[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Biebrza Goniądz Miejski Klub Sportowy Biebrza Goniądz
Rok założenia: 1955
Barwy: żółto-brązowe
Adres: Stary Rynek 23, 19-110 Goniądz (klub); Konstytucji 3 Maja (stadion)
telefon: (86) 272-00-21
WWW: http://www.biebrzagoniadz.webpark.pl/ (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Goniądzu
pojemność - 200 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 55 m
Prezes: Henryk Kościuch
Trener: Henryk Kościuch


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Jarosław Kłubowicz.
Obrońcy: Paweł Bachliński, Artur Bielawski, Eryk Chrzanowski, Marek Dziekoński, Dariusz Gajda, Mariusz Moniuszko, Piotr Pełszyński, Marcin Zajkowski.
Pomocnicy: Konrad Chmielewski, Paweł Chojnowski, Patryk Dziekoński, Kamil Kramkowski, Krystian Kuć, Łukasz Kulikowski, Paweł Pieńkowski, Kamil Wysocki.
Napastnicy: Paweł Dekarz, Arkadiusz Magnuszewski, Szczepan Sawicki.
 
Uwagi

• Nazwy: (1955) LZS Goniądz -> (1975) Biebrza Goniądz
• Nieoficjalna strona klubowa także pod adresem: http://szuwarygoniadz.pl/biebrza.php
 
Dane z sezonu: 2009/10
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Kamil Dobreńko, Mariusz Dzienis, Norbert Jendruczek, Przemysław Kołłątaj, Aleksandr Popławskij, Łukasz Tumicz, Kamil Ulman, Arkadiusz Wojno.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - Klasa B 2002/2003, grupa: podlaska I
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: podlaska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: podlaska
   2005/06 - Klasa B 2005/2006, grupa: podlaska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - Klasa B 2006/2007, grupa: podlaska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - Klasa B 2007/2008, grupa: podlaska II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2008/09 - Klasa B 2008/2009, grupa: podlaska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podlaski ZPN
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: podlaska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Podlaski ZPN
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: podlaska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: podlaska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: podlaska
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: podlaska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: podlaska II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: podlaska
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: podlaska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: podlaska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: podlaska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas