[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dolpasz Skokowa 26 54 17 3 6 62-44 9 2 2 35-20 8 1 4 27-24
2.  Polar Wrocław-Zawidawie 26 53 16 5 5 66-32 6 4 3 34-19 10 1 2 32-13
3.  Plon Gądkowice 26 52 16 4 6 57-41 10 1 2 28-15 6 3 4 29-26
4.  Barycz Sułów 26 44 12 8 6 54-38 7 5 1 28-14 5 3 5 26-24
5.  Błysk Kuźniczysko 26 41 11 8 7 63-44 8 1 4 37-21 3 7 3 26-23
6.  Burza Godzieszowa 26 37 11 4 11 65-56 8 2 3 42-24 3 2 8 23-32
7.  Iskra Pasikurowice 26 36 10 6 10 64-50 8 2 3 37-21 2 4 7 27-29 2 3 1 0 1 7-2
8.  Sparta Skarszyn 26 36 11 3 12 69-58 6 1 6 44-30 5 2 6 25-28 2 3 1 0 1 2-7
9.  Barycz Milicz 26 34 10 4 12 58-49 4 4 5 28-21 6 0 7 30-28
10.  Orzeł Prusice 26 33 10 3 13 54-64 4 2 7 23-29 6 1 6 31-35
11.  Orkan Mojęcice 26 31 9 4 13 46-57 5 3 5 25-26 4 1 8 21-31
12.  KS Dobroszów 26 23 7 2 17 38-90 2 2 9 16-47 5 0 8 22-43
13.  Sokół Ujeździec Wielki 26 22 5 7 14 49-70 5 2 6 33-30 0 5 8 16-40
14.  Start Strzeszów 26 17 4 5 17 43-95 3 2 8 21-40 1 3 9 22-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dolpasz Skokowa    1-1 3-3 3-0 1-2 3-1 0-7 2-1 1-0 4-0 1-0 5-3 3-1 8-1 
 2 Polar Wrocław-Zawidawie1-2     4-3 3-0 1-1 1-1 1-1 0-3* 1-4 6-1 5-0* 7-1 4-2 0-0 
 3 Plon Gądkowice4-1 1-0     2-1 1-4 2-1 3-2 2-0 1-0 0-2 2-1 4-0 1-1 5-2 
 4 Barycz Sułów3-3 2-1 1-1     2-2 2-1 2-1 1-2 2-0 3-0 0-0 2-0 5-0 3-3 
 5 Błysk Kuźniczysko1-2 3-4 3-1 0-1     2-0 4-0 4-1 2-1 8-4 4-3 2-3 1-1 3-0* 
 6 Burza Godzieszowa1-2 0-2 1-1 6-4 1-3     4-4 3-0 3-1 3-2 3-1 5-1 6-1 6-2 
 7 Iskra Pasikurowice5-2 0-1 1-3 0-0 3-2 0-3     6-0 2-1 2-2 4-2 4-2 5-2 5-1 
 8 Sparta Skarszyn1-2 0-1 1-2 0-2 3-3 5-1 2-1     9-4 2-7 1-4 4-0 6-2 10-1 
 9 Barycz Milicz0-1 2-4 1-3 3-0 1-1 5-0 1-1 2-2     1-2 4-0 1-2 2-2 5-3 
 10 Orzeł Prusice2-0 2-4 0-2 3-4 2-1 2-5 1-3 1-1 2-4     2-0 2-3 3-1 1-1 
 11 Orkan Mojęcice3-2 0-2 2-1 1-1 1-1 1-4 3-2 2-4 3-4 1-3     4-0 0-0 4-2 
 12 KS Dobroszów1-4 1-2 0-4 0-9 3-2 4-3 3-3 0-3 1-8 0-2 2-3     1-1 0-3* 
 13 Sokół Ujeździec Wielki2-4 1-2 7-2 2-2 2-2 4-2 1-0 5-4 0-1 2-4 1-2 1-2     5-3 
 14 Start Strzeszów0-2 0-8 2-3 1-2 2-2 1-1 4-2 0-4 1-2 3-2 2-5 2-5 3-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Start Strzeszów 1-2 Barycz Milicz 21 sierpnia, 14:00
KS Dobroszów 1-1 Sokół Ujeździec Wielki 21 sierpnia, 14:00
w Godzieszowej
Barycz Sułów 2-2 Błysk Kuźniczysko 21 sierpnia, 14:00
Plon Gądkowice 2-1 Burza Godzieszowa 21 sierpnia, 11:00
Orzeł Prusice 2-0 Dolpasz Skokowa 21 sierpnia, 14:00
Orkan Mojęcice 3-2 Iskra Pasikurowice 21 sierpnia, 14:00
Polar Wrocław-Zawidawie 0-3 Sparta Skarszyn 21 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Barycz Milicz 2-2 Sparta Skarszyn 28 sierpnia, 14:00
Iskra Pasikurowice 0-1 Polar Wrocław-Zawidawie 28 sierpnia, 14:00
Burza Godzieszowa 3-2 Orzeł Prusice 28 sierpnia, 14:00
Błysk Kuźniczysko 3-1 Plon Gądkowice 28 sierpnia, 14:00
Sokół Ujeździec Wielki 2-2 Barycz Sułów 28 sierpnia, 14:00
Start Strzeszów 2-5 KS Dobroszów 28 sierpnia, 14:00
Orkan Mojęcice 3-2 Dolpasz Skokowa 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 3-4 września

KS Dobroszów 1-8 Barycz Milicz 4 września, 14:00
w Godzieszowej
Barycz Sułów 3-3 Start Strzeszów 4 września, 14:00
Plon Gądkowice 1-1 Sokół Ujeździec Wielki 4 września, 11:00
Orzeł Prusice 2-1 Błysk Kuźniczysko 4 września, 14:00
Orkan Mojęcice 1-4 Burza Godzieszowa 4 września, 14:00
Polar Wrocław-Zawidawie 1-2 Dolpasz Skokowa 4 września, 16:00
Sparta Skarszyn 2-1 Iskra Pasikurowice 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Barycz Milicz 1-1 Iskra Pasikurowice 11 września, 14:00
Dolpasz Skokowa 2-1 Sparta Skarszyn 11 września, 14:00
Burza Godzieszowa 0-2 Polar Wrocław-Zawidawie 11 września, 14:00
Błysk Kuźniczysko 4-3 Orkan Mojęcice 11 września, 14:00
Sokół Ujeździec Wielki 2-4 Orzeł Prusice 11 września, 14:00
Start Strzeszów 2-3 Plon Gądkowice 11 września, 14:00
KS Dobroszów 0-9 Barycz Sułów 11 września, 11:00
w Godzieszowej

Kolejka 5 - 17-18 września

Barycz Sułów 2-0 Barycz Milicz 18 września, 14:00
Plon Gądkowice 4-0 KS Dobroszów 18 września, 11:00
Orzeł Prusice 1-1 Start Strzeszów 18 września, 14:00
Orkan Mojęcice 0-0 Sokół Ujeździec Wielki 18 września, 14:00
Polar Wrocław-Zawidawie 1-1 Błysk Kuźniczysko 18 września, 16:00
Sparta Skarszyn 5-1 Burza Godzieszowa 18 września, 14:00
Iskra Pasikurowice 5-2 Dolpasz Skokowa 18 września, 14:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Barycz Milicz 0-1 Dolpasz Skokowa 25 września, 14:00
Burza Godzieszowa 4-4 Iskra Pasikurowice 25 września, 11:00
Błysk Kuźniczysko 4-1 Sparta Skarszyn 25 września, 14:00
Sokół Ujeździec Wielki 1-2 Polar Wrocław-Zawidawie 25 września, 14:00
Start Strzeszów 2-5 Orkan Mojęcice 25 września, 14:00
KS Dobroszów 0-2 Orzeł Prusice 25 września, 14:00
w Godzieszowej
Barycz Sułów 1-1 Plon Gądkowice 25 września, 14:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Plon Gądkowice 1-0 Barycz Milicz 2 października, 11:00
Orzeł Prusice 3-4 Barycz Sułów 2 października, 14:00
Orkan Mojęcice 4-0 KS Dobroszów 2 października, 14:00
Polar Wrocław-Zawidawie 0-0 Start Strzeszów 2 października, 15:00
Sparta Skarszyn 6-2 Sokół Ujeździec Wielki 2 października, 14:00
Iskra Pasikurowice 3-2 Błysk Kuźniczysko 2 października, 14:00
Dolpasz Skokowa 3-1 Burza Godzieszowa 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Barycz Milicz 5-0 Burza Godzieszowa 9 października, 14:00
Błysk Kuźniczysko 1-2 Dolpasz Skokowa 9 października, 14:00
Sokół Ujeździec Wielki 1-0 Iskra Pasikurowice 9 października, 14:00
Start Strzeszów 0-4 Sparta Skarszyn 9 października, 14:00
KS Dobroszów 1-2 Polar Wrocław-Zawidawie 9 października, 14:00
w Godzieszowej
Barycz Sułów 0-0 Orkan Mojęcice 9 października, 14:00
Plon Gądkowice 0-2 Orzeł Prusice 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Orzeł Prusice 2-4 Barycz Milicz 16 października, 14:00
Orkan Mojęcice 2-1 Plon Gądkowice 16 października, 14:00
Polar Wrocław-Zawidawie 3-0 Barycz Sułów 16 października, 16:00
Sparta Skarszyn 4-0 KS Dobroszów 16 października, 14:00
Iskra Pasikurowice 5-1 Start Strzeszów 16 października, 14:00
Dolpasz Skokowa 3-1 Sokół Ujeździec Wielki 16 października, 14:00
Burza Godzieszowa 1-3 Błysk Kuźniczysko 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Barycz Milicz 1-1 Błysk Kuźniczysko 23 października, 14:00
Sokół Ujeździec Wielki 4-2 Burza Godzieszowa 23 października, 14:00
Start Strzeszów 0-2 Dolpasz Skokowa 23 października, 14:00
KS Dobroszów 3-3 Iskra Pasikurowice 23 października, 14:00
w Godzieszowej
Barycz Sułów 1-2 Sparta Skarszyn 23 października, 14:00
Plon Gądkowice 1-0 Polar Wrocław-Zawidawie 23 października, 11:00
Orzeł Prusice 2-0 Orkan Mojęcice 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Orkan Mojęcice 3-4 Barycz Milicz 30 października, 14:00
Polar Wrocław-Zawidawie 6-1 Orzeł Prusice 30 października, 13:00
lub 5-1
Sparta Skarszyn 1-2 Plon Gądkowice 30 października, 14:00
Iskra Pasikurowice 0-0 Barycz Sułów 30 października, 14:00
Dolpasz Skokowa 5-3 KS Dobroszów 30 października, 14:00
Burza Godzieszowa 6-2 Start Strzeszów 30 października, 11:00
Błysk Kuźniczysko 1-1 Sokół Ujeździec Wielki 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Barycz Milicz 2-2 Sokół Ujeździec Wielki 6 listopada, 13:00
Start Strzeszów 2-2 Błysk Kuźniczysko 6 listopada, 13:00
KS Dobroszów 4-3 Burza Godzieszowa 6 listopada, 13:00
w Godzieszowej
Barycz Sułów 3-3 Dolpasz Skokowa 6 listopada, 13:00
Plon Gądkowice 3-2 Iskra Pasikurowice 6 listopada, 11:00
Orzeł Prusice 1-1 Sparta Skarszyn 6 listopada, 13:00
Orkan Mojęcice 0-2 Polar Wrocław-Zawidawie 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 13 listopada

Polar Wrocław-Zawidawie 1-4 Barycz Milicz 13 listopada, 13:00
Sparta Skarszyn 1-4 Orkan Mojęcice 11 listopada, 13:00
Iskra Pasikurowice 2-2 Orzeł Prusice 13 listopada, 13:00
Dolpasz Skokowa 3-3 Plon Gądkowice 13 listopada, 14:00
Burza Godzieszowa 6-4 Barycz Sułów 13 listopada, 11:00
Błysk Kuźniczysko 2-3 KS Dobroszów 13 listopada, 13:00
Sokół Ujeździec Wielki 5-3 Start Strzeszów 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 10-11 marca

Barycz Milicz 5-3 Start Strzeszów 11 marca, 14:00
Sokół Ujeździec Wielki 1-2 KS Dobroszów 11 marca, 11:00
Błysk Kuźniczysko 0-1 Barycz Sułów 11 marca, 11:00
Burza Godzieszowa 1-1 Plon Gądkowice 11 marca, 11:00
Dolpasz Skokowa 4-0 Orzeł Prusice 11 marca, 12:00
w Prusicach
Iskra Pasikurowice 4-2 Orkan Mojęcice 11 marca, 11:00
Sparta Skarszyn 0-1 Polar Wrocław-Zawidawie 11 marca, 14:00
w Trzebnicy

Kolejka 15 - 17-18 marca

Dolpasz Skokowa 1-0 Orkan Mojęcice 18 marca, 11:00
Sparta Skarszyn 9-4 Barycz Milicz 18 marca, 14:00
w Trzebnicy
Polar Wrocław-Zawidawie 1-1 Iskra Pasikurowice 18 marca, 15:00
w Pasikurowicach; Polar gospodarzem
Orzeł Prusice 2-5 Burza Godzieszowa 18 marca, 11:00
Plon Gądkowice 1-4 Błysk Kuźniczysko 18 marca, 11:00
Barycz Sułów 5-0 Sokół Ujeździec Wielki 18 marca, 16:00
w Miliczu
KS Dobroszów 0-3 Start Strzeszów
(wo)
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany

Kolejka 16 - 24-25 marca

Barycz Milicz 1-2 KS Dobroszów 25 marca, 14:00
Start Strzeszów 1-2 Barycz Sułów 25 marca, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 7-2 Plon Gądkowice 25 marca, 11:00
Błysk Kuźniczysko 8-4 Orzeł Prusice 25 marca, 16:00
Burza Godzieszowa 3-1 Orkan Mojęcice 25 marca, 11:00
Dolpasz Skokowa 1-1 Polar Wrocław-Zawidawie 25 marca, 14:00
Iskra Pasikurowice 6-0 Sparta Skarszyn 25 marca, 14:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Iskra Pasikurowice 2-1 Barycz Milicz 1 kwietnia, 14:00
Sparta Skarszyn 1-2 Dolpasz Skokowa 1 kwietnia, 15:00
Polar Wrocław-Zawidawie 1-1 Burza Godzieszowa 1 kwietnia, 16:00
Orkan Mojęcice 1-1 Błysk Kuźniczysko 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Prusice 3-1 Sokół Ujeździec Wielki 1 kwietnia, 11:00
Plon Gądkowice 5-2 Start Strzeszów 1 kwietnia, 11:00
Barycz Sułów 2-0 KS Dobroszów 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Barycz Milicz 3-0 Barycz Sułów 15 kwietnia, 14:00
KS Dobroszów 0-4 Plon Gądkowice 15 kwietnia, 14:00
w Godzieszowej
Start Strzeszów 3-2 Orzeł Prusice 15 kwietnia, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 1-2 Orkan Mojęcice 15 kwietnia, 11:00
Błysk Kuźniczysko 3-4 Polar Wrocław-Zawidawie 15 kwietnia, 17:00
Burza Godzieszowa 3-0 Sparta Skarszyn 15 kwietnia, 11:00
Dolpasz Skokowa 0-7 Iskra Pasikurowice 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Dolpasz Skokowa 1-0 Barycz Milicz 22 kwietnia, 14:00
Iskra Pasikurowice 0-3 Burza Godzieszowa 22 kwietnia, 14:00
Sparta Skarszyn 3-3 Błysk Kuźniczysko 22 kwietnia, 15:00
Polar Wrocław-Zawidawie 4-2 Sokół Ujeździec Wielki 22 kwietnia, 16:00
Orkan Mojęcice 4-2 Start Strzeszów 22 kwietnia, 11:00
Orzeł Prusice 2-3 KS Dobroszów 22 kwietnia, 11:00
Plon Gądkowice 2-1 Barycz Sułów 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Barycz Milicz 1-3 Plon Gądkowice 29 kwietnia, 14:00
Barycz Sułów 3-0 Orzeł Prusice 29 kwietnia, 16:00
KS Dobroszów 2-3 Orkan Mojęcice 29 kwietnia, 14:00
w Godzieszowej
Start Strzeszów 0-8 Polar Wrocław-Zawidawie 29 kwietnia, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 5-4 Sparta Skarszyn 29 kwietnia, 11:00
Błysk Kuźniczysko 4-0 Iskra Pasikurowice 29 kwietnia, 17:00
Burza Godzieszowa 1-2 Dolpasz Skokowa 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 3 maja

Burza Godzieszowa 3-1 Barycz Milicz 3 maja, 11:00
Dolpasz Skokowa 1-2 Błysk Kuźniczysko 1 maja, 14:00
Iskra Pasikurowice 5-2 Sokół Ujeździec Wielki 3 maja, 14:00
Sparta Skarszyn 10-1 Start Strzeszów 3 maja, 15:00
Polar Wrocław-Zawidawie 7-1 KS Dobroszów 3 maja, 17:00
Orkan Mojęcice 1-1 Barycz Sułów 3 maja, 11:00
Orzeł Prusice 0-2 Plon Gądkowice 3 maja, 11:00

Kolejka 22 - 6 maja

Barycz Milicz 1-2 Orzeł Prusice 6 maja, 14:00
Plon Gądkowice 2-1 Orkan Mojęcice 6 maja, 11:00
Barycz Sułów 2-1 Polar Wrocław-Zawidawie 6 maja, 16:00
KS Dobroszów 0-3 Sparta Skarszyn 6 maja, 11:00
w Godzieszowej
Start Strzeszów 4-2 Iskra Pasikurowice 6 maja, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 2-4 Dolpasz Skokowa 6 maja, 11:00
Błysk Kuźniczysko 2-0 Burza Godzieszowa 6 maja, 17:00

Kolejka 23 - 12-13 maja

Błysk Kuźniczysko 2-1 Barycz Milicz 13 maja, 17:00
Burza Godzieszowa 6-1 Sokół Ujeździec Wielki 13 maja, 11:00
Dolpasz Skokowa 8-1 Start Strzeszów 13 maja, 14:00
Iskra Pasikurowice 4-2 KS Dobroszów 13 maja, 14:00
Sparta Skarszyn 0-2 Barycz Sułów 13 maja, 15:00
Polar Wrocław-Zawidawie 4-3 Plon Gądkowice 13 maja, 17:00
Orkan Mojęcice 1-3 Orzeł Prusice 13 maja, 11:00

Kolejka 24 - 19-20 maja

Barycz Milicz 4-0 Orkan Mojęcice 20 maja, 14:00
Orzeł Prusice 2-4 Polar Wrocław-Zawidawie 20 maja, 11:00
Plon Gądkowice 2-0 Sparta Skarszyn 20 maja, 11:00
Barycz Sułów 2-1 Iskra Pasikurowice 20 maja, 16:00
KS Dobroszów 1-4 Dolpasz Skokowa 20 maja, 11:00
w Godzieszowej
Start Strzeszów 1-1 Burza Godzieszowa 20 maja, 11:00
Sokół Ujeździec Wielki 2-2 Błysk Kuźniczysko 20 maja, 11:00

Kolejka 25 - 27 maja

Sokół Ujeździec Wielki 0-1 Barycz Milicz 27 maja, 11:00
Błysk Kuźniczysko 3-0 Start Strzeszów
(wo)
w pierwotnym terminie (27 maja, 11:00) odwołany
Burza Godzieszowa 5-1 KS Dobroszów 27 maja, 11:00
Dolpasz Skokowa 3-0 Barycz Sułów 27 maja, 11:00
Iskra Pasikurowice 1-3 Plon Gądkowice 27 maja, 11:00
Sparta Skarszyn 2-7 Orzeł Prusice 27 maja, 11:00
Polar Wrocław-Zawidawie 5-0 Orkan Mojęcice 27 maja, 11:00
(wo)
na boisku 5-2

Kolejka 26 - 3 czerwca

Barycz Milicz 2-4 Polar Wrocław-Zawidawie 3 czerwca, 11:00
Orkan Mojęcice 2-4 Sparta Skarszyn 3 czerwca, 11:00
Orzeł Prusice 1-3 Iskra Pasikurowice 3 czerwca, 11:00
Plon Gądkowice 4-1 Dolpasz Skokowa 3 czerwca, 11:00
Barycz Sułów 2-1 Burza Godzieszowa 3 czerwca, 11:00
KS Dobroszów 3-2 Błysk Kuźniczysko 3 czerwca, 11:00
w Godzieszowej
Start Strzeszów 3-2 Sokół Ujeździec Wielki 3 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Wrocław)

Klasa A 2011/2012 (Wrocław I)
Klasa A 2011/2012 (Wrocław III)
Klasa A 2011/2012 (Wrocław IV)

Klasa B 2011/2012 (Wrocław I)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław II)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław III)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław IV)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław IX)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław V)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław VI)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław VII)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław VIII)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław X)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław XI)
Klasa B 2011/2012 (Wrocław XII)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas