[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Pasikurowice 26 55 18 1 7 80-38 12 1 0 50-11 6 0 7 30-27
2.  Burza Godzieszowa 26 51 15 6 5 70-29 10 1 2 41-15 5 5 3 29-14
3.  Sparta Skarszyn 26 50 16 2 8 83-48 9 1 3 50-22 7 1 5 33-26
4.  Pogoń Syców 26 49 14 7 5 68-40 10 3 0 39-9 4 4 5 29-31
5.  Błysk Kuźniczysko 26 43 13 4 9 66-65 7 3 3 36-28 6 1 6 30-37
6.  Orzeł Prusice 26 42 13 3 10 62-56 8 2 3 31-22 5 1 7 31-34
7.  Zenit Międzybórz 26 38 11 5 10 57-61 7 3 3 36-25 4 2 7 21-36
8.  Grom Szczodrów 26 37 10 7 9 65-59 7 3 3 45-29 3 4 6 20-30
9.  Barycz Sułów 26 36 11 3 12 56-51 7 1 5 28-23 4 2 7 28-28
10.  Plon Gądkowice 26 34 11 1 14 70-67 6 0 7 41-31 5 1 7 29-36
11.  Barycz Milicz 26 30 7 9 10 31-35 5 5 3 19-14 2 4 7 12-21
12.  Pogoń Cieszków 26 20 5 5 16 35-105 4 3 6 23-42 1 2 10 12-63
13.  Polonia II Trzebnica 26 17 5 2 19 39-80 3 0 10 16-33 2 2 9 23-47
14.  Lotnik Twardogóra 26 14 3 5 18 43-91 2 4 7 25-41 1 1 11 18-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iskra Pasikurowice    3-1 3-1 7-1 3-2 2-2 7-0 2-0 2-1 8-3 1-0 2-0 4-0 6-0 
 2 Burza Godzieszowa3-0     3-0 1-0 6-0 2-0 7-2 3-3 0-3* 1-2 4-1 4-1 3-2 4-1 
 3 Sparta Skarszyn4-6 2-2     6-3 2-3 4-1 5-1 3-1 5-0 4-1 5-0 3-0* 2-3 5-1 
 4 Pogoń Syców2-0 0-0 2-1     3-3 2-0 2-1 6-0 2-0 4-0 1-0 8-0 6-3 1-1 
 5 Błysk Kuźniczysko1-0 1-6 2-5 2-2     0-3 2-1 3-3 3-2 2-1 1-1 4-0 7-1 8-3 
 6 Orzeł Prusice4-1 1-0 2-5 3-1 2-0     3-1 4-0 3-2 3-3 0-3 3-3 0-3 3-0 
 7 Zenit Międzybórz1-3 0-0 2-4 1-1 5-2 5-6     1-1 4-2 4-2 2-0 6-1 2-1 3-2 
 8 Grom Szczodrów2-1 3-2 5-2 2-5 5-0 2-4 1-1     3-2 5-4 1-1 10-0 4-4 2-3 
 9 Barycz Sułów0-3 1-2 0-3* 1-4 4-1 3-2 4-2 1-0     1-2 1-1 5-0 2-1 5-2 
 10 Plon Gądkowice3-4 1-3 2-4 5-2 2-3 5-1 2-3 1-4 0-6     2-0 9-0 5-0 4-1 
 11 Barycz Milicz3-0 1-1 0-0 0-2 0-5 1-0 1-1 0-0 1-1 1-2     3-0 4-0 4-2 
 12 Pogoń Cieszków0-8 0-8 5-3 1-1 1-3 1-4 1-3 3-2 2-4 3-1 1-1     2-2 3-2 
 13 Polonia II Trzebnica1-2 0-3 0-2 1-6 1-3 4-3 0-2 0-2 2-4 0-1 2-1 3-4     2-0 
 14 Lotnik Twardogóra3-2 1-1 0-3 1-1 3-5 3-5 1-3 3-4 1-1 0-7 0-3 3-3 6-3     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Polonia II Trzebnica 2-1 Barycz Milicz 19 sierpnia, 17:00
Lotnik Twardogóra 1-1 Barycz Sułów 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Cieszków 1-3 Błysk Kuźniczysko 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Syców 0-0 Burza Godzieszowa 19 sierpnia, 17:00
Plon Gądkowice 3-4 Iskra Pasikurowice 19 sierpnia, 11:00
w Miliczu
Orzeł Prusice 2-5 Sparta Skarszyn 19 sierpnia, 17:00
Grom Szczodrów 1-1 Zenit Międzybórz 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Barycz Milicz 0-0 Sparta Skarszyn 26 sierpnia, 11:00
Iskra Pasikurowice 2-2 Orzeł Prusice 26 sierpnia, 14:00
Grom Szczodrów 5-4 Plon Gądkowice 26 sierpnia, 11:00
Burza Godzieszowa 7-2 Zenit Międzybórz 26 sierpnia, 11:00
Błysk Kuźniczysko 2-2 Pogoń Syców 26 sierpnia, 11:00
Barycz Sułów 5-0 Pogoń Cieszków 26 sierpnia, 11:00
Polonia II Trzebnica 2-0 Lotnik Twardogóra 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 2 września

Lotnik Twardogóra 0-3 Barycz Milicz 2 września, 17:00
Pogoń Cieszków 2-2 Polonia II Trzebnica 2 września, 11:00
Pogoń Syców 2-0 Barycz Sułów 2 września, 11:00
Zenit Międzybórz 5-2 Błysk Kuźniczysko 2 września, 11:00
Plon Gądkowice 1-3 Burza Godzieszowa 2 września, 11:00
w Miliczu
Orzeł Prusice 4-0 Grom Szczodrów 2 września, 11:00
Sparta Skarszyn 4-6 Iskra Pasikurowice 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 9 września

Barycz Milicz 3-0 Iskra Pasikurowice 9 września, 16:00
Grom Szczodrów 5-2 Sparta Skarszyn 9 września, 16:00
Burza Godzieszowa 2-0 Orzeł Prusice 9 września, 11:00
Błysk Kuźniczysko 2-1 Plon Gądkowice 9 września, 16:00
Barycz Sułów 4-2 Zenit Międzybórz 9 września, 15:00
Polonia II Trzebnica 1-6 Pogoń Syców 9 września, 11:00
Lotnik Twardogóra 3-3 Pogoń Cieszków 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 16 września

Pogoń Cieszków 1-1 Barycz Milicz 16 września, 16:00
Pogoń Syców 1-1 Lotnik Twardogóra 16 września, 11:00
Zenit Międzybórz 2-1 Polonia II Trzebnica 16 września, 14:00
Plon Gądkowice 0-6 Barycz Sułów 16 września, 11:00
w Miliczu
Orzeł Prusice 2-0 Błysk Kuźniczysko 16 września, 11:00
Sparta Skarszyn 2-2 Burza Godzieszowa 16 września, 15:00
Iskra Pasikurowice 2-0 Grom Szczodrów 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 23 września

Barycz Milicz 0-0 Grom Szczodrów 23 września, 16:00
Burza Godzieszowa 3-0 Iskra Pasikurowice 23 września, 11:00
Błysk Kuźniczysko 2-5 Sparta Skarszyn 23 września, 16:00
lub 1-5
Barycz Sułów 3-2 Orzeł Prusice 23 września, 15:00
Polonia II Trzebnica 0-1 Plon Gądkowice 23 września, 11:00
Lotnik Twardogóra 1-3 Zenit Międzybórz 23 września, 16:00
Pogoń Cieszków 1-1 Pogoń Syców 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września

Pogoń Syców 1-0 Barycz Milicz 30 września, 11:00
Zenit Międzybórz 6-1 Pogoń Cieszków 30 września, 14:00
Plon Gądkowice 4-1 Lotnik Twardogóra 30 września, 11:00
w Miliczu
Orzeł Prusice 0-3 Polonia II Trzebnica 30 września, 11:00
Sparta Skarszyn 5-0 Barycz Sułów 30 września, 15:00
Iskra Pasikurowice 3-2 Błysk Kuźniczysko 30 września, 14:00
Grom Szczodrów 3-2 Burza Godzieszowa 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 7 października

Barycz Milicz 1-1 Burza Godzieszowa 7 października, 11:00
Błysk Kuźniczysko 3-3 Grom Szczodrów 7 października, 15:00
Barycz Sułów 0-3 Iskra Pasikurowice 7 października, 15:00
Polonia II Trzebnica 0-2 Sparta Skarszyn 7 października, 11:00
Lotnik Twardogóra 3-5 Orzeł Prusice 7 października, 16:00
Pogoń Cieszków 3-1 Plon Gądkowice 7 października, 15:00
Pogoń Syców 2-1 Zenit Międzybórz 7 października, 11:00

Kolejka 9 - 14 października

Zenit Międzybórz 2-0 Barycz Milicz 14 października, 14:00
Plon Gądkowice 5-2 Pogoń Syców 14 października, 11:00
w Miliczu
Orzeł Prusice 3-3 Pogoń Cieszków 14 października, 11:00
Sparta Skarszyn 5-1 Lotnik Twardogóra 14 października, 15:00
Iskra Pasikurowice 4-0 Polonia II Trzebnica 14 października, 14:00
Grom Szczodrów 3-2 Barycz Sułów 14 października, 15:00
Burza Godzieszowa 6-0 Błysk Kuźniczysko 14 października, 11:00

Kolejka 10 - 21 października

Barycz Milicz 0-5 Błysk Kuźniczysko 21 października, 15:00
Barycz Sułów 1-2 Burza Godzieszowa 21 października, 14:00
Polonia II Trzebnica 0-2 Grom Szczodrów 21 października, 11:00
Lotnik Twardogóra 3-2 Iskra Pasikurowice 21 października, 15:00
Pogoń Cieszków 5-3 Sparta Skarszyn 21 października, 15:00
Pogoń Syców 2-0 Orzeł Prusice 21 października, 11:00
Zenit Międzybórz 4-2 Plon Gądkowice 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 28 października

Plon Gądkowice 2-0 Barycz Milicz 18 listopada, 14:00
w Miliczu; Plon gospodarzem / w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Prusice 3-1 Zenit Międzybórz 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Skarszyn 6-3 Pogoń Syców 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Pasikurowice 2-0 Pogoń Cieszków 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Szczodrów 2-3 Lotnik Twardogóra 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Godzieszowa 3-2 Polonia II Trzebnica 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błysk Kuźniczysko 3-2 Barycz Sułów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4 listopada

Barycz Milicz 1-1 Barycz Sułów 4 listopada, 14:00
Polonia II Trzebnica 1-3 Błysk Kuźniczysko 4 listopada, 11:00
Lotnik Twardogóra 1-1 Burza Godzieszowa 4 listopada, 13:00
Pogoń Cieszków 3-2 Grom Szczodrów 4 listopada, 13:00
Pogoń Syców 2-0 Iskra Pasikurowice 4 listopada, 11:00
Zenit Międzybórz 2-4 Sparta Skarszyn 4 listopada, 14:00
Plon Gądkowice 5-1 Orzeł Prusice 4 listopada, 10:00
w Miliczu

Kolejka 13 - 11 listopada

Orzeł Prusice 0-3 Barycz Milicz 11 listopada, 11:00
Sparta Skarszyn 4-1 Plon Gądkowice 11 listopada, 13:00
Iskra Pasikurowice 7-0 Zenit Międzybórz 11 listopada, 13:00
Grom Szczodrów 2-5 Pogoń Syców 11 listopada, 13:00
Burza Godzieszowa 4-1 Pogoń Cieszków 11 listopada, 11:00
Błysk Kuźniczysko 8-3 Lotnik Twardogóra 11 listopada, 14:00
Barycz Sułów 2-1 Polonia II Trzebnica 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24 marca

Zenit Międzybórz 1-1 Grom Szczodrów 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barycz Milicz 4-0 Polonia II Trzebnica 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barycz Sułów 5-2 Lotnik Twardogóra 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błysk Kuźniczysko 4-0 Pogoń Cieszków 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Godzieszowa 1-0 Pogoń Syców 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Pasikurowice 8-3 Plon Gądkowice 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Skarszyn 4-1 Orzeł Prusice 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Sparta Skarszyn 5-0 Barycz Milicz 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Prusice 4-1 Iskra Pasikurowice 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Plon Gądkowice 1-4 Grom Szczodrów 30 maja, 14:00
w Miliczu / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zenit Międzybórz 0-0 Burza Godzieszowa 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Syców 3-3 Błysk Kuźniczysko 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Cieszków 2-4 Barycz Sułów 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lotnik Twardogóra 6-3 Polonia II Trzebnica 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (30 maja, 14:00) odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Barycz Milicz 4-2 Lotnik Twardogóra 14 kwietnia, 14:00
Polonia II Trzebnica 3-4 Pogoń Cieszków 14 kwietnia, 11:00
Barycz Sułów 1-4 Pogoń Syców 14 kwietnia, 14:00
Błysk Kuźniczysko 2-1 Zenit Międzybórz 14 kwietnia, 16:00
Burza Godzieszowa 1-2 Plon Gądkowice 14 kwietnia, 15:00
Grom Szczodrów 2-4 Orzeł Prusice 14 kwietnia, 14:00
w Oleśnicy
Iskra Pasikurowice 3-1 Sparta Skarszyn 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Iskra Pasikurowice 1-0 Barycz Milicz 21 kwietnia, 14:00
Sparta Skarszyn 3-1 Grom Szczodrów 21 kwietnia, 14:00
Orzeł Prusice 1-0 Burza Godzieszowa 21 kwietnia, 14:00
Plon Gądkowice 2-3 Błysk Kuźniczysko 21 kwietnia, 11:00
w Miliczu
Zenit Międzybórz 4-2 Barycz Sułów 21 kwietnia, 14:00
Pogoń Syców 6-3 Polonia II Trzebnica 21 kwietnia, 11:00
Pogoń Cieszków 3-2 Lotnik Twardogóra 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Barycz Milicz 3-0 Pogoń Cieszków 28 kwietnia, 15:00
Lotnik Twardogóra 1-1 Pogoń Syców 28 kwietnia, 15:00
Polonia II Trzebnica 0-2 Zenit Międzybórz 27 kwietnia, 16:00
Barycz Sułów 1-2 Plon Gądkowice 28 kwietnia, 15:00
Błysk Kuźniczysko 0-3 Orzeł Prusice 28 kwietnia, 15:00
Burza Godzieszowa 3-0 Sparta Skarszyn 28 kwietnia, 15:00
Grom Szczodrów 2-1 Iskra Pasikurowice 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 5 maja

Grom Szczodrów 1-1 Barycz Milicz 5 maja, 15:00
Iskra Pasikurowice 3-1 Burza Godzieszowa 5 maja, 15:00
Sparta Skarszyn 2-3 Błysk Kuźniczysko 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 15:00) odwołany
Orzeł Prusice 3-2 Barycz Sułów 5 maja, 15:00
Plon Gądkowice 5-0 Polonia II Trzebnica 5 maja, 11:00
w Miliczu
Zenit Międzybórz 3-2 Lotnik Twardogóra 5 maja, 11:00
Pogoń Syców 8-0 Pogoń Cieszków 5 maja, 11:00

Kolejka 20 - 12 maja

Barycz Milicz 0-2 Pogoń Syców 12 maja, 15:00
Pogoń Cieszków 1-3 Zenit Międzybórz 12 maja, 17:00
Lotnik Twardogóra 0-7 Plon Gądkowice 12 maja, 15:00
Polonia II Trzebnica 4-3 Orzeł Prusice 12 maja, 11:00
Barycz Sułów 0-3 Sparta Skarszyn 12 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-0
Błysk Kuźniczysko 1-0 Iskra Pasikurowice 23 maja, 18:00
Burza Godzieszowa 3-3 Grom Szczodrów 12 maja, 15:00

Kolejka 21 - 19 maja

Burza Godzieszowa 4-1 Barycz Milicz 19 maja, 11:00
Grom Szczodrów 5-0 Błysk Kuźniczysko 19 maja, 15:00
Iskra Pasikurowice 2-1 Barycz Sułów 19 maja, 15:00
Sparta Skarszyn 2-3 Polonia II Trzebnica 19 maja, 15:00
Orzeł Prusice 3-0 Lotnik Twardogóra 19 maja, 15:00
Plon Gądkowice 9-0 Pogoń Cieszków 19 maja, 11:00
w Miliczu
Zenit Międzybórz 1-1 Pogoń Syców 19 maja, 11:00

Kolejka 22 - 26 maja

Barycz Milicz 1-1 Zenit Międzybórz 26 maja, 16:00
Pogoń Syców 4-0 Plon Gądkowice 26 maja, 11:00
Pogoń Cieszków 1-4 Orzeł Prusice 26 maja, 16:00
Lotnik Twardogóra 0-3 Sparta Skarszyn 26 maja, 16:00
Polonia II Trzebnica 1-2 Iskra Pasikurowice 26 maja, 17:00
Barycz Sułów 1-0 Grom Szczodrów 26 maja, 16:00
Błysk Kuźniczysko 1-6 Burza Godzieszowa 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 2 czerwca

Błysk Kuźniczysko 1-1 Barycz Milicz 2 czerwca, 17:00
Burza Godzieszowa 0-3 Barycz Sułów 2 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 3-2
Grom Szczodrów 4-4 Polonia II Trzebnica 2 czerwca, 16:00
Iskra Pasikurowice 6-0 Lotnik Twardogóra 2 czerwca, 16:00
Sparta Skarszyn 3-0 Pogoń Cieszków 2 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Prusice 3-1 Pogoń Syców 2 czerwca, 16:00
Plon Gądkowice 2-3 Zenit Międzybórz 2 czerwca, 11:00
w Miliczu

Kolejka 24 - 9 czerwca

Barycz Milicz 1-2 Plon Gądkowice 9 czerwca, 17:00
Zenit Międzybórz 5-6 Orzeł Prusice 9 czerwca, 11:00
Pogoń Syców 2-1 Sparta Skarszyn 9 czerwca, 11:00
Pogoń Cieszków 0-8 Iskra Pasikurowice 9 czerwca, 17:00
Lotnik Twardogóra 3-4 Grom Szczodrów 9 czerwca, 17:00
Polonia II Trzebnica 0-3 Burza Godzieszowa 9 czerwca, 11:00
Barycz Sułów 4-1 Błysk Kuźniczysko 9 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 16 czerwca

Barycz Sułów 1-1 Barycz Milicz 16 czerwca, 17:00
Błysk Kuźniczysko 7-1 Polonia II Trzebnica 16 czerwca, 17:00
Burza Godzieszowa 4-1 Lotnik Twardogóra 16 czerwca, 17:00
Grom Szczodrów 10-0 Pogoń Cieszków 16 czerwca, 17:00
Iskra Pasikurowice 7-1 Pogoń Syców 16 czerwca, 17:00
Sparta Skarszyn 5-1 Zenit Międzybórz 16 czerwca, 17:00
Orzeł Prusice 3-3 Plon Gądkowice 16 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 23 czerwca

Barycz Milicz 1-0 Orzeł Prusice 23 czerwca, 17:00
Plon Gądkowice 2-4 Sparta Skarszyn 23 czerwca, 17:00
w Sułowie
Zenit Międzybórz 1-3 Iskra Pasikurowice 23 czerwca, 17:00
Pogoń Syców 6-0 Grom Szczodrów 23 czerwca, 17:00
Pogoń Cieszków 0-8 Burza Godzieszowa 23 czerwca, 17:00
Lotnik Twardogóra 3-5 Błysk Kuźniczysko 23 czerwca, 17:00
Polonia II Trzebnica 2-4 Barycz Sułów 23 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Wrocław)

Klasa A 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław III)
Klasa A 2012/2013 (Wrocław IV)

Klasa B 2012/2013 (Wrocław I)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław II)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław III)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław IV)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław IX)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław V)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VI)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VII)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław VIII)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław X)
Klasa B 2012/2013 (Wrocław XI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas