[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Osiedlowy Klub Sportowy Orzeł Pawłowice
Rok założenia: 2008
Barwy: biało-zielono-czarne
Adres: Chmielna 2, 51-212 Wrocław (klub), Przedwiośnie 20/28, 51-211 Wrocław (stadion)
telefon: (880) 240-769, faks: (71) 791-70-14
WWW: http://orzelpawlowice.futbolowo.pl (oficj.)
Stadion: MCS Wrocław "Pawłowice"
pojemność - 1 000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 108 m x 68 m
Prezes: Szymon Sikorski (od 2008)
Trener: Radosław Jasiński (od września 2009)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Sebastian Leśniewski (73), Wiktor Sadowski (94), Marcin Sikora (78).
Obrońcy: Adam Kubiczek (89), Damian Kutarasiński (94), Karol Lewicki (91), Dominik Ostrowski (93), Krzysztof Siekierzycki (87), Szymon Sikorski (82), Marcin Skrajnowski (76), Sebastian Słomiński (89), Sebastian Szota (74), Krzysztof Zborowski (82).
Pomocnicy: Ireneusz Augustyniak (83), Lech Frydlewicz (84), Radosław Jasiński (71), Radosław Karasek (91), Patryk Kowalski (94), Grzegorz Krzan (87), Grzegorz Kubiczek (85), Paweł Kulik (93), Ołeksij Linewycz (89, UKR), Jan Ragan (93), Piotr Rudziński (90), Radosław Skawski (88).
Napastnicy: Dawid Antczak (90), Dawid Frąckiewicz (95), Marek Masalski (89), Dawid Świątek (90).
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Piotr Adamczyk, Piotr Chodkiewicz, Dawid Dąbrowski, Marcin Hirsz, Radosław Jasiński, Filip Olejniczak.
 
Rozgrywki z udziałem
   2008/09 - Klasa C 2008/2009, grupa: Wrocław II
   2009/10 - Klasa B 2009/2010, grupa: Wrocław XI
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2010/11 - Klasa B 2010/2011, grupa: Wrocław XII
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2011/12 - Klasa B 2011/2012, grupa: Wrocław XII
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Wrocław III
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Wrocław II
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Wrocław
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Wrocław III
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: Wrocław III
   2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: Wrocław II
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Wrocław
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

 

Napisz do nas