[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Piliki 22 47 14 5 3 68-21 9 2 0 41-8 5 3 3 27-13
2.  Start Szepietowo 22 45 14 3 5 74-44 9 1 1 43-19 5 2 4 31-25 2 4 1 1 0 5-1
3.  LUKS Janowszczyzna 22 45 14 3 5 53-33 8 3 0 31-12 6 0 5 22-21 2 1 0 1 1 1-5
4.  KP Michałowo 22 44 14 2 6 74-30 8 1 2 41-14 6 1 4 33-16
5.  GKS Orla 22 42 12 6 4 76-35 9 1 1 47-11 3 5 3 29-24
6.  Narew/Bobry II Choroszcz 22 39 13 0 9 56-54 9 0 2 39-20 4 0 7 17-34
7.  Orkan Poświętne 22 34 9 7 6 55-35 5 4 2 30-14 4 3 4 25-21
8.  Pionier Brańsk 22 31 9 4 9 61-42 6 2 3 35-12 3 2 6 26-30
9.  Husar Nurzec 22 24 6 6 10 45-52 4 3 4 30-22 2 3 6 15-30
10.  Juchnowiec Górny 22 16 5 1 16 30-70 3 1 7 14-25 2 0 9 16-45
11.  LZS Nowoberezowo 22 4 1 1 20 23-128 1 0 10 12-64 0 1 10 11-64 2 4 1 1 0 5-4
12.  Żubr Białowieża 22 4 0 4 18 15-86 0 3 8 10-36 0 1 10 5-50 2 1 0 1 1 4-5
Narew Choroszcz i Bobry Barszczewo połączyły się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Piliki    3-1 3-1 3-0 2-2 3-0 3-0* 6-1 1-1 9-1 5-1 3-0* 
 2 Start Szepietowo3-0     4-0 3-2 2-2 4-1 2-3 7-4 6-3 2-1 8-3 2-0 
 3 LUKS Janowszczyzna1-1 1-1     2-0 3-2 3-2 1-1 2-1 2-1 6-2 7-1 3-0* 
 4 KP Michałowo2-2 1-3 3-0*     2-1 3-2 3-1 0-2 7-1 2-1 9-0 9-1 
 5 GKS Orla1-1 7-0 3-1 0-1     3-0* 2-1 3-1 5-0 5-4 7-2 11-0 
 6 Narew/Bobry II Choroszcz0-2 4-3 6-2 2-5 5-1     4-1 4-2 4-1 2-1 2-1 6-1 
 7 Orkan Poświętne0-2 1-1 0-3* 3-2 2-2 8-0     2-0 1-1 6-1 6-1 1-1 
 8 Pionier Brańsk2-1 0-2 0-2 1-2 3-3 5-1 1-1     2-0 6-0 10-0 5-0 
 9 Husar Nurzec0-5 5-1 0-1 1-4 3-3 1-2 2-2 3-3     5-1 6-0 4-0 
 10 Juchnowiec Górny3-0* 1-5 1-5 1-1 1-2 1-3 0-3 1-4 0-2     2-0 3-0* 
 11 LZS Nowoberezowo1-11 1-8 0-5 0-9 1-6 2-3 1-7 0-6 2-5 1-2     3-2 
 12 Żubr Białowieża0-2 1-6 1-2 0-7 0-5 1-3 2-5 2-2 0-0 1-2 2-2     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

LZS Piliki 9-1 Juchnowiec Górny
Start Szepietowo 8-3 LZS Nowoberezowo
GKS Orla 5-0 Husar Nurzec
KP Michałowo 9-1 Żubr Białowieża
Orkan Poświętne 8-0 Narew/Bobry II Choroszcz
piłkarze Bobrów nie wyszli na drugą połowę, utrzymano wynik z boiska
Pionier Brańsk 0-2 LUKS Janowszczyzna

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Juchnowiec Górny 1-4 Pionier Brańsk
LUKS Janowszczyzna 1-1 Orkan Poświętne
Narew/Bobry II Choroszcz 2-5 KP Michałowo
Żubr Białowieża 0-5 GKS Orla
Husar Nurzec 5-1 Start Szepietowo
LZS Nowoberezowo 1-11 LZS Piliki

Kolejka 3 - 1 września

LZS Nowoberezowo 1-2 Juchnowiec Górny
LZS Piliki 1-1 Husar Nurzec
Start Szepietowo 2-0 Żubr Białowieża
GKS Orla 3-0 Narew/Bobry II Choroszcz
(wo)
mecz nie odbył się
KP Michałowo 3-0 LUKS Janowszczyzna
(wo)
na boisku 1:1
Orkan Poświętne 2-0 Pionier Brańsk

Kolejka 4 - 8 września

Pionier Brańsk 1-2 KP Michałowo
LUKS Janowszczyzna 3-2 GKS Orla
Narew/Bobry II Choroszcz 4-3 Start Szepietowo
Żubr Białowieża 0-2 LZS Piliki
Husar Nurzec 6-0 LZS Nowoberezowo
Orkan Poświętne 6-1 Juchnowiec Górny

Kolejka 5 - 15 września

LZS Nowoberezowo 3-2 Żubr Białowieża
LZS Piliki 3-0 Narew/Bobry II Choroszcz
Start Szepietowo 4-0 LUKS Janowszczyzna
GKS Orla 3-1 Pionier Brańsk
KP Michałowo 3-1 Orkan Poświętne
Juchnowiec Górny 0-2 Husar Nurzec

Kolejka 6 - 22 września

Orkan Poświętne 2-2 GKS Orla
Pionier Brańsk 0-2 Start Szepietowo
LUKS Janowszczyzna 1-1 LZS Piliki
Narew/Bobry II Choroszcz 2-1 LZS Nowoberezowo
Żubr Białowieża 0-0 Husar Nurzec
KP Michałowo 2-1 Juchnowiec Górny

Kolejka 7 - 28 września

Husar Nurzec 1-2 Narew/Bobry II Choroszcz
LZS Nowoberezowo 0-5 LUKS Janowszczyzna
LZS Piliki 6-1 Pionier Brańsk
Start Szepietowo 2-3 Orkan Poświętne
GKS Orla 0-1 KP Michałowo
Juchnowiec Górny 3-0 Żubr Białowieża
(wo)
nie odbył się

Kolejka 8 - 6 października

KP Michałowo 1-3 Start Szepietowo
Orkan Poświętne 0-2 LZS Piliki
Pionier Brańsk 10-0 LZS Nowoberezowo
LUKS Janowszczyzna 2-1 Husar Nurzec
Narew/Bobry II Choroszcz 6-1 Żubr Białowieża
GKS Orla 5-4 Juchnowiec Górny

Kolejka 9 - 13 października

Żubr Białowieża 1-2 LUKS Janowszczyzna
Husar Nurzec 3-3 Pionier Brańsk
LZS Nowoberezowo 1-7 Orkan Poświętne
LZS Piliki 3-0 KP Michałowo
Start Szepietowo 2-2 GKS Orla
Juchnowiec Górny 1-3 Narew/Bobry II Choroszcz

Kolejka 10 - 20 października

GKS Orla 1-1 LZS Piliki
KP Michałowo 9-0 LZS Nowoberezowo
Orkan Poświętne 1-1 Husar Nurzec
Pionier Brańsk 5-0 Żubr Białowieża
LUKS Janowszczyzna 3-2 Narew/Bobry II Choroszcz
Start Szepietowo 2-1 Juchnowiec Górny

Kolejka 11 - 27 października

Narew/Bobry II Choroszcz 4-2 Pionier Brańsk
Żubr Białowieża 2-5 Orkan Poświętne
Husar Nurzec 1-4 KP Michałowo
LZS Nowoberezowo 1-6 GKS Orla
LZS Piliki 3-1 Start Szepietowo
Juchnowiec Górny 1-5 LUKS Janowszczyzna

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Juchnowiec Górny 3-0 LZS Piliki
(wo)
na boisku 0-2, w zespole z Pilik zbyt mała liczba młodzieżowców
LZS Nowoberezowo 1-8 Start Szepietowo
Husar Nurzec 3-3 GKS Orla
Żubr Białowieża 0-7 KP Michałowo
Narew/Bobry II Choroszcz 4-1 Orkan Poświętne
LUKS Janowszczyzna 2-1 Pionier Brańsk

Kolejka 13 - 12 kwietnia

Pionier Brańsk 6-0 Juchnowiec Górny
Orkan Poświętne 0-3 LUKS Janowszczyzna
(wo)
na boisku 1:0
KP Michałowo 3-2 Narew/Bobry II Choroszcz
GKS Orla 11-0 Żubr Białowieża
Start Szepietowo 6-3 Husar Nurzec
LZS Piliki 5-1 LZS Nowoberezowo

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Juchnowiec Górny 2-0 LZS Nowoberezowo
Husar Nurzec 0-5 LZS Piliki
Żubr Białowieża 1-6 Start Szepietowo
Narew/Bobry II Choroszcz 5-1 GKS Orla
LUKS Janowszczyzna 2-0 KP Michałowo
Pionier Brańsk 1-1 Orkan Poświętne

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Juchnowiec Górny 0-3 Orkan Poświętne
KP Michałowo 0-2 Pionier Brańsk
GKS Orla 3-1 LUKS Janowszczyzna
Start Szepietowo 4-1 Narew/Bobry II Choroszcz
LZS Piliki 3-0 Żubr Białowieża
(wo)
nie odbyl sie
LZS Nowoberezowo 2-5 Husar Nurzec

Kolejka 16 - 4 maja

Husar Nurzec 5-1 Juchnowiec Górny
Żubr Białowieża 2-2 LZS Nowoberezowo
Narew/Bobry II Choroszcz 0-2 LZS Piliki
LUKS Janowszczyzna 1-1 Start Szepietowo
Pionier Brańsk 3-3 GKS Orla
Orkan Poświętne 3-2 KP Michałowo

Kolejka 17 - 11 maja

Juchnowiec Górny 1-1 KP Michałowo
GKS Orla 2-1 Orkan Poświętne
Start Szepietowo 7-4 Pionier Brańsk
LZS Piliki 3-1 LUKS Janowszczyzna
LZS Nowoberezowo 2-3 Narew/Bobry II Choroszcz
Husar Nurzec 4-0 Żubr Białowieża

Kolejka 18 - 18 maja

Żubr Białowieża 1-2 Juchnowiec Górny
Narew/Bobry II Choroszcz 4-1 Husar Nurzec
LUKS Janowszczyzna 7-1 LZS Nowoberezowo
Pionier Brańsk 2-1 LZS Piliki
Orkan Poświętne 1-1 Start Szepietowo
KP Michałowo 2-1 GKS Orla

Kolejka 19 - 25 maja

Juchnowiec Górny 1-2 GKS Orla
Start Szepietowo 3-2 KP Michałowo
LZS Piliki 3-0 Orkan Poświętne
(wo)
goście nie przyjechali
LZS Nowoberezowo 0-6 Pionier Brańsk
Husar Nurzec 0-1 LUKS Janowszczyzna
Żubr Białowieża 1-3 Narew/Bobry II Choroszcz

Kolejka 20 - 1 czerwca

Narew/Bobry II Choroszcz 2-1 Juchnowiec Górny
LUKS Janowszczyzna 3-0 Żubr Białowieża
(wo)
Pionier Brańsk 2-0 Husar Nurzec
Orkan Poświętne 6-1 LZS Nowoberezowo
KP Michałowo 2-2 LZS Piliki
GKS Orla 7-0 Start Szepietowo

Kolejka 21 - 8 czerwca

Juchnowiec Górny 1-5 Start Szepietowo
LZS Piliki 2-2 GKS Orla
LZS Nowoberezowo 0-9 KP Michałowo
Husar Nurzec 2-2 Orkan Poświętne
Żubr Białowieża 2-2 Pionier Brańsk
Narew/Bobry II Choroszcz 6-2 LUKS Janowszczyzna

Kolejka 22 - 15 czerwca

LUKS Janowszczyzna 6-2 Juchnowiec Górny
Pionier Brańsk 5-1 Narew/Bobry II Choroszcz
Orkan Poświętne 1-1 Żubr Białowieża
KP Michałowo 7-1 Husar Nurzec
GKS Orla 7-2 LZS Nowoberezowo
Start Szepietowo 3-0 LZS Piliki

Klasa A 2002/2003 (podlaska)

Klasa B 2002/2003 (podlaska I)

Autor: Marcin Wiktoruk
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas