[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Wrocław III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Miękinia 26 74 24 2 0 134-15 13 0 0 75-8 11 2 0 59-7
2.  Błękitni Chwalimierz 26 54 16 6 4 111-61 10 2 1 71-31 6 4 3 40-30
3.  Odra Słup 26 53 17 2 7 118-44 10 1 2 65-17 7 1 5 53-27
4.  Pogoń Jastrzębce 26 52 16 4 6 112-60 8 3 2 64-28 8 1 4 48-32
5.  Błyskawica Lenartowice 26 44 14 2 10 67-43 9 0 4 37-17 5 2 6 30-26
6.  Sokół Kryniczno 26 43 13 4 9 73-57 8 3 2 38-17 5 1 7 35-40 2 6 2 0 0 6-1
7.  Zachód Środa Śląska 26 43 14 1 11 85-65 7 0 6 40-29 7 1 5 45-36 2 0 0 0 2 1-6
8.  Orzeł Bukówek 26 40 13 1 12 83-82 8 1 4 51-39 5 0 8 32-43
9.  Zjednoczeni Szczepanów 26 35 11 2 13 74-72 4 2 7 37-36 7 0 6 37-36
10.  Burza Wilczków 26 33 10 3 13 74-96 6 2 5 46-41 4 1 8 28-55
11.  Tęcza Pisarzowice 26 25 8 1 17 93-114 6 0 7 54-52 2 1 10 39-62
12.  Iskra Proszków 26 20 6 2 18 37-112 4 2 7 22-43 2 0 11 15-69
13.  Odra Głoska 26 7 2 1 23 33-158 1 1 11 18-61 1 0 12 15-97
14.  Odra Rzeczyca 26 6 1 3 22 37-152 1 0 12 19-75 0 3 10 18-77
Pogoń Miękinia zrezygnowała z awansu do klasy A.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pogoń Miękinia    6-0 1-0 3-2 4-0 4-3 3-2 6-0 5-1 7-0 4-0 7-0* 6-0 19-0 
 2 Błękitni Chwalimierz1-10     4-1 5-2 4-0 3-1 3-3 5-3 6-1 7-1 5-5 8-1 9-1 11-2 
 3 Odra Słup0-4 2-2     4-0 4-0 6-1 6-4 5-0 0-1 10-2 6-1 9-0 7-1 6-1 
 4 Pogoń Jastrzębce2-2 4-4 3-0     0-2 2-2 3-4 5-4 4-3 9-2 6-2 5-1 16-0 5-2 
 5 Błyskawica Lenartowice0-1 4-3 1-2 2-3     3-1 1-0 3-1 2-0 0-3 3-2 7-0 8-1 3-0* 
 6 Sokół Kryniczno0-4 1-1 6-2 1-3 0-0     4-1 1-0 2-1 2-2 7-1 3-0 9-1 2-1 
 7 Zachód Środa Śląska0-2 0-3* 0-7 2-4 3-2 0-2     6-1 1-2 5-3 3-1 6-2 11-0* 3-0 
 8 Orzeł Bukówek3-3 2-5 4-2 6-2 3-2 4-2 4-5     0-4 3-4 7-4 7-1 3-2 5-3 
 9 Zjednoczeni Szczepanów0-2 3-5 1-3 3-3 0-3 1-4 1-3 4-3     2-4 4-2 6-0 8-0 4-4 
 10 Burza Wilczków0-5 4-4 3-3 1-3 0-5 5-2 4-1 3-4 5-9     8-4 5-1 3-0 5-0 
 11 Tęcza Pisarzowice0-6 3-5 2-7 1-7 5-4 4-1 2-6 2-4 6-3 2-3     5-3 12-2 10-1 
 12 Iskra Proszków0-11 1-0 0-3 1-4 1-1 5-6 1-4 0-4 1-2 1-0 6-4     4-3 1-1 
 13 Odra Głoska1-2 0-5 1-11 2-3 2-9 1-5 0-3* 0-3* 2-6 5-3 1-5 0-3     3-3 
 14 Odra Rzeczyca0-7 0-3* 1-12 1-12 0-2 2-5 4-9 3-5 2-4 2-1 2-8 1-3 1-4     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Błękitni Chwalimierz 3-3 Zachód Środa Śląska
Błyskawica Lenartowice 7-0 Iskra Proszków
Odra Głoska 0-3 Orzeł Bukówek
(wo)
Zjednoczeni Szczepanów 4-4 Odra Rzeczyca
Odra Słup 6-1 Tęcza Pisarzowice
Sokół Kryniczno 0-4 Pogoń Miękinia
Pogoń Jastrzębce 9-2 Burza Wilczków

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Zachód Środa Śląska 5-3 Burza Wilczków
Pogoń Miękinia 3-2 Pogoń Jastrzębce
Tęcza Pisarzowice 4-1 Sokół Kryniczno
Odra Rzeczyca 1-12 Odra Słup
Orzeł Bukówek 0-4 Zjednoczeni Szczepanów
Iskra Proszków 4-3 Odra Głoska
Błękitni Chwalimierz 4-0 Błyskawica Lenartowice

Kolejka 3 - 5-6 września

Błyskawica Lenartowice 1-0 Zachód Środa Śląska
Odra Głoska 0-5 Błękitni Chwalimierz
Zjednoczeni Szczepanów 6-0 Iskra Proszków
Odra Słup 5-0 Orzeł Bukówek
Sokół Kryniczno 2-1 Odra Rzeczyca
Pogoń Jastrzębce 6-2 Tęcza Pisarzowice
Burza Wilczków 0-5 Pogoń Miękinia

Kolejka 4 - 12-13 września

Zachód Środa Śląska 0-2 Pogoń Miękinia
Tęcza Pisarzowice 2-3 Burza Wilczków
Odra Rzeczyca 1-12 Pogoń Jastrzębce
Orzeł Bukówek 4-2 Sokół Kryniczno
Iskra Proszków 0-3 Odra Słup
Błękitni Chwalimierz 6-1 Zjednoczeni Szczepanów
Błyskawica Lenartowice 8-1 Odra Głoska

Kolejka 5 - 19-20 września

Odra Głoska 0-3 Zachód Środa Śląska
(wo)
Zjednoczeni Szczepanów 0-3 Błyskawica Lenartowice
Odra Słup 2-2 Błękitni Chwalimierz
Sokół Kryniczno 3-0 Iskra Proszków
Pogoń Jastrzębce 5-4 Orzeł Bukówek
Burza Wilczków 5-0 Odra Rzeczyca
Pogoń Miękinia 4-0 Tęcza Pisarzowice

Kolejka 6 - 26-27 września

Zachód Środa Śląska 3-1 Tęcza Pisarzowice
Odra Rzeczyca 0-7 Pogoń Miękinia
Orzeł Bukówek 3-4 Burza Wilczków
Iskra Proszków 1-4 Pogoń Jastrzębce
Błękitni Chwalimierz 3-1 Sokół Kryniczno
Błyskawica Lenartowice 1-2 Odra Słup
Odra Głoska 2-6 Zjednoczeni Szczepanów

Kolejka 7 - 3-4 października

Zjednoczeni Szczepanów 1-3 Zachód Środa Śląska
Odra Słup 7-1 Odra Głoska
Sokół Kryniczno 0-0 Błyskawica Lenartowice
Pogoń Jastrzębce 4-4 Błękitni Chwalimierz
Burza Wilczków 5-1 Iskra Proszków
Pogoń Miękinia 6-0 Orzeł Bukówek
Tęcza Pisarzowice 10-1 Odra Rzeczyca

Kolejka 8 - 10-11 października

Zachód Środa Śląska 3-0 Odra Rzeczyca
Orzeł Bukówek 7-4 Tęcza Pisarzowice
Iskra Proszków 0-11 Pogoń Miękinia
Błękitni Chwalimierz 7-1 Burza Wilczków
Błyskawica Lenartowice 2-3 Pogoń Jastrzębce
Odra Głoska 1-5 Sokół Kryniczno
Zjednoczeni Szczepanów 1-3 Odra Słup

Kolejka 9 - 17-18 października

Odra Słup 6-4 Zachód Środa Śląska
Sokół Kryniczno 2-1 Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Jastrzębce 16-0 Odra Głoska
Burza Wilczków 0-5 Błyskawica Lenartowice
Pogoń Miękinia 6-0 Błękitni Chwalimierz
Tęcza Pisarzowice 5-3 Iskra Proszków
Odra Rzeczyca 3-5 Orzeł Bukówek

Kolejka 10 - 24-25 października

Zachód Środa Śląska 6-1 Orzeł Bukówek
Iskra Proszków 1-1 Odra Rzeczyca
Błękitni Chwalimierz 5-5 Tęcza Pisarzowice
Błyskawica Lenartowice 0-1 Pogoń Miękinia
Odra Głoska 5-3 Burza Wilczków
Zjednoczeni Szczepanów 3-3 Pogoń Jastrzębce
Odra Słup 6-1 Sokół Kryniczno

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Sokół Kryniczno 4-1 Zachód Środa Śląska
Pogoń Jastrzębce 3-0 Odra Słup
Burza Wilczków 5-9 Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia 6-0 Odra Głoska
Tęcza Pisarzowice 5-4 Błyskawica Lenartowice
Odra Rzeczyca 0-3 Błękitni Chwalimierz
(wo)
Orzeł Bukówek 7-1 Iskra Proszków

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Zachód Środa Śląska 6-2 Iskra Proszków
Błękitni Chwalimierz 5-3 Orzeł Bukówek
Błyskawica Lenartowice 3-0 Odra Rzeczyca
(wo)
Odra Głoska 1-5 Tęcza Pisarzowice
Zjednoczeni Szczepanów 0-2 Pogoń Miękinia
Odra Słup 10-2 Burza Wilczków
Sokół Kryniczno 1-3 Pogoń Jastrzębce

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Pogoń Jastrzębce 3-4 Zachód Środa Śląska
Burza Wilczków 5-2 Sokół Kryniczno
Pogoń Miękinia 1-0 Odra Słup
Tęcza Pisarzowice 6-3 Zjednoczeni Szczepanów
Odra Rzeczyca 1-4 Odra Głoska
Orzeł Bukówek 3-2 Błyskawica Lenartowice
Iskra Proszków 1-0 Błękitni Chwalimierz

Kolejka 14 - 20-21 marca

Zachód Środa Śląska 0-3 Błękitni Chwalimierz 21 kwietnia
(wo)
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Iskra Proszków 1-1 Błyskawica Lenartowice
Orzeł Bukówek 3-2 Odra Głoska 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Odra Rzeczyca 2-4 Zjednoczeni Szczepanów
Tęcza Pisarzowice 2-7 Odra Słup
Pogoń Miękinia 4-3 Sokół Kryniczno
Burza Wilczków 1-3 Pogoń Jastrzębce

Kolejka 15 - 27-28 marca

Burza Wilczków 4-1 Zachód Środa Śląska
Pogoń Jastrzębce 2-2 Pogoń Miękinia
Sokół Kryniczno 7-1 Tęcza Pisarzowice
Odra Słup 6-1 Odra Rzeczyca
Zjednoczeni Szczepanów 4-3 Orzeł Bukówek
Odra Głoska 0-3 Iskra Proszków
Błyskawica Lenartowice 4-3 Błękitni Chwalimierz

Kolejka 16 - 3 czerwca

Zachód Środa Śląska 3-2 Błyskawica Lenartowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Chwalimierz 9-1 Odra Głoska
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Proszków 1-2 Zjednoczeni Szczepanów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Bukówek 4-2 Odra Słup
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Odra Rzeczyca 2-5 Sokół Kryniczno
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tęcza Pisarzowice 1-7 Pogoń Jastrzębce
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń Miękinia 7-0 Burza Wilczków
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 27 czerwca

Pogoń Miękinia 3-2 Zachód Środa Śląska
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Burza Wilczków 8-4 Tęcza Pisarzowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Jastrzębce 5-2 Odra Rzeczyca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Kryniczno 1-0 Orzeł Bukówek
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Odra Słup 9-0 Iskra Proszków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zjednoczeni Szczepanów 3-5 Błękitni Chwalimierz
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Odra Głoska 2-9 Błyskawica Lenartowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Zachód Środa Śląska 11-0 Odra Głoska
(wo)
Błyskawica Lenartowice 2-0 Zjednoczeni Szczepanów
Błękitni Chwalimierz 4-1 Odra Słup
Iskra Proszków 5-6 Sokół Kryniczno
Orzeł Bukówek 6-2 Pogoń Jastrzębce
Odra Rzeczyca 2-1 Burza Wilczków
Tęcza Pisarzowice 0-6 Pogoń Miękinia

Kolejka 19 - 1-2 maja

Tęcza Pisarzowice 2-6 Zachód Środa Śląska
Pogoń Miękinia 19-0 Odra Rzeczyca
Burza Wilczków 3-4 Orzeł Bukówek
Pogoń Jastrzębce 5-1 Iskra Proszków
Sokół Kryniczno 1-1 Błękitni Chwalimierz
Odra Słup 4-0 Błyskawica Lenartowice
Zjednoczeni Szczepanów 8-0 Odra Głoska

Kolejka 20 - 8-9 maja

Zachód Środa Śląska 1-2 Zjednoczeni Szczepanów
Odra Głoska 1-11 Odra Słup
Błyskawica Lenartowice 3-1 Sokół Kryniczno
Błękitni Chwalimierz 5-2 Pogoń Jastrzębce
Iskra Proszków 1-0 Burza Wilczków
Orzeł Bukówek 3-3 Pogoń Miękinia
Odra Rzeczyca 2-8 Tęcza Pisarzowice

Kolejka 21 - 15-16 maja

Odra Rzeczyca 4-9 Zachód Środa Śląska
Tęcza Pisarzowice 2-4 Orzeł Bukówek
Pogoń Miękinia 7-0 Iskra Proszków
(wo)
Burza Wilczków 4-4 Błękitni Chwalimierz
Pogoń Jastrzębce 0-2 Błyskawica Lenartowice
Sokół Kryniczno 9-1 Odra Głoska
Odra Słup 0-1 Zjednoczeni Szczepanów

Kolejka 22 - 22-23 maja

Zachód Środa Śląska 0-7 Odra Słup
Zjednoczeni Szczepanów 1-4 Sokół Kryniczno
Odra Głoska 2-3 Pogoń Jastrzębce 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Lenartowice 0-3 Burza Wilczków
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Chwalimierz 1-10 Pogoń Miękinia
Iskra Proszków 6-4 Tęcza Pisarzowice
Orzeł Bukówek 5-3 Odra Rzeczyca 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 29-30 maja

Orzeł Bukówek 4-5 Zachód Środa Śląska
Odra Rzeczyca 1-3 Iskra Proszków
Tęcza Pisarzowice 3-5 Błękitni Chwalimierz
Pogoń Miękinia 4-0 Błyskawica Lenartowice
Burza Wilczków 3-0 Odra Głoska
Pogoń Jastrzębce 4-3 Zjednoczeni Szczepanów
Sokół Kryniczno 6-2 Odra Słup

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Zachód Środa Śląska 0-2 Sokół Kryniczno
Odra Słup 4-0 Pogoń Jastrzębce
Zjednoczeni Szczepanów 2-4 Burza Wilczków
Odra Głoska 1-2 Pogoń Miękinia
Błyskawica Lenartowice 3-2 Tęcza Pisarzowice
Błękitni Chwalimierz 11-2 Odra Rzeczyca
Iskra Proszków 0-4 Orzeł Bukówek

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Iskra Proszków 1-4 Zachód Środa Śląska
Orzeł Bukówek 2-5 Błękitni Chwalimierz
Odra Rzeczyca 0-2 Błyskawica Lenartowice
Tęcza Pisarzowice 12-2 Odra Głoska
Pogoń Miękinia 5-1 Zjednoczeni Szczepanów
Burza Wilczków 3-3 Odra Słup
Pogoń Jastrzębce 2-2 Sokół Kryniczno

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Zachód Środa Śląska 2-4 Pogoń Jastrzębce
Sokół Kryniczno 2-2 Burza Wilczków
Odra Słup 0-4 Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Szczepanów 4-2 Tęcza Pisarzowice
Odra Głoska 3-3 Odra Rzeczyca
Błyskawica Lenartowice 3-1 Orzeł Bukówek
Błękitni Chwalimierz 8-1 Iskra Proszków

Klasa A 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław III)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław IV)

Klasa B 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IV)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IX)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław V)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VIII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław X)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XII)

Klasa C 2009/2010 (Oława)
Klasa C 2009/2010 (Środa Śląska)
Klasa C 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa C 2009/2010 (Wrocław II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas