[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rosa Rościsławice 24 55 18 1 5 71-29 9 1 2 36-8 9 0 3 35-21
2.  Orkan Ligota Piękna 24 48 15 3 6 56-38 6 3 3 29-23 9 0 3 27-15
3.  Sparta Będkowo 24 46 15 1 8 74-51 9 0 3 41-20 6 1 5 33-31
4.  Błyskawica Szewce 24 39 12 3 9 44-44 8 2 2 29-15 4 1 7 15-29 4 8 2 2 0 6-4
5.  Malinka Malin 24 39 12 3 9 60-45 5 1 6 26-24 7 2 3 34-21 4 5 1 2 1 5-5
6.  Odra Uraz 24 39 12 3 9 59-40 7 2 3 31-15 5 1 6 28-25 4 3 1 0 3 5-7
7.  Avia Ozorowice 24 38 11 5 8 41-44 5 2 5 18-26 6 3 3 23-18
8.  Zorza Pęgów 24 30 9 3 12 46-55 5 2 5 23-23 4 1 7 23-32
9.  Sparta Wszemirów 24 27 8 3 13 58-87 5 0 7 34-52 3 3 6 24-35
10.  Płomień Wisznia Mała 24 25 7 4 13 64-57 3 1 8 33-32 4 3 5 31-25
11.  LZS Strupina 24 22 7 1 16 45-72 5 0 7 24-33 2 1 9 21-39
12.  Amesko Szczytkowice 24 20 4 8 12 51-71 4 4 4 30-28 0 4 8 21-43 2 3 1 0 1 4-4
13.  Sokół II Wielka Lipa 24 20 6 2 16 25-61 3 2 7 13-28 3 0 9 12-33 2 3 1 0 1 4-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Rosa Rościsławice    0-3 1-3 4-0 7-1 4-0 3-0* 3-0 3-0* 4-0 2-0 1-1 4-0 
 2 Orkan Ligota Piękna0-1     8-4 0-3* 0-5 3-0 0-0 3-2 5-4 1-1 3-0 3-3 3-0* 
 3 Sparta Będkowo2-1 2-3     6-1 0-3 2-1 2-1 2-3 3-0* 5-2 7-2 7-1 3-2 
 4 Błyskawica Szewce1-3 0-3* 3-0     0-0 3-2* 3-0 2-1 5-0 2-1 4-4 3-1 3-0* 
 5 Malinka Malin5-2 0-1 4-0 2-2     3-0* 1-3 0-2 0-3* 1-2 1-5 4-3 5-1 
 6 Odra Uraz2-4 1-0 3-1 0-1 3-0*     1-3 1-0 1-1 4-1 9-1 3-3 3-0 
 7 Avia Ozorowice5-2 0-3* 0-3* 3-2 0-3* 0-3*     2-2 3-3 0-3 2-1 2-1 1-0 
 8 Zorza Pęgów2-3 3-1 1-5 2-1 1-1 0-3 2-4     5-1 0-0 3-1 3-0 1-3 
 9 Sparta Wszemirów1-4 4-1 6-1 5-2 4-7 1-9 0-3* 4-2     2-13 0-5 4-1 3-4 
 10 Płomień Wisznia Mała2-4 1-3 3-4 5-0 1-4 1-2 3-4 6-1 3-5     5-1 3-3 0-1 
 11 LZS Strupina0-6 3-4 0-4 0-1 1-4 3-2 1-3 0-3* 4-1 2-1     6-3 4-1 
 12 Amesko Szczytkowice1-2 1-2 2-2 0-2 4-3 4-4 2-2 6-2 3-3 3-6 1-0     3-0 
 13 Sokół II Wielka Lipa0-3* 0-3* 0-6 2-0 0-3* 1-2 0-0* 3-5 0-3 1-1 2-1 4-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Płomień Wisznia Mała.
 
Orkan Ligota Piękna 0-0 Avia Ozorowice
Malinka Malin 5-2 Rosa Rościsławice
Amesko Szczytkowice 0-2 Błyskawica Szewce
Sparta Wszemirów 4-2 Zorza Pęgów
Odra Uraz 9-1 LZS Strupina
Sparta Będkowo 3-2 Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Avia Ozorowice.
 
Sokół II Wielka Lipa 1-1 Płomień Wisznia Mała
LZS Strupina 0-4 Sparta Będkowo
Zorza Pęgów 0-3 Odra Uraz
Błyskawica Szewce 5-0 Sparta Wszemirów
Rosa Rościsławice 1-1 Amesko Szczytkowice
Orkan Ligota Piękna 0-5 Malinka Malin

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Sokół II Wielka Lipa.
 
Malinka Malin 1-3 Avia Ozorowice
Amesko Szczytkowice 1-2 Orkan Ligota Piękna
Sparta Wszemirów 1-4 Rosa Rościsławice
Odra Uraz 0-1 Błyskawica Szewce
Sparta Będkowo 2-3 Zorza Pęgów
Płomień Wisznia Mała 5-1 LZS Strupina

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: LZS Strupina.
 
Avia Ozorowice 1-0 Sokół II Wielka Lipa
Zorza Pęgów 0-0 Płomień Wisznia Mała
Błyskawica Szewce 3-0 Sparta Będkowo
Rosa Rościsławice 4-0 Odra Uraz
Orkan Ligota Piękna 5-4 Sparta Wszemirów
Malinka Malin 4-3 Amesko Szczytkowice

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Zorza Pęgów.
 
Amesko Szczytkowice 2-2 Avia Ozorowice
Sparta Wszemirów 4-7 Malinka Malin
Odra Uraz 1-0 Orkan Ligota Piękna
Sparta Będkowo 2-1 Rosa Rościsławice
Płomień Wisznia Mała 5-0 Błyskawica Szewce
Sokół II Wielka Lipa 2-1 LZS Strupina

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Błyskawica Szewce.
 
Avia Ozorowice 2-1 LZS Strupina
Zorza Pęgów 1-3 Sokół II Wielka Lipa
Rosa Rościsławice 4-0 Płomień Wisznia Mała
Orkan Ligota Piękna 8-4 Sparta Będkowo
Malinka Malin 3-0 Odra Uraz
(wo)
mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 2-3
Amesko Szczytkowice 3-3 Sparta Wszemirów

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Rosa Rościsławice.
 
Sparta Wszemirów 0-3 Avia Ozorowice
(wo)
Odra Uraz 3-3 Amesko Szczytkowice
Sparta Będkowo 0-3 Malinka Malin
Płomień Wisznia Mała 1-3 Orkan Ligota Piękna
Sokół II Wielka Lipa 2-0 Błyskawica Szewce
LZS Strupina 0-3 Zorza Pęgów
(wo)
na boisku 5-0

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Orkan Ligota Piękna.
 
Avia Ozorowice 2-2 Zorza Pęgów
Błyskawica Szewce 4-4 LZS Strupina
Rosa Rościsławice 4-0 Sokół II Wielka Lipa
Malinka Malin 1-2 Płomień Wisznia Mała
Amesko Szczytkowice 2-2 Sparta Będkowo
Sparta Wszemirów 1-9 Odra Uraz

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Malinka Malin.
 
Odra Uraz 1-3 Avia Ozorowice
Sparta Będkowo 3-0 Sparta Wszemirów
(wo)
Płomień Wisznia Mała 3-3 Amesko Szczytkowice
Sokół II Wielka Lipa 0-3 Orkan Ligota Piękna
(wo)
LZS Strupina 0-6 Rosa Rościsławice
Zorza Pęgów 2-1 Błyskawica Szewce

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Amesko Szczytkowice.
 
Avia Ozorowice 3-2 Błyskawica Szewce
Rosa Rościsławice 3-0 Zorza Pęgów
Orkan Ligota Piękna 3-0 LZS Strupina
Malinka Malin 5-1 Sokół II Wielka Lipa
Sparta Wszemirów 2-13 Płomień Wisznia Mała
Odra Uraz 3-1 Sparta Będkowo

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Sparta Wszemirów.
 
Sparta Będkowo 2-1 Avia Ozorowice
Płomień Wisznia Mała 1-2 Odra Uraz
Sokół II Wielka Lipa 4-1 Amesko Szczytkowice
LZS Strupina 1-4 Malinka Malin
Zorza Pęgów 3-1 Orkan Ligota Piękna
Błyskawica Szewce 1-3 Rosa Rościsławice

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Pauza: Odra Uraz.
 
Avia Ozorowice 5-2 Rosa Rościsławice
Orkan Ligota Piękna 0-3 Błyskawica Szewce
(wo)
na boisku 1-3
Malinka Malin 0-2 Zorza Pęgów
Amesko Szczytkowice 1-0 LZS Strupina
Sparta Wszemirów 3-4 Sokół II Wielka Lipa
Sparta Będkowo 5-2 Płomień Wisznia Mała

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Pauza: Sparta Będkowo.
 
Płomień Wisznia Mała 3-4 Avia Ozorowice
Sokół II Wielka Lipa 1-2 Odra Uraz
LZS Strupina 4-1 Sparta Wszemirów
Zorza Pęgów 3-0 Amesko Szczytkowice
Błyskawica Szewce 0-0 Malinka Malin
Rosa Rościsławice 0-3 Orkan Ligota Piękna

Kolejka 14 - 20-21 marca

Pauza: Płomień Wisznia Mała.
 
Avia Ozorowice 0-3 Orkan Ligota Piękna
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rosa Rościsławice 7-1 Malinka Malin
Błyskawica Szewce 3-1 Amesko Szczytkowice
Zorza Pęgów 5-1 Sparta Wszemirów
LZS Strupina 3-2 Odra Uraz
Sokół II Wielka Lipa 0-6 Sparta Będkowo 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony

Kolejka 15 - 27-28 marca

Pauza: Avia Ozorowice.
 
Płomień Wisznia Mała 0-1 Sokół II Wielka Lipa
Sparta Będkowo 7-2 LZS Strupina
Odra Uraz 1-0 Zorza Pęgów
Sparta Wszemirów 5-2 Błyskawica Szewce
Amesko Szczytkowice 1-2 Rosa Rościsławice
Malinka Malin 0-1 Orkan Ligota Piękna

Kolejka 16 - 3 czerwca

Pauza: Sokół II Wielka Lipa.
 
Avia Ozorowice 0-3 Malinka Malin
(wo)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orkan Ligota Piękna 3-3 Amesko Szczytkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rosa Rościsławice 3-0 Sparta Wszemirów
(wo)
na boisku 2-1 / w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błyskawica Szewce 3-2 Odra Uraz
(wo)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zorza Pęgów 1-5 Sparta Będkowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Strupina 2-1 Płomień Wisznia Mała
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 27 czerwca

Pauza: LZS Strupina.
 
Sokół II Wielka Lipa 0-0 Avia Ozorowice
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Płomień Wisznia Mała 6-1 Zorza Pęgów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Będkowo 6-1 Błyskawica Szewce
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Odra Uraz 2-4 Rosa Rościsławice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Wszemirów 4-1 Orkan Ligota Piękna
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Amesko Szczytkowice 4-3 Malinka Malin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Pauza: Zorza Pęgów.
 
Avia Ozorowice 2-1 Amesko Szczytkowice
Malinka Malin 0-3 Sparta Wszemirów
(wo)
na boisku 2-3
Orkan Ligota Piękna 3-0 Odra Uraz
Rosa Rościsławice 1-3 Sparta Będkowo
Błyskawica Szewce 2-1 Płomień Wisznia Mała
LZS Strupina 4-1 Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 19 - 1-2 maja

Pauza: Błyskawica Szewce.
 
LZS Strupina 1-3 Avia Ozorowice
Sokół II Wielka Lipa 3-5 Zorza Pęgów
Płomień Wisznia Mała 2-4 Rosa Rościsławice
Sparta Będkowo 2-3 Orkan Ligota Piękna
Odra Uraz 3-0 Malinka Malin
(wo)
na boisku 3-7
Sparta Wszemirów 4-1 Amesko Szczytkowice

Kolejka 20 - 8-9 maja

Pauza: Rosa Rościsławice.
 
Avia Ozorowice 3-3 Sparta Wszemirów
Amesko Szczytkowice 4-4 Odra Uraz
Malinka Malin 4-0 Sparta Będkowo
Orkan Ligota Piękna 1-1 Płomień Wisznia Mała
Błyskawica Szewce 3-0 Sokół II Wielka Lipa
(wo)
na boisku 1-2
Zorza Pęgów 3-1 LZS Strupina

Kolejka 21 - 15-16 maja

Pauza: Orkan Ligota Piękna.
 
Zorza Pęgów 2-4 Avia Ozorowice
LZS Strupina 0-1 Błyskawica Szewce
Sokół II Wielka Lipa 0-3 Rosa Rościsławice
(wo)
Płomień Wisznia Mała 1-4 Malinka Malin
Sparta Będkowo 7-1 Amesko Szczytkowice
Odra Uraz 1-1 Sparta Wszemirów

Kolejka 22 - 22-23 maja

Pauza: Malinka Malin.
 
Avia Ozorowice 0-3 Odra Uraz
(wo)
Sparta Wszemirów 6-1 Sparta Będkowo
Amesko Szczytkowice 3-6 Płomień Wisznia Mała
Orkan Ligota Piękna 3-0 Sokół II Wielka Lipa
(wo)
Rosa Rościsławice 2-0 LZS Strupina
Błyskawica Szewce 2-1 Zorza Pęgów

Kolejka 23 - 29-30 maja

Pauza: Amesko Szczytkowice.
 
Błyskawica Szewce 3-0 Avia Ozorowice
Zorza Pęgów 2-3 Rosa Rościsławice
LZS Strupina 3-4 Orkan Ligota Piękna
Sokół II Wielka Lipa 0-3 Malinka Malin
(wo)
Płomień Wisznia Mała 3-5 Sparta Wszemirów
Sparta Będkowo 2-1 Odra Uraz

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Pauza: Sparta Wszemirów.
 
Avia Ozorowice 0-3 Sparta Będkowo
(wo)
Odra Uraz 4-1 Płomień Wisznia Mała
Amesko Szczytkowice 3-0 Sokół II Wielka Lipa
Malinka Malin 1-5 LZS Strupina
Orkan Ligota Piękna 3-2 Zorza Pęgów
Rosa Rościsławice 4-0 Błyskawica Szewce

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Pauza: Odra Uraz.
 
Rosa Rościsławice 3-0 Avia Ozorowice
(wo)
Błyskawica Szewce 0-3 Orkan Ligota Piękna
(wo)
na boisku 3-0
Zorza Pęgów 1-1 Malinka Malin
LZS Strupina 6-3 Amesko Szczytkowice
Sokół II Wielka Lipa 0-3 Sparta Wszemirów
Płomień Wisznia Mała 3-4 Sparta Będkowo

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Pauza: Sparta Będkowo.
 
Avia Ozorowice 0-3 Płomień Wisznia Mała
Odra Uraz 3-0 Sokół II Wielka Lipa
Sparta Wszemirów 0-5 LZS Strupina
Amesko Szczytkowice 6-2 Zorza Pęgów
Malinka Malin 2-2 Błyskawica Szewce
Orkan Ligota Piękna 0-1 Rosa Rościsławice

Klasa A 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław III)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław IV)

Klasa B 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław III)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IV)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IX)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław V)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VIII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław X)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XII)

Klasa C 2009/2010 (Oława)
Klasa C 2009/2010 (Środa Śląska)
Klasa C 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa C 2009/2010 (Wrocław II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas