[ Strona g³ówna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gniêcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gniêcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sêdziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktowaæ siê z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

Niemcy Deutscher Fußball-Bund
Data za³o¿enia: 28 stycznia 1900
Barwy:
Adres:
Kraj: Niemcy
WWW: brak
Stadion: pojemno¶æ - brak danych / boisko - brak danych

Sukcesy

mistrzostwo ¶wiata - (4x) - 1954, 1974, 1990, 2014
wicemistrzostwo ¶wiata - (4x) - 1966, 1982, 1986, 2002
starty w mistrzostwach ¶wiata - (18x) - 1934, 1938, 1954, 1958, 1962, 1966, 1970, 1974, 1978, 1982, 1986, 1990, 1994, 1998, 2002, 2006, 2010, 2014
3. miejsce Pucharu Konfederacji FIFA - 2005
mistrzostwo Europy - (3x) - 1972, 1980, 1996
wicemistrzostwo Europy - (3x) - 1976, 1992, 2008
Igrzyska Olimpijskie - br±zowy medal - 1988
 
Uwagi

• Od maja 1949 do pa¼dziernika 1990 jako Republika Federalna Niemiec.
 
Kluby
   1. SC Norderstedt
   1.CfR Pforzheim
   1.FC 03 Gelnhausen
   1.FC Bauschlott
   1.FC Binz
   1.FC Bitterfeld-Wolfen
   1.FC Bocholt
   1.FC Dynamo Dresden
   1.FC Dynamo Dresden II
   1.FC Eschborn
   1.FC Frankfurt
   1.FC Frankfurt II
   1.FC Germania Egestorf/Langreder
   1.FC Guben
   1.FC Heidenheim
   1.FC Hochstadt
   1.FC Kaan-Marienborn
   1.FC Kaiserslautern
   1.FC Kaiserslautern (amatorzy)
   1.FC Kaiserslautern II
   1.FC Kassel-Oberzwehren 1979
   1.FC Kleve 63/03
   1.FC Köln
   1.FC Köln II
   1.FC Lok Stendal
   1.FC Lokomotive Leipzig
   1.FC Magdeburg
   1.FC Marzahn 94
   1.FC Neubrandenburg 04
   1.FC Neukölln 1895
   1.FC Novi Pazar 95
   1.FC Nürnberg VfL
   1.FC Nürnberg VfL II
   1.FC Pforzheim
   1.FC Reimsbach
   1.FC Romonta Amsdorf 1921
   1.FC Saarbrücken
   1.FC Schöneberg 1913
   1.FC Schwarzach
   1.FC Taubertal 1922
   1.FC Union Berlin
   1.FC Union Berlin II
   1.FC Viersen 05
   1.FC Viktoria 07 Kelsterbach
   1.FC Wernigerode
   1.FC Wülfrath
   1.FC Wunstorf
   1.FCA Darmstadt
   1.FFC Frankfurt (k)
   1.FFC Turbine Potsdam 71 (k)
   1.FSV Mainz 05
   1.FSV Mainz 05 (amatorzy)
   1.FSV Mainz 05 II
   1.FSV Schwerin
   1.Göppinger SV 1895
   1.Hanauer FC 1893
   1.SC Feucht
   1.SC von 1905 Göttingen
   1.Schleswiger SV 06
   AC Italia Gross-Gerau
   AKV Bardhosh Gërvalla Ludwigsburg
   Aramäer Heilbronn
   ASV Bergedorf 85
   ASV Dachau
   ASV Durlach
   ASV Hollfeld
   ASV Kleintettau
   ASV Miesbach 1912
   ASV Neumarkt
   ASV Wuppertal
   Bahlinger SC
   BC Aichach
   BC Aichach II
   BCF Wolfratshausen
   BCF Wolfratshausen II
   Beckumer SpVg 10/05
   Berlin Ankaraspor Kulübü 07
   Berliner AK 07
   Berliner AK 07 II
   Berliner SC
   Berliner SV Hürtürkel
   BFC Dynamo (Berlin)
   BFC Preussen 1894
   BFC Viktoria 1889 (Berlin)
   BFV Hassia Bingen
   Bischofswerdaer FV 08
   Blau-Weiß Hollage von 1934
   Blau-Weiß-Neuenkamp 1889/1925
   Blomberger SV
   Bonner SC 01/04
   Borussia Freialdenhoven 1912
   Borussia Siegen 2010
   Bramfelder SV von 1945
   Brandenburger SC Süd 05
   Braunschweiger TSV Eintracht 1895
   Braunschweiger TSV Eintracht 1895 II
   Bremer SC Hastedt
   Bremer SV
   Brinkumer SV
   BSC Badenstedt
   BSC Sendling 1918 München
   BSC S/W 1919 Frankfurt
   BSG Chemie Leipzig
   BSG Motor Zwickau
   BSG Sachsenring Zwickau
   BSG Stahl Brandenburg
   BSG Wismut Aue
   BSG Wismut Gera
   BSV 1968 Sebnitz
   BSV Eintracht Sondershausen
   BSV Guben Nord
   BSV Kickers Emden
   BSV Menden
   BSV Schwarz-Weiß Rehden
   BSV Schwarz-Weiß Rehden II
   BuSG Aufbau Eisleben
   BV Bad Sassendorf
   BV Borussia 1909 (Dortmund)
   BV Borussia 1909 (Dortmund) (amatorzy)
   BV Borussia 1909 (Dortmund) (j)
   BV Borussia 1909 II (Dortmund)
   BV Cloppenburg 1919
   BV Cloppenburg 1919 II
   BV Westfalia Wickede
   BW/Post Recklinghausen
   Calcio Leinfelden-Echterdingen
   CFC Germania 03
   CFC Hertha 06
   Chemnitzer FC
   Cronenberger SC
   Darmstädter TSG 1846
   Dergahspor Nürnberg 1981
   DJK Allersberg
   DJK Ammerthal
   DJK Bickern Wanne
   DJK Blau-Weiss Mintard 1950
   DJK Eintracht Börger
   DJK Germania Gladbeck
   DJK Nütheim-Schleckheim
   DJK Prinzbach
   DJK Prinzbach II
   DJK Schwarz-Weiß Twisteden 1949
   DJK Sportfreunde Langwasser
   DJK TuS Hordel 1911
   DJK Viktoria 1919 Frechen
   DJK Vilzing 1967
   Dresdner SC Fußball 98
   DSC Arminia Bielefeld
   DSC Arminia Bielefeld (amatorzy)
   DSC Arminia Bielefeld II
   DSC Wanne-Eickel
   DSK Köln
   Eintracht Frankfurt
   Eintracht Frankfurt (amatorzy)
   Eintracht Frankfurt II
   Eisenhüttenstädter FC Stahl
   ESV Saarbrücken
   ESV Weiterode
   ETSV Weiche Flensburg
   FC 08 Düren-Niederau
   FC 08 Homburg
   FC 08 Homburg II
   FC 08 Tuttlingen
   FC 08 Villingen
   FC 09 Fröndenberg
   FC 1920 Zuzenhausen
   FC 98 Hennigsdorf
   FC Affing 1949
   FC Alemannia Wilferdingen
   FC Alemannia Wilferdingen II
   FC Amberg
   FC Anhalt Dessau
   FC Anker Wismar
   FC Astoria Walldorf
   FC Astoria Walldorf II
   FC Augsburg
   FC Augsburg II
   FC Bad Oeynhausen
   FC Bayer 05 Uerdingen
   FC Bayern Hof
   FC Bayern München
   FC Bayern München (amatorzy)
   FC Bayern München II
   FC Bayern München (j)
   FC Bayern München (k)
   FC Bilstein 1982
   FC Binau
   FC Blaubeuren
   FC Blau-Weiß Friesdorf
   FC Bonbruck/Bodenkirchen 07
   FC Borussia Dröschede 1911
   FC Brandenburg 03
   FC Bremerhaven
   FC Burlafingen
   FC Carl Zeiss Jena
   FC Carl Zeiss Jena II
   FC Concordia Buckow/Waldsieversdorf 03
   FC Donauwörth 08
   FC Dornbreite Lübeck
   FC Ederbergland
   FC Einheit Rudolstadt
   FC Einheit Strasburg
   FC Einheit Wernigerode
   FC Eintracht Norderstedt 03
   FC Eintracht Schwerin
   FC Eisdorf
   FC Eisenach
   FC Eisenhüttenstadt
   FC Elmshorn
   FC Emmering
   FC Energie Cottbus
   FC Energie Cottbus (amatorzy)
   FC Energie Cottbus II
   FC Erfurt Nord
   FC Ergolding
   FC Erzgebirge Aue
   FC Erzgebirge Aue II
   FC Fasanerie-Nord
   FC Fatih Spor Ingolstadt
   FC Fortuna Mombach 1975
   FC Fortuna96 Dingolfing
   FC Fortuna96 Dingolfing II
   FC Gera 03
   FC Germania 06 Schwanheim
   FC Germania Dattenfeld 1916
   FC Germania Okriftel 1911
   FC Germania Weilbach
   FC Gottfrieding
   FC Großalmerode
   FC Grün-Weiss Ichenhausen
   FC Grün-Weiß Piesteritz
   FC Grün-Weiß Wolfen
   FC Gütersloh
   FC Gütersloh 2000
   FC Haddeby 04
   FC Hansa Rostock
   FC Hennef 05
   FC Hertha 03 Zehlendorf
   FC Hertha München
   FC Hertha Wiesbach
   FC Hessen Kassel
   FC Hessen Neustadt
   FC Honhardt
   FC Ingolstadt 04
   FC Ingolstadt 04 II
   FC Insel Usedom
   FC Inter Dragon
   FC Karl-Marx-Stadt
   FC Kilia Kiel
   FC Lausitz Hoyerswerda
   FC Lok Saalfeld
   FC Mecklenburg Schwerin
   FC Mertingen 1929
   FC Mittelbiberach
   FC Oberlausitz Neugersdorf
   FC Oberneuland Bremen
   FC Oese 49
   FC Polonia Berlin
   FC Polonia Wuppertal 2005
   FC Pommern Greifswald
   FC Pommern Stralsund
   FC Preußen Espelkamp 1957
   FC Preußen Hameln 07
   FC Rastatt 04
   FC Recklinghausen
   FC Rot
   FC Rot-Weiß Berrendorf
   FC Rot-Weiss Dorsten 1919
   FC Rot-Weiß Erfurt
   FC Rot-Weiß Erfurt II
   FC Rot-Weiß Wolgast
   FC Saalfeld
   FC Sachsen Leipzig
   FC Sankt Pauli
   FC Sankt Pauli II
   FC Schalke 04
   FC Schalke 04 (amatorzy)
   FC Schalke 04 II
   FC Schalke 04 (j)
   FC Schmittweiler/Callbach
   FC Schönberg 95
   FC Schradenland
   FC Schwedt 02
   FC Singen 04
   FC Spandau 06
   FC Srbija Ulm
   FC Stahl Rietschen
   FC Strausberg
   FC Sürenheide 1976
   FC Teisbach
   FC Teutonia Altstadt
   FC Tollense Neubrandenburg
   FC Union Mühlhausen
   FC Viktoria 08 Arnoldsweiler
   FC Viktoria 1889 Berlin
   FC Viktoria Kahl
   FC Viktoria Köln 1904
   FC Viktoria Merxheim
   FC Vorwärts Berlin
   FC Vorwärts Drögeheide
   FC Vorwärts Frankfurt am Oder
   FC Wacker 1914 Teistungen
   FC Wartburgstadt Eisenach
   FC Wegberg-Beeck 1920
   FC Weiden-Ost
   FC Würzburger Kickers
   FC Würzburger Kickers II
   FCR 2001 Duisburg (k)
   FK 03 Pirmasens
   FK 1919 Clausen
   FK Jugoslavija Wuppertal
   Fortuna Düsseldorf 1895
   Fortuna Düsseldorf 1895 II
   Frankfurter FC Viktoria 1991
   Freiburger FC
   FSC Lohfelden 1924
   FSG Homberg/Ober-Ofleiden
   FSV 08 Bissingen
   FSV 1920 Offenbach
   FSV 1990 Neusalza-Spremberg
   FSV 63 Luckenwalde
   FSV Altranft 90
   FSV Bennstedt
   FSV Blau-Weiß Greifswald
   FSV Budissa Bautzen
   FSV City 76 Schwedt
   FSV Duisburg
   FSV Einheit Ueckermünde
   FSV Erlangen-Bruck
   FSV Frankfurt 1899
   FSV Frankfurt 1899 II
   FSV Glückauf Brieske/Senftenberg
   FSV Grün-Weiss Blankenhain
   FSV Grün-Weiß Ilsenburg
   FSV Grün-Weiß Stadtroda
   FSV Hettstedt
   FSV Hollenbach
   FSV Hoyerswerda
   FSV Lok Altmark Stendal
   FSV Oderwitz 02
   FSV Optik Rathenow
   FSV Rot-Weiß Alsleben
   FSV Rot-Weiß Prenzlau
   FSV Salmrohr
   FSV Schwarz-Weiß Keune
   FSV Sömmerda
   FSV Ulstertal Geisa 1866
   FSV Wacker 03 Gotha
   FSV Wacker 90 Nordhausen
   FSV Wacker 90 Nordhausen II
   FSV Werdohl
   FSV Witten 07/32
   FSV Zwickau
   FT Starnberg 09
   FTSV Elmshorn
   Füchse Berlin Reinickendorf
   Futsal Panthers Köln (f)
   FV 2015 Elztal II
   FV Aufbau Jatznick
   FV Bad Vilbel
   FV Biberach
   FV Biebrich 02
   FV Dresden-Nord
   FV Eintracht Niesky
   FV Eppelborn (f)
   FV Illertissen 1921
   FV Inselberg Brotterode
   FV Lebach
   FV Oberaudorf
   FV Olympia Laupheim
   FV Preussen Eberswalde
   FV Rammersweier
   FV Scharnhorst 71/95
   FV Steinmauern
   FV Stierstadt
   FV Wannsee
   FV Würzburg 04
   FVgg Kastel 06
   GFC Düren 1899
   Goslarer SC von 1908
   Greifswalder FC
   Greifswalder SC
   Grevesmühlener FC
   Grevesmühlener FC II
   Griechischer FV Zeus Nürnberg
   GSV Geldern 09/34
   Haldensleber SC
   Hallescher FC
   Hallescher FC Chemie
   Hamburg Panthers (f)
   Hamburger SV
   Hamburger SV (amatorzy)
   Hamburger SV II
   Hammer SpVg 03/04
   Hannover 96
   Hannover 96 II
   Hannoverscher SC
   Harburger TB von 1865 (Hamburg)
   Hattingen SV
   Heidenauer SV
   Hertha BSC Berlin
   Hertha BSC Berlin II
   Hertha BSC Berlin (j)
   JFC Frankfurt
   JFV Jung-Elstern
   JFV Nordwest
   Karlsruher SC
   Karlsruher SC II
   KFC Uerdingen 1905
   Klub Mladost Münster
   Köpenicker SC
   KSV 90 Weißwasser
   KSV Baunatal
   KSV Heinrichstahl
   KSV Hessen Kassel
   KSV Holstein Kiel von 1900
   KSV Holstein Kiel von 1900 (amatorzy)
   KSV Vatan Sport Bremen
   KTSV Preussen Krefeld 1855
   Kültürspor Datteln
   Lichterfelder FC Berlin 1892
   Lindower SV Grün-Weiß
   Löwenberger SV
   LR Ahlen
   LR Ahlen II
   LSV Neustadt/Spree
   Lüdenscheider TV von 1861
   Ludwigsfelder FC
   Lüneburger SK
   Lüneburger SK Hansa
   Malchower SV 90
   Mariendorfer SV 06
   Meiendorfer SV
   Melsunger FV 08
   MFC Eilenburg
   MSV 02 Duisburg
   MSV 02 Duisburg (amatorzy)
   MSV 02 Duisburg II
   MSV 1919 Neuruppin
   MSV Normannia 08 Berlin
   MTV Dannenberg von 1863
   MTV Gifhorn
   Nafi Stuttgart (f)
   Neuzeller SV 1922
   NFV Gelb-Weiß Görlitz 09
   NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 II
   Niederrhein VfB Speldorf
   Niendorfer TSV
   Nordberliner SC
   NTSV Strand 08
   OFC Neugersdorf
   Offenbacher FC Kickers 1901
   Offenburger FV
   Ostercappelner FV
   Ostritzer BC
   Pasewalker FV
   Penkuner SV Rot-Weiß
   Penzliner SV
   Polizei SV Mönchengladbach
   Polnischer Olympia Club Berlin
   Polonia Hamburg
   Prenzlauer SV Rot-Weiß
   Preussen TV Werl
   Prignitzer Kuckuck Kickers
   PSV Union Neumünster
   Quedlinburger SV
   Radebeuler BC 08
   RB Leipzig
   RB Leipzig II
   RB Leipzig (j)
   Reinickendorfer Füchse
   Rostocker FC 1895
   Rot Weiss Ahlen
   Rotenburger SV 1977
   Rotenburger SV 1977 II
   Rot-Weiß Oberhausen
   Rot-Weiß Walldorf
   Rot-Weiß Walldorf II
   RSV Eintracht 1949
   RSV Praest 1951
   RSV Wanne-Eickel
   SC 04 Schwabach
   SC 07 Idar-Oberstein
   SC 1912 Wegberg
   SC 1919 Hauenstein
   SC 1920 Unterbach
   SC Bad Salzuflen
   SC Baden-Baden
   SC Blau-Weiß 94 Papenburg
   SC Blau-Weiß Energie Prenzlau
   SC Bobenheim-Roxheim
   SC Borea Dresden
   SC Borgfeld
   SC Borsigwalde 1910
   SC Borussia 04 Fulda
   SC Chemie Halle
   SC Concordia von 1907
   SC Düsseldorf-West
   SC Eintracht Hamm-Hessen 22/45
   SC Fortuna Köln
   SC Fortuna Köln II
   SC Freiburg
   SC Freiburg II
   SC Friesenheim 1927
   SC Fürstenfeldbruck
   SC Gatow
   SC Geichlingen/Koxhausen
   SC Hassel 1919
   SC Hassia Dieburg 1913
   SC Herford
   SC Jülich 1910/97
   SC Köln-Weiler-Volkhoven 1948
   SC Kuhbach-Reichenbach
   SC Leinefelde 1912
   SC Leipzig
   SC Liessem 90
   SC Lippstadt DJK
   SC Motor Jena
   SC Neheim
   SC Oberhavel Velten
   SC Oberweikertshofen
   SC Opel Rüsselsheim
   SC Paderborn 07
   SC Polonia Hannover
   SC Preußen Münster 06
   SC Rhenania Hinsbeck
   SC Rot-Weiss Essen
   SC Schollbrunn
   SC Staaken 1919
   SC Steinberg 1953
   SC Tasmania 1900 Berlin
   SC Union Nettetal 1996
   SC Urania Hamburg von 1931
   SC Verl 1924
   SC Victoria 1914 Templin
   SC Vier- und Marschlande
   SC Viktoria 04 Köln
   SC Viktoria 04 Rheydt
   SC Viktoria Nürnberg 1925
   SC Westfalia 04 Herne
   SC Weyhe
   SC Wiedenbrück 2000
   SC Wismut Karl-Marx-Stadt
   SCB Preußen Köln
   SCB Viktoria Köln von 1994
   Schönebecker SC 1861
   Schönower SV
   SD Croatia Berlin
   SD Croatia Berlin (f)
   SF 1930 Uevekoven
   SF Eintracht Freiburg
   SF Oberried
   SF Oesede 1921 Georgsmarienhütte
   SF Ostinghausen
   SF Siepen Neviges
   SF Wuppertal 03
   SFC Stern 1900
   SFN Vechta
   SG 01 Hoechst
   SG 1868 Bruchköbel
   SG 1928 Herten-Langenbochum
   SG 1948 Reppichau
   SG Altengottern/Großwelsbach
   SG Arheilgen
   SG Aufbau Boizenburg
   SG Bad Soden 1911
   SG Bad Soden 1911 II
   SG Berka
   SG Biersdorf/Koosbüsch/Wißmannsdorf
   SG Diepholz von 1870
   SG Dietzenbach
   SG Drachhausen/Fehrow
   SG Düren 99
   SG Egelsbach
   SG Eintracht 02 Bad Kreuznach
   SG Eintracht 05 Wetzlar
   SG Eisfeld/Waffenrod
   SG Elbdeich
   SG Freiamt/Ottoschwanden
   SG Freiamt/Ottoschwanden II
   SG Gnadau
   SG Gusenburg/Grimburg
   SG Hamersen/Sittensen
   SG Hattingen/Emmingen
   SG Heidelberg-Kirchheim
   SG Hemer
   SG Huttengrund 1978
   SG Karlsburg/Züssow
   SG Köln-Worringen
   SG Letter 05
   SG Meisenheim/Desloch-Jeckenbach
   SG Meisenheim/Odenbach
   SG Mettendorf/Utscheid
   SG Nordweil/Wagenstadt
   SG Nordweil/Wagenstadt II
   SG Nunkirchen/Büschfeld
   SG Perl/Besch
   SG Post Kagers II
   SG Ramsin 1919
   SG Rappweiler/Waldhölzbach
   SG Roschbach/HSV Landau
   SG Rosenhöhe 1895 Offenbach
   SG Rot-Weiss Frankfurt 01
   SG Rot-Weiß Thalheim
   SG Sonnenhof Grossaspach
   SG Soonwald/Simmern
   SG Union Sandersdorf
   SG Union Solingen
   SG Unzenberg/Heinzenbach
   SG Utscheid
   SG Wattenscheid 09
   SG Wiesenau 03
   SG Wiesenau 03 II
   SGM Taubertal/Röttingen
   SGV Freiberg
   Sievershäger SV 1950
   SK Srbija München
   SKG 1888 Walldorf
   SKG Stockstadt
   Spandauer SV 1894
   Sportfreunde Baumberg
   Sportfreunde Eisbachtal
   Sportfreunde Hamborn 07
   Sportfreunde Lotte
   Sportfreunde Ricklingen
   Sportfreunde Siegen
   Sportfreunde Troisdorf 05
   Sportfreunde Wanne-Eickel
   Sportvg Feuerbach
   SpVg Arminia Holsterhausen
   SpVg Marl 1919/22
   SpVgg 05 Oberrad
   SpVgg 07 Ludwigsburg
   SpVgg 1910 Merzig
   SpVgg 1920 Edenkoben
   SpVgg Au/Iller
   SpVgg Bad Pyrmont
   SpVgg Bayreuth
   SpVgg Blau-Weiß 90 Vetschau
   SpVgg Bönen 1984
   SpVgg Brakel
   SpVgg Edenkoben
   SpVgg Ederheim 1949
   SpVgg Einbeck
   SpVgg Erkenschwick
   SpVgg Feldmoching
   SpVgg Germania Ratingen 04/19
   SpVgg Greuther Fürth
   SpVgg Greuther Fürth II
   SpVgg Hankofen-Hailing
   SpVgg Heddinghausen
   SpVgg Schmatzhausen
   SpVgg Schwarz-Weiß Düren
   SpVgg Steinhagen
   SpVgg SV Weiden
   SpVgg Unterhaching
   SpVgg Weiden
   SSG 09 Bergisch Gladbach
   SSG Halvestorf/Herkendorf
   SSV Eggenfelden
   SSV Einheit Perleberg
   SSV Groß Santersleben/Hermsdorf 1995
   SSV Gusborn 1921
   SSV Jahn Regensburg
   SSV Jahn Regensburg (f)
   SSV Jeddeloh
   SSV Kalthof 1923
   SSV Markranstädt
   SSV Neustadt/Sachsen
   SSV Pachten
   SSV Reutlingen 05
   SSV Ulm 1846
   SSV Vorsfelde
   SSVg 09/12 Heiligenhaus
   SSVg Velbert 02
   ST Kraiberg
   STV Barßel
   SV 07 Elversberg
   SV 07 Eschwege
   SV 07 Nauheim
   SV 08 Ludweiler-Warndt
   SV 09 Staßfurt
   SV 1874 Vielau
   SV 19 Straelen
   SV 1907 Linnich
   SV 1919 Gonsenheim
   SV 1919 Zeilsheim
   SV 1922 Emmingen ab Egg
   SV 1923 Merken
   SV 1928 Laudenbach
   SV 1956 Muckental
   SV 1956 Muckental II
   SV 1958 Sickenhofen
   SV 90 Altengottern
   SV 98/07 Mannheim-Seckenheim
   SV Allner-Bödingen
   SV Altenmittlau 1912
   SV Altenoythe
   SV Altlüdersdorf
   SV Altlüdersdorf II
   SV Altneudorf
   SV Arminia Hannover
   SV Arnstadt/Rudisleben
   SV Atlas Delmenhorst
   SV Atlas Delmenhorst II
   SV Aufheim
   SV Babelsberg 03
   SV Bardenbach
   SV Barnstorf
   SV Birstein 1920
   SV Blau Weiss Berlin
   SV Blau-Gelb Frankfurt
   SV Blau-Weiß 90 Gartz
   SV Blau-Weiss '90 Neustadt
   SV Blau-Weiss Concordia 07/24 Viersen
   SV Blau-Weiß Markendorf
   SV Blau-Weiß Polz
   SV Bliedersdorf 66
   SV Böblingen
   SV Boitzenburg
   SV Bombach
   SV Bommern 05
   SV Borussia 06 Velbert
   SV Borussia Wuppertal
   SV Breitenbrunn 1967
   SV Büchenbronn
   SV Buchonia Flieden
   SV Concordia Ihrhove
   SV Croatia Hannover von 1990
   SV Curslack-Neuengamme
   SV Dalum
   SV Darmstadt 98
   SV Detag Weiden
   SV Döbern
   SV Donaustauf
   SV Eichede
   SV Einheit Kamenz
   SV Eintracht Alt Ruppin
   SV Eintracht Eisenberg
   SV Eintracht Elster
   SV Eintracht Göritz
   SV Eintracht Lüneburg
   SV Eintracht Nordhorn
   SV Eintracht Seebad Ahlbeck 48
   SV Eintracht Trier 05
   SV Empor Berlin
   SV Emsdorf
   SV Enger-Westerenger
   SV Erlenbach 1919
   SV Eurasburg-Beuerberg
   SV Förderstedt
   SV Fortuna Furth/Glösa
   SV Fortuna Regensburg
   SV Fortuna Trebendorf
   SV Friedrichsgabe von 1955
   SV Fürstenstein
   SV Germania 1912 Dettingen
   SV Germania Babenhausen
   SV Gnaschwitz-Doberschau
   SV Gölzau
   SV Gommersheim 1945
   SV Grohn
   SV Grün-Weiss Brieselang
   SV Grün-Weiß Ferdinandshof 47
   SV Grün-Weiss Langenberg 1928 II
   SV Grün-Weiß Nadrensee
   SV Haesen/Hochheide
   SV Hansa Friesoythe
   SV Harkebrügge
   SV Hebertsfelden
   SV Heimstetten
   SV Henstedt-Ulzburg
   SV Herbede 1916
   SV Hilbeck
   SV Hilden-Nord 1964
   SV Holzen
   SV Hönnepel-Niedermörmter
   SV Horst-Emscher 08
   SV Höxter
   SV Immendingen
   SV Italia Wiesbaden
   SV Jagstzell
   SV Kenzingen
   SV Kleeblatt Stöcken
   SV Konfeld
   SV Kressbronn
   SV Krettnach
   SV Langenbach
   SV Leingarten
   SV Liesten 22
   SV Lippstadt 08
   SV Lurup 23 Hamburg
   SV Meppen 1912
   SV Morbach
   SV Mosaik Frankfurt 1966
   SV Motor Eggesin
   SV Motzing
   SV Nettelnburg/Allermöhe
   SV Neueibau
   SV Neuhof 1910
   SV Neuperlach München
   SV Niederbachem 1947
   SV Normania Treffurt
   SV Oberkirn 1922
   SV Oberweier 1910
   SV Oberzell
   SV Ochsenhausen
   SV Olympia Haßleben
   SV Ortenberg
   SV Peheim
   SV Petersdorf
   SV Pölich/Schleich
   SV Polonia München
   SV Reichensachsen
   SV Röchling Völklingen 06
   SV Rödinghausen
   SV Rollwitz 68
   SV Rot-Weiss Bad Muskau
   SV Rot-Weiss Cuxhaven
   SV Rot-Weiß Germania Wemb
   SV Rot-Weiß Hadamar
   SV Sandhausen
   SV Schermbeck
   SV Scherpenberg
   SV Schwarzhofen
   SV Schwarz-Weiß Huchem-Stammeln 1919
   SV See 90
   SV Senftenberg
   SV Siedenbollentin
   SV Soltau
   SV Solvay Freiburg
   SV Sparta Werlte
   SV Stahl Thale
   SV Straß
   SV Stuttgarter Kickers
   SV Stuttgarter Kickers II
   SV Tasmania 73 Neukölln
   SV Tasmania Berlin
   SV Thürnthenning
   SV Trassem
   SV Trebendorf
   SV Vaihingen 1889 II
   SV Victoria Seelow
   SV Viktoria 01 Aschaffenburg
   SV Viktoria Preußen 07
   SV Wacker 1919 Nürnberg
   SV Wacker Burghausen
   SV Wacker Burghausen II
   SV Waldhof Mannheim
   SV Waldhölzbach 1928
   SV Wanheim 1900
   SV Waren 09
   SV Wehen 1926 Taunusstein
   SV Wehen Wiesbaden
   SV Wehen Wiesbaden II
   SV Wehr
   SV Werder Bremen 1899
   SV Werder Bremen 1899 (amatorzy)
   SV Werder Bremen 1899 II
   SV Wermelskirchen 09/35
   SV Westfalia Rhynern
   SV Westfalia Wiedenbrück
   SV Wiesbaden 1899 II
   SV Wiesenthalerhof
   SV Wilhelmshaven
   SV Wilhelmshaven 92
   SV Yesilyurt 73
   SV Zehdenick 1920
   SVA Bad Hersfeld
   SVA Bockum-Hövel 1920/37
   SVG Grün-Weiß Bad Gandersheim
   SVN Zweibrücken
   TB Uphusen
   Tennis Borussia Berlin
   Tennis Borussia Berlin II
   Torgelower FC Greif
   Torgelower SV Greif
   Torgelower SV Greif II
   TSB Flensburg
   TSC Eintracht Dortmund
   TSG 1848 Hofgeismar
   TSG 1899 Hoffenheim
   TSG 1899 Hoffenheim II
   TSG 1899 Hoffenheim (j)
   TSG 1922 Lütter
   TSG 62/09 Weinheim
   TSG Backnang
   TSG Calbe
   TSG Ehingen 1848
   TSG Einheit Bernau
   TSG Emmerthal
   TSG Neustrelitz
   TSG Neustrelitz II
   TSG Rot-Weiß Fredersdorf-Vogelsdorf
   TSG Sprockhövel
   TSG Thannhausen
   TSR Olympia Wilhelmshaven
   TSV 05 Reichenbach
   TSV 08 Holzthaleben
   TSV 08 Kassel
   TSV 1814 Friedland
   TSV 1860 Rosenheim
   TSV 1880 Neu-Ulm
   TSV 1883 Bogen
   TSV 1896 Rain am Lech
   TSV 1909 Affalterbach
   TSV Abtswind
   TSV Adendorf 1923
   TSV Albeck 1948
   TSV Alemannia Aachen 1900
   TSV Allershausen 1927
   TSV Bad Blankenburg
   TSV Bayer 04 Leverkusen
   TSV Bayer 04 Leverkusen (amatorzy)
   TSV Bayer 04 Leverkusen II
   TSV Bayer 04 Leverkusen (j)
   TSV Bayer Dormagen 1920
   TSV Blaichach
   TSV Crailsheim
   TSV Eintracht 1920 Stadtallendorf
   TSV Ellhofen
   TSV Emmelshausen
   TSV Essingen
   TSV Essingen II
   TSV Forstenried München
   TSV Fortuna Sachsenroß Hannover
   TSV Fortuna Wuppertal
   TSV Germania Windeck
   TSV Gersthofen
   TSV Giesen von 1911
   TSV Grebenhain
   TSV Grunbach
   TSV Havelse 1912
   TSV Heiligenrode
   TSV Hitzacker
   TSV Kaldenkirchen
   TSV Klausdorf
   TSV Kornburg 1932
   TSV Kösching
   TSV Kropp
   TSV Lehnerz 1965 II
   TSV Ludwigsfeld
   TSV Lütjenburg
   TSV München von 1860
   TSV München von 1860 (amatorzy)
   TSV Nellmersbach 1920
   TSV Neudrossenfeld
   TSV Oberboihingen
   TSV Oldenburg
   TSV Osterholz-Tenever Bremen
   TSV Ottersberg
   TSV Röttenbach 1927
   TSV Schilksee
   TSV Schulenburg
   TSV Schwieberdingen
   TSV Simmozheim
   TSV Steinbach Haiger
   TSV Stiefenhofen
   TSV Stiefenhofen II
   TSV Völpke
   TSV Wachtendonk-Wankum 1910
   TSV Wacker 50 Neutraubling
   TSV Weilimdorf 1948 (f)
   TSV Weisstal 1971
   TSV Zorneding 1920
   TSVgg Stuttgart-Münster
   TuRa Niederhöchstadt
   Türk-Birlikspor Pinneberg
   Türkiyemspor Berlin 1978
   Türkspor Neu-Ulm
   Turu 1880 Düsseldorf
   TuS 05 Quettingen
   TuS 07 Oberlar
   TuS 1865 Rheinböllen
   TuS 1904 Hohenecken
   TuS Celle FC
   TuS Collegia Jübek
   TuS Dassendorf
   TuS Dotzheim 1848
   TuS Eisenbach
   TuS Elsdorf
   TuS Erndtebrück
   TuS Esborn 03/21
   TuS Eving-Lindenhorst
   TuS Fortuna 1884 Saarburg
   TuS Grün-Weiß Wuppertal 89/02
   TuS Grün-Weiß Wuppertal 89/02 II
   TuS Heeslingen
   TuS Hessisch Oldendorf
   TuS Heven 09/67
   TuS Holzen-Sommerberg
   TuS Jöllenbeck
   TuS Kirschweiler 1910/24
   TuS Koblenz 1911
   TuS Levern
   TuS Lingen 1910
   TuS Makkabi Berlin
   TuS Mondorf
   TuS Montabaur
   TuS Norderney
   TuS Obenstrohe von 1906
   TuS Paderborn-Neuhaus
   TuS Schloß Neuhaus
   TuS Solbad Ravensberg 1960
   TuS Sulingen von 1880
   TuS Tengern
   TuS Walburgskirchen
   TuS Wengern 1879
   TV 1861 Forst
   TV 1862 Geiselhöring
   TV 1890 Rüsselsheim-Haßloch
   TV Asberg 1897
   TV Askania Bernburg
   TV Hardheim
   TV Herkenrath
   TV Ingolstadt von 1861
   TV Munderloh von 1921
   TV Neuenkirchen
   TV Stuhr von 1911
   TV Wehingen 1891
   TV Wiblingen 1905
   UFC Münster (f)
   Union Minden
   USI Lupo-Martini
   VfB 03 Hilden
   VfB 1914 Wissen
   VfB 1951 Haßloch
   VfB Anklam
   VfB Annaberg
   VfB Auerbach 1906
   VfB Borussia Görzig
   VfB Bottrop 1900
   VfB Dillingen
   VfB Fichte Bielefeld
   VfB Germania Halberstadt
   VfB Ginsheim 1916
   VfB Homberg
   VfB IMO Merseburg
   VfB Leipzig
   VfB Lübeck
   VfB Oldenburg
   VfB Oldenburg II
   VfB Pommern Löcknitz
   VfB Pößneck 09
   VfB Remscheid 06/08
   VfB Schönau
   VfB Stuttgart 1893
   VfB Stuttgart 1893 (amatorzy)
   VfB Stuttgart 1893 II
   VfB Unterliederbach
   VfB Weißwasser 1909
   VfB Zittau
   VFC Anklam
   VFC Plauen
   VfK Iserlohn
   VfL 05 Hohenstein-Ernstthal
   VfL 05 Hohenstein-Ernstthal (f)
   VfL 05 Hohenstein-Ernstthal II
   VfL 06 Saalfeld
   VfL 93 Hamburg
   VfL Bad Berleburg
   VfL Bergen 94
   VfL Bochum 1848
   VfL Bochum 1848 (amatorzy)
   VfL Bochum 1848 II
   VfL Borussia Mönchengladbach 1900
   VfL Borussia Mönchengladbach 1900 (amatorzy)
   VfL Borussia Mönchengladbach 1900 II
   VfL Borussia Mönchengladbach 1900 (j)
   VfL Breese/Langendorf
   VfL Edewecht
   VfL Essingen
   VfL Germania Leer
   VfL Gevelsberg
   VfL Halle 1896
   VfL Hamm/Sieg 1883
   VfL Hasetal Herzlake
   VfL Herzlake
   VfL Kellinghusen
   VfL Kirchheim unter Teck
   VfL Leverkusen
   VfL Obereisesheim
   VfL Oldenburg
   VfL Osnabrück
   VfL Osnabrück II
   VfL Oythe 1947
   VfL Pinneberg
   VfL Schwerte 1919/21
   VfL Trier 1912
   VfL Wolfsburg
   VfL Wolfsburg (amatorzy)
   VfL Wolfsburg II
   VfL Wolfsburg (j)
   VfL Wolfsburg (k)
   VfR 1910 Bürstadt
   VfR 1920 Krefeld-Fischeln
   VfR Aalen 1921
   VfR Fehlheim 1929
   VfR Hausen
   VfR Ittersbach
   VfR Kaiserslautern
   VfR Mannheim
   VfR Neumünster
   VfR Niederhausen
   VfR Olympia Kronau 1945
   VfR Osterode 08
   VfR Salisso Bad Salzig
   VfR Wormatia 08 Worms
   VfV Borussia 06 Hildesheim
   VfV Borussia 06 Hildesheim II
   VSG Altglienicke
   VSG Altglienicke II
   Werner SV Bochum
   Wolfenbütteler SV
   Wuppertaler SV
   Wuppertaler SV Borussia
   ZFC Meuselwitz
 
Dane z sezonu: 2008/09
Zobacz tak¿e dane z sezonu: 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udzia³em
   2002/03 - eliminacje do Mistrzostw Europy Portugalia 2004
   2003/04 - Mistrzostwa Europy - Portugalia 2004
   2005/06 - Mistrzostwa ¦wiata - Niemcy 2006
   2006/07 - eliminacje do Mistrzostw Europy Austria/Szwajcaria 2008
   2007/08 - Mistrzostwa Europy - Austria/Szwajcaria 2008
   2008/09 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata RPA 2010
   2009/10 - Mistrzostwa ¦wiata - Republika Po³udniowej Afryki 2010
   2010/11 - eliminacje do Mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012
   2011/12 - Mistrzostwa Europy - Polska/Ukraina 2012
   2012/13 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata Brazylia 2014
   2013/14 - Mistrzostwa ¦wiata - Brazylia 2014
   2014/15 - eliminacje do Mistrzostw Europy Francja 2016
   2015/16 - Mistrzostwa Europy - Francja 2016
   2016/17 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata Rosja 2018
   2017/18 - Mistrzostwa ¦wiata - Rosja 2018
   2018/19 - eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
   2018/19 - Liga Narodów 2018/2019

 

Napisz do nas