[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Krypnianka Krypno 28 74 23 5 0 145-28 13 1 0 86-10 10 4 0 59-18
2.  Rudnia Zabłudów 28 60 19 3 6 90-39 11 1 2 54-17 8 2 4 36-22
3.  Skra Czarna Białostocka 28 54 16 6 6 70-39 10 3 1 43-14 6 3 5 27-25
4.  GKS Turośń Kościelna 28 53 16 5 7 73-48 10 2 2 44-20 6 3 5 29-28
5.  OSiR Puszcza Hajnówka 28 50 15 5 8 75-55 8 3 3 36-25 7 2 5 39-30
6.  LZS Kleosin 28 45 13 6 9 64-42 8 2 4 38-22 5 4 5 26-20
7.  Dąb Dąbrowa Białostocka 28 42 12 6 10 65-58 8 2 4 35-24 4 4 6 30-34
8.  GKS Rutki 28 40 11 7 10 74-60 7 4 3 46-26 4 3 7 28-34
9.  Gieret Giby 28 33 9 6 13 59-61 5 4 5 32-32 4 2 8 27-29
10.  Gryf Gródek 28 32 9 5 14 48-62 6 2 6 30-28 3 3 8 18-34
11.  Jegrznia Rajgród 28 26 7 5 16 53-96 5 5 4 31-32 2 0 12 22-64 2 4 1 1 0 5-2
12.  Relax Uhowo 28 26 7 5 16 43-76 5 1 8 23-31 2 4 8 20-45 2 1 0 1 1 2-5
13.  Orzeł Szołajdy 28 19 4 7 17 36-100 3 4 7 26-44 1 3 10 10-56
14.  Podlasiak Knyszyn 28 18 5 3 20 36-114 3 3 8 17-40 2 0 12 19-74
15.  Orzeł Kleszczele 28 17 5 2 21 20-79 4 1 9 12-36 1 1 12 8-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Krypnianka Krypno    4-2 2-2 7-1 6-1 2-1 4-1 5-1 1-0 6-0 19-0 9-0 8-0 11-1 2-0 
 2 Rudnia Zabłudów2-5     2-0 6-0 2-1 2-1 5-1 1-1 3-2 2-0 2-1 1-3 10-1 12-1 4-0 
 3 Skra Czarna Białostocka2-2 0-0     2-1 2-2 0-1 4-1 2-0 4-2 7-2 4-2 3-0 3-0 6-1 4-0 
 4 GKS Turośń Kościelna2-4 5-3 1-2     5-4 4-0 2-2 2-0 3-3 2-1 3-1 4-0 4-0 4-0 3-0* 
 5 OSiR Puszcza Hajnówka2-5 3-2 1-2 1-1     2-1 3-0 6-3 2-3 1-1 6-3 2-1 1-1 2-1 4-1 
 6 LZS Kleosin0-5 0-3* 2-0 0-0 1-4     1-1 5-0 1-0 8-0 5-1 4-1 4-1 7-3 0-3* 
 7 Dąb Dąbrowa Białostocka0-2 1-5 2-2 1-2 5-2 1-1     3-2 2-0 0-4 8-2 3-0* 3-1 3-1 3-0* 
 8 GKS Rutki4-4 5-5 4-3 1-0 1-2 0-4 2-2     1-2 2-2 4-1 3-0* 12-1 4-0 3-0* 
 9 Gieret Giby2-2 0-1 4-1 1-3 2-8 4-4 2-3 2-4     1-1 3-2 4-2 0-0 4-1 3-0* 
 10 Gryf Gródek0-5 2-0 0-2 4-2 0-2 1-1 2-3 2-5 0-2     4-2 3-3 2-0 5-0 5-1 
 11 Jegrznia Rajgród1-7 0-3 2-2 1-4 2-2 1-1 1-1 0-4 3-1 3-0     2-2 7-3 5-2 3-0* 
 12 Relax Uhowo0-3 1-3 2-5 1-3 0-1 2-1 3-2 1-1 3-2 0-1 0-3*     1-0 9-3 *** 
 13 Orzeł Szołajdy2-2 0-3 1-5 2-2 3-2 0-2 2-8 3-3 2-8 1-0 4-0 2-3     1-3 3-3 
 14 Podlasiak Knyszyn1-10 0-2 0-1 1-2 1-6 1-5 2-5 0-3 2-2 1-0 2-1 2-2 1-1     3-0* 
 15 Orzeł Kleszczele0-3 1-4 2-0 0-8 0-2 0-3* 1-0 2-1 2-0 0-6 0-3* 3-3 0-1 1-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Pauza: OSiR Puszcza Hajnówka.
 
Podlasiak Knyszyn 1-10 Krypnianka Krypno
Skra Czarna Białostocka 0-0 Rudnia Zabłudów
GKS Turośń Kościelna 4-0 LZS Kleosin
Gieret Giby 4-2 Relax Uhowo
Orzeł Szołajdy 1-0 Gryf Gródek
Orzeł Kleszczele 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
GKS Rutki 4-1 Jegrznia Rajgród

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Pauza: Orzeł Kleszczele.
 
Jegrznia Rajgród 5-2 Podlasiak Knyszyn
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 GKS Rutki
Gryf Gródek 0-2 OSiR Puszcza Hajnówka
Relax Uhowo 1-0 Orzeł Szołajdy
LZS Kleosin 1-0 Gieret Giby
Rudnia Zabłudów 6-0 GKS Turośń Kościelna
Krypnianka Krypno 2-2 Skra Czarna Białostocka

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: GKS Rutki.
 
Podlasiak Knyszyn 0-1 Skra Czarna Białostocka
GKS Turośń Kościelna 2-4 Krypnianka Krypno
Gieret Giby 0-1 Rudnia Zabłudów
Orzeł Szołajdy 0-2 LZS Kleosin
OSiR Puszcza Hajnówka 2-1 Relax Uhowo
Orzeł Kleszczele 0-6 Gryf Gródek
Jegrznia Rajgród 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka

Kolejka 4 - 1 września

Pauza: Jegrznia Rajgród.
 
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-1 Podlasiak Knyszyn
Gryf Gródek 2-5 GKS Rutki
Relax Uhowo - Orzeł Kleszczele
(wo)
obustronny walkower, na boisku 4-0
LZS Kleosin 1-4 OSiR Puszcza Hajnówka
Rudnia Zabłudów 10-1 Orzeł Szołajdy
Krypnianka Krypno 1-0 Gieret Giby
Skra Czarna Białostocka 2-1 GKS Turośń Kościelna

Kolejka 5 - 8 września

Pauza: Dąb Dąbrowa Białostocka.
 
Podlasiak Knyszyn 1-2 GKS Turośń Kościelna
Gieret Giby 4-1 Skra Czarna Białostocka
Orzeł Szołajdy 2-2 Krypnianka Krypno
OSiR Puszcza Hajnówka 3-2 Rudnia Zabłudów
Orzeł Kleszczele 0-3 LZS Kleosin
(wo)
na boisku 1:3
GKS Rutki 3-0 Relax Uhowo
(wo)
na boisku 1:1
Jegrznia Rajgród 3-0 Gryf Gródek

Kolejka 6 - 15 września

Pauza: Podlasiak Knyszyn.
 
Gryf Gródek 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Relax Uhowo 0-3 Jegrznia Rajgród
(wo)
na boisku 1:2
LZS Kleosin 5-0 GKS Rutki
Rudnia Zabłudów 4-0 Orzeł Kleszczele
Krypnianka Krypno 6-1 OSiR Puszcza Hajnówka
Skra Czarna Białostocka 3-0 Orzeł Szołajdy
GKS Turośń Kościelna 3-3 Gieret Giby

Kolejka 7 - 22 września

Pauza: Gryf Gródek.
 
Orzeł Szołajdy 2-2 GKS Turośń Kościelna
OSiR Puszcza Hajnówka 1-2 Skra Czarna Białostocka
Orzeł Kleszczele 0-3 Krypnianka Krypno
GKS Rutki 5-5 Rudnia Zabłudów
Jegrznia Rajgród 1-1 LZS Kleosin
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 Relax Uhowo
(wo)
nie odbył się
Gieret Giby 4-1 Podlasiak Knyszyn

Kolejka 8 - 29 września

Pauza: Relax Uhowo.
 
LZS Kleosin 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Rudnia Zabłudów 2-1 Jegrznia Rajgród
Krypnianka Krypno 5-1 GKS Rutki
Skra Czarna Białostocka 4-0 Orzeł Kleszczele
GKS Turośń Kościelna 5-4 OSiR Puszcza Hajnówka
Gieret Giby 0-0 Orzeł Szołajdy
Podlasiak Knyszyn 1-0 Gryf Gródek

Kolejka 9 - 6 października

Pauza: LZS Kleosin.
 
Podlasiak Knyszyn 1-1 Orzeł Szołajdy
OSiR Puszcza Hajnówka 2-3 Gieret Giby
Orzeł Kleszczele 0-8 GKS Turośń Kościelna
GKS Rutki 4-3 Skra Czarna Białostocka
Jegrznia Rajgród 1-7 Krypnianka Krypno
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-5 Rudnia Zabłudów
Gryf Gródek 3-3 Relax Uhowo

Kolejka 10 - 13 października

Pauza: Rudnia Zabłudów.
 
LZS Kleosin 8-0 Gryf Gródek
Krypnianka Krypno 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Skra Czarna Białostocka 4-2 Jegrznia Rajgród
GKS Turośń Kościelna 2-0 GKS Rutki
Gieret Giby 3-0 Orzeł Kleszczele
(wo)
nie odbył się
Orzeł Szołajdy 3-2 OSiR Puszcza Hajnówka
Podlasiak Knyszyn 2-2 Relax Uhowo

Kolejka 11 - 20 października

Pauza: Krypnianka Krypno.
 
Orzeł Kleszczele 0-1 Orzeł Szołajdy
GKS Rutki 1-2 Gieret Giby
Jegrznia Rajgród 1-4 GKS Turośń Kościelna
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Skra Czarna Białostocka
Gryf Gródek 2-0 Rudnia Zabłudów
Relax Uhowo 2-1 LZS Kleosin
OSiR Puszcza Hajnówka 2-1 Podlasiak Knyszyn

Kolejka 12 - 27 października

Pauza: Skra Czarna Białostocka.
 
Rudnia Zabłudów 1-3 Relax Uhowo
Krypnianka Krypno 6-0 Gryf Gródek
GKS Turośń Kościelna 2-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Gieret Giby 3-2 Jegrznia Rajgród
Orzeł Szołajdy 3-3 GKS Rutki
OSiR Puszcza Hajnówka 4-1 Orzeł Kleszczele
Podlasiak Knyszyn 1-5 LZS Kleosin

Kolejka 13 - 3 listopada

Pauza: GKS Turośń Kościelna.
 
GKS Rutki 1-2 OSiR Puszcza Hajnówka
Jegrznia Rajgród 7-3 Orzeł Szołajdy
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Gieret Giby
Gryf Gródek 0-2 Skra Czarna Białostocka
Relax Uhowo 0-3 Krypnianka Krypno
LZS Kleosin 0-3 Rudnia Zabłudów
(wo)
przerwany w 80 minucie przy stanie 0:2, zawodnik gospodarzy naruszył nietykalność sędziego
Orzeł Kleszczele 1-2 Podlasiak Knyszyn

Kolejka 14 - 10 listopada

Pauza: Gieret Giby.
 
Krypnianka Krypno 2-1 LZS Kleosin
Skra Czarna Białostocka 3-0 Relax Uhowo
GKS Turośń Kościelna 2-1 Gryf Gródek
Orzeł Szołajdy 2-8 Dąb Dąbrowa Białostocka
OSiR Puszcza Hajnówka 6-3 Jegrznia Rajgród
Orzeł Kleszczele 2-1 GKS Rutki
Podlasiak Knyszyn 0-2 Rudnia Zabłudów

Kolejka 15 - 17 listopada

Pauza: Orzeł Szołajdy.
 
Jegrznia Rajgród 3-0 Orzeł Kleszczele
(wo)
nie odbył się
Dąb Dąbrowa Białostocka 5-2 OSiR Puszcza Hajnówka
Gryf Gródek 0-2 Gieret Giby
Relax Uhowo 1-3 GKS Turośń Kościelna
LZS Kleosin 2-0 Skra Czarna Białostocka
Rudnia Zabłudów 2-5 Krypnianka Krypno
GKS Rutki 4-0 Podlasiak Knyszyn

Kolejka 16 - 23 marca

Pauza: OSiR Puszcza Hajnówka.
 
Krypnianka Krypno 11-1 Podlasiak Knyszyn 14 maja
przełożony
Rudnia Zabłudów 2-0 Skra Czarna Białostocka
LZS Kleosin 0-0 GKS Turośń Kościelna 11 czerwca
przełozony
Relax Uhowo 3-2 Gieret Giby
Gryf Gródek 2-0 Orzeł Szołajdy
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 Orzeł Kleszczele
(wo)
nie odbył się
Jegrznia Rajgród 0-4 GKS Rutki

Kolejka 17 - 30 marca

Pauza: Orzeł Kleszczele.
 
Podlasiak Knyszyn 2-1 Jegrznia Rajgród
GKS Rutki 2-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
OSiR Puszcza Hajnówka 1-1 Gryf Gródek
Orzeł Szołajdy 2-3 Relax Uhowo
Gieret Giby 4-4 LZS Kleosin
GKS Turośń Kościelna 5-3 Rudnia Zabłudów
Skra Czarna Białostocka 2-2 Krypnianka Krypno

Kolejka 18 - 6 kwietnia

Pauza: GKS Rutki.
 
Skra Czarna Białostocka 6-1 Podlasiak Knyszyn
Krypnianka Krypno 7-1 GKS Turośń Kościelna
Rudnia Zabłudów 3-2 Gieret Giby
LZS Kleosin 4-1 Orzeł Szołajdy
Relax Uhowo 0-1 OSiR Puszcza Hajnówka
Gryf Gródek 5-1 Orzeł Kleszczele
Dąb Dąbrowa Białostocka 8-2 Jegrznia Rajgród

Kolejka 19 - 12 kwietnia

Pauza: Jegrznia Rajgród.
 
Podlasiak Knyszyn 2-5 Dąb Dąbrowa Białostocka
GKS Rutki 2-2 Gryf Gródek
Orzeł Kleszczele 3-3 Relax Uhowo
OSiR Puszcza Hajnówka 2-1 LZS Kleosin
Orzeł Szołajdy 0-3 Rudnia Zabłudów
Gieret Giby 2-2 Krypnianka Krypno
GKS Turośń Kościelna 1-2 Skra Czarna Białostocka

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Pauza: Dąb Dąbrowa Białostocka.
 
GKS Turośń Kościelna 4-0 Podlasiak Knyszyn
Skra Czarna Białostocka 4-2 Gieret Giby
Krypnianka Krypno 8-0 Orzeł Szołajdy
Rudnia Zabłudów 2-1 OSiR Puszcza Hajnówka
LZS Kleosin 0-3 Orzeł Kleszczele
(wo)
na boisku 7:1
Relax Uhowo 1-1 GKS Rutki
Gryf Gródek 4-2 Jegrznia Rajgród

Kolejka 21 - 27 kwietnia

Pauza: Podlasiak Knyszyn.
 
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-4 Gryf Gródek
Jegrznia Rajgród 2-2 Relax Uhowo
GKS Rutki 0-4 LZS Kleosin
Orzeł Kleszczele 1-4 Rudnia Zabłudów
OSiR Puszcza Hajnówka 2-5 Krypnianka Krypno
Orzeł Szołajdy 1-5 Skra Czarna Białostocka
Gieret Giby 1-3 GKS Turośń Kościelna

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Pauza: Gryf Gródek.
 
Podlasiak Knyszyn 2-2 Gieret Giby
GKS Turośń Kościelna 4-0 Orzeł Szołajdy
Skra Czarna Białostocka 2-2 OSiR Puszcza Hajnówka
Krypnianka Krypno 2-0 Orzeł Kleszczele
Rudnia Zabłudów 1-1 GKS Rutki
LZS Kleosin 5-1 Jegrznia Rajgród
Relax Uhowo 3-2 Dąb Dąbrowa Białostocka

Kolejka 23 - 4 maja

Pauza: Relax Uhowo.
 
Gryf Gródek 5-0 Podlasiak Knyszyn
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 LZS Kleosin
Jegrznia Rajgród 0-3 Rudnia Zabłudów
GKS Rutki 4-4 Krypnianka Krypno
Orzeł Kleszczele 2-0 Skra Czarna Białostocka
OSiR Puszcza Hajnówka 1-1 GKS Turośń Kościelna
Orzeł Szołajdy 2-8 Gieret Giby

Kolejka 24 - 11 maja

Pauza: LZS Kleosin.
 
Orzeł Szołajdy 1-3 Podlasiak Knyszyn
Gieret Giby 2-8 OSiR Puszcza Hajnówka 18 czerwca
GKS Turośń Kościelna 3-0 Orzeł Kleszczele
(wo)
nie odbył się
Skra Czarna Białostocka 2-0 GKS Rutki
Krypnianka Krypno 19-0 Jegrznia Rajgród
Rudnia Zabłudów 5-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Relax Uhowo 0-1 Gryf Gródek

Kolejka 25 - 18 maja

Pauza: Rudnia Zabłudów.
 
Relax Uhowo 9-3 Podlasiak Knyszyn
Gryf Gródek 1-1 LZS Kleosin
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Krypnianka Krypno
Jegrznia Rajgród 2-2 Skra Czarna Białostocka
GKS Rutki 1-0 GKS Turośń Kościelna
Orzeł Kleszczele 2-0 Gieret Giby
OSiR Puszcza Hajnówka 1-1 Orzeł Szołajdy

Kolejka 26 - 25 maja

Pauza: Krypnianka Krypno.
 
Podlasiak Knyszyn 1-6 OSiR Puszcza Hajnówka
Orzeł Szołajdy 3-3 Orzeł Kleszczele
Gieret Giby 2-4 GKS Rutki
GKS Turośń Kościelna 3-1 Jegrznia Rajgród
Skra Czarna Białostocka 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Rudnia Zabłudów 2-0 Gryf Gródek
LZS Kleosin 4-1 Relax Uhowo

Kolejka 27 - 1 czerwca

Pauza: Skra Czarna Białostocka.
 
LZS Kleosin 7-3 Podlasiak Knyszyn
Relax Uhowo 1-3 Rudnia Zabłudów
Gryf Gródek 0-5 Krypnianka Krypno
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 GKS Turośń Kościelna
Jegrznia Rajgród 3-1 Gieret Giby
GKS Rutki 12-1 Orzeł Szołajdy
Orzeł Kleszczele 0-2 OSiR Puszcza Hajnówka

Kolejka 28 - 8 czerwca

Pauza: GKS Turośń Kościelna.
 
Podlasiak Knyszyn 3-0 Orzeł Kleszczele
(wo)
OSiR Puszcza Hajnówka 6-3 GKS Rutki
Orzeł Szołajdy 4-0 Jegrznia Rajgród
Gieret Giby 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Skra Czarna Białostocka 7-2 Gryf Gródek
Krypnianka Krypno 9-0 Relax Uhowo
Rudnia Zabłudów 2-1 LZS Kleosin

Kolejka 29 - 15 czerwca

Pauza: Gieret Giby.
 
Rudnia Zabłudów 12-1 Podlasiak Knyszyn
LZS Kleosin 0-5 Krypnianka Krypno
Relax Uhowo 2-5 Skra Czarna Białostocka
Gryf Gródek 4-2 GKS Turośń Kościelna
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-1 Orzeł Szołajdy
Jegrznia Rajgród 2-2 OSiR Puszcza Hajnówka
GKS Rutki 3-0 Orzeł Kleszczele
(wo)

Kolejka 30 - 22 czerwca

Pauza: Orzeł Szołajdy.
 
Podlasiak Knyszyn 0-3 GKS Rutki
Orzeł Kleszczele 0-3 Jegrznia Rajgród
(wo)
OSiR Puszcza Hajnówka 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Gieret Giby 1-1 Gryf Gródek
GKS Turośń Kościelna 4-0 Relax Uhowo
Skra Czarna Białostocka 0-1 LZS Kleosin
Krypnianka Krypno 4-2 Rudnia Zabłudów

Liga wojewódzka 2002/2003 (podlaska)

Klasa B 2002/2003 (podlaska I)
Klasa B 2002/2003 (podlaska II)

Autor: Marcin Wiktoruk
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas