[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2006/2007, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasiak Knyszyn 14 38 12 2 0 45-9 7 0 0 28-3 5 2 0 17-6
2.  LZS Kleosin 14 32 10 2 2 43-17 5 2 0 23-4 5 0 2 20-13
3.  Smakovita Sokoły 14 24 7 3 4 44-24 4 1 2 27-12 3 2 2 17-12
4.  Sparta Korycin 14 22 7 1 6 38-35 3 1 3 17-14 4 0 3 21-21
5.  Elhurt-Elmet Białystok 14 17 5 2 7 28-48 1 1 5 12-27 4 1 2 16-21
6.  Ziemowit Nowogród 14 13 4 1 9 29-43 2 1 4 17-19 2 0 5 12-24
7.  Biebrza Goniądz 14 9 3 0 11 18-43 2 0 5 11-14 1 0 6 7-29
8.  Iskra Poryte Jabłoń 14 7 2 1 11 9-35 2 0 5 9-17 0 1 6 0-18
Piorun Jaświły wycofał się po 6. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Iskra Poryte Jabłoń wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Podlasiak Knyszyn    2-0 3-1 2-1 9-0 4-1 5-0 3-0* 
 2 LZS Kleosin0-0     2-2 2-0 4-1 8-1 4-0 3-0* 
 3 Smakovita Sokoły2-2 2-5     8-0 2-4 3-0* 7-1 3-0* 
 4 Sparta Korycin0-3* 0-2 1-1     3-4 5-1 5-3 3-0* 
 5 Elhurt-Elmet Białystok1-3 2-4 1-8 3-7     2-5 3-0* 0-0 
 6 Ziemowit Nowogród1-3 3-5 1-2 5-8 1-1     3-0* 3-0* 
 7 Biebrza Goniądz1-2 2-3 0-3* 1-2 2-3 2-1     3-0* 
 8 Iskra Poryte Jabłoń1-4 2-1 4-0 0-3* 0-3* 0-3* 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Ziemowit Nowogród.
 
Smakovita Sokoły - Piorun Jaświły
było 3-0, anulowany
Iskra Poryte Jabłoń 2-1 LZS Kleosin
Sparta Korycin 5-3 Biebrza Goniądz
Podlasiak Knyszyn 9-0 Elhurt-Elmet Białystok

Kolejka 2 - 2-3 września

Sparta Korycin 1-1 Smakovita Sokoły
Biebrza Goniądz 1-2 Podlasiak Knyszyn
LZS Kleosin 8-1 Ziemowit Nowogród
Elhurt-Elmet Białystok 0-0 Iskra Poryte Jabłoń

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Smakovita Sokoły.
 
Piorun Jaświły - LZS Kleosin
było 0-4, anulowany
Iskra Poryte Jabłoń 2-3 Biebrza Goniądz
Podlasiak Knyszyn 2-1 Sparta Korycin
Ziemowit Nowogród 1-1 Elhurt-Elmet Białystok

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: LZS Kleosin.
 
Podlasiak Knyszyn 3-1 Smakovita Sokoły
Sparta Korycin 3-0 Iskra Poryte Jabłoń
(wo)
przerwany w 85. minucie przy wyniku 3-3
Biebrza Goniądz 2-1 Ziemowit Nowogród
Elhurt-Elmet Białystok - Piorun Jaświły
było 5-0, anulowany

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Elhurt-Elmet Białystok.
 
Smakovita Sokoły 2-5 LZS Kleosin
Piorun Jaświły - Biebrza Goniądz
było 0-2, anulowany
Ziemowit Nowogród 5-8 Sparta Korycin
Iskra Poryte Jabłoń 1-4 Podlasiak Knyszyn

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: Biebrza Goniądz.
 
Iskra Poryte Jabłoń 4-0 Smakovita Sokoły
Podlasiak Knyszyn 4-1 Ziemowit Nowogród
Sparta Korycin - Piorun Jaświły
było 8-2, anulowany
Elhurt-Elmet Białystok 2-4 LZS Kleosin

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Sparta Korycin, Podlasiak Knyszyn.
 
LZS Kleosin 4-0 Biebrza Goniądz
Ziemowit Nowogród 3-0 Iskra Poryte Jabłoń
(wo)
mecz się nie odbył z powodu nieporozumienia dotyczącego terminu
Smakovita Sokoły 2-4 Elhurt-Elmet Białystok

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Iskra Poryte Jabłoń, Podlasiak Knyszyn.
 
Ziemowit Nowogród 1-2 Smakovita Sokoły
Sparta Korycin 0-2 LZS Kleosin
Biebrza Goniądz 2-3 Elhurt-Elmet Białystok

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Iskra Poryte Jabłoń, Ziemowit Nowogród.
 
Smakovita Sokoły 7-1 Biebrza Goniądz
LZS Kleosin 0-0 Podlasiak Knyszyn
Elhurt-Elmet Białystok 3-7 Sparta Korycin

Kolejka 10 - 15 kwietnia

Pauza: Ziemowit Nowogród, Smakovita Sokoły.
 
LZS Kleosin 3-0 Iskra Poryte Jabłoń
(wo)
Biebrza Goniądz 1-2 Sparta Korycin
Elhurt-Elmet Białystok 1-3 Podlasiak Knyszyn

Kolejka 11 - 22 kwietnia

Smakovita Sokoły 8-0 Sparta Korycin
Podlasiak Knyszyn 5-0 Biebrza Goniądz
Ziemowit Nowogród 3-5 LZS Kleosin
Iskra Poryte Jabłoń 0-3 Elhurt-Elmet Białystok
(wo)

Kolejka 12 - 29 kwietnia

Pauza: Smakovita Sokoły, LZS Kleosin.
 
Biebrza Goniądz 3-0 Iskra Poryte Jabłoń
(wo)
Sparta Korycin 0-3 Podlasiak Knyszyn
(wo)
przerwany w 30. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy
Elhurt-Elmet Białystok 2-5 Ziemowit Nowogród

Kolejka 13 - 3 maja

Pauza: Elhurt-Elmet Białystok, LZS Kleosin.
 
Smakovita Sokoły 2-2 Podlasiak Knyszyn
Iskra Poryte Jabłoń 0-3 Sparta Korycin
(wo)
Ziemowit Nowogród 3-0 Biebrza Goniądz
(wo)
zespół gości nie dotarł na spotkanie

Kolejka 14 - 6 maja

Pauza: Biebrza Goniądz, Elhurt-Elmet Białystok.
 
LZS Kleosin 2-2 Smakovita Sokoły
Sparta Korycin 5-1 Ziemowit Nowogród
Podlasiak Knyszyn 3-0 Iskra Poryte Jabłoń
(wo)

Kolejka 15 - 13 maja

Pauza: Sparta Korycin, Biebrza Goniądz.
 
Smakovita Sokoły 3-0 Iskra Poryte Jabłoń
(wo)
Ziemowit Nowogród 1-3 Podlasiak Knyszyn
LZS Kleosin 4-1 Elhurt-Elmet Białystok

Kolejka 16 - 20 maja

Pauza: Sparta Korycin, Podlasiak Knyszyn.
 
Biebrza Goniądz 2-3 LZS Kleosin
Iskra Poryte Jabłoń 0-3 Ziemowit Nowogród
(wo)
Elhurt-Elmet Białystok 1-8 Smakovita Sokoły

Kolejka 17 - 27 maja

Pauza: Iskra Poryte Jabłoń, Podlasiak Knyszyn.
 
Smakovita Sokoły 3-0 Ziemowit Nowogród
(wo)
zespół gości nie dotarł na spotkanie
LZS Kleosin 2-0 Sparta Korycin
Elhurt-Elmet Białystok 3-0 Biebrza Goniądz
(wo)
w Wasilkowie, zespół gości nie dotarł na spotkanie

REKLAMA

Kolejka 18 - 2-3 czerwca

Pauza: Iskra Poryte Jabłoń, Ziemowit Nowogród.
 
Biebrza Goniądz 0-3 Smakovita Sokoły
(wo)
gospodarze nie stawili się na spotkanie
Podlasiak Knyszyn 2-0 LZS Kleosin
Sparta Korycin 3-4 Elhurt-Elmet Białystok

Baraże o udział w klasie A (podlaska)
Baraże uzupełniające o udział w klasie A (podlaska)

Klasa A 2006/2007 (podlaska)

Klasa B 2006/2007 (podlaska I)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas