[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Wrocław III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widawa Bierutów 26 65 21 2 3 88-27 10 2 1 42-11 11 0 2 46-16
2.  Polonia Miłoszyce 26 53 16 5 5 53-29 8 3 2 30-14 8 2 3 23-15
3.  Pogoń Syców 26 52 17 1 8 62-39 9 1 3 26-13 8 0 5 36-26
4.  Dąb Dobroszyce 26 48 15 3 8 75-31 9 0 4 46-15 6 3 4 29-16
5.  LZS Solniki Małe 26 45 13 6 7 42-33 9 3 1 27-13 4 3 6 15-20
6.  Grom Szczodrów 26 39 12 3 11 42-41 7 1 5 23-19 5 2 6 19-22
7.  GKS Mirków/Długołęka 26 38 11 5 10 71-44 4 3 6 30-17 7 2 4 41-27
8.  Sparta Skarszyn 26 37 11 4 11 41-51 6 2 5 24-28 5 2 6 17-23
9.  KS Smolna 26 36 11 3 12 40-35 6 1 6 20-18 5 2 6 20-17
10.  Burza Bystrzyca 26 35 10 5 11 54-43 6 2 5 30-22 4 3 6 24-21 2 6 2 0 0 7-2
11.  Pogoń II Oleśnica 26 35 11 2 13 48-59 6 0 7 24-30 5 2 6 24-29 2 0 0 0 2 2-7
12.  Polar Wrocław-Zawidawie 26 28 8 4 14 37-47 4 2 7 17-25 4 2 7 20-22
13.  WKS Lipka 26 9 2 3 21 34-104 2 3 8 26-45 0 0 13 8-59
14.  Czarni Chrząstawa 26 3 1 0 25 24-128 1 0 12 15-61 0 0 13 9-67
Pogoń II Oleśnica wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Polar Wrocław-Zawidawie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Widawa Bierutów    2-0 2-1 1-3 2-2 2-1 3-0 4-0 1-1 4-1 7-0 2-1 4-1 8-0 
 2 Polonia Miłoszyce0-2     3-1 0-0 0-1 4-0 4-4 4-0 2-1 1-1 1-0 2-1 7-2 2-1 
 3 Pogoń Syców0-3 3-1     1-0 0-1 0-2 2-0 3-1 4-1 3-2 1-1 3-1 4-0 2-0 
 4 Dąb Dobroszyce3-1 1-3 7-0     2-0 5-1 5-1 1-2 1-0 2-0 2-4 1-2 9-1 7-0 
 5 LZS Solniki Małe0-2 1-1 4-1 2-1     3-1 1-1 2-1 1-0 1-1 4-0 2-1 2-1 4-2 
 6 Grom Szczodrów2-0 1-4 0-1 2-1 1-2     0-3* 3-1 2-4 1-0 2-1 2-2 2-0 5-0 
 7 GKS Mirków/Długołęka2-3 1-2 1-4 2-2 6-1 1-0     0-1 0-1 1-1 0-1 1-1 9-0* 6-0 
 8 Sparta Skarszyn1-8 0-1 0-7 1-1 2-1 1-1 1-3     0-2 3-2 2-0 1-0 6-1 6-1 
 9 KS Smolna1-2 1-0 0-2 0-1 1-1 1-4 2-0 2-3     2-1 2-3 1-0 3-0 4-1 
 10 Burza Bystrzyca1-4 2-2 2-4 0-3 1-0 2-1 0-1 1-1 2-1     4-0 2-3 6-0 7-2 
 11 Pogoń II Oleśnica1-5 1-2 2-1 3-1 2-0 0-1 1-7 0-3 0-3* 2-3     2-1 4-2 6-1 
 12 Polar Wrocław-Zawidawie1-3 1-2 1-2 1-2 2-1 2-2 1-4 1-0 1-1 0-3 2-5     1-0 3-0 
 13 WKS Lipka0-4 1-2 2-5 2-8 1-1 1-3 3-9 1-1 3-2 1-4 1-1 3-4     7-1 
 14 Czarni Chrząstawa4-9 0-3 2-7 1-6 0-4 0-2 4-8 1-3 0-3* 0-5 1-8 0-3 2-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

WKS Lipka 1-1 Sparta Skarszyn
KS Smolna 0-2 Pogoń Syców
Burza Bystrzyca 7-2 Czarni Chrząstawa
Dąb Dobroszyce 5-1 GKS Mirków/Długołęka
LZS Solniki Małe 3-1 Grom Szczodrów
Polar Wrocław-Zawidawie 2-5 Pogoń II Oleśnica
Polonia Miłoszyce 0-2 Widawa Bierutów

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Sparta Skarszyn 1-8 Widawa Bierutów
Pogoń II Oleśnica 1-2 Polonia Miłoszyce
Grom Szczodrów 2-2 Polar Wrocław-Zawidawie
GKS Mirków/Długołęka 6-1 LZS Solniki Małe
Czarni Chrząstawa 1-6 Dąb Dobroszyce
Pogoń Syców 3-2 Burza Bystrzyca
WKS Lipka 3-2 KS Smolna

Kolejka 3 - 5-6 września

KS Smolna 2-3 Sparta Skarszyn
Burza Bystrzyca 6-0 WKS Lipka
Dąb Dobroszyce 7-0 Pogoń Syców
LZS Solniki Małe 4-2 Czarni Chrząstawa
Polar Wrocław-Zawidawie 1-4 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Miłoszyce 4-0 Grom Szczodrów
Widawa Bierutów 7-0 Pogoń II Oleśnica

Kolejka 4 - 12-13 września

Sparta Skarszyn 2-0 Pogoń II Oleśnica
Grom Szczodrów 2-0 Widawa Bierutów
GKS Mirków/Długołęka 1-2 Polonia Miłoszyce
Czarni Chrząstawa 0-3 Polar Wrocław-Zawidawie
Pogoń Syców 0-1 LZS Solniki Małe
WKS Lipka 2-8 Dąb Dobroszyce
KS Smolna 2-1 Burza Bystrzyca

Kolejka 5 - 19-20 września

Burza Bystrzyca 1-1 Sparta Skarszyn
Dąb Dobroszyce 1-0 KS Smolna
LZS Solniki Małe 2-1 WKS Lipka
Polar Wrocław-Zawidawie 1-2 Pogoń Syców
Polonia Miłoszyce 2-1 Czarni Chrząstawa
Widawa Bierutów 3-0 GKS Mirków/Długołęka
Pogoń II Oleśnica 0-1 Grom Szczodrów

Kolejka 6 - 26-27 września

Sparta Skarszyn 1-1 Grom Szczodrów
GKS Mirków/Długołęka 0-1 Pogoń II Oleśnica
Czarni Chrząstawa 4-9 Widawa Bierutów
Pogoń Syców 3-1 Polonia Miłoszyce
WKS Lipka 3-4 Polar Wrocław-Zawidawie
KS Smolna 1-1 LZS Solniki Małe
Burza Bystrzyca 0-3 Dąb Dobroszyce

Kolejka 7 - 3-4 października

Dąb Dobroszyce 1-2 Sparta Skarszyn
LZS Solniki Małe 1-1 Burza Bystrzyca
Polar Wrocław-Zawidawie 1-1 KS Smolna
Polonia Miłoszyce 7-2 WKS Lipka
Widawa Bierutów 2-1 Pogoń Syców
Pogoń II Oleśnica 6-1 Czarni Chrząstawa
Grom Szczodrów 0-3 GKS Mirków/Długołęka
(wo)
na boisku 3-0

Kolejka 8 - 10-11 października

Sparta Skarszyn 1-3 GKS Mirków/Długołęka
Czarni Chrząstawa 0-2 Grom Szczodrów
Pogoń Syców 1-1 Pogoń II Oleśnica
WKS Lipka 0-4 Widawa Bierutów
KS Smolna 1-0 Polonia Miłoszyce
Burza Bystrzyca 2-3 Polar Wrocław-Zawidawie
Dąb Dobroszyce 2-0 LZS Solniki Małe

Kolejka 9 - 17-18 października

LZS Solniki Małe 2-1 Sparta Skarszyn
Polar Wrocław-Zawidawie 1-2 Dąb Dobroszyce
Polonia Miłoszyce 1-1 Burza Bystrzyca
Widawa Bierutów 1-1 KS Smolna
Pogoń II Oleśnica 4-2 WKS Lipka
Grom Szczodrów 0-1 Pogoń Syców
GKS Mirków/Długołęka 6-0 Czarni Chrząstawa

Kolejka 10 - 24-25 października

Sparta Skarszyn 6-1 Czarni Chrząstawa
Pogoń Syców 2-0 GKS Mirków/Długołęka
WKS Lipka 1-3 Grom Szczodrów
KS Smolna 2-3 Pogoń II Oleśnica
Burza Bystrzyca 1-4 Widawa Bierutów
Dąb Dobroszyce 1-3 Polonia Miłoszyce
LZS Solniki Małe 2-1 Polar Wrocław-Zawidawie

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Polar Wrocław-Zawidawie 1-0 Sparta Skarszyn
Polonia Miłoszyce 0-1 LZS Solniki Małe
Widawa Bierutów 1-3 Dąb Dobroszyce
Pogoń II Oleśnica 2-3 Burza Bystrzyca
Grom Szczodrów 2-4 KS Smolna
GKS Mirków/Długołęka 9-0 WKS Lipka
(wo)
na boisku 9-2
Czarni Chrząstawa 2-7 Pogoń Syców

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Sparta Skarszyn 0-7 Pogoń Syców
WKS Lipka 7-1 Czarni Chrząstawa
KS Smolna 2-0 GKS Mirków/Długołęka
Burza Bystrzyca 2-1 Grom Szczodrów
Dąb Dobroszyce 2-4 Pogoń II Oleśnica
LZS Solniki Małe 0-2 Widawa Bierutów
Polar Wrocław-Zawidawie 1-2 Polonia Miłoszyce

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Polonia Miłoszyce 4-0 Sparta Skarszyn 31 października
Widawa Bierutów 2-1 Polar Wrocław-Zawidawie
Pogoń II Oleśnica 2-0 LZS Solniki Małe
Grom Szczodrów 2-1 Dąb Dobroszyce
GKS Mirków/Długołęka 1-1 Burza Bystrzyca
Czarni Chrząstawa 0-3 KS Smolna
(wo)
Pogoń Syców 4-0 WKS Lipka

Kolejka 14 - 20-21 marca

Sparta Skarszyn 6-1 WKS Lipka 7 kwietnia
Pogoń Syców 4-1 KS Smolna 7 kwietnia
Czarni Chrząstawa 0-5 Burza Bystrzyca
GKS Mirków/Długołęka 2-2 Dąb Dobroszyce 22 kwietnia
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) nie odbył się
Grom Szczodrów 1-2 LZS Solniki Małe
Pogoń II Oleśnica 2-1 Polar Wrocław-Zawidawie
Widawa Bierutów 2-0 Polonia Miłoszyce 3 kwietnia

Kolejka 15 - 27-28 marca

Widawa Bierutów 4-0 Sparta Skarszyn
Polonia Miłoszyce 1-0 Pogoń II Oleśnica
Polar Wrocław-Zawidawie 2-2 Grom Szczodrów
LZS Solniki Małe 1-1 GKS Mirków/Długołęka
Dąb Dobroszyce 7-0 Czarni Chrząstawa
Burza Bystrzyca 2-4 Pogoń Syców
KS Smolna 3-0 WKS Lipka

Kolejka 16 - 3 czerwca

Sparta Skarszyn 0-2 KS Smolna 9 czerwca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (3 czerwca) przełożony
WKS Lipka 1-4 Burza Bystrzyca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń Syców 1-0 Dąb Dobroszyce
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Chrząstawa 0-4 LZS Solniki Małe
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Mirków/Długołęka 1-1 Polar Wrocław-Zawidawie
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Grom Szczodrów 1-4 Polonia Miłoszyce
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń II Oleśnica 1-5 Widawa Bierutów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 27 czerwca

Pogoń II Oleśnica 0-3 Sparta Skarszyn
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Widawa Bierutów 2-1 Grom Szczodrów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Miłoszyce 4-4 GKS Mirków/Długołęka
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polar Wrocław-Zawidawie 3-0 Czarni Chrząstawa
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Solniki Małe 4-1 Pogoń Syców
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąb Dobroszyce 9-1 WKS Lipka
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Burza Bystrzyca 2-1 KS Smolna
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Sparta Skarszyn 3-2 Burza Bystrzyca
KS Smolna 0-1 Dąb Dobroszyce
WKS Lipka 1-1 LZS Solniki Małe
Pogoń Syców 3-1 Polar Wrocław-Zawidawie
Czarni Chrząstawa 0-3 Polonia Miłoszyce
GKS Mirków/Długołęka 2-3 Widawa Bierutów
Grom Szczodrów 2-1 Pogoń II Oleśnica

Kolejka 19 - 1-2 maja

Grom Szczodrów 3-1 Sparta Skarszyn
Pogoń II Oleśnica 1-7 GKS Mirków/Długołęka
Widawa Bierutów 8-0 Czarni Chrząstawa
Polonia Miłoszyce 3-1 Pogoń Syców
Polar Wrocław-Zawidawie 1-0 WKS Lipka
LZS Solniki Małe 1-0 KS Smolna
Dąb Dobroszyce 2-0 Burza Bystrzyca

Kolejka 20 - 8-9 maja

Sparta Skarszyn 1-1 Dąb Dobroszyce
Burza Bystrzyca 1-0 LZS Solniki Małe
KS Smolna 1-0 Polar Wrocław-Zawidawie
WKS Lipka 1-2 Polonia Miłoszyce
Pogoń Syców 0-3 Widawa Bierutów
Czarni Chrząstawa 1-8 Pogoń II Oleśnica
GKS Mirków/Długołęka 1-0 Grom Szczodrów

Kolejka 21 - 15-16 maja

GKS Mirków/Długołęka 0-1 Sparta Skarszyn
Grom Szczodrów 5-0 Czarni Chrząstawa
Pogoń II Oleśnica 2-1 Pogoń Syców
Widawa Bierutów 4-1 WKS Lipka
Polonia Miłoszyce 2-1 KS Smolna
Polar Wrocław-Zawidawie 0-3 Burza Bystrzyca
LZS Solniki Małe 2-1 Dąb Dobroszyce

Kolejka 22 - 22-23 maja

Sparta Skarszyn 2-1 LZS Solniki Małe 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dobroszyce 1-2 Polar Wrocław-Zawidawie
Burza Bystrzyca 2-2 Polonia Miłoszyce 23 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie (16 czerwca) nie odbył się
KS Smolna 1-2 Widawa Bierutów
WKS Lipka 1-1 Pogoń II Oleśnica
Pogoń Syców 0-2 Grom Szczodrów
Czarni Chrząstawa 4-8 GKS Mirków/Długołęka

Kolejka 23 - 29-30 maja

Czarni Chrząstawa 1-3 Sparta Skarszyn
GKS Mirków/Długołęka 1-4 Pogoń Syców
Grom Szczodrów 2-0 WKS Lipka
Pogoń II Oleśnica 0-3 KS Smolna
(wo)
Widawa Bierutów 4-1 Burza Bystrzyca
Polonia Miłoszyce 0-0 Dąb Dobroszyce
Polar Wrocław-Zawidawie 2-1 LZS Solniki Małe

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Sparta Skarszyn 1-0 Polar Wrocław-Zawidawie
LZS Solniki Małe 1-1 Polonia Miłoszyce
Dąb Dobroszyce 3-1 Widawa Bierutów
Burza Bystrzyca 4-0 Pogoń II Oleśnica
KS Smolna 1-4 Grom Szczodrów
WKS Lipka 3-9 GKS Mirków/Długołęka
Pogoń Syców 2-0 Czarni Chrząstawa

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Pogoń Syców 3-1 Sparta Skarszyn
Czarni Chrząstawa 2-0 WKS Lipka
GKS Mirków/Długołęka 0-1 KS Smolna
Grom Szczodrów 1-0 Burza Bystrzyca
Pogoń II Oleśnica 3-1 Dąb Dobroszyce
Widawa Bierutów 2-2 LZS Solniki Małe
Polonia Miłoszyce 2-1 Polar Wrocław-Zawidawie

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Sparta Skarszyn 0-1 Polonia Miłoszyce
Polar Wrocław-Zawidawie 1-3 Widawa Bierutów
LZS Solniki Małe 4-0 Pogoń II Oleśnica
Dąb Dobroszyce 5-1 Grom Szczodrów
Burza Bystrzyca 0-1 GKS Mirków/Długołęka
KS Smolna 4-1 Czarni Chrząstawa
WKS Lipka 2-5 Pogoń Syców

Klasa okręgowa 2009/2010 (Wrocław)

Klasa A 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa A 2009/2010 (Wrocław IV)

Klasa B 2009/2010 (Wrocław I)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław II)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław III)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IV)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław IX)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław V)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław VIII)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław X)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XI)
Klasa B 2009/2010 (Wrocław XII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas