[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Wrocław IX
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Zawonia 20 50 16 2 2 101-29 9 1 0 59-8 7 1 2 42-21
2.  KS Komorów 20 42 14 0 6 67-50 10 0 0 51-17 4 0 6 16-33
3.  KS II Łozina 20 40 12 4 4 66-28 8 1 1 41-11 4 3 3 25-17
4.  Sokół Sokołowice 20 31 10 1 9 75-76 8 1 1 49-24 2 0 8 26-52 2 3 1 0 1 9-8
5.  KS Dobroszów 20 31 10 1 9 69-45 8 0 2 49-13 2 1 7 20-32 2 3 1 0 1 8-9
6.  Grom Siekierowice 20 30 9 3 8 48-56 6 0 4 31-25 3 3 4 17-31
7.  Dąb II Dobroszyce 20 28 9 1 10 55-44 7 1 2 36-19 2 0 8 19-25
8.  Piast Dobrzeń 20 27 8 3 9 54-77 6 1 3 27-25 2 2 6 27-52
9.  Masłovia Masłów 20 22 6 4 10 43-52 4 4 2 27-21 2 0 8 16-31
10.  Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 20 12 4 0 16 41-82 4 0 6 28-23 0 0 10 13-59
11.  SKS Złotów 20 6 1 3 16 41-121 1 2 7 24-52 0 1 9 17-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Victoria Zawonia    10-0 1-1 7-1 2-1 7-0 3-2 8-0 3-0 10-0 8-3 
 2 KS Komorów2-1     4-2 8-1 4-1 4-2 2-1 7-4 7-2 7-1 6-2 
 3 KS II Łozina2-2 3-0     3-2 3-2 1-2 3-1 6-1 1-0 5-0 14-1 
 4 Sokół Sokołowice2-1 3-1 2-2     8-2 5-3 3-2 7-8 3-1 7-4 9-0 
 5 KS Dobroszów1-2 3-1 4-3 6-1     9-1 1-2 8-1 6-0 6-0 5-2 
 6 Grom Siekierowice0-5 0-2 1-4 5-2 4-3     2-1 1-2 4-3 6-2 8-1 
 7 Dąb II Dobroszyce3-5 5-1 0-2 7-1 3-2 1-1     4-3 3-1 5-1 5-2 
 8 Piast Dobrzeń5-9 1-3 2-1 2-6 4-3 1-1 2-1     1-0 3-0* 6-1 
 9 Masłovia Masłów3-4 5-0 2-2 3-1 1-1 0-3 3-2 3-3     5-3 2-2 
 10 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka1-2 1-2 0-1 6-2 3-4 1-2 3-2 5-2 2-3     6-3 
 11 SKS Złotów2-11 2-6 1-7 5-9 0-1 2-2 3-5 3-3 1-6 5-2     

Kolejka 1 - 26 sierpnia

Pauza: Victoria Zawonia.
 
KS II Łozina 5-0 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 26 sierpnia, 13:00
Masłovia Masłów 3-2 Dąb II Dobroszyce 26 sierpnia, 11:00
SKS Złotów 2-2 Grom Siekierowice 26 sierpnia, 11:00
Piast Dobrzeń 4-3 KS Dobroszów 26 sierpnia, 11:00
Sokół Sokołowice 3-1 KS Komorów 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 2 września

Pauza: KS Dobroszów.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 1-2 KS Komorów 2 września, 11:00
Victoria Zawonia 7-1 Sokół Sokołowice 2 września, 11:00
Grom Siekierowice 1-2 Piast Dobrzeń 2 września, 15:00
Dąb II Dobroszyce 5-2 SKS Złotów 2 września, 14:00
KS II Łozina 1-0 Masłovia Masłów 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 9 września

Pauza: Grom Siekierowice.
 
Masłovia Masłów 5-3 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 9 września, 11:00
SKS Złotów 1-7 KS II Łozina 9 września, 11:00
Piast Dobrzeń 2-1 Dąb II Dobroszyce 9 września, 11:00
Sokół Sokołowice 8-2 KS Dobroszów 9 września, 11:00
KS Komorów 2-1 Victoria Zawonia 9 września, 11:00

Kolejka 4 - 16 września

Pauza: Dąb II Dobroszyce.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 1-2 Victoria Zawonia 16 września, 11:00
KS Dobroszów 3-1 KS Komorów 16 września, 11:00
w Niciszowie
Grom Siekierowice 5-2 Sokół Sokołowice 16 września, 15:00
KS II Łozina 6-1 Piast Dobrzeń 16 września, 11:00
Masłovia Masłów 2-2 SKS Złotów 16 września, 11:00

Kolejka 5 - 23 września

Pauza: KS II Łozina.
 
SKS Złotów 5-2 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 23 września, 11:00
Piast Dobrzeń 1-0 Masłovia Masłów 23 września, 11:00
Sokół Sokołowice 3-2 Dąb II Dobroszyce 23 września, 14:00
KS Komorów 4-2 Grom Siekierowice 23 września, 11:00
Victoria Zawonia 2-1 KS Dobroszów 23 września, 11:00
w Sędzicach

Kolejka 6 - 30 września

Pauza: Masłovia Masłów.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 3-4 KS Dobroszów 30 września, 11:00
Grom Siekierowice 0-5 Victoria Zawonia 30 września, 15:00
Dąb II Dobroszyce 5-1 KS Komorów 30 września, 14:00
w Strzelcach
KS II Łozina 3-2 Sokół Sokołowice 30 września, 11:00
SKS Złotów 3-3 Piast Dobrzeń 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 7 października

Pauza: SKS Złotów.
 
Piast Dobrzeń 3-0 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 7 października, 11:00
(wo)
Sokół Sokołowice 3-1 Masłovia Masłów 7 października, 14:00
KS Komorów 4-2 KS II Łozina 7 października, 14:00
w Królewskiej Woli
Victoria Zawonia 3-2 Dąb II Dobroszyce 7 października, 11:00
w Sędzicach
KS Dobroszów 9-1 Grom Siekierowice 7 października, 11:00

Kolejka 8 - 14 października

Pauza: Piast Dobrzeń.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 1-2 Grom Siekierowice 14 października, 11:00
Dąb II Dobroszyce 3-2 KS Dobroszów 14 października, 14:00
w Strzelcach
KS II Łozina 2-2 Victoria Zawonia 14 października, 11:00
Masłovia Masłów 5-0 KS Komorów 14 października, 11:00
SKS Złotów 5-9 Sokół Sokołowice 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 21 października

Pauza: Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka.
 
Sokół Sokołowice 7-8 Piast Dobrzeń 21 października, 13:00
KS Komorów 6-2 SKS Złotów 21 października, 14:00
Victoria Zawonia 3-0 Masłovia Masłów 21 października, 13:00
w Sędzicach
KS Dobroszów 4-3 KS II Łozina 21 października, 11:00
w Niciszowie
Grom Siekierowice 2-1 Dąb II Dobroszyce 21 października, 13:00

Kolejka 10 - 28 października

Pauza: Sokół Sokołowice.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 3-2 Dąb II Dobroszyce 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS II Łozina 1-2 Grom Siekierowice 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Masłovia Masłów 1-1 KS Dobroszów 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
SKS Złotów 2-11 Victoria Zawonia 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Dobrzeń 1-3 KS Komorów 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 4 listopada

Pauza: KS Komorów.
 
Sokół Sokołowice 7-4 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 4 listopada, 13:00
Victoria Zawonia 8-0 Piast Dobrzeń 4 listopada, 13:00
w Sędzicach
KS Dobroszów 5-2 SKS Złotów 4 listopada, 11:00
w Niciszowie
Grom Siekierowice 4-3 Masłovia Masłów 4 listopada, 13:00
Dąb II Dobroszyce 0-2 KS II Łozina 4 listopada, 14:00
w Strzelcach

Kolejka 12 - 7 kwietnia

Pauza: Victoria Zawonia.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 0-1 KS II Łozina 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb II Dobroszyce 3-1 Masłovia Masłów 30 maja, 17:00
w Strzelcach / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Siekierowice 8-1 SKS Złotów 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Dobroszów 8-1 Piast Dobrzeń 30 maja, 17:00
w Nieciszowie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Komorów 8-1 Sokół Sokołowice 30 maja, 17:00
w Królewskiej Woli / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 14 kwietnia

Pauza: KS Dobroszów.
 
KS Komorów 7-1 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 14 kwietnia, 14:00
w Królewskiej Woli
Sokół Sokołowice 2-1 Victoria Zawonia 14 kwietnia, 16:00
Piast Dobrzeń 1-1 Grom Siekierowice 14 kwietnia, 11:00
SKS Złotów 3-5 Dąb II Dobroszyce 14 kwietnia, 11:00
Masłovia Masłów 2-2 KS II Łozina 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Pauza: Grom Siekierowice.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 2-3 Masłovia Masłów 21 kwietnia, 11:00
KS II Łozina 14-1 SKS Złotów 21 kwietnia, 11:00
Dąb II Dobroszyce 4-3 Piast Dobrzeń 21 kwietnia, 14:00
w Strzelcach
KS Dobroszów 6-1 Sokół Sokołowice 21 kwietnia, 11:00
w Nieciszowie
Victoria Zawonia 10-0 KS Komorów 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 28 kwietnia

Pauza: Dąb II Dobroszyce.
 
Victoria Zawonia 10-0 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 28 kwietnia, 11:00
w Sędzicach
KS Komorów 4-1 KS Dobroszów 28 kwietnia, 14:00
w Królewskiej Woli
Sokół Sokołowice 5-3 Grom Siekierowice 28 kwietnia, 16:00
Piast Dobrzeń 2-1 KS II Łozina 28 kwietnia, 11:00
SKS Złotów 1-6 Masłovia Masłów 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 5 maja

Pauza: KS II Łozina.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 6-3 SKS Złotów 5 maja, 11:00
Masłovia Masłów 3-3 Piast Dobrzeń 5 maja, 11:00
Dąb II Dobroszyce 7-1 Sokół Sokołowice 5 maja, 14:00
w Strzelcach
Grom Siekierowice 0-2 KS Komorów 5 maja, 15:00
KS Dobroszów 1-2 Victoria Zawonia 5 maja, 11:00
w Nieciszowie

Kolejka 17 - 12 maja

Pauza: Masłovia Masłów.
 
KS Dobroszów 6-0 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 12 maja, 11:00
w Nieciszowie
Victoria Zawonia 7-0 Grom Siekierowice 12 maja, 11:00
w Sędzicach
KS Komorów 2-1 Dąb II Dobroszyce 12 maja, 14:00
w Królewskiej Woli
Sokół Sokołowice 2-2 KS II Łozina 12 maja, 16:00
Piast Dobrzeń 6-1 SKS Złotów 12 maja, 11:00

Kolejka 18 - 19 maja

Pauza: SKS Złotów.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 5-2 Piast Dobrzeń 19 maja, 11:00
lub 6-2
Masłovia Masłów 3-1 Sokół Sokołowice 19 maja, 11:00
KS II Łozina 3-0 KS Komorów 19 maja, 11:00
Dąb II Dobroszyce 3-5 Victoria Zawonia 19 maja, 14:00
w Strzelcach
Grom Siekierowice 4-3 KS Dobroszów 19 maja, 15:00

Kolejka 19 - 26 maja

Pauza: Piast Dobrzeń.
 
Grom Siekierowice 6-2 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 26 maja, 17:00
KS Dobroszów 1-2 Dąb II Dobroszyce 26 maja, 11:00
w Nieciszowie
Victoria Zawonia 1-1 KS II Łozina 26 maja, 16:00
w Sędzicach
KS Komorów 7-2 Masłovia Masłów 26 maja, 14:00
w Królewskiej Woli
Sokół Sokołowice 9-0 SKS Złotów 26 maja, 16:00

Kolejka 20 - 2 czerwca

Pauza: Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka.
 
Piast Dobrzeń 2-6 Sokół Sokołowice 2 czerwca, 11:00
SKS Złotów 2-6 KS Komorów 2 czerwca, 11:00
Masłovia Masłów 3-4 Victoria Zawonia 2 czerwca, 11:00
KS II Łozina 3-2 KS Dobroszów 2 czerwca, 11:00
Dąb II Dobroszyce 1-1 Grom Siekierowice 2 czerwca, 14:00
w Strzelcach

Kolejka 21 - 9 czerwca

Pauza: Sokół Sokołowice.
 
Dąb II Dobroszyce 5-1 Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 9 czerwca, 11:00
w Strzelcach
Grom Siekierowice 1-4 KS II Łozina 9 czerwca, 11:00
KS Dobroszów 6-0 Masłovia Masłów 9 czerwca, 11:00
w Nieciszowie
Victoria Zawonia 8-3 SKS Złotów 9 czerwca, 11:00
w Sędzicach
KS Komorów 7-4 Piast Dobrzeń 9 czerwca, 11:00
w Królewskiej Woli

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: KS Komorów.
 
Bizon Mustang Kuźnica Cieszycka 6-2 Sokół Sokołowice 16 czerwca, 11:00
Piast Dobrzeń 5-9 Victoria Zawonia 16 czerwca, 11:00
SKS Złotów 0-1 KS Dobroszów 16 czerwca, 11:00
Masłovia Masłów 0-3 Grom Siekierowice 16 czerwca, 11:00
KS II Łozina 3-1 Dąb II Dobroszyce 16 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław II)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław III)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław IV)

Klasa B 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław II)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław III)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław IV)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław V)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VI)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VII)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VIII)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław X)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław XI)

Klasa C 2012/2013 (Oława)
Klasa C 2012/2013 (Środa Śląska)
Klasa C 2012/2013 (Trzebnica)
Klasa C 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa C 2012/2013 (Wrocław II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas