[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Wrocław III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widawa Bierutów 26 57 18 3 5 79-35 11 0 2 50-16 7 3 3 29-19
2.  GKS Mirków/Długołęka 26 56 18 2 6 80-29 10 1 2 50-16 8 1 4 30-13
3.  Polar Wrocław-Zawidawie 26 49 15 4 7 55-49 9 1 3 27-23 6 3 4 28-26
4.  Orzeł Pawłowice (Wrocław) 26 46 14 4 8 62-51 9 1 3 35-25 5 3 5 27-26
5.  Burza Bystrzyca 26 41 12 5 9 57-56 7 3 3 24-18 5 2 6 33-38
6.  LZS Solniki Małe 26 40 11 7 8 69-60 7 3 3 43-29 4 4 5 26-31
7.  Polonia Miłoszyce 26 38 11 5 10 55-61 7 3 3 30-29 4 2 7 25-32
8.  Huragan Minkowice Oławskie 26 35 10 5 11 30-43 6 3 4 18-20 4 2 7 12-23
9.  Kolektyw Radwanice 26 33 9 6 11 58-66 3 5 5 27-28 6 1 6 31-38
10.  KS Smolna 26 32 9 5 12 60-58 6 2 5 28-30 3 3 7 32-28 2 3 1 0 1 8-3
11.  Czarni Sobocisko 26 32 10 2 14 55-67 6 0 7 29-29 4 2 7 26-38 2 3 1 0 1 3-8
12.  Widawa Kiełczów 26 31 9 4 13 55-58 6 4 3 25-19 3 0 10 30-39
13.  Energetyk Siechnice 26 20 6 2 18 39-52 3 2 8 19-27 3 0 10 20-25
14.  Piast Nadolice 26 8 2 2 22 43-112 2 0 11 22-61 0 2 11 21-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Widawa Bierutów    2-1 5-1 0-1 4-0 2-0 4-1 7-0 7-4 3-1 5-1 7-2 0-2 4-2 
 2 GKS Mirków/Długołęka1-3     1-1 4-1 3-4 4-0 5-1 3-1 7-0 8-4 3-0* 6-0 1-0 4-1 
 3 Polar Wrocław-Zawidawie0-0 1-0     1-5 2-5 3-0 4-3 2-1 0-1 2-1 4-3 2-1 1-0 5-3 
 4 Orzeł Pawłowice (Wrocław)0-2 2-0 1-4     1-4 3-3 4-2 1-0 2-0 2-1 4-2 5-2 5-2 5-3 
 5 Burza Bystrzyca0-4 1-2 0-0 3-4     1-0 2-1 0-0 2-1 2-1 5-5 2-0 1-0 5-0 
 6 LZS Solniki Małe2-2 2-1 7-1 3-3 5-4     2-2 2-0 0-1 2-7 3-4 3-1 3-2 9-1 
 7 Polonia Miłoszyce4-0 1-8 1-4 2-2 4-4 2-2     0-1 3-2 2-1 2-1 4-2 2-0 3-2 
 8 Huragan Minkowice Oławskie0-0 0-1 1-0 2-1 2-2 4-0 0-2     2-1 1-1 1-2 0-8 4-2 1-0 
 9 Kolektyw Radwanice3-2 1-3 2-3 3-3 1-2 1-1 3-1 2-2     1-1 1-1 2-3 2-3 5-3 
 10 KS Smolna2-4 1-6 2-1 2-0 3-2 1-2 2-2 3-1 3-6     2-3 3-0 2-1 2-2 
 11 Czarni Sobocisko1-3 0-1 2-5 3-1 5-0 4-6 3-0 0-1 4-5 0-6     2-1 2-0 3-0* 
 12 Widawa Kiełczów3-1 1-1 2-2 0-2 4-2 2-2 0-1 1-0 2-3 2-2 4-1     1-0 3-2 
 13 Energetyk Siechnice1-3 0-1 0-1 2-0 2-3 2-3 2-5 0-2 1-1 2-1 2-3 3-2     2-2 
 14 Piast Nadolice2-5 1-5 2-5 1-4 2-1 2-7 1-4 2-3 5-6 1-5 2-0 0-8 1-8     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Polar Wrocław-Zawidawie 1-0 GKS Mirków/Długołęka 19 sierpnia, 17:00
Kolektyw Radwanice 3-1 Polonia Miłoszyce 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-3 Piast Nadolice 19 sierpnia, 17:00
Czarni Sobocisko 2-0 Energetyk Siechnice 19 sierpnia, 17:00
KS Smolna 1-2 LZS Solniki Małe 19 sierpnia, 17:00
Widawa Kiełczów 3-1 Widawa Bierutów 19 sierpnia, 17:00
Huragan Minkowice Oławskie 2-2 Burza Bystrzyca 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26 sierpnia

GKS Mirków/Długołęka 3-4 Burza Bystrzyca 26 sierpnia, 11:00
Widawa Bierutów 7-0 Huragan Minkowice Oławskie 26 sierpnia, 17:00
LZS Solniki Małe 3-1 Widawa Kiełczów 26 sierpnia, 17:00
Energetyk Siechnice 2-1 KS Smolna 26 sierpnia, 17:00
Piast Nadolice 2-0 Czarni Sobocisko 26 sierpnia, 13:00
Polonia Miłoszyce 2-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 26 sierpnia, 17:00
Polar Wrocław-Zawidawie 0-1 Kolektyw Radwanice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2 września

Kolektyw Radwanice 1-3 GKS Mirków/Długołęka 2 września, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-4 Polar Wrocław-Zawidawie 2 września, 17:00
Czarni Sobocisko 3-0 Polonia Miłoszyce 2 września, 17:00
KS Smolna 2-2 Piast Nadolice 2 września, 17:00
Widawa Kiełczów 1-0 Energetyk Siechnice 2 września, 17:00
Huragan Minkowice Oławskie 4-0 LZS Solniki Małe 2 września, 11:00
Burza Bystrzyca 0-4 Widawa Bierutów 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 9 września

GKS Mirków/Długołęka 1-3 Widawa Bierutów 9 września, 11:00
LZS Solniki Małe 5-4 Burza Bystrzyca 9 września, 14:00
Energetyk Siechnice 0-2 Huragan Minkowice Oławskie 9 września, 17:00
Piast Nadolice 0-8 Widawa Kiełczów 9 września, 13:00
Polonia Miłoszyce 2-1 KS Smolna 9 września, 17:00
Polar Wrocław-Zawidawie 4-3 Czarni Sobocisko 9 września, 16:00
Kolektyw Radwanice 3-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 16 września

Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-0 GKS Mirków/Długołęka 16 września, 16:00
Czarni Sobocisko 4-5 Kolektyw Radwanice 16 września, 16:00
KS Smolna 2-1 Polar Wrocław-Zawidawie 16 września, 16:00
Widawa Kiełczów 0-1 Polonia Miłoszyce 16 września, 16:00
Huragan Minkowice Oławskie 1-0 Piast Nadolice 16 września, 16:00
Burza Bystrzyca 1-0 Energetyk Siechnice 16 września, 11:00
Widawa Bierutów 2-0 LZS Solniki Małe 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23 września

GKS Mirków/Długołęka 4-0 LZS Solniki Małe 23 września, 11:00
Energetyk Siechnice 1-3 Widawa Bierutów 23 września, 16:00
Piast Nadolice 2-1 Burza Bystrzyca 23 września, 13:00
Polonia Miłoszyce 0-1 Huragan Minkowice Oławskie 23 września, 16:00
Polar Wrocław-Zawidawie 2-1 Widawa Kiełczów 23 września, 16:00
Kolektyw Radwanice 1-1 KS Smolna 23 września, 16:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-2 Czarni Sobocisko 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września

Czarni Sobocisko 0-1 GKS Mirków/Długołęka 30 września, 16:00
KS Smolna 2-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 30 września, 16:00
Widawa Kiełczów 2-3 Kolektyw Radwanice 30 września, 13:00
Huragan Minkowice Oławskie 1-0 Polar Wrocław-Zawidawie 30 września, 11:00
Burza Bystrzyca 2-1 Polonia Miłoszyce 30 września, 11:00
Widawa Bierutów 4-2 Piast Nadolice 30 września, 16:00
LZS Solniki Małe 3-2 Energetyk Siechnice 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7 października

GKS Mirków/Długołęka 1-0 Energetyk Siechnice 7 października, 11:00
Piast Nadolice 2-7 LZS Solniki Małe 7 października, 13:00
Polonia Miłoszyce 4-0 Widawa Bierutów 7 października, 16:00
Polar Wrocław-Zawidawie 2-5 Burza Bystrzyca 7 października, 15:00
Kolektyw Radwanice 2-2 Huragan Minkowice Oławskie 7 października, 16:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-2 Widawa Kiełczów 7 października, 16:00
Czarni Sobocisko 0-6 KS Smolna 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14 października

KS Smolna 1-6 GKS Mirków/Długołęka 14 października, 13:00
Widawa Kiełczów 4-1 Czarni Sobocisko 14 października, 13:00
Huragan Minkowice Oławskie 2-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 14 października, 11:00
Burza Bystrzyca 2-1 Kolektyw Radwanice 14 października, 11:00
Widawa Bierutów 5-1 Polar Wrocław-Zawidawie 14 października, 15:00
LZS Solniki Małe 2-2 Polonia Miłoszyce 14 października, 15:00
Energetyk Siechnice 2-2 Piast Nadolice 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21 października

GKS Mirków/Długołęka 4-1 Piast Nadolice 21 października, 11:00
Polonia Miłoszyce 2-0 Energetyk Siechnice 21 października, 15:00
Polar Wrocław-Zawidawie 3-0 LZS Solniki Małe 21 października, 14:00
Kolektyw Radwanice 3-2 Widawa Bierutów 21 października, 15:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-4 Burza Bystrzyca 21 października, 15:00
Czarni Sobocisko 0-1 Huragan Minkowice Oławskie 21 października, 15:00
KS Smolna 3-0 Widawa Kiełczów 21 października, 13:00

Kolejka 11 - 28 października

Widawa Kiełczów 1-1 GKS Mirków/Długołęka 28 października, 13:00
Huragan Minkowice Oławskie 1-1 KS Smolna 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Bystrzyca 5-5 Czarni Sobocisko 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widawa Bierutów 0-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Solniki Małe 0-1 Kolektyw Radwanice 17 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie (18 listopada) odwołany
Energetyk Siechnice 0-1 Polar Wrocław-Zawidawie 28 października, 13:00
Piast Nadolice 1-4 Polonia Miłoszyce 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 4 listopada

GKS Mirków/Długołęka 5-1 Polonia Miłoszyce 4 listopada, 11:00
Polar Wrocław-Zawidawie 5-3 Piast Nadolice 4 listopada, 14:00
Kolektyw Radwanice 2-3 Energetyk Siechnice 4 listopada, 14:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3-3 LZS Solniki Małe 4 listopada, 13:00
Czarni Sobocisko 1-3 Widawa Bierutów 4 listopada, 13:00
KS Smolna 3-2 Burza Bystrzyca 4 listopada, 13:00
Widawa Kiełczów 1-0 Huragan Minkowice Oławskie 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Huragan Minkowice Oławskie 0-1 GKS Mirków/Długołęka 11 listopada, 11:00
Burza Bystrzyca 2-0 Widawa Kiełczów 11 listopada, 11:00
Widawa Bierutów 3-1 KS Smolna 11 listopada, 13:00
LZS Solniki Małe 3-4 Czarni Sobocisko 11 listopada, 13:00
Energetyk Siechnice 2-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 11 listopada, 13:00
Piast Nadolice 5-6 Kolektyw Radwanice 11 listopada, 13:00
Polonia Miłoszyce 1-4 Polar Wrocław-Zawidawie 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24 marca

GKS Mirków/Długołęka 1-1 Polar Wrocław-Zawidawie 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Miłoszyce 3-2 Kolektyw Radwanice 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Nadolice 1-4 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Energetyk Siechnice 2-3 Czarni Sobocisko 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Solniki Małe 2-7 KS Smolna 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widawa Bierutów 7-2 Widawa Kiełczów 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Bystrzyca 0-0 Huragan Minkowice Oławskie 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Burza Bystrzyca 1-2 GKS Mirków/Długołęka 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Minkowice Oławskie 0-0 Widawa Bierutów 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widawa Kiełczów 2-2 LZS Solniki Małe 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Smolna 2-1 Energetyk Siechnice 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (30 maja, 14:00) odwołany / w trzecim terminie w Oleśnicy
Czarni Sobocisko 3-0 Piast Nadolice 30 maja, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-2 Polonia Miłoszyce 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolektyw Radwanice 2-3 Polar Wrocław-Zawidawie 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 14 kwietnia

GKS Mirków/Długołęka 7-0 Kolektyw Radwanice 14 kwietnia, 11:00
Polar Wrocław-Zawidawie 1-5 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 14 kwietnia, 14:00
Polonia Miłoszyce 2-1 Czarni Sobocisko 14 kwietnia, 11:00
Piast Nadolice 1-5 KS Smolna 14 kwietnia, 14:00
Energetyk Siechnice 3-2 Widawa Kiełczów 14 kwietnia, 14:00
LZS Solniki Małe 2-0 Huragan Minkowice Oławskie 14 kwietnia, 14:00
Widawa Bierutów 4-0 Burza Bystrzyca 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Widawa Bierutów 2-1 GKS Mirków/Długołęka 21 kwietnia, 14:00
Burza Bystrzyca 1-0 LZS Solniki Małe 21 kwietnia, 11:00
Huragan Minkowice Oławskie 4-2 Energetyk Siechnice 21 kwietnia, 16:00
Widawa Kiełczów 3-2 Piast Nadolice 21 kwietnia, 12:00
KS Smolna 2-2 Polonia Miłoszyce 21 kwietnia, 16:00
Czarni Sobocisko 2-5 Polar Wrocław-Zawidawie 21 kwietnia, 14:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-0 Kolektyw Radwanice 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 28 kwietnia

GKS Mirków/Długołęka 4-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 28 kwietnia, 11:00
Kolektyw Radwanice 1-1 Czarni Sobocisko 28 kwietnia, 15:00
Polar Wrocław-Zawidawie 2-1 KS Smolna 28 kwietnia, 15:00
Polonia Miłoszyce 4-2 Widawa Kiełczów 28 kwietnia, 11:00
Piast Nadolice 2-3 Huragan Minkowice Oławskie 28 kwietnia, 13:00
Energetyk Siechnice 2-3 Burza Bystrzyca 28 kwietnia, 15:00
LZS Solniki Małe 2-2 Widawa Bierutów 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 5 maja

LZS Solniki Małe 2-1 GKS Mirków/Długołęka 5 maja, 15:00
Widawa Bierutów 0-2 Energetyk Siechnice 5 maja, 15:00
Burza Bystrzyca 5-0 Piast Nadolice 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Minkowice Oławskie 0-2 Polonia Miłoszyce 5 maja, 17:00
Widawa Kiełczów 2-2 Polar Wrocław-Zawidawie 5 maja, 12:00
KS Smolna 3-6 Kolektyw Radwanice 5 maja, 15:00
Czarni Sobocisko 3-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5 maja, 15:00

Kolejka 20 - 12 maja

GKS Mirków/Długołęka 3-0 Czarni Sobocisko 12 czerwca, 20:00
(wo)
na boisku 1-0 / w pierwotnym terminie (12 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Siechnicach
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-1 KS Smolna 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolektyw Radwanice 2-3 Widawa Kiełczów 12 maja, 15:00
Polar Wrocław-Zawidawie 2-1 Huragan Minkowice Oławskie 12 maja, 15:00
Polonia Miłoszyce 4-4 Burza Bystrzyca 12 maja, 11:00
Piast Nadolice 2-5 Widawa Bierutów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 17:00) odwołany
Energetyk Siechnice 2-3 LZS Solniki Małe 12 maja, 15:00

Kolejka 21 - 19 maja

Energetyk Siechnice 0-1 GKS Mirków/Długołęka 19 maja, 15:00
LZS Solniki Małe 9-1 Piast Nadolice 19 maja, 15:00
Widawa Bierutów 4-1 Polonia Miłoszyce 19 maja, 15:00
Burza Bystrzyca 0-0 Polar Wrocław-Zawidawie 19 maja, 11:00
Huragan Minkowice Oławskie 2-1 Kolektyw Radwanice 19 maja, 17:00
Widawa Kiełczów 0-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 19 maja, 12:00
KS Smolna 2-3 Czarni Sobocisko 19 maja, 15:00

Kolejka 22 - 26 maja

GKS Mirków/Długołęka 8-4 KS Smolna 26 maja, 11:00
Czarni Sobocisko 2-1 Widawa Kiełczów 26 maja, 16:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-0 Huragan Minkowice Oławskie 26 maja, 17:00
Kolektyw Radwanice 1-2 Burza Bystrzyca 26 maja, 17:00
Polar Wrocław-Zawidawie 0-0 Widawa Bierutów 26 maja, 16:00
Polonia Miłoszyce 2-2 LZS Solniki Małe 26 maja, 11:00
Piast Nadolice 1-8 Energetyk Siechnice 26 maja, 16:00

Kolejka 23 - 2 czerwca

Piast Nadolice 1-5 GKS Mirków/Długołęka 2 czerwca, 13:00
Energetyk Siechnice 2-5 Polonia Miłoszyce 2 czerwca, 16:00
LZS Solniki Małe 7-1 Polar Wrocław-Zawidawie 2 czerwca, 16:00
Widawa Bierutów 7-4 Kolektyw Radwanice 2 czerwca, 16:00
Burza Bystrzyca 3-4 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2 czerwca, 11:00
Huragan Minkowice Oławskie 1-2 Czarni Sobocisko 2 czerwca, 17:00
Widawa Kiełczów 2-2 KS Smolna 2 czerwca, 12:00

Kolejka 24 - 9 czerwca

GKS Mirków/Długołęka 6-0 Widawa Kiełczów 9 czerwca, 11:00
KS Smolna 3-1 Huragan Minkowice Oławskie 9 czerwca, 17:00
w Oleśnicy
Czarni Sobocisko 5-0 Burza Bystrzyca 9 czerwca, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-2 Widawa Bierutów 9 czerwca, 17:00
Kolektyw Radwanice 1-1 LZS Solniki Małe 9 czerwca, 17:00
Polar Wrocław-Zawidawie 1-0 Energetyk Siechnice 9 czerwca, 17:00
Polonia Miłoszyce 3-2 Piast Nadolice 9 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 16 czerwca

Polonia Miłoszyce 1-8 GKS Mirków/Długołęka 16 czerwca, 17:00
Piast Nadolice 2-5 Polar Wrocław-Zawidawie 16 czerwca, 17:00
Energetyk Siechnice 1-1 Kolektyw Radwanice 16 czerwca, 17:00
LZS Solniki Małe 3-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 16 czerwca, 17:00
Widawa Bierutów 5-1 Czarni Sobocisko 16 czerwca, 17:00
Burza Bystrzyca 2-1 KS Smolna 16 czerwca, 17:00
Huragan Minkowice Oławskie 0-8 Widawa Kiełczów 16 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 23 czerwca

GKS Mirków/Długołęka 3-1 Huragan Minkowice Oławskie 23 czerwca, 17:00
Widawa Kiełczów 4-2 Burza Bystrzyca 23 czerwca, 17:00
KS Smolna 2-4 Widawa Bierutów 23 czerwca, 17:00
Czarni Sobocisko 4-6 LZS Solniki Małe 23 czerwca, 15:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-2 Energetyk Siechnice 23 czerwca, 17:00
Kolektyw Radwanice 5-3 Piast Nadolice 23 czerwca, 17:00
Polar Wrocław-Zawidawie 4-3 Polonia Miłoszyce 23 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Wrocław)

Klasa A 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław II)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław IV)

Klasa B 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław II)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław III)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław IV)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław IX)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław V)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VI)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VII)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VIII)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław X)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław XI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas