warszawa 3-0
  01.02 Gryf Wejherowo 1-1
  04.02 Chojniczanka Chojnice 1-1
  05.02 Znicz Pruszków 0-3
  11.02 Polonia Warszawa 1-3
  15.02 FK Gorodieja 1-1
  18.02 Wisła Puławy 0-0
  25.02 Stal Stalowa Wola 2-1

Sandecja Nowy Sącz  
10.01

04.02-11.02 Lipót
  21.01 Kolejarz Stróże 3-1
  28.01 Podhale Nowy Targ 1-2
  01.02 Puszcza Niepołomice 2-1
  07.02 Győri ETO FC 2-2
  10.02 FC ViOn Zlaté Moravce 0-0
  15.02 Stal Rzeszów 3-0
  18.02 Rozwój Katowice 1-3
  25.02 Garbarnia Kraków 1-0

Stal Mielec  
07.01

07.01-14.01 Wola Chorzelowska
06.02-17.02 Kargıcak
  17.01 Puszcza Niepołomice 3-1
  21.01 Korona Kielce 1-1
  28.01 Puszcza Niepołomice 1-2
  09.02 Desna Czernihów 0-1
  12.02 Merani Martwili 4-0
  15.02 Lewski Karłowo 2-1
  18.02 Stal Rzeszów 1-0
  18.02 Garbarnia Kraków 0-1
  23.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-1

Stomil Olsztyn  
05.01

28.01-03.02 Zielonka
  14.01 MKS Ełk 0-0
  21.01 Huragan Morąg 2-1
  27.01 Sokół Ostróda 3-2
  01.02 Polonia Warszawa 1-0
  03.02 Chrobry Głogów 0-1
  08.02 Raków Częstochowa 1-1
  12.02 Olimpia Grudziądz 2-3
  12.02 Elana Toruń 1-1
  18.02 Chojniczanka Chojnice 1-0
  25.02 Olimpia Zambrów 0-0

Wigry Suwałki  
09.01

10.02-24.02 Agía Nápa
  21.01 Žalgiris Wilno 0-1
  28.01 Sūduva Marijampolė 2-0
  01.02 Olimpia Zambrów 3-1
  04.02 MKS Ełk 2-2
  12.02 FK Krasnodar (ME) 1-2
  14.02 Pjunik Erewan 2-0
  18.02 Spartak Moskwa (ME) 1-1
  22.02 Gandzasar Kapan 4-0

Wisła Puławy  
09.01

23.01-28.01 Siedlce
  18.01 Górnik Łęczna 1-1
  18.01 Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
  25.01 Pogoń Siedlce 1-2
  28.01 Stal Stalowa Wola 1-1
  01.02 Siarka Tarnobrzeg 2-0
  01.02 Avia Świdnik 0-2
  08.02 Radomiak Radom 1-0
  11.02 Znicz Pruszków 1-2
  15.02 Chełmianka Chełm 1-1
  18.02 Pogoń Siedlce 0-0
  22.02 Legionovia Legionowo 0-2
  25.02 Podlasie Biała Podlaska 1-0

Zagłębie Sosnowiec  
09.01

28.01-04.02 Rybnik-Kamień
  21.01 Polonia Bytom 0-1
  28.01 Odra Opole 4-1
  01.02 BKS Stal Bielsko-Biała 2-1
  04.02 Wisła Kraków 1-3
  11.02 Radomiak Radom 2-1
  25.02 GKS Tychy 2-2
  25.02 Polonia Bytom 0-2

Znicz Pruszków  
05.01

01.02-08.02 Władysławowo
  14.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-1
  21.01 Pelikan Łowicz 1-0
  28.01 GKS Tychy 0-2
  05.02 Pogoń Siedlce 3-0
  08.02 Bytovia Bytów 1-2
  11.02 Wisła Puławy 2-1
  15.02 Legionovia Legionowo 2-1
  18.02 GKS Bełchatów 0-0
  25.02 Radomiak Radom 3-0

 

Napisz do nas