[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga wojewódzka 2002/2003, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tur Bielsk Podlaski 28 76 25 1 2 107-16 13 0 1 65-8 12 1 1 42-8
2.  Piast Białystok 28 72 23 3 2 123-25 12 1 1 55-12 11 2 1 68-13
3.  Cresovia Siemiatycze 28 62 20 2 6 100-45 12 1 1 62-13 8 1 5 38-32
4.  Wissa Szczuczyn 28 45 12 9 7 61-36 9 4 1 37-13 3 5 6 24-23
5.  Magnat Juchnowiec Kościelny 28 40 12 4 12 55-59 7 2 5 27-28 5 2 7 28-31 2 3 1 0 1 3-3
6.  Hetman Tykocin 28 40 12 4 12 50-65 7 3 4 29-29 5 1 8 21-36 2 3 1 0 1 3-3
7.  Iskra Narew 28 37 10 7 11 38-48 6 3 5 17-22 4 4 6 21-26
8.  UG Krynki 28 35 10 5 13 60-69 7 1 6 34-31 3 4 7 26-38
9.  Trak Victoria Łyski Klepacze 28 34 10 4 14 65-55 6 2 6 41-23 4 2 8 24-32 2 4 1 1 0 8-2
10.  Unia Ciechanowiec 28 34 10 4 14 52-58 7 3 4 37-27 3 1 10 15-31 2 1 0 1 1 2-8
11.  Znicz Radziłów 28 32 10 2 16 54-106 7 1 6 30-37 3 1 10 24-69
12.  Polonia Raczki 28 29 9 2 17 50-78 6 1 7 29-28 3 1 10 21-50
13.  Pogranicze Kuźnica Białostocka 28 26 8 2 18 40-86 6 2 6 28-36 2 0 12 12-50 2 3 1 0 1 6-3
14.  Narew/Bobry Choroszcz 28 26 8 2 18 43-91 6 1 7 28-40 2 1 11 15-51 2 3 1 0 1 3-6
15.  Orlęta Czyżew 28 12 3 3 22 21-88 3 2 9 18-38 0 1 13 3-50
Z powodu bałaganu w Podlaskim ZPN i machlojek przy weryfikacji wyników zespół Pomorzanka Sejny został przeniesiony do IV ligi.
Narew Choroszcz i Bobry Barszczewo połączyły się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Tur Bielsk Podlaski    1-2 5-0 1-0 4-1 3-0* 4-0 3-1 2-0 2-1 12-1 9-0 6-2 8-0 5-0 
 2 Piast Białystok2-1     5-1 1-1 2-1 6-1 3-0 3-0 0-1 5-2 10-2 3-2 5-0 7-0 3-0 
 3 Cresovia Siemiatycze1-2 1-0     4-1 4-0 4-1 1-1 7-2 7-1 1-0 10-3 6-1 6-0 2-1 8-0 
 4 Wissa Szczuczyn1-3 1-1 1-1     1-1 7-1 1-0 3-1 4-1 2-1 4-1 1-1 7-1 2-0 2-0 
 5 Magnat Juchnowiec Kościelny0-6 2-5 3-2 1-0     3-0 0-3* 1-1 4-2 0-3* 1-1 3-1 0-2 4-1 5-1 
 6 Hetman Tykocin0-5 2-9 3-1 3-3 3-0     2-2 2-2 0-4 1-2 3-0* 1-0 3-0 2-0 4-1 
 7 Iskra Narew1-1 0-3 1-5 0-6 2-1 2-1     1-2 1-0 0-0 0-1 2-0 3-0 2-2 2-0 
 8 UG Krynki1-3 1-5 3-4 1-1 2-1 1-2 0-3*     3-2 2-1 4-5 5-2 4-1 3-1 4-0 
 9 Trak Victoria Łyski Klepacze0-2 2-2 1-3 1-0 1-3 1-2 0-1 2-2     6-0 6-2 10-0 2-3 5-2 4-1 
 10 Unia Ciechanowiec0-1 0-4 3-2 1-1 1-6 0-0 6-3 5-2 2-2     4-2 4-0 7-0 2-4 2-0 
 11 Znicz Radziłów0-6 1-9 2-6 3-2 0-4 2-3 1-1 2-0 3-1 3-0*     3-4 2-1 4-0 4-0 
 12 Polonia Raczki0-2 1-3 2-5 2-2 7-1 2-5 2-0 0-2 0-3 2-0 1-3     1-0 5-2 4-0 
 13 Pogranicze Kuźnica Białostocka1-5 0-8 1-2 0-1 1-3 3-2 4-3 5-5 0-2 3-1 3-2 2-1     5-1 0-0 
 14 Narew/Bobry Choroszcz0-3 1-9 1-3 4-3 0-3* 2-1 1-3 3-2 2-2 3-2 9-0 0-5 2-1     *** 
 15 Orlęta Czyżew1-2 0-8 1-3 1-3 3-3 0-2 1-1 1-4 4-3 1-2 2-1 1-4 2-1 0-1     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Pauza: Pogranicze Kuźnica Białostocka.
 
Unia Ciechanowiec 4-0 Polonia Raczki
Hetman Tykocin 4-1 Orlęta Czyżew
Trak Victoria Łyski Klepacze 0-1 Iskra Narew
Cresovia Siemiatycze 4-1 Wissa Szczuczyn
Tur Bielsk Podlaski 8-0 Narew/Bobry Choroszcz
UG Krynki 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Piast Białystok 10-2 Znicz Radziłów

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Pauza: Unia Ciechanowiec.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-2 Znicz Radziłów
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-5 Piast Białystok
Narew/Bobry Choroszcz 3-2 UG Krynki
Wissa Szczuczyn 1-3 Tur Bielsk Podlaski
Iskra Narew 1-5 Cresovia Siemiatycze
Orlęta Czyżew 4-3 Trak Victoria Łyski Klepacze
Polonia Raczki 2-5 Hetman Tykocin

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: Hetman Tykocin.
 
Trak Victoria Łyski Klepacze 10-0 Polonia Raczki
Cresovia Siemiatycze 8-0 Orlęta Czyżew
Tur Bielsk Podlaski 4-0 Iskra Narew
UG Krynki 1-1 Wissa Szczuczyn
Piast Białystok 7-0 Narew/Bobry Choroszcz
Znicz Radziłów 0-4 Magnat Juchnowiec Kościelny
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-1 Unia Ciechanowiec

Kolejka 4 - 1 września

Pauza: Trak Victoria Łyski Klepacze.
 
Narew/Bobry Choroszcz 9-0 Znicz Radziłów
Wissa Szczuczyn 1-1 Piast Białystok
Iskra Narew 1-2 UG Krynki
Orlęta Czyżew 1-2 Tur Bielsk Podlaski
Polonia Raczki 2-5 Cresovia Siemiatycze
Unia Ciechanowiec 0-0 Hetman Tykocin
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka

Kolejka 5 - 8 września

Pauza: Cresovia Siemiatycze.
 
Trak Victoria Łyski Klepacze 6-0 Unia Ciechanowiec
Tur Bielsk Podlaski 9-0 Polonia Raczki
UG Krynki 4-0 Orlęta Czyżew
Piast Białystok 3-0 Iskra Narew
Znicz Radziłów 3-2 Wissa Szczuczyn
Magnat Juchnowiec Kościelny 4-1 Narew/Bobry Choroszcz
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-2 Hetman Tykocin

Kolejka 6 - 15 września

Pauza: Tur Bielsk Podlaski.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 5-1 Narew/Bobry Choroszcz
Wissa Szczuczyn 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Iskra Narew 0-1 Znicz Radziłów
Orlęta Czyżew 0-8 Piast Białystok
Polonia Raczki 0-2 UG Krynki
Unia Ciechanowiec 3-2 Cresovia Siemiatycze
Hetman Tykocin 0-4 Trak Victoria Łyski Klepacze

Kolejka 7 - 22 września

Pauza: UG Krynki.
 
Trak Victoria Łyski Klepacze 2-3 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Cresovia Siemiatycze 4-1 Hetman Tykocin
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Unia Ciechanowiec
Piast Białystok 3-2 Polonia Raczki
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-3 Iskra Narew
(wo)
na boisku 1:2
Narew/Bobry Choroszcz 4-3 Wissa Szczuczyn
Orlęta Czyżew 2-1 Znicz Radziłów

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: Piast Białystok.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-1 Wissa Szczuczyn
Iskra Narew 2-2 Narew/Bobry Choroszcz
Orlęta Czyżew 3-3 Magnat Juchnowiec Kościelny
Polonia Raczki 1-3 Znicz Radziłów
Unia Ciechanowiec 5-2 UG Krynki
Hetman Tykocin 0-5 Tur Bielsk Podlaski
Trak Victoria Łyski Klepacze 1-3 Cresovia Siemiatycze

Kolejka 9 - 6 października

Pauza: Znicz Radziłów.
 
Cresovia Siemiatycze 6-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Tur Bielsk Podlaski 2-0 Trak Victoria Łyski Klepacze
UG Krynki 1-2 Hetman Tykocin
Piast Białystok 5-2 Unia Ciechanowiec
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-1 Polonia Raczki
Narew/Bobry Choroszcz - Orlęta Czyżew
(wo)
na boisku 4:0
Wissa Szczuczyn 1-0 Iskra Narew

Kolejka 10 - 13 października

Pauza: Magnat Juchnowiec Kościelny.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 4-3 Iskra Narew
Orlęta Czyżew 1-3 Wissa Szczuczyn
Polonia Raczki 5-2 Narew/Bobry Choroszcz
Unia Ciechanowiec 4-2 Znicz Radziłów
Hetman Tykocin 2-9 Piast Białystok
Trak Victoria Łyski Klepacze 2-2 UG Krynki
Cresovia Siemiatycze 1-2 Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 11 - 20 października

Pauza: Narew/Bobry Choroszcz.
 
Tur Bielsk Podlaski 6-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka
UG Krynki 3-4 Cresovia Siemiatycze
Piast Białystok 0-1 Trak Victoria Łyski Klepacze
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-3 Unia Ciechanowiec
(wo)
na boisku 3:2
Wissa Szczuczyn 1-1 Polonia Raczki
Iskra Narew 2-0 Orlęta Czyżew
Hetman Tykocin 3-0 Znicz Radziłów
(wo)
na boisku 0:4

Kolejka 12 - 27 października

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-0 Orlęta Czyżew
Polonia Raczki 2-0 Iskra Narew
Unia Ciechanowiec 2-4 Narew/Bobry Choroszcz
Hetman Tykocin 3-0 Magnat Juchnowiec Kościelny
przełożony ze względu na zły stan boiska
Trak Victoria Łyski Klepacze 6-2 Znicz Radziłów
Cresovia Siemiatycze 1-0 Piast Białystok
Tur Bielsk Podlaski 3-1 UG Krynki

Kolejka 13 - 3 listopada

Pauza: Iskra Narew.
 
UG Krynki 4-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Piast Białystok 2-1 Tur Bielsk Podlaski
Magnat Juchnowiec Kościelny 4-2 Trak Victoria Łyski Klepacze
Narew/Bobry Choroszcz 2-1 Hetman Tykocin
Wissa Szczuczyn 2-1 Unia Ciechanowiec
Orlęta Czyżew 1-4 Polonia Raczki
Cresovia Siemiatycze 10-3 Znicz Radziłów

Kolejka 14 - 10 listopada

Pauza: Orlęta Czyżew.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-1 Polonia Raczki
Unia Ciechanowiec 6-3 Iskra Narew
Hetman Tykocin 3-3 Wissa Szczuczyn
Trak Victoria Łyski Klepacze 5-2 Narew/Bobry Choroszcz
Cresovia Siemiatycze 4-0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Tur Bielsk Podlaski 12-1 Znicz Radziłów
UG Krynki 1-5 Piast Białystok

Kolejka 15 - 17 listopada

Pauza: Polonia Raczki.
 
Piast Białystok 5-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Znicz Radziłów 2-0 UG Krynki
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-6 Tur Bielsk Podlaski
Narew/Bobry Choroszcz 1-3 Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn 4-1 Trak Victoria Łyski Klepacze
Iskra Narew 2-1 Hetman Tykocin
Orlęta Czyżew 1-2 Unia Ciechanowiec

Kolejka 16 - 23 marca

Pauza: Pogranicze Kuźnica Białostocka.
 
Polonia Raczki 2-0 Unia Ciechanowiec
Orlęta Czyżew 0-2 Hetman Tykocin
Iskra Narew 1-0 Trak Victoria Łyski Klepacze
Wissa Szczuczyn 1-1 Cresovia Siemiatycze 23 kwietnia
przełozony
Narew/Bobry Choroszcz 0-3 Tur Bielsk Podlaski
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 UG Krynki
Znicz Radziłów 1-9 Piast Białystok 11 czerwca
przełożony

Kolejka 17 - 30 marca

Pauza: Unia Ciechanowiec.
 
Znicz Radziłów 2-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Piast Białystok 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 maja
przełożony
UG Krynki 3-1 Narew/Bobry Choroszcz
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze 1-1 Iskra Narew
Trak Victoria Łyski Klepacze 4-1 Orlęta Czyżew
Hetman Tykocin 1-0 Polonia Raczki

Kolejka 18 - 6 kwietnia

Pauza: Hetman Tykocin.
 
Unia Ciechanowiec 7-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Polonia Raczki 0-3 Trak Victoria Łyski Klepacze
Orlęta Czyżew 1-3 Cresovia Siemiatycze
Iskra Narew 1-1 Tur Bielsk Podlaski
Wissa Szczuczyn 3-1 UG Krynki
Narew/Bobry Choroszcz 1-9 Piast Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Znicz Radziłów

Kolejka 19 - 12 kwietnia

Pauza: Trak Victoria Łyski Klepacze.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny
Znicz Radziłów 4-0 Narew/Bobry Choroszcz
Piast Białystok 1-1 Wissa Szczuczyn
UG Krynki 0-3 Iskra Narew 23 kwietnia
(wo)
przełożony, na boisku wynik 0:0
Tur Bielsk Podlaski 5-0 Orlęta Czyżew
Cresovia Siemiatycze 6-1 Polonia Raczki
Hetman Tykocin 1-2 Unia Ciechanowiec

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Pauza: Cresovia Siemiatycze.
 
Hetman Tykocin 3-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Unia Ciechanowiec 2-2 Trak Victoria Łyski Klepacze
Polonia Raczki 0-2 Tur Bielsk Podlaski
Orlęta Czyżew 1-4 UG Krynki
Iskra Narew 0-3 Piast Białystok
Wissa Szczuczyn 4-1 Znicz Radziłów
Narew/Bobry Choroszcz 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny
(wo)
na boisku 1:0

Kolejka 21 - 27 kwietnia

Pauza: Tur Bielsk Podlaski.
 
Narew/Bobry Choroszcz 2-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Wissa Szczuczyn
Znicz Radziłów 1-1 Iskra Narew
Piast Białystok 3-0 Orlęta Czyżew
UG Krynki 5-2 Polonia Raczki
Cresovia Siemiatycze 1-0 Unia Ciechanowiec
Trak Victoria Łyski Klepacze 1-2 Hetman Tykocin

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Pauza: UG Krynki.
 
Znicz Radziłów 4-0 Orlęta Czyżew
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-2 Trak Victoria Łyski Klepacze
Hetman Tykocin 3-1 Cresovia Siemiatycze
Unia Ciechanowiec 0-1 Tur Bielsk Podlaski
Polonia Raczki 1-3 Piast Białystok
Iskra Narew 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Wissa Szczuczyn 2-0 Narew/Bobry Choroszcz

Kolejka 23 - 4 maja

Pauza: Piast Białystok.
 
Wissa Szczuczyn 7-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Narew/Bobry Choroszcz 1-3 Iskra Narew
Magnat Juchnowiec Kościelny 5-1 Orlęta Czyżew
Znicz Radziłów 3-4 Polonia Raczki
UG Krynki 2-1 Unia Ciechanowiec
Tur Bielsk Podlaski 3-0 Hetman Tykocin
(wo)
na boisku 2:2, za mała liczba młodzieżowców w zespole Hetmana
Cresovia Siemiatycze 7-1 Trak Victoria Łyski Klepacze

Kolejka 24 - 11 maja

Pauza: Znicz Radziłów.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-2 Cresovia Siemiatycze
Trak Victoria Łyski Klepacze 0-2 Tur Bielsk Podlaski
Hetman Tykocin 2-2 UG Krynki
Unia Ciechanowiec 0-4 Piast Białystok
Polonia Raczki 7-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Orlęta Czyżew 0-1 Narew/Bobry Choroszcz
Iskra Narew 0-6 Wissa Szczuczyn

Kolejka 25 - 18 maja

Pauza: Magnat Juchnowiec Kościelny.
 
Iskra Narew 3-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Wissa Szczuczyn 2-0 Orlęta Czyżew
Narew/Bobry Choroszcz 0-5 Polonia Raczki
Znicz Radziłów 3-0 Unia Ciechanowiec
(wo)
nie odbył się
Piast Białystok 6-1 Hetman Tykocin
UG Krynki 3-2 Trak Victoria Łyski Klepacze
Tur Bielsk Podlaski 5-0 Cresovia Siemiatycze

Kolejka 26 - 25 maja

Pauza: Narew/Bobry Choroszcz.
 
Znicz Radziłów 2-3 Hetman Tykocin
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-5 Tur Bielsk Podlaski
Cresovia Siemiatycze 7-2 UG Krynki
Trak Victoria Łyski Klepacze 2-2 Piast Białystok
Unia Ciechanowiec 1-6 Magnat Juchnowiec Kościelny
Polonia Raczki 2-2 Wissa Szczuczyn
Orlęta Czyżew 1-1 Iskra Narew

Kolejka 27 - 1 czerwca

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
Orlęta Czyżew 2-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Iskra Narew 2-0 Polonia Raczki
Narew/Bobry Choroszcz 3-2 Unia Ciechanowiec
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-0 Hetman Tykocin
Znicz Radziłów 3-1 Trak Victoria Łyski Klepacze
Piast Białystok 5-1 Cresovia Siemiatycze
UG Krynki 1-3 Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 28 - 8 czerwca

Pauza: Iskra Narew.
 
Znicz Radziłów 2-6 Cresovia Siemiatycze
Pogranicze Kuźnica Białostocka 5-5 UG Krynki
Tur Bielsk Podlaski 1-2 Piast Białystok
Trak Victoria Łyski Klepacze 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny
Hetman Tykocin 2-0 Narew/Bobry Choroszcz
Unia Ciechanowiec 1-1 Wissa Szczuczyn
Polonia Raczki 4-0 Orlęta Czyżew

Kolejka 29 - 15 czerwca

Pauza: Orlęta Czyżew.
 
Polonia Raczki 1-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Iskra Narew 0-0 Unia Ciechanowiec
Wissa Szczuczyn 7-1 Hetman Tykocin
Narew/Bobry Choroszcz 2-2 Trak Victoria Łyski Klepacze
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-2 Cresovia Siemiatycze
Znicz Radziłów 0-6 Tur Bielsk Podlaski
Piast Białystok 3-0 UG Krynki

Kolejka 30 - 22 czerwca

Pauza: Polonia Raczki.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-8 Piast Białystok
UG Krynki 4-5 Znicz Radziłów
Tur Bielsk Podlaski 4-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Cresovia Siemiatycze 2-1 Narew/Bobry Choroszcz
Trak Victoria Łyski Klepacze 1-0 Wissa Szczuczyn
Hetman Tykocin 2-2 Iskra Narew
Unia Ciechanowiec 2-0 Orlęta Czyżew

IV liga 2002/2003 (podlaska)

Klasa A 2002/2003 (podlaska)

Autor: Marcin Wiktoruk
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas