[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2008/2009, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Pawłowice (Wrocław) 20 48 15 3 2 74-25 10 0 0 44-7 5 3 2 30-18
2.  Widawa II Wrocław 20 45 14 3 3 67-25 9 1 0 37-7 5 2 3 30-18
3.  KS Dobroszów 20 40 13 1 6 66-41 6 1 3 36-27 7 0 3 30-14
4.  Tęcza Brzezia Łąka 20 32 10 2 8 58-58 6 1 3 29-27 4 1 5 29-31
5.  Calc Poświętne Wrocław 20 31 9 4 7 47-45 5 3 2 23-15 4 1 5 24-30
6.  Skra Wojnowice 20 28 8 4 8 63-59 5 3 2 42-25 3 1 6 21-34 2 4 1 1 0 9-5
7.  Perła Węgrów 20 28 8 4 8 50-54 4 2 4 29-29 4 2 4 21-25 2 1 0 1 1 5-9
8.  Piast Dobrzeń 20 22 7 1 12 55-64 6 0 4 34-22 1 1 8 21-42
9.  Start Strzeszów 20 20 6 2 12 50-73 4 1 5 28-32 2 1 7 22-41
10.  Grom Ligota Piękna 20 17 5 2 13 44-67 4 1 5 23-25 1 1 8 21-42
11.  Juvenia Rogoż 20 4 0 4 16 37-100 0 2 8 23-47 0 2 8 14-53
Atak Kątna wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Orzeł Pawłowice (Wrocław)    2-1 2-0 2-0 4-1 6-0 5-0 5-1 4-1 6-1 8-2 
 2 Widawa II Wrocław3-3     3-2 3-0 4-0 5-0 3-1 3-0 5-1 5-0 3-0 
 3 KS Dobroszów1-4 3-2     3-7 3-2 2-0 2-4 3-2 11-2 3-3 5-1 
 4 Tęcza Brzezia Łąka1-6 3-4 0-3     3-1 3-3 4-2 5-4 2-0 4-3 4-1 
 5 Calc Poświętne Wrocław1-1 2-2 1-5 1-3     4-0 0-0 2-1 6-2 3-1 3-0* 
 6 Skra Wojnowice1-1 1-3 4-1 6-3 2-4     4-4 7-3 3-3 6-2 8-1 
 7 Perła Węgrów3-2 2-2 0-3 6-2 7-3 1-5     2-3 1-6 6-2 1-1 
 8 Piast Dobrzeń2-3 0-4 1-2 4-3 1-2 4-3 3-0*     3-0* 5-3 11-2 
 9 Start Strzeszów1-5 2-1 1-7 2-2 4-5 0-3* 1-2 6-1     2-1 9-5 
 10 Grom Ligota Piękna4-3 2-4 0-2 2-4 0-4 3-0 2-3 5-2 4-2     1-1 
 11 Juvenia Rogoż1-2 1-7 2-5 2-5 2-2 6-7 1-5 4-4 2-5 2-5     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Tęcza Brzezia Łąka 4-2 Perła Węgrów 22 marca
Calc Poświętne Wrocław 2-2 Widawa II Wrocław
Start Strzeszów 1-7 KS Dobroszów
Juvenia Rogoż 1-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Piast Dobrzeń 5-3 Grom Ligota Piękna
Skra Wojnowice - Atak Kątna
było 2-1, anulowany

Kolejka 2 - 7 września

Perła Węgrów - Atak Kątna
było 2-2, anulowany
Grom Ligota Piękna 3-0 Skra Wojnowice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-1 Piast Dobrzeń
KS Dobroszów 5-1 Juvenia Rogoż
Widawa II Wrocław 5-1 Start Strzeszów
Tęcza Brzezia Łąka 3-1 Calc Poświętne Wrocław

Kolejka 3 - 14 września

Calc Poświętne Wrocław 0-0 Perła Węgrów
Start Strzeszów 2-2 Tęcza Brzezia Łąka
Juvenia Rogoż 1-7 Widawa II Wrocław
Piast Dobrzeń 1-2 KS Dobroszów
Skra Wojnowice 1-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Atak Kątna - Grom Ligota Piękna
było 4-0, anulowany

Kolejka 4 - 21 września

Perła Węgrów 6-2 Grom Ligota Piękna
Orzeł Pawłowice (Wrocław) - Atak Kątna
było 3-5, anulowany
KS Dobroszów 2-0 Skra Wojnowice
Widawa II Wrocław 3-0 Piast Dobrzeń
Tęcza Brzezia Łąka 4-1 Juvenia Rogoż 16 listopada
Calc Poświętne Wrocław 6-2 Start Strzeszów

Kolejka 5 - 28 września

Start Strzeszów 1-2 Perła Węgrów
Juvenia Rogoż 2-2 Calc Poświętne Wrocław
Piast Dobrzeń 4-3 Tęcza Brzezia Łąka
Skra Wojnowice 1-3 Widawa II Wrocław
Atak Kątna - KS Dobroszów
było 2-5, anulowany
Grom Ligota Piękna 4-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław)

Kolejka 6 - 5 października

Perła Węgrów 3-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
KS Dobroszów 3-3 Grom Ligota Piękna
Widawa II Wrocław - Atak Kątna
było 2-1, anulowany
Tęcza Brzezia Łąka 3-3 Skra Wojnowice
Calc Poświętne Wrocław 2-1 Piast Dobrzeń
Start Strzeszów 9-5 Juvenia Rogoż

Kolejka 7 - 12 października

Piast Dobrzeń 3-0 Start Strzeszów
(wo)
Skra Wojnowice 2-4 Calc Poświętne Wrocław
Atak Kątna - Tęcza Brzezia Łąka
było 4-2, anulowany
Grom Ligota Piękna 2-4 Widawa II Wrocław
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-0 KS Dobroszów
Perła Węgrów 1-1 Juvenia Rogoż

Kolejka 8 - 19 października

Perła Węgrów 0-3 KS Dobroszów
Widawa II Wrocław 3-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Tęcza Brzezia Łąka 4-3 Grom Ligota Piękna
Calc Poświętne Wrocław - Atak Kątna
było 2-1, anulowany
Start Strzeszów 0-3 Skra Wojnowice
(wo)
Juvenia Rogoż 4-4 Piast Dobrzeń

Kolejka 9 - 26 października

Piast Dobrzeń 3-0 Perła Węgrów
(wo)
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 2-0
Skra Wojnowice 8-1 Juvenia Rogoż
Atak Kątna - Start Strzeszów
było 1-2, anulowany
Grom Ligota Piękna 0-4 Calc Poświętne Wrocław
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-0 Tęcza Brzezia Łąka
KS Dobroszów 3-2 Widawa II Wrocław

Kolejka 10 - 9 listopada

Perła Węgrów 2-2 Widawa II Wrocław
Tęcza Brzezia Łąka 0-3 KS Dobroszów
Calc Poświętne Wrocław 1-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Start Strzeszów 2-1 Grom Ligota Piękna
Juvenia Rogoż - Atak Kątna
było 7-0, anulowany
Piast Dobrzeń 4-3 Skra Wojnowice

Kolejka 11 - 11 listopada

Skra Wojnowice 4-4 Perła Węgrów
Atak Kątna - Piast Dobrzeń
było 0-5, anulowany
Grom Ligota Piękna 1-1 Juvenia Rogoż
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-1 Start Strzeszów
KS Dobroszów 3-2 Calc Poświętne Wrocław
Widawa II Wrocław 3-0 Tęcza Brzezia Łąka

Kolejka 12 - 29 marca

Pauza: Skra Wojnowice.
 
Perła Węgrów 6-2 Tęcza Brzezia Łąka
Widawa II Wrocław 4-0 Calc Poświętne Wrocław
KS Dobroszów 11-2 Start Strzeszów
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 8-2 Juvenia Rogoż
Grom Ligota Piękna 5-2 Piast Dobrzeń

Kolejka 13 - 5 kwietnia

Pauza: Perła Węgrów.
 
Skra Wojnowice 6-2 Grom Ligota Piękna
Piast Dobrzeń 2-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Juvenia Rogoż 2-5 KS Dobroszów
Start Strzeszów 2-1 Widawa II Wrocław
Calc Poświętne Wrocław 1-3 Tęcza Brzezia Łąka

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Pauza: Grom Ligota Piękna.
 
Perła Węgrów 7-3 Calc Poświętne Wrocław
Tęcza Brzezia Łąka 2-0 Start Strzeszów
Widawa II Wrocław 3-0 Juvenia Rogoż
KS Dobroszów 3-2 Piast Dobrzeń
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 6-0 Skra Wojnowice

Kolejka 15 - 26 kwietnia

Pauza: Orzeł Pawłowice (Wrocław).
 
Grom Ligota Piękna 2-3 Perła Węgrów
Skra Wojnowice 4-1 KS Dobroszów
Piast Dobrzeń 0-4 Widawa II Wrocław
Juvenia Rogoż 2-5 Tęcza Brzezia Łąka
Start Strzeszów 4-5 Calc Poświętne Wrocław

Kolejka 16 - 3 maja

Pauza: KS Dobroszów.
 
Perła Węgrów 1-6 Start Strzeszów
Calc Poświętne Wrocław 3-0 Juvenia Rogoż
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Brzezia Łąka 5-4 Piast Dobrzeń
Widawa II Wrocław 5-0 Skra Wojnowice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 6-1 Grom Ligota Piękna

Kolejka 17 - 10 maja

Pauza: Widawa II Wrocław.
 
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-0 Perła Węgrów
Grom Ligota Piękna 0-2 KS Dobroszów
Skra Wojnowice 6-3 Tęcza Brzezia Łąka
Piast Dobrzeń 1-2 Calc Poświętne Wrocław
Juvenia Rogoż 2-5 Start Strzeszów

Kolejka 18 - 17 maja

Pauza: Tęcza Brzezia Łąka.
 
Juvenia Rogoż 1-5 Perła Węgrów
Start Strzeszów 6-1 Piast Dobrzeń
Calc Poświętne Wrocław 4-0 Skra Wojnowice
Widawa II Wrocław 5-0 Grom Ligota Piękna
KS Dobroszów 1-4 Orzeł Pawłowice (Wrocław)

Kolejka 19 - 24 maja

Pauza: Calc Poświętne Wrocław.
 
KS Dobroszów 2-4 Perła Węgrów
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-1 Widawa II Wrocław
Grom Ligota Piękna 2-4 Tęcza Brzezia Łąka
Skra Wojnowice 3-3 Start Strzeszów
Piast Dobrzeń 11-2 Juvenia Rogoż

Kolejka 20 - 31 maja

Pauza: Start Strzeszów.
 
Perła Węgrów 2-3 Piast Dobrzeń
Juvenia Rogoż 6-7 Skra Wojnowice
Calc Poświętne Wrocław 3-1 Grom Ligota Piękna
Tęcza Brzezia Łąka 1-6 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Widawa II Wrocław 3-2 KS Dobroszów

Kolejka 21 - 7 czerwca

Pauza: Juvenia Rogoż.
 
Widawa II Wrocław 3-1 Perła Węgrów
KS Dobroszów 3-7 Tęcza Brzezia Łąka
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-1 Calc Poświętne Wrocław
Grom Ligota Piękna 4-2 Start Strzeszów
Skra Wojnowice 7-3 Piast Dobrzeń

Kolejka 22 - 14 czerwca

Pauza: Piast Dobrzeń.
 
Perła Węgrów 1-5 Skra Wojnowice
Juvenia Rogoż 2-5 Grom Ligota Piękna
Start Strzeszów 1-5 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Calc Poświętne Wrocław 1-5 KS Dobroszów
Tęcza Brzezia Łąka 3-4 Widawa II Wrocław

Klasa B 2008/2009 (Wrocław I)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław II)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław III)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław IV)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław IX)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław V)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław VI)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław VII)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław VIII)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław X)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław XI)
Klasa B 2008/2009 (Wrocław XII)

Klasa C 2008/2009 (Oława)
Klasa C 2008/2009 (Środa Śląska)
Klasa C 2008/2009 (Wrocław I)

Autor:
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas