[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Wrocław I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Parasol Wrocław 26 56 18 2 6 59-27 10 1 2 31-13 8 1 4 28-14
2.  Falko Rzeplin 26 55 17 4 5 61-25 10 2 1 36-13 7 2 4 25-12
3.  Polonia Wrocław 26 49 15 4 7 71-40 10 1 2 47-13 5 3 5 24-27
4.  Ślęża Sobótka 26 47 13 8 5 53-32 6 4 3 19-17 7 4 2 34-15
5.  Odra Lubiąż 26 42 12 6 8 47-37 7 2 4 21-16 5 4 4 26-21
6.  Odra Malczyce 26 41 12 5 9 52-44 7 3 3 26-17 5 2 6 26-27
7.  Zieloni Rakoszyce 26 32 9 5 12 45-47 6 3 4 27-20 3 2 8 18-27 2 4 1 1 0 4-1
8.  Czarni Kulin 26 32 8 8 10 49-56 1 5 7 21-34 7 3 3 28-22 2 1 0 1 1 1-4
9.  Muchobór Wrocław 26 31 8 7 11 46-53 6 3 4 26-19 2 4 7 20-34 4 10 3 1 0 9-5
10.  Zjednoczeni Łowęcice 26 31 10 1 15 44-62 5 0 8 28-35 5 1 7 16-27 4 4 1 1 2 8-5
11.  Piast Żerniki (Wrocław) 26 31 8 7 11 45-60 5 5 3 26-28 3 2 8 19-32 4 2 0 2 2 5-12
12.  Porcelana Ciechów 26 27 8 3 15 44-69 5 1 7 25-28 3 2 8 19-41
13.  Mechanik Brzezina 26 20 5 5 16 42-73 2 3 8 16-33 3 2 8 26-40
14.  Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 26 18 5 3 18 32-65 4 1 8 23-32 1 2 10 9-33
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie wycofało się po rundzie jesiennej.
W związku z wycofaniem z rozgrywek spadkowicza z klasy okręgowej Włókniarza Wrocław i rezygnacją z gry w klasie A Porcelany Ciechów dodatkowo utrzymał się Mechanik Brzezina.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Parasol Wrocław    1-0 2-3 1-0 3-1 0-4 2-0 2-2 4-0 4-0 3-2 3-0 3-1 3-0* 
 2 Falko Rzeplin2-0     1-1 0-3 3-1 2-2 2-1 5-0 4-2 4-0 2-1 2-1 6-0 3-1 
 3 Polonia Wrocław2-0 1-2     0-0 5-2 5-1 1-2 2-1 5-1 6-0 3-0 7-0 7-4 3-0* 
 4 Ślęża Sobótka0-3 0-4 1-0     1-1 1-0 1-1 2-2 1-1 0-3 1-0 2-0 6-2 3-0* 
 5 Odra Lubiąż3-0 1-0 1-2 1-0     2-1 3-2 1-1 0-0 1-2 0-3 3-0 3-1 2-4 
 6 Odra Malczyce2-1 0-1 4-1 1-1 2-1     2-4 2-4 5-1 2-0 2-1 1-1 0-0 3-1 
 7 Zieloni Rakoszyce1-3 1-1 4-0 2-5 0-0 4-1     4-1 1-1 2-1 0-2 4-2 1-3 3-0* 
 8 Czarni Kulin1-6 2-2 2-2 3-3 2-4 1-2 0-0     2-4 1-2 0-3 2-4 4-1 1-1 
 9 Muchobór Wrocław0-2 0-1 4-2 1-2 1-1 1-1 3-2 1-2     1-0 3-2 5-1 3-3 3-0* 
 10 Zjednoczeni Łowęcice1-2 3-1 1-2 2-6 2-5 4-3 4-1 1-3 1-3     6-0 2-4 0-5 1-0 
 11 Piast Żerniki (Wrocław)0-3 1-6 3-1 2-2 0-0 4-3 4-3 1-3 2-2 1-1     2-2 3-2 3-0* 
 12 Porcelana Ciechów1-3 2-0 2-5 1-4 0-2 1-2 0-2 1-4 4-2 4-1 2-2     4-1 3-0* 
 13 Mechanik Brzezina1-5 0-4 2-2 1-2 2-5 2-3 2-0 0-2 2-1 1-3 1-1 0-3     2-2 
 14 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie0-0 0-3* 0-3 0-6 0-3* 0-3* 3-0 0-3* 3-2 0-3* 9-2 8-1 0-3*     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Zieloni Rakoszyce 2-5 Ślęża Sobótka
Odra Lubiąż 1-1 Czarni Kulin
Polonia Wrocław 3-0 Piast Żerniki (Wrocław)
Odra Malczyce 0-0 Mechanik Brzezina
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 3-2 Muchobór Wrocław
Parasol Wrocław 4-0 Zjednoczeni Łowęcice
Falko Rzeplin 2-1 Porcelana Ciechów

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Zjednoczeni Łowęcice 3-1 Falko Rzeplin
Muchobór Wrocław 0-2 Parasol Wrocław
Mechanik Brzezina 2-2 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
Piast Żerniki (Wrocław) 4-3 Odra Malczyce
Czarni Kulin 2-2 Polonia Wrocław
Zieloni Rakoszyce 0-0 Odra Lubiąż
Porcelana Ciechów 1-4 Ślęża Sobótka

Kolejka 3 - 5-6 września

Odra Lubiąż 1-0 Ślęża Sobótka
Polonia Wrocław 1-2 Zieloni Rakoszyce
Odra Malczyce 2-4 Czarni Kulin
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 9-2 Piast Żerniki (Wrocław)
Parasol Wrocław 3-1 Mechanik Brzezina
Falko Rzeplin 4-2 Muchobór Wrocław
Porcelana Ciechów 4-1 Zjednoczeni Łowęcice

Kolejka 4 - 12-13 września

Ślęża Sobótka 0-3 Zjednoczeni Łowęcice
Muchobór Wrocław 5-1 Porcelana Ciechów
Mechanik Brzezina 0-4 Falko Rzeplin
Piast Żerniki (Wrocław) 0-3 Parasol Wrocław
Czarni Kulin 1-1 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
Zieloni Rakoszyce 4-1 Odra Malczyce
Odra Lubiąż 1-2 Polonia Wrocław

Kolejka 5 - 19-20 września

Polonia Wrocław 0-0 Ślęża Sobótka
Odra Malczyce 2-1 Odra Lubiąż
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 3-0 Zieloni Rakoszyce
Parasol Wrocław 2-2 Czarni Kulin
Falko Rzeplin 2-1 Piast Żerniki (Wrocław)
Porcelana Ciechów 4-1 Mechanik Brzezina
Zjednoczeni Łowęcice 1-3 Muchobór Wrocław

Kolejka 6 - 26-27 września

Ślęża Sobótka 1-1 Muchobór Wrocław
Mechanik Brzezina 1-3 Zjednoczeni Łowęcice
Piast Żerniki (Wrocław) 2-2 Porcelana Ciechów
Czarni Kulin 2-2 Falko Rzeplin
Zieloni Rakoszyce 1-3 Parasol Wrocław
Odra Lubiąż 2-4 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
Polonia Wrocław 5-1 Odra Malczyce

Kolejka 7 - 3-4 października

Odra Malczyce 1-1 Ślęża Sobótka
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-3 Polonia Wrocław
Parasol Wrocław 3-1 Odra Lubiąż
Falko Rzeplin 2-1 Zieloni Rakoszyce
Porcelana Ciechów 1-4 Czarni Kulin
Zjednoczeni Łowęcice 6-0 Piast Żerniki (Wrocław)
Muchobór Wrocław 3-3 Mechanik Brzezina

Kolejka 8 - 10-11 października

Ślęża Sobótka 6-2 Mechanik Brzezina
Piast Żerniki (Wrocław) 2-2 Muchobór Wrocław
Czarni Kulin 1-2 Zjednoczeni Łowęcice
Zieloni Rakoszyce 4-2 Porcelana Ciechów
Odra Lubiąż 1-0 Falko Rzeplin
Polonia Wrocław 2-0 Parasol Wrocław
Odra Malczyce 3-1 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie

Kolejka 9 - 17-18 października

Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-6 Ślęża Sobótka
Parasol Wrocław 0-4 Odra Malczyce
Falko Rzeplin 1-1 Polonia Wrocław
Porcelana Ciechów 0-2 Odra Lubiąż
Zjednoczeni Łowęcice 4-1 Zieloni Rakoszyce
Muchobór Wrocław 1-2 Czarni Kulin
Mechanik Brzezina 1-1 Piast Żerniki (Wrocław)

Kolejka 10 - 24-25 października

Ślęża Sobótka 1-0 Piast Żerniki (Wrocław)
Czarni Kulin 4-1 Mechanik Brzezina
Zieloni Rakoszyce 1-1 Muchobór Wrocław
Odra Lubiąż 1-2 Zjednoczeni Łowęcice
Polonia Wrocław 7-0 Porcelana Ciechów
Odra Malczyce 0-1 Falko Rzeplin
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-0 Parasol Wrocław

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Parasol Wrocław 1-0 Ślęża Sobótka
Falko Rzeplin 3-1 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
Porcelana Ciechów 1-2 Odra Malczyce
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 Polonia Wrocław
Muchobór Wrocław 1-1 Odra Lubiąż
Mechanik Brzezina 2-0 Zieloni Rakoszyce
Piast Żerniki (Wrocław) 1-3 Czarni Kulin

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Ślęża Sobótka 2-2 Czarni Kulin
Zieloni Rakoszyce 0-2 Piast Żerniki (Wrocław)
Odra Lubiąż 3-1 Mechanik Brzezina
Polonia Wrocław 5-1 Muchobór Wrocław
Odra Malczyce 2-0 Zjednoczeni Łowęcice
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 8-1 Porcelana Ciechów
Parasol Wrocław 1-0 Falko Rzeplin

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Falko Rzeplin 0-3 Ślęża Sobótka
Porcelana Ciechów 1-3 Parasol Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice 1-0 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
Muchobór Wrocław 1-1 Odra Malczyce
Mechanik Brzezina 2-2 Polonia Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) 0-0 Odra Lubiąż
Czarni Kulin 0-0 Zieloni Rakoszyce

Kolejka 14 - 20-21 marca

Ślęża Sobótka 1-1 Zieloni Rakoszyce
Czarni Kulin 2-4 Odra Lubiąż 3 kwietnia
Piast Żerniki (Wrocław) 3-1 Polonia Wrocław
Mechanik Brzezina 2-3 Odra Malczyce
Muchobór Wrocław 3-0 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
(wo)
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 Parasol Wrocław 7 kwietnia
Porcelana Ciechów 2-0 Falko Rzeplin 7 kwietnia

Kolejka 15 - 27-28 marca

Ślęża Sobótka 2-0 Porcelana Ciechów
Falko Rzeplin 4-0 Zjednoczeni Łowęcice
Parasol Wrocław 4-0 Muchobór Wrocław
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-3 Mechanik Brzezina
(wo)
Odra Malczyce 2-1 Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia Wrocław 2-1 Czarni Kulin
Odra Lubiąż 3-2 Zieloni Rakoszyce

Kolejka 16 - 3 czerwca

Ślęża Sobótka 1-1 Odra Lubiąż
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zieloni Rakoszyce 4-0 Polonia Wrocław
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Kulin 1-2 Odra Malczyce
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Piast Żerniki (Wrocław) 3-0 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
(wo)
Mechanik Brzezina 1-5 Parasol Wrocław
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Muchobór Wrocław 0-1 Falko Rzeplin
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zjednoczeni Łowęcice 2-4 Porcelana Ciechów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 27 czerwca

Zjednoczeni Łowęcice 2-6 Ślęża Sobótka
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Porcelana Ciechów 4-2 Muchobór Wrocław
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Falko Rzeplin 6-0 Mechanik Brzezina
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Parasol Wrocław 3-2 Piast Żerniki (Wrocław)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-3 Czarni Kulin
(wo)
Odra Malczyce 2-4 Zieloni Rakoszyce
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Wrocław 5-2 Odra Lubiąż
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Ślęża Sobótka 1-0 Polonia Wrocław
Odra Lubiąż 2-1 Odra Malczyce
Zieloni Rakoszyce 3-0 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
(wo)
Czarni Kulin 1-6 Parasol Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) 1-6 Falko Rzeplin
Mechanik Brzezina 0-3 Porcelana Ciechów
Muchobór Wrocław 1-0 Zjednoczeni Łowęcice

Kolejka 19 - 1-2 maja

Muchobór Wrocław 1-2 Ślęża Sobótka
Zjednoczeni Łowęcice 0-5 Mechanik Brzezina
Porcelana Ciechów 2-2 Piast Żerniki (Wrocław)
Falko Rzeplin 5-0 Czarni Kulin
Parasol Wrocław 2-0 Zieloni Rakoszyce
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-3 Odra Lubiąż
(wo)
Odra Malczyce 4-1 Polonia Wrocław

Kolejka 20 - 8-9 maja

Ślęża Sobótka 1-0 Odra Malczyce
Polonia Wrocław 3-0 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
(wo)
Odra Lubiąż 3-0 Parasol Wrocław
Zieloni Rakoszyce 1-1 Falko Rzeplin
Czarni Kulin 2-4 Porcelana Ciechów
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Zjednoczeni Łowęcice
Mechanik Brzezina 2-1 Muchobór Wrocław

Kolejka 21 - 15-16 maja

Mechanik Brzezina 1-2 Ślęża Sobótka
Muchobór Wrocław 3-2 Piast Żerniki (Wrocław)
Zjednoczeni Łowęcice 1-3 Czarni Kulin
Porcelana Ciechów 0-2 Zieloni Rakoszyce 16 czerwca
Falko Rzeplin 3-1 Odra Lubiąż
Parasol Wrocław 2-3 Polonia Wrocław
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-3 Odra Malczyce
(wo)

Kolejka 22 - 22-23 maja

Ślęża Sobótka 3-0 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
(wo)
Odra Malczyce 2-1 Parasol Wrocław
Polonia Wrocław 1-2 Falko Rzeplin 16 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Lubiąż 3-0 Porcelana Ciechów
Zieloni Rakoszyce 2-1 Zjednoczeni Łowęcice
Czarni Kulin 2-4 Muchobór Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) 3-2 Mechanik Brzezina

Kolejka 23 - 29-30 maja

Piast Żerniki (Wrocław) 2-2 Ślęża Sobótka
Mechanik Brzezina 0-2 Czarni Kulin
Muchobór Wrocław 3-2 Zieloni Rakoszyce
Zjednoczeni Łowęcice 2-5 Odra Lubiąż
Porcelana Ciechów 2-5 Polonia Wrocław
Falko Rzeplin 2-2 Odra Malczyce
Parasol Wrocław 3-0 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
(wo)

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Ślęża Sobótka 0-3 Parasol Wrocław
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-3 Falko Rzeplin
(wo)
Odra Malczyce 1-1 Porcelana Ciechów
Polonia Wrocław 6-0 Zjednoczeni Łowęcice
Odra Lubiąż 0-0 Muchobór Wrocław
Zieloni Rakoszyce 1-3 Mechanik Brzezina
Czarni Kulin 0-3 Piast Żerniki (Wrocław)

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Czarni Kulin 3-3 Ślęża Sobótka
Piast Żerniki (Wrocław) 4-3 Zieloni Rakoszyce
Mechanik Brzezina 2-5 Odra Lubiąż
Muchobór Wrocław 4-2 Polonia Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice 4-3 Odra Malczyce
Porcelana Ciechów 3-0 Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie
(wo)
Falko Rzeplin 2-0 Parasol Wrocław

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Ślęża Sobótka 0-4 Falko Rzeplin
Parasol Wrocław 3-0 Porcelana Ciechów
Motobi Bystrzyca II Kąty Wrocławskie 0-3 Zjednoczeni Łowęcice
(wo)
Odra Malczyce 5-1 Muchobór Wrocław
Polonia Wrocław 7-4 Mechanik Brzezina
Odra Lubiąż 0-3 Piast Żerniki (Wrocław)
Zieloni Rakoszyce 4-1 Czarni Kulin

Klasa okręgowa 2009/2010 (Wrocław)

Klasa A 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław III)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław IV)

Klasa B 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław III)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IV)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IX)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław V)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VIII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław X)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas