[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Wrocław XI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wratislavia Wrocław 18 44 14 2 2 69-18 7 1 1 39-6 7 1 1 30-12 2 3 1 0 1 4-3
2.  Różanka Wrocław 18 44 14 2 2 57-18 8 0 1 35-12 6 2 1 22-6 2 3 1 0 1 3-4
3.  Orzeł Pawłowice (Wrocław) 18 35 11 2 5 55-34 6 0 3 31-17 5 2 2 24-17
4.  KS Wrocław 18 27 9 0 9 55-48 5 0 4 30-29 4 0 5 25-19
5.  Kolektyw II Radwanice 18 23 7 2 9 48-54 6 1 2 33-21 1 1 7 15-33 2 3 1 0 1 3-2
6.  Kometa Kryniczno 18 23 7 2 9 38-40 5 2 2 21-11 2 0 7 17-29 2 3 1 0 1 2-3
7.  MKS Sołtysowice (Wrocław) 18 21 6 3 9 30-45 4 1 4 20-23 2 2 5 10-22
8.  Widawa II Wrocław 18 19 6 1 11 32-59 4 1 4 15-21 2 0 7 17-38
9.  LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 18 16 5 1 12 27-51 3 1 5 10-19 2 0 7 17-32
10.  Szaluna Zębice 18 10 3 1 14 25-69 2 1 6 15-28 1 0 8 10-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wratislavia Wrocław    0-1 1-1 3-0 7-2 1-0 3-1 3-0* 8-1 13-0 
 2 Różanka Wrocław2-4     4-2 2-1 7-2 3-0 1-0 4-2 5-0 7-1 
 3 Orzeł Pawłowice (Wrocław)1-2 1-0     4-1 6-2 3-1 3-4 6-0 3-5 4-2 
 4 KS Wrocław2-4 1-8 1-2     2-4 6-1 3-1 10-6 2-1 3-2 
 5 Kolektyw II Radwanice2-4 2-2 3-2 2-8     3-0 5-1 6-1 6-2 4-1 
 6 Kometa Kryniczno0-0 1-2 4-5 3-1 2-0     1-1 5-2 1-0 4-0 
 7 MKS Sołtysowice (Wrocław)2-5 0-4 1-1 3-2 2-1 7-2     0-3 1-5 4-0 
 8 Widawa II Wrocław3-1 1-1 1-4 0-5 4-2 1-5 1-2     3-1 1-0 
 9 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-1 0-2 1-4 1-5 1-0 3-2 0-0 3-1     1-4 
 10 Szaluna Zębice0-9 0-2 1-3 1-2 2-2 2-6 5-0 1-2 3-2     

Kolejka 1 - 5-6 września

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3-5 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Różanka Wrocław 2-4 Wratislavia Wrocław
MKS Sołtysowice (Wrocław) 7-2 Kometa Kryniczno
Widawa II Wrocław 1-0 Szaluna Zębice
KS Wrocław 2-4 Kolektyw II Radwanice

Kolejka 2 - 12-13 września

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-4 Szaluna Zębice
Kometa Kryniczno 5-2 Widawa II Wrocław
KS Wrocław 3-1 MKS Sołtysowice (Wrocław)
Wratislavia Wrocław 7-2 Kolektyw II Radwanice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-0 Różanka Wrocław

Kolejka 3 - 19-20 września

Różanka Wrocław 5-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Kolektyw II Radwanice 3-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
MKS Sołtysowice (Wrocław) 2-5 Wratislavia Wrocław
Widawa II Wrocław 0-5 KS Wrocław
Szaluna Zębice 2-6 Kometa Kryniczno

Kolejka 4 - 26-27 września

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3-2 Kometa Kryniczno
KS Wrocław 3-2 Szaluna Zębice
Wratislavia Wrocław 3-0 Widawa II Wrocław
(wo)
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3-4 MKS Sołtysowice (Wrocław)
Różanka Wrocław 7-2 Kolektyw II Radwanice

Kolejka 5 - 3-4 października

Kolektyw II Radwanice 6-2 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
MKS Sołtysowice (Wrocław) 0-4 Różanka Wrocław
Widawa II Wrocław 1-4 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Szaluna Zębice 0-9 Wratislavia Wrocław
Kometa Kryniczno 3-1 KS Wrocław

Kolejka 6 - 10-11 października

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-5 KS Wrocław
Wratislavia Wrocław 1-0 Kometa Kryniczno
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-2 Szaluna Zębice
Różanka Wrocław 4-2 Widawa II Wrocław
Kolektyw II Radwanice 5-1 MKS Sołtysowice (Wrocław)

Kolejka 7 - 17-18 października

MKS Sołtysowice (Wrocław) 1-5 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Widawa II Wrocław 4-2 Kolektyw II Radwanice
Szaluna Zębice 0-2 Różanka Wrocław
Kometa Kryniczno 4-5 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
KS Wrocław 2-4 Wratislavia Wrocław

Kolejka 8 - 24-25 października

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-1 Wratislavia Wrocław
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-1 KS Wrocław
Różanka Wrocław 3-0 Kometa Kryniczno
Kolektyw II Radwanice 4-1 Szaluna Zębice
MKS Sołtysowice (Wrocław) 0-3 Widawa II Wrocław

Kolejka 9 - 7-8 listopada

Widawa II Wrocław 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Szaluna Zębice 5-0 MKS Sołtysowice (Wrocław)
Kometa Kryniczno 2-0 Kolektyw II Radwanice
KS Wrocław 1-8 Różanka Wrocław
Wratislavia Wrocław 1-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław)

Kolejka 10 - 27-28 marca

Kolektyw II Radwanice 2-8 KS Wrocław
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-4 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Wratislavia Wrocław 0-1 Różanka Wrocław
Kometa Kryniczno 1-1 MKS Sołtysowice (Wrocław)
Szaluna Zębice 1-2 Widawa II Wrocław

Kolejka 11 - 6 czerwca

Szaluna Zębice 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Widawa II Wrocław 1-5 Kometa Kryniczno
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Sołtysowice (Wrocław) 3-2 KS Wrocław
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kolektyw II Radwanice 2-4 Wratislavia Wrocław
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Różanka Wrocław 4-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 12 - 13 czerwca

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-2 Różanka Wrocław
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 6-2 Kolektyw II Radwanice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wratislavia Wrocław 3-1 MKS Sołtysowice (Wrocław)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Wrocław 10-6 Widawa II Wrocław
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kometa Kryniczno 4-0 Szaluna Zębice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 13 - 24-25 kwietnia

Kometa Kryniczno 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Szaluna Zębice 1-2 KS Wrocław
Widawa II Wrocław 3-1 Wratislavia Wrocław
MKS Sołtysowice (Wrocław) 1-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Kolektyw II Radwanice 2-2 Różanka Wrocław

Kolejka 14 - 1-2 maja

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-0 Kolektyw II Radwanice
Różanka Wrocław 1-0 MKS Sołtysowice (Wrocław)
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 6-0 Widawa II Wrocław
Wratislavia Wrocław 13-0 Szaluna Zębice
KS Wrocław 6-1 Kometa Kryniczno

Kolejka 15 - 8-9 maja

KS Wrocław 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Kometa Kryniczno 0-0 Wratislavia Wrocław
Szaluna Zębice 1-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Widawa II Wrocław 1-1 Różanka Wrocław
MKS Sołtysowice (Wrocław) 2-1 Kolektyw II Radwanice

Kolejka 16 - 15-16 maja

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-0 MKS Sołtysowice (Wrocław)
Kolektyw II Radwanice 6-1 Widawa II Wrocław
Różanka Wrocław 7-1 Szaluna Zębice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3-1 Kometa Kryniczno
Wratislavia Wrocław 3-0 KS Wrocław

Kolejka 17 - 22-23 maja

Wratislavia Wrocław 8-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wrocław 1-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Kometa Kryniczno 1-2 Różanka Wrocław
Szaluna Zębice 2-2 Kolektyw II Radwanice 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widawa II Wrocław 1-2 MKS Sołtysowice (Wrocław) 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 29-30 maja

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3-1 Widawa II Wrocław 3 czerwca
MKS Sołtysowice (Wrocław) 4-0 Szaluna Zębice
Kolektyw II Radwanice 3-0 Kometa Kryniczno
Różanka Wrocław 2-1 KS Wrocław
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-2 Wratislavia Wrocław

Klasa A 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław III)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław IV)

Klasa B 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław III)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IV)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IX)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław V)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VIII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław X)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XII)

Klasa C 2009/2010 (Oława)
Klasa C 2009/2010 (Środa Śląska)
Klasa C 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa C 2009/2010 (Wrocław II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas