[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS II Łomża 20 43 14 1 5 54-26 8 1 1 31-9 6 0 4 23-17
2.  Rospuda Filipów 20 42 13 3 4 61-25 7 1 2 38-11 6 2 2 23-14
3.  Biebrza Goniądz 20 37 11 4 5 75-46 7 2 1 39-17 4 2 4 36-29
4.  Promień II Mońki 20 32 9 5 6 40-47 7 2 1 26-14 2 3 5 14-33
5.  Forty Piątnica 20 30 9 3 8 43-30 7 1 2 29-14 2 2 6 14-16
6.  Skra Wizna 20 29 9 2 9 53-41 5 1 4 24-18 4 1 5 29-23 2 4 1 1 0 6-5
7.  LZS Raki 20 29 9 2 9 61-55 5 2 3 34-24 4 0 6 27-31 2 1 0 1 1 5-6
8.  Kora Korycin 20 27 8 3 9 61-77 5 0 5 33-49 3 3 4 28-28
9.  Iskra Poryte Jabłoń 20 24 6 6 8 36-49 6 3 1 28-15 0 3 7 8-34
10.  UG Jaświły 20 14 4 2 14 28-58 3 1 6 12-22 1 1 8 16-36
11.  Eurocentr Suchowola 20 6 1 3 16 21-79 1 3 6 11-35 0 0 10 10-44
Olimpia II Zambrów wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 ŁKS II Łomża    1-2 3-0 1-1 2-0 5-1 6-2 3-0 2-0 4-2 4-1 
 2 Rospuda Filipów0-3     2-2 8-0 3-2 1-0 1-2 5-2 9-0 5-0 4-0 
 3 Biebrza Goniądz7-3 0-0     4-1 3-1 2-5 3-1 2-2 8-3 4-1 6-0 
 4 Promień II Mońki3-1 0-2 4-2     1-1 6-2 2-1 3-1 2-0 2-2 3-2 
 5 Forty Piątnica1-2 3-2 2-4 5-0     2-0 4-2 2-2 3-0 4-0 3-2 
 6 Skra Wizna0-2 1-3 6-3 6-1 1-2     3-2 1-2 1-1 2-0 3-2 
 7 LZS Raki0-1 2-2 3-4 3-4 2-1 3-3     7-6 2-0 7-2 5-1 
 8 Kora Korycin4-3 4-6 1-14 1-3 2-1 1-7 2-9     4-1 6-4 8-1 
 9 Iskra Poryte Jabłoń0-1 1-0 2-2 2-2 2-1 1-0 8-3 4-4     2-1 6-1 
 10 UG Jaświły2-0 0-3 2-3 1-0 0-5 2-4 1-2 1-4 1-1     2-0 
 11 Eurocentr Suchowola0-7 2-3 4-2 2-2 0-0 0-7 1-3 0-5 2-2 0-4     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Iskra Poryte Jabłoń - Olimpia II Zambrów
anulowany, było 2-1
Skra Wizna 3-2 Eurocentr Suchowola
Biebrza Goniądz 7-3 ŁKS II Łomża
LZS Raki 2-1 Forty Piątnica
Kora Korycin 6-4 UG Jaświły
Promień II Mońki 0-2 Rospuda Filipów

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Olimpia II Zambrów - Promień II Mońki
anulowany, było 4-1
Rospuda Filipów 5-2 Kora Korycin
UG Jaświły 1-2 LZS Raki
Forty Piątnica 2-4 Biebrza Goniądz
ŁKS II Łomża 5-1 Skra Wizna
Eurocentr Suchowola 2-2 Iskra Poryte Jabłoń

Kolejka 3 - 1 września

Eurocentr Suchowola - Olimpia II Zambrów
anulowany, było 0-2
Iskra Poryte Jabłoń 0-1 ŁKS II Łomża
Skra Wizna 1-2 Forty Piątnica
Biebrza Goniądz 4-1 UG Jaświły
LZS Raki 2-2 Rospuda Filipów
Kora Korycin 1-3 Promień II Mońki

Kolejka 4 - 8 września

Promień II Mońki 2-1 LZS Raki
Rospuda Filipów 2-2 Biebrza Goniądz
UG Jaświły 2-4 Skra Wizna
Forty Piątnica 3-0 Iskra Poryte Jabłoń
ŁKS II Łomża 4-1 Eurocentr Suchowola
Kora Korycin - Olimpia II Zambrów
anulowany, było 1-7

Kolejka 5 - 15 września

Eurocentr Suchowola 0-0 Forty Piątnica
Iskra Poryte Jabłoń 2-1 UG Jaświły
Skra Wizna 1-3 Rospuda Filipów
Biebrza Goniądz 4-1 Promień II Mońki
LZS Raki 7-6 Kora Korycin
Olimpia II Zambrów - ŁKS II Łomża
anulowany, było 2-2

Kolejka 6 - 22 września

Kora Korycin 1-14 Biebrza Goniądz
Promień II Mońki 6-2 Skra Wizna
Rospuda Filipów 9-0 Iskra Poryte Jabłoń
UG Jaświły 2-0 Eurocentr Suchowola
Forty Piątnica 1-2 ŁKS II Łomża
LZS Raki - Olimpia II Zambrów
anulowany, było 3-9

Kolejka 7 - 28 września

ŁKS II Łomża 4-2 UG Jaświły
Eurocentr Suchowola 2-3 Rospuda Filipów
Iskra Poryte Jabłoń 2-2 Promień II Mońki
Skra Wizna 1-2 Kora Korycin
Biebrza Goniądz 3-1 LZS Raki
Olimpia II Zambrów - Forty Piątnica
anulowany, było 2-0

Kolejka 8 - 6 października

LZS Raki 3-3 Skra Wizna
Kora Korycin 4-1 Iskra Poryte Jabłoń
Promień II Mońki 3-2 Eurocentr Suchowola
Rospuda Filipów 0-3 ŁKS II Łomża
UG Jaświły 0-5 Forty Piątnica 30 października
termin niepewny
Biebrza Goniądz - Olimpia II Zambrów
anulowany, było 6-5

Kolejka 9 - 13 października

Forty Piątnica 3-2 Rospuda Filipów
ŁKS II Łomża 1-1 Promień II Mońki
Eurocentr Suchowola 0-5 Kora Korycin
Iskra Poryte Jabłoń 8-3 LZS Raki
Skra Wizna 6-3 Biebrza Goniądz
Olimpia II Zambrów - UG Jaświły
anulowany, było 7-0

Kolejka 10 - 20 października

Biebrza Goniądz 8-3 Iskra Poryte Jabłoń
LZS Raki 5-1 Eurocentr Suchowola
Kora Korycin 4-3 ŁKS II Łomża
Promień II Mońki 1-1 Forty Piątnica
Rospuda Filipów 5-0 UG Jaświły
Skra Wizna - Olimpia II Zambrów
anulowany, było 1-1

Kolejka 11 - 3 listopada

UG Jaświły 1-0 Promień II Mońki 21 września
Forty Piątnica 2-2 Kora Korycin
ŁKS II Łomża 6-2 LZS Raki
Eurocentr Suchowola 4-2 Biebrza Goniądz
Iskra Poryte Jabłoń 1-0 Skra Wizna
Olimpia II Zambrów - Rospuda Filipów
anulowany, było 2-1

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Pauza: Iskra Poryte Jabłoń.
 
Eurocentr Suchowola 0-7 Skra Wizna
ŁKS II Łomża 3-0 Biebrza Goniądz
Forty Piątnica 4-2 LZS Raki
UG Jaświły 1-4 Kora Korycin
Rospuda Filipów 8-0 Promień II Mońki

Kolejka 13 - 12 kwietnia

Pauza: Promień II Mońki.
 
Kora Korycin 4-6 Rospuda Filipów
LZS Raki 7-2 UG Jaświły
Biebrza Goniądz 3-1 Forty Piątnica
Skra Wizna 0-2 ŁKS II Łomża
Iskra Poryte Jabłoń 6-1 Eurocentr Suchowola

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Pauza: Eurocentr Suchowola.
 
ŁKS II Łomża 2-0 Iskra Poryte Jabłoń
Forty Piątnica 2-0 Skra Wizna
UG Jaświły 2-3 Biebrza Goniądz
Rospuda Filipów 1-2 LZS Raki
Promień II Mońki 3-1 Kora Korycin

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Pauza: Kora Korycin.
 
LZS Raki 3-4 Promień II Mońki
Biebrza Goniądz 0-0 Rospuda Filipów
Skra Wizna 2-0 UG Jaświły
Iskra Poryte Jabłoń 2-1 Forty Piątnica
Eurocentr Suchowola 0-7 ŁKS II Łomża

Kolejka 16 - 4 maja

Pauza: ŁKS II Łomża.
 
Forty Piątnica 3-2 Eurocentr Suchowola
UG Jaświły 1-1 Iskra Poryte Jabłoń
Rospuda Filipów 1-0 Skra Wizna
Promień II Mońki 4-2 Biebrza Goniądz
Kora Korycin 2-9 LZS Raki

Kolejka 17 - 11 maja

Pauza: LZS Raki.
 
Biebrza Goniądz 2-2 Kora Korycin
Skra Wizna 6-1 Promień II Mońki
Iskra Poryte Jabłoń 1-0 Rospuda Filipów
Eurocentr Suchowola 0-4 UG Jaświły
ŁKS II Łomża 2-0 Forty Piątnica

Kolejka 18 - 18 maja

Pauza: Forty Piątnica.
 
UG Jaświły 2-0 ŁKS II Łomża
Rospuda Filipów 4-0 Eurocentr Suchowola
Promień II Mońki 2-0 Iskra Poryte Jabłoń
Kora Korycin 1-7 Skra Wizna
LZS Raki 3-4 Biebrza Goniądz

Kolejka 19 - 25 maja

Pauza: Biebrza Goniądz.
 
Skra Wizna 3-2 LZS Raki
Iskra Poryte Jabłoń 4-4 Kora Korycin
Eurocentr Suchowola 2-2 Promień II Mońki
ŁKS II Łomża 1-2 Rospuda Filipów
Forty Piątnica 4-0 UG Jaświły

Kolejka 20 - 1 czerwca

Pauza: UG Jaświły.
 
Rospuda Filipów 3-2 Forty Piątnica
Promień II Mońki 3-1 ŁKS II Łomża
Kora Korycin 8-1 Eurocentr Suchowola
LZS Raki 2-0 Iskra Poryte Jabłoń
Biebrza Goniądz 2-5 Skra Wizna

Kolejka 21 - 8 czerwca

Pauza: Skra Wizna.
 
Iskra Poryte Jabłoń 2-2 Biebrza Goniądz
Eurocentr Suchowola 1-3 LZS Raki
ŁKS II Łomża 3-0 Kora Korycin
Forty Piątnica 5-0 Promień II Mońki
UG Jaświły 0-3 Rospuda Filipów

Kolejka 22 - 15 czerwca

Pauza: Rospuda Filipów.
 
Promień II Mońki 2-2 UG Jaświły
Kora Korycin 2-1 Forty Piątnica
LZS Raki 0-1 ŁKS II Łomża
Biebrza Goniądz 6-0 Eurocentr Suchowola
Skra Wizna 1-1 Iskra Poryte Jabłoń

Klasa A 2002/2003 (podlaska)

Klasa B 2002/2003 (podlaska II)

Autor: Marcin Wiktoruk
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas