[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Wrocław XII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Pawłowice (Wrocław) 20 52 17 1 2 79-22 10 0 0 51-10 7 1 2 28-12
2.  Długołęka 2000 20 40 13 1 6 74-35 6 1 3 41-20 7 0 3 33-15
3.  Sparta Wrocław 20 32 9 5 6 51-35 3 3 4 20-21 6 2 2 31-14
4.  FC Wrocław Academy Wrocław 20 30 9 3 8 60-54 5 2 3 33-25 4 1 5 27-29 2 3 1 0 1 4-3
5.  Kometa Kryniczno 20 30 9 3 8 37-28 5 1 4 20-15 4 2 4 17-13 2 3 1 0 1 3-4
6.  LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 20 29 8 5 7 35-34 4 2 4 19-19 4 3 3 16-15 2 4 1 1 0 2-0
7.  Widawa Wrocław 20 29 9 2 9 49-37 4 2 4 22-17 5 0 5 27-20 2 1 0 1 1 0-2
8.  Tęcza Brzezia Łąka 20 28 9 1 10 42-66 5 1 4 25-24 4 0 6 17-42
9.  Malinka Malin 20 26 8 2 10 57-67 3 0 7 21-31 5 2 3 36-36
10.  Pogoń Wrocław 20 17 5 2 13 40-49 4 1 5 26-21 1 1 8 14-28
11.  Calc Karłowice Wrocław 20 4 1 1 18 27-124 0 0 10 8-62 1 1 8 19-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Orzeł Pawłowice (Wrocław)    4-2 3-2 6-2 3-1 2-0 3-1 9-1 5-1 4-0 12-0 
 2 Długołęka 20001-2     1-2 3-4 2-1 1-1 6-1 3-2 10-2 5-2 9-3 
 3 Sparta Wrocław0-3 0-5     2-2 0-0 2-0 1-4 8-0 2-5 1-1 4-1 
 4 FC Wrocław Academy Wrocław2-1 2-6 1-2     2-0 3-3 2-1 3-4 4-4 2-1 12-3 
 5 Kometa Kryniczno1-1 1-3 0-4 3-2     2-0 2-3 7-0 0-2 1-0 3-0* 
 6 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)1-5 2-1 1-1 0-1 1-3     2-0 3-0 3-3 3-0 3-5 
 7 Widawa Wrocław1-2 3-4 2-1 6-1 0-0 0-0     0-2 0-3* 3-2 7-2 
 8 Tęcza Brzezia Łąka1-0 0-3 1-3 3-0* 3-2 1-3 4-3     3-4 6-3 3-3 
 9 Malinka Malin3-6 2-1 3-8 1-3 1-4 1-3 0-2 1-2     3-0 6-2 
 10 Pogoń Wrocław2-5 1-2 1-1 3-2 0-2 1-3 0-1 7-2 8-3     3-0 
 11 Calc Karłowice Wrocław0-3* 0-6 1-7 2-10 1-4 2-3 0-11 1-4 1-9 0-5     

Kolejka 1 - 3-4 września

Pauza: Widawa Wrocław.
 
Calc Karłowice Wrocław 0-6 Długołęka 2000 4 września, 14:00
Pogoń Wrocław 7-2 Tęcza Brzezia Łąka 4 września, 11:00
Sparta Wrocław 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4 września, 10:00
FC Wrocław Academy Wrocław 2-0 Kometa Kryniczno 4 września, 18:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-1 Malinka Malin 4 września, 14:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Pauza: Malinka Malin.
 
Kometa Kryniczno 1-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 11 września, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-1 FC Wrocław Academy Wrocław 11 września, 11:00
Tęcza Brzezia Łąka 1-3 Sparta Wrocław 11 września, 14:00
Długołęka 2000 5-2 Pogoń Wrocław 11 września, 16:00
Widawa Wrocław 7-2 Calc Karłowice Wrocław 11 września, 11:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Pauza: Calc Karłowice Wrocław.
 
Pogoń Wrocław 0-1 Widawa Wrocław 18 września, 13:30
Sparta Wrocław 0-5 Długołęka 2000 18 września, 10:00
FC Wrocław Academy Wrocław 3-4 Tęcza Brzezia Łąka 18 września, 14:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 18 września, 14:00
Malinka Malin 1-4 Kometa Kryniczno 18 września, 14:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Pauza: Kometa Kryniczno.
 
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3-3 Malinka Malin 25 września, 11:00
Tęcza Brzezia Łąka 1-0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 25 września, 14:00
Długołęka 2000 3-4 FC Wrocław Academy Wrocław 25 września, 16:00
w Kamieniu
Widawa Wrocław 2-1 Sparta Wrocław 25 września, 10:00
Calc Karłowice Wrocław 0-5 Pogoń Wrocław 25 września, 14:00
w Sołtysowicach

Kolejka 5 - 1-2 października

Pauza: Pogoń Wrocław.
 
Sparta Wrocław 4-1 Calc Karłowice Wrocław 2 października, 10:00
FC Wrocław Academy Wrocław 2-1 Widawa Wrocław 2 października, 16:30
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-2 Długołęka 2000 2 października, 14:00
Malinka Malin 1-2 Tęcza Brzezia Łąka 2 października, 14:00
Kometa Kryniczno 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 2 października, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Pauza: LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia).
 
Tęcza Brzezia Łąka 3-2 Kometa Kryniczno 9 października, 14:00
Długołęka 2000 10-2 Malinka Malin 9 października, 16:00
Widawa Wrocław 1-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 9 października, 14:00
Calc Karłowice Wrocław 2-10 FC Wrocław Academy Wrocław 9 października, 11:00
Pogoń Wrocław 1-1 Sparta Wrocław 9 października, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Pauza: Sparta Wrocław.
 
FC Wrocław Academy Wrocław 2-1 Pogoń Wrocław 16 października, 15:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 12-0 Calc Karłowice Wrocław 16 października, 14:00
Malinka Malin 0-2 Widawa Wrocław 16 października, 14:00
Kometa Kryniczno 1-3 Długołęka 2000 16 października, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3-0 Tęcza Brzezia Łąka 16 października, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Pauza: Tęcza Brzezia Łąka.
 
Długołęka 2000 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 23 października, 11:00
w Kamieniu
Widawa Wrocław 0-0 Kometa Kryniczno 23 października, 14:00
Calc Karłowice Wrocław 1-9 Malinka Malin 23 października, 11:00
w Sołtysowicach
Pogoń Wrocław 2-5 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 23 października, 11:00
Sparta Wrocław 2-2 FC Wrocław Academy Wrocław 23 października, 10:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Pauza: FC Wrocław Academy Wrocław.
 
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3-2 Sparta Wrocław 30 października, 14:00
Malinka Malin 3-0 Pogoń Wrocław 30 października, 14:00
Kometa Kryniczno 3-0 Calc Karłowice Wrocław 30 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-2
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 2-0 Widawa Wrocław 30 października, 11:00
Tęcza Brzezia Łąka 0-3 Długołęka 2000 30 października, 14:00

Kolejka 10 - 5-6 listopada

Pauza: Długołęka 2000.
 
Widawa Wrocław 0-2 Tęcza Brzezia Łąka 6 listopada, 10:00
Calc Karłowice Wrocław 2-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 6 listopada, 11:00
w Sołtysowicach
Pogoń Wrocław 0-2 Kometa Kryniczno 6 listopada, 11:00
Sparta Wrocław 2-5 Malinka Malin 6 listopada, 10:00
FC Wrocław Academy Wrocław 2-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 6 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 13 listopada

Pauza: Orzeł Pawłowice (Wrocław).
 
Malinka Malin 1-3 FC Wrocław Academy Wrocław 13 listopada, 13:00
Kometa Kryniczno 0-4 Sparta Wrocław 13 listopada, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3-0 Pogoń Wrocław 13 listopada, 11:00
Tęcza Brzezia Łąka 3-3 Calc Karłowice Wrocław 13 listopada, 13:00
Długołęka 2000 6-1 Widawa Wrocław 13 listopada, 13:00
w Kamieniu

Kolejka 12 - 24-25 marca

Pauza: Widawa Wrocław.
 
Długołęka 2000 9-3 Calc Karłowice Wrocław 25 marca, 14:00
w Kamieniu
Tęcza Brzezia Łąka 6-3 Pogoń Wrocław 25 marca, 15:00
w Śliwicach
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-1 Sparta Wrocław 25 marca, 11:00
Kometa Kryniczno 3-2 FC Wrocław Academy Wrocław 25 marca, 11:00
Malinka Malin 3-6 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 25 marca, 14:00

Kolejka 13 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Malinka Malin.
 
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3-1 Kometa Kryniczno 1 kwietnia, 14:00
FC Wrocław Academy Wrocław 3-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1 kwietnia, 14:00
Sparta Wrocław 8-0 Tęcza Brzezia Łąka 1 kwietnia, 10:00
Pogoń Wrocław 1-2 Długołęka 2000 1 kwietnia, 11:00
Calc Karłowice Wrocław 0-11 Widawa Wrocław 1 kwietnia, 10:00
w Sołtysowicach

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Pauza: Calc Karłowice Wrocław.
 
Widawa Wrocław 3-2 Pogoń Wrocław 15 kwietnia, 10:00
Długołęka 2000 1-2 Sparta Wrocław 15 kwietnia, 14:00
w Kamieniu
Tęcza Brzezia Łąka 3-0 FC Wrocław Academy Wrocław 15 kwietnia, 15:00
(wo)
w Śliwicach / goście nie skompletowali składu
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-5 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 15 kwietnia, 11:00
Kometa Kryniczno 0-2 Malinka Malin 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Pauza: Kometa Kryniczno.
 
Malinka Malin 1-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 22 kwietnia, 14:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 9-1 Tęcza Brzezia Łąka 22 kwietnia, 14:00
FC Wrocław Academy Wrocław 2-6 Długołęka 2000 22 kwietnia, 14:00
Sparta Wrocław 1-4 Widawa Wrocław 22 kwietnia, 10:00
Pogoń Wrocław 3-0 Calc Karłowice Wrocław 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Pauza: Pogoń Wrocław.
 
Calc Karłowice Wrocław 1-7 Sparta Wrocław 29 kwietnia, 10:00
w Sołtysowicach
Widawa Wrocław 6-1 FC Wrocław Academy Wrocław 28 kwietnia, 17:00
Długołęka 2000 1-2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 29 kwietnia, 17:00
w Kamieniu
Tęcza Brzezia Łąka 3-4 Malinka Malin 29 kwietnia, 17:00
w Śliwicach
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-3 Kometa Kryniczno 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 3 maja

Pauza: LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia).
 
Kometa Kryniczno 7-0 Tęcza Brzezia Łąka 3 maja, 11:00
Malinka Malin 2-1 Długołęka 2000 3 maja, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3-1 Widawa Wrocław 3 maja, 11:00
FC Wrocław Academy Wrocław 12-3 Calc Karłowice Wrocław 10 maja, 18:00
Sparta Wrocław 1-1 Pogoń Wrocław 3 maja, 10:00

Kolejka 18 - 6 maja

Pauza: Sparta Wrocław.
 
Pogoń Wrocław 3-2 FC Wrocław Academy Wrocław 6 maja, 11:00
Calc Karłowice Wrocław 0-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 6 maja, 10:00
(wo)
gospodarze nie stawili się
Widawa Wrocław 0-3 Malinka Malin 6 maja, 10:00
(wo)
na boisku 2-4
Długołęka 2000 2-1 Kometa Kryniczno 6 maja, 17:00
w Kamieniu
Tęcza Brzezia Łąka 1-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 6 maja, 15:00
w Śliwicach

Kolejka 19 - 12-13 maja

Pauza: Tęcza Brzezia Łąka.
 
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 2-1 Długołęka 2000 13 maja, 11:00
Kometa Kryniczno 2-3 Widawa Wrocław 13 maja, 11:00
Malinka Malin 6-2 Calc Karłowice Wrocław 13 maja, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-0 Pogoń Wrocław 13 maja, 17:00
FC Wrocław Academy Wrocław 1-2 Sparta Wrocław 13 maja, 17:00

Kolejka 20 - 19-20 maja

Pauza: FC Wrocław Academy Wrocław.
 
Sparta Wrocław 0-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 20 maja, 10:00
Pogoń Wrocław 8-3 Malinka Malin 20 maja, 17:00
Calc Karłowice Wrocław 1-4 Kometa Kryniczno 20 maja, 13:30
w Sołtysowicach
Widawa Wrocław 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 20 maja, 10:00
Długołęka 2000 3-2 Tęcza Brzezia Łąka 20 maja, 17:00
w Kamieniu

Kolejka 21 - 27 maja

Pauza: Długołęka 2000.
 
Tęcza Brzezia Łąka 4-3 Widawa Wrocław 27 maja, 17:00
w Śliwicach
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3-5 Calc Karłowice Wrocław 27 maja, 17:00
Kometa Kryniczno 1-0 Pogoń Wrocław 27 maja, 17:00
Malinka Malin 3-8 Sparta Wrocław 27 maja, 17:00
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 6-2 FC Wrocław Academy Wrocław 27 maja, 17:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Pauza: Orzeł Pawłowice (Wrocław).
 
FC Wrocław Academy Wrocław 4-4 Malinka Malin 3 czerwca, 17:00
Sparta Wrocław 0-0 Kometa Kryniczno 3 czerwca, 17:00
Pogoń Wrocław 1-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3 czerwca, 17:00
Calc Karłowice Wrocław 1-4 Tęcza Brzezia Łąka 3 czerwca, 17:00
w Sołtysowicach
Widawa Wrocław 3-4 Długołęka 2000 3 czerwca, 11:00

Baraże o udział w klasie B (Wrocław)

Klasa A 2011/2012 (Wrocław I)
Klasa A 2011/2012 (Wrocław II)
Klasa A 2011/2012 (Wrocław III)
Klasa A 2011/2012 (Wrocław IV)

Klasa B 2011/2012 (Wrocław I)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław II)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław III)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław IV)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław IX)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław V)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław VI)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław VII)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław VIII)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław X)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław XI)

Klasa C 2011/2012 (Oława)
Klasa C 2011/2012 (Środa Śląska)
Klasa C 2011/2012 (Trzebnica)
Garman Klasa C 2011/2012 (Wrocław I)
Garman Klasa C 2011/2012 (Wrocław II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas