[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Wrocław VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gromnik Kuropatnik 24 65 21 2 1 133-23 11 1 0 77-11 10 1 1 56-12
2.  Korona Pęcz 24 63 20 3 1 103-22 10 2 0 56-7 10 1 1 47-15
3.  Strzelinianka II Strzelin 24 54 17 3 4 89-36 8 1 3 44-16 9 2 1 45-20
4.  UKS Karnków 24 46 15 1 8 86-53 8 0 4 44-21 7 1 4 42-32
5.  Olimpia Podgaj 24 44 14 2 8 105-60 8 0 4 59-32 6 2 4 46-28
6.  Kwarcyt Jegłowa 24 41 13 2 9 74-37 7 1 4 47-13 6 1 5 27-24
7.  Feniks Pławna 24 37 12 1 11 90-72 6 1 5 48-38 6 0 6 42-34
8.  Orzeł Biały Kościół 24 26 8 2 14 53-81 4 2 6 23-40 4 0 8 30-41 2 4 1 1 0 5-4
9.  Starter Gęsiniec 24 26 8 2 14 44-80 5 0 7 27-42 3 2 7 17-38 2 1 0 1 1 4-5
10.  Pogoń Kowalów 24 21 7 0 17 61-118 3 0 9 32-49 4 0 8 29-69
11.  Victoria Sarby 24 16 4 4 16 50-117 2 3 7 28-53 2 1 9 22-64
12.  Czarni II Kondratowice 24 13 4 1 19 42-126 2 1 9 24-61 2 0 10 18-65
13.  Zryw Chociwel 24 4 1 1 22 28-133 0 0 12 9-57 1 1 10 19-76
FC Pęcz wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Gromnik Kuropatnik    2-2 4-0 6-1 4-2 3-1 6-2 5-1 5-0 11-1 8-0 14-0 9-1 
 2 Korona Pęcz1-1     1-1 4-0 2-0 2-1 5-1 2-0 6-0 14-0 4-2 8-0 7-1 
 3 Strzelinianka II Strzelin1-2 1-2     1-2 5-5 3-0 2-1 2-1 5-1 3-0 9-1 6-0 6-1 
 4 UKS Karnków3-2 1-2 0-3     3-2 1-2 2-1 3-1 6-2 0-3* 7-2 13-0 5-1 
 5 Olimpia Podgaj3-5 1-4 0-1 3-10     3-0 4-1 8-4 6-1 8-2 8-0* 6-4 9-0 
 6 Kwarcyt Jegłowa0-3 1-2 0-1 3-1 2-2     4-1 7-0 0-1 5-1 10-1 2-0 13-0 
 7 Feniks Pławna2-5 4-2 2-3 6-11 1-5 6-2     4-1 3-1 12-1 4-1 2-4 2-2 
 8 Orzeł Biały Kościół0-8 0-6 0-3 0-0 1-5 1-3 0-5     2-2 8-3 2-1 2-1 7-3 
 9 Starter Gęsiniec0-9 0-5 2-6 1-2 2-1 1-5 3-6 2-3     3-0 6-3 4-1 3-1 
 10 Pogoń Kowalów2-6 1-6 2-7 3-1 2-4 2-3 3-6 4-1 2-4     1-4 7-3 3-4 
 11 Victoria Sarby0-1 3-9 4-4 3-7 6-9 0-0 2-3 2-9 1-1 1-7     1-0 5-3 
 12 Czarni II Kondratowice0-8 0-2 4-11 1-3 0-7 1-4 1-5 1-6 2-1 3-8 4-4     7-2 
 13 Zryw Chociwel0-6 1-5 1-5 1-4 0-4 1-6 2-10 1-3 0-3 1-3 1-3 0-5     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Pauza: Victoria Sarby.
 
Orzeł Biały Kościół 2-1 Czarni II Kondratowice 19 sierpnia, 17:00
UKS Karnków 2-1 Feniks Pławna 19 sierpnia, 17:00
Strzelinianka II Strzelin 1-2 Gromnik Kuropatnik 19 sierpnia, 11:00
w Karszowie
Starter Gęsiniec 0-5 Korona Pęcz 19 sierpnia, 17:00
w Strzelinie
Pogoń Kowalów 2-3 Kwarcyt Jegłowa 19 sierpnia, 17:00
Zryw Chociwel 0-4 Olimpia Podgaj 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Pauza: UKS Karnków.
 
Czarni II Kondratowice 0-7 Olimpia Podgaj 26 sierpnia, 11:00
w Górce
Kwarcyt Jegłowa 13-0 Zryw Chociwel 26 sierpnia, 11:00
w Przewornie
Korona Pęcz 14-0 Pogoń Kowalów 26 sierpnia, 11:00
Gromnik Kuropatnik 5-0 Starter Gęsiniec 26 sierpnia, 11:00
Feniks Pławna 2-3 Strzelinianka II Strzelin 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Biały Kościół 2-1 Victoria Sarby 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 2 września

Pauza: Strzelinianka II Strzelin.
 
Victoria Sarby 1-0 Czarni II Kondratowice 2 września, 11:00
UKS Karnków 3-1 Orzeł Biały Kościół 2 września, 17:00
Starter Gęsiniec 3-6 Feniks Pławna 2 września, 11:00
Pogoń Kowalów 2-6 Gromnik Kuropatnik 2 września, 11:00
Zryw Chociwel 1-5 Korona Pęcz 2 września, 11:00
Olimpia Podgaj 3-0 Kwarcyt Jegłowa 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 9 września

Pauza: Starter Gęsiniec.
 
Czarni II Kondratowice 1-4 Kwarcyt Jegłowa 9 września, 11:00
w Górce
Korona Pęcz 2-0 Olimpia Podgaj 9 września, 11:00
Gromnik Kuropatnik 9-1 Zryw Chociwel 9 września, 11:00
Feniks Pławna 12-1 Pogoń Kowalów 9 września, 11:00
Orzeł Biały Kościół 0-3 Strzelinianka II Strzelin 9 września, 11:00
Victoria Sarby 3-7 UKS Karnków 9 września, 11:00

Kolejka 5 - 16 września

Pauza: Pogoń Kowalów.
 
UKS Karnków 13-0 Czarni II Kondratowice 16 września, 17:00
Strzelinianka II Strzelin 9-1 Victoria Sarby 16 września, 16:30
w Karszowie
Starter Gęsiniec 2-3 Orzeł Biały Kościół 16 września, 11:00
w Strzelinie
Zryw Chociwel 2-10 Feniks Pławna 16 września, 11:00
Olimpia Podgaj 3-5 Gromnik Kuropatnik 16 września, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 1-2 Korona Pęcz 16 września, 11:00

Kolejka 6 - 23 września

Pauza: Zryw Chociwel.
 
Czarni II Kondratowice 0-2 Korona Pęcz 23 września, 11:00
w Górce
Gromnik Kuropatnik 3-1 Kwarcyt Jegłowa 23 września, 11:00
Feniks Pławna 1-5 Olimpia Podgaj 23 września, 11:00
Orzeł Biały Kościół 8-3 Pogoń Kowalów 23 września, 11:00
Victoria Sarby 1-1 Starter Gęsiniec 23 września, 11:00
UKS Karnków 0-3 Strzelinianka II Strzelin 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września

Pauza: Olimpia Podgaj.
 
Strzelinianka II Strzelin 6-0 Czarni II Kondratowice 30 września, 16:00
w Karszowie
Starter Gęsiniec 1-2 UKS Karnków 30 września, 11:00
w Strzelinie
Pogoń Kowalów 1-4 Victoria Sarby 30 września, 11:00
Zryw Chociwel 1-3 Orzeł Biały Kościół 30 września, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 4-1 Feniks Pławna 30 września, 11:00
Korona Pęcz 1-1 Gromnik Kuropatnik 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 7 października

Pauza: Kwarcyt Jegłowa.
 
Czarni II Kondratowice 0-8 Gromnik Kuropatnik 7 października, 11:00
w Górce
Feniks Pławna 4-2 Korona Pęcz 7 października, 16:30
Orzeł Biały Kościół 1-5 Olimpia Podgaj 7 października, 11:00
Victoria Sarby 5-3 Zryw Chociwel 7 października, 11:00
UKS Karnków 0-3 Pogoń Kowalów 7 października, 15:00
(wo)
gospodarze nie poinformowali o zmianie terminu meczu
Strzelinianka II Strzelin 5-1 Starter Gęsiniec 7 października, 11:00
w Karszowie

Kolejka 9 - 14 października

Pauza: Korona Pęcz.
 
Starter Gęsiniec 4-1 Czarni II Kondratowice 14 października, 11:00
w Strzelinie
Pogoń Kowalów 2-7 Strzelinianka II Strzelin 14 października, 14:30
Zryw Chociwel 1-4 UKS Karnków 14 października, 11:00
Olimpia Podgaj 8-0 Victoria Sarby 14 października, 15:00
(wo)
na boisku 8-1
Kwarcyt Jegłowa 7-0 Orzeł Biały Kościół 14 października, 11:00
Gromnik Kuropatnik 6-2 Feniks Pławna 14 października, 11:00
w Strzelinie

Kolejka 10 - 21 października

Pauza: Gromnik Kuropatnik.
 
Czarni II Kondratowice 1-5 Feniks Pławna 21 października, 11:00
w Górce
Orzeł Biały Kościół 0-6 Korona Pęcz 21 października, 11:00
Victoria Sarby 0-0 Kwarcyt Jegłowa 21 października, 11:00
UKS Karnków 3-2 Olimpia Podgaj 21 października, 14:00
Strzelinianka II Strzelin 6-1 Zryw Chociwel 21 października, 11:00
w Karszowie
Pogoń Kowalów 2-4 Starter Gęsiniec 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 28 października

Pauza: Feniks Pławna.
 
Pogoń Kowalów 7-3 Czarni II Kondratowice 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Chociwel 0-3 Starter Gęsiniec 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Podgaj 0-1 Strzelinianka II Strzelin 18 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kwarcyt Jegłowa 3-1 UKS Karnków 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Pęcz 4-2 Victoria Sarby 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gromnik Kuropatnik 5-1 Orzeł Biały Kościół 18 listopada, 11:00
w Strzelinie / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4 listopada

Pauza: Czarni II Kondratowice.
 
Orzeł Biały Kościół 0-5 Feniks Pławna 4 listopada, 11:00
Victoria Sarby 0-1 Gromnik Kuropatnik 4 listopada, 11:00
UKS Karnków 1-2 Korona Pęcz 4 listopada, 13:00
Strzelinianka II Strzelin 3-0 Kwarcyt Jegłowa 4 listopada, 13:30
w Karszowie
Starter Gęsiniec 2-1 Olimpia Podgaj 4 listopada, 11:00
w Strzelinie
Pogoń Kowalów 3-4 Zryw Chociwel 4 listopada, 15:15

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Orzeł Biały Kościół.
 
Zryw Chociwel 0-5 Czarni II Kondratowice 11 listopada, 11:00
Olimpia Podgaj 8-2 Pogoń Kowalów 11 listopada, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 0-1 Starter Gęsiniec 11 listopada, 11:00
Korona Pęcz 1-1 Strzelinianka II Strzelin 11 listopada, 11:00
Gromnik Kuropatnik 6-1 UKS Karnków 11 listopada, 11:00
w Strzelinie
Feniks Pławna 4-1 Victoria Sarby 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 24 marca

Pauza: Victoria Sarby.
 
Czarni II Kondratowice 1-6 Orzeł Biały Kościół 1 maja, 11:00
w Górce Sobóckiej / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Feniks Pławna 6-11 UKS Karnków 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gromnik Kuropatnik 4-0 Strzelinianka II Strzelin 1 maja, 11:00
w Strzelinie / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Pęcz 6-0 Starter Gęsiniec 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kwarcyt Jegłowa 5-1 Pogoń Kowalów 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Podgaj 9-0 Zryw Chociwel 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pauza: UKS Karnków.
 
Olimpia Podgaj 6-4 Czarni II Kondratowice 30 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Chociwel 1-6 Kwarcyt Jegłowa 30 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Kowalów 1-6 Korona Pęcz 30 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Starter Gęsiniec 0-9 Gromnik Kuropatnik 30 maja, 17:00
w Strzelinie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelinianka II Strzelin 2-1 Feniks Pławna 30 maja, 16:00
w Karszowie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Sarby 2-9 Orzeł Biały Kościół 30 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Pauza: Strzelinianka II Strzelin.
 
Czarni II Kondratowice 4-4 Victoria Sarby 14 kwietnia, 11:00
w Górce Sobockiej
Orzeł Biały Kościół 0-0 UKS Karnków 14 kwietnia, 11:00
Feniks Pławna 3-1 Starter Gęsiniec 14 kwietnia, 17:00
Gromnik Kuropatnik 11-1 Pogoń Kowalów 14 kwietnia, 11:00
w Strzelinie
Korona Pęcz 7-1 Zryw Chociwel 14 kwietnia, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 2-2 Olimpia Podgaj 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Pauza: Starter Gęsiniec.
 
Kwarcyt Jegłowa 2-0 Czarni II Kondratowice 21 kwietnia, 11:00
Olimpia Podgaj 1-4 Korona Pęcz 21 kwietnia, 15:00
Zryw Chociwel 0-6 Gromnik Kuropatnik 21 kwietnia, 11:00
Pogoń Kowalów 3-6 Feniks Pławna 21 kwietnia, 11:00
Strzelinianka II Strzelin 2-1 Orzeł Biały Kościół 21 kwietnia, 16:00
w Karszowie
UKS Karnków 7-2 Victoria Sarby 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Pauza: Pogoń Kowalów.
 
Czarni II Kondratowice 1-3 UKS Karnków 28 kwietnia, 16:00
w Górce Sobockiej
Victoria Sarby 4-4 Strzelinianka II Strzelin 28 kwietnia, 11:00
Orzeł Biały Kościół 2-2 Starter Gęsiniec 28 kwietnia, 11:00
Feniks Pławna 2-2 Zryw Chociwel 28 kwietnia, 16:00
Gromnik Kuropatnik 4-2 Olimpia Podgaj 28 kwietnia, 11:00
w Strzelinie
Korona Pęcz 2-1 Kwarcyt Jegłowa 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 5 maja

Pauza: Zryw Chociwel.
 
Korona Pęcz 8-0 Czarni II Kondratowice 5 maja, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 0-3 Gromnik Kuropatnik 5 maja, 17:00
Olimpia Podgaj 4-1 Feniks Pławna 5 maja, 16:00
Pogoń Kowalów 4-1 Orzeł Biały Kościół 5 maja, 17:00
Starter Gęsiniec 6-3 Victoria Sarby 5 maja, 11:00
Strzelinianka II Strzelin 1-2 UKS Karnków 5 maja, 17:00
w Karszowie

Kolejka 20 - 12 maja

Pauza: Olimpia Podgaj.
 
Czarni II Kondratowice 4-11 Strzelinianka II Strzelin 12 maja, 15:00
w Górce Sobockiej
UKS Karnków 6-2 Starter Gęsiniec 12 maja, 17:00
Victoria Sarby 1-7 Pogoń Kowalów 12 maja, 11:00
Orzeł Biały Kościół 7-3 Zryw Chociwel 12 maja, 11:00
Feniks Pławna 6-2 Kwarcyt Jegłowa 12 maja, 17:00
Gromnik Kuropatnik 2-2 Korona Pęcz 12 maja, 11:00
w Strzelinie

Kolejka 21 - 19 maja

Pauza: Kwarcyt Jegłowa.
 
Gromnik Kuropatnik 14-0 Czarni II Kondratowice 19 maja, 11:00
w Strzelinie
Korona Pęcz 5-1 Feniks Pławna 19 maja, 11:00
Olimpia Podgaj 8-4 Orzeł Biały Kościół 19 maja, 16:00
Zryw Chociwel 1-3 Victoria Sarby 19 maja, 17:00
Pogoń Kowalów 3-1 UKS Karnków 19 maja, 11:00
Starter Gęsiniec 2-6 Strzelinianka II Strzelin 19 maja, 11:00

Kolejka 22 - 26 maja

Pauza: Korona Pęcz.
 
Czarni II Kondratowice 2-1 Starter Gęsiniec 26 maja, 11:00
w Górce Sobockiej
Strzelinianka II Strzelin 3-0 Pogoń Kowalów 26 maja, 16:00
w Karszowie
UKS Karnków 5-1 Zryw Chociwel 26 maja, 17:00
Victoria Sarby 6-9 Olimpia Podgaj 26 maja, 11:00
Orzeł Biały Kościół 1-3 Kwarcyt Jegłowa 26 maja, 11:00
Feniks Pławna 2-5 Gromnik Kuropatnik 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 2 czerwca

Pauza: Gromnik Kuropatnik.
 
Starter Gęsiniec 3-0 Pogoń Kowalów 2 czerwca, 11:00
w Strzelinie
Feniks Pławna 2-4 Czarni II Kondratowice 2 czerwca, 16:00
Korona Pęcz 2-0 Orzeł Biały Kościół 2 czerwca, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 10-1 Victoria Sarby 2 czerwca, 11:00
Olimpia Podgaj 3-10 UKS Karnków 2 czerwca, 16:00
Zryw Chociwel 1-5 Strzelinianka II Strzelin 2 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 9 czerwca

Pauza: Feniks Pławna.
 
Czarni II Kondratowice 3-8 Pogoń Kowalów 9 czerwca, 11:00
w Górce Sobockiej
Starter Gęsiniec 3-1 Zryw Chociwel 9 czerwca, 11:00
w Strzelinie
Strzelinianka II Strzelin 5-5 Olimpia Podgaj 9 czerwca, 16:00
w Karszowie
UKS Karnków 1-2 Kwarcyt Jegłowa 9 czerwca, 17:00
Victoria Sarby 3-9 Korona Pęcz 9 czerwca, 11:00
Orzeł Biały Kościół 0-8 Gromnik Kuropatnik 9 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 16 czerwca

Pauza: Czarni II Kondratowice.
 
Feniks Pławna 4-1 Orzeł Biały Kościół 16 czerwca, 11:00
Gromnik Kuropatnik 8-0 Victoria Sarby 16 czerwca, 11:00
w Strzelinie
Korona Pęcz 4-0 UKS Karnków 16 czerwca, 11:00
Kwarcyt Jegłowa 0-1 Strzelinianka II Strzelin 16 czerwca, 11:00
Olimpia Podgaj 6-1 Starter Gęsiniec 16 czerwca, 11:00
Zryw Chociwel 1-3 Pogoń Kowalów 16 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 23 czerwca

Pauza: Orzeł Biały Kościół.
 
Czarni II Kondratowice 7-2 Zryw Chociwel 23 czerwca, 11:00
w Górce Sobockiej
Pogoń Kowalów 2-4 Olimpia Podgaj 23 czerwca, 11:00
Starter Gęsiniec 1-5 Kwarcyt Jegłowa 23 czerwca, 11:00
Strzelinianka II Strzelin 1-2 Korona Pęcz 23 czerwca, 11:00
w Karszowie
UKS Karnków 3-2 Gromnik Kuropatnik 23 czerwca, 11:00
Victoria Sarby 2-3 Feniks Pławna 23 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław II)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław III)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław IV)

Klasa B 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław II)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław III)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław IV)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław IX)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław V)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VII)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VIII)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław X)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław XI)

Klasa C 2012/2013 (Oława)
Klasa C 2012/2013 (Środa Śląska)
Klasa C 2012/2013 (Trzebnica)
Klasa C 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa C 2012/2013 (Wrocław II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas