[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

Słowacja Słowacja
Rok założenia:
Barwy:
Adres:
Kraj: Słowacja
WWW: brak
Stadion: pojemno¶ć - brak danych / boisko - brak danych

Sukcesy

 
Uwagi

• Od 28 paĽdziernika 1918 do 1993 roku czę¶ć Czechosłowacji.
 
Kluby
   1.FC DAC Dunajská Streda
   1.FC Koąice
   1.FC Tatran Preąov
   1.FC Tatran Preąov B
   1.FK Svidník
   1.SC Incar Nitra (f)
   AFC Nové Mesto nad Váhom
   AS Trenčín
   A©K Inter Bratysława
   B©K Bardejov
   DSO Dynamo ®ilina
   FC Artmedia Bratysława
   FC Artmedia Petrľalka
   FC Baník Veµký Krtíą
   FC Chemlon Humenné
   FC DAC 1904 Dunajská Streda
   FC Druľstevník Báč
   FC Junior Radvaň (Bańska Bystrzyca)
   FC Koąice
   FC Ličartovce
   FC Lokomotíva Koszyce
   FC Neded
   FC Nitra
   FC Nitra B
   FC Nitra (j)
   FC Petrľalka 1898
   FC Rimavská Sobota
   FC Senec
   FC Slovan Galanta
   FC Spartak Trnava
   FC Spartak Trnava B
   FC ©TK 1914 ©amorín
   FC Union Nové Zámky (k)
   FC ViOn Zlaté Moravce
   FC VSS Koąice
   FK AS Trenčín
   FK Bodva Moldava nad Bodvou
   FK Čadca
   FK Čaňa
   FK DAC 1904 Dunajská Streda
   FK Drustav Svidník-Hrabovčík
   FK Druľstevník Plavnica
   FK Dubová
   FK Dukla Bańska Bystrzyca
   FK Gerlachov
   FK Haniska
   FK Jesenské
   FK Komárno
   FK Kysucký Lieskovec
   FK LAFC Lučenec
   FK Lamač (Bratysława)
   FK Lokomotíva Trnava
   FK Marcelová
   FK Mesto Prievidza
   FK Mlados» Poprad
   FK Ozeta Dukla Trenčín
   FK Pohronie ®iar nad Hronom/Dolná ®daňa
   FK Pokrok Krompachy
   FK Poprad
   FK Povaľská Bystrica
   FK Púchov
   FK Rača (Bratysława)
   FK Rakytovce 85
   FK Rapid Bratysława
   FK Rozvoj Puąovce
   FK Senica
   FK Senica (j)
   FK ©iroké
   FK Slávia Staąkov
   FK Slavoj Sečovce
   FK Slavoj Trebiąov
   FK Slovan Levice
   FK Slovan Trstená
   FK Spartak Bánovce nad Bebravou
   FK Spiąská Nová Ves
   FK Stará Ąubovňa
   FK Svit
   FK VTJ Koba Senec
   FK Vysoké Tatry/Starý Smokovec
   FK ®eleziarne Podbrezová
   FK ®eleziarne Podbrezová B
   FK ®iar nad Hronom
   FK Z«S Dubnica nad Váhom
   FKM Nové Zámky
   FKS Nemąová
   FO Bytča
   FO ®P ©port Podbrezová
   HFC Humenné
   HFK Prievidza
   KFC Komárno
   LR Crystal Lednické Rovne
   MFK Baník Prievidza
   MFK Bańska Bystrzyca
   MFK Dolný Kubín
   MFK Dubnica nad Váhom
   MFK Koąice
   MFK Koąice B
   MFK Lokomotíva Zvolen
   MFK Myjava/Turá Lúka
   MFK Nová Baňa
   MFK Petrľalka
   MFK Ruľomberok
   MFK Ruľomberok B
   MFK Skalica
   MFK Slovan Sabinov
   MFK Slovmag Revúca
   MFK Stará Ąubovňa
   MFK Stará Turá
   MFK Tatran Liptovský Mikuláą
   MFK Topoµčany
   MFK Vranov nad Topµou
   MFK Zemplín Michalovce
   Mimel Lučenec (f)
   M©K Brezno
   M©K Fomat Martin
   M©K Kysucké Nové Mesto
   M©K Lúka
   M©K Námestovo
   M©K Povaľská Bystrica
   M©K Púchov
   M©K Rimavská Sobota
   M©K SCP Ruľomberok
   M©K Snina
   M©K Spartak Medzilaborce
   M©K Spiąské Podhradie
   M©K Tatran Krásno nad Kysucou
   M©K Tesla Stropkov
   M©K Turany
   M©K Veµký Meder
   M©K ®ilina
   M©K ®ilina B
   M©K ®ilina (j)
   OFK Branč
   OFK Drietoma
   OFK Dunajská Luľná
   OFK Ludanice
   OFK Malľenice
   OFK Nedanovce
   OFK Teplička nad Váhom
   OFK Tovarníky
   OFK Veµký Lapáą
   OK Častkovce
   O©K Lipová
   O©K Nededza
   O©K Rosina
   O©K Sása
   O©K Slovenský Grob
   O©K Smolenice
   O©K Soblahov
   O©K Spiąský ©tvrtok
   O©K Trenčianske Stankovce
   OTJ Hontianske Nemce
   OTJ Moravany nad Váhom
   OTJ Palárikovo
   Partizán Bardejov
   Partizán Bardejov (k)
   PFK Pieą»any
   P©C Pezinok
   PVFA Bratysława
   PVFA Bratysława (k)
   RCS Koąice (f)
   SH Senica
   ©K Across Pinerola Bratysława (f)
   ©K Aqua Turčianske Teplice
   ©K Belá
   ©K Blava Jaslovské Bohunice
   ©K Čierne
   ©K Eldus Močenok
   ©K Javorník Makov
   ©K Kremnička
   ©K Malacky
   ©K Matador Púchov
   ©K Metal Servis Králiky
   ©K Odeva Lipany
   ©K Olympia Bobrov
   ©K Partizán Čierny Balog
   ©K Program Dubnica nad Váhom (f)
   ©K Radoµa
   ©K SFM Senec
   ©K Slovan Bratysława
   ©K Slovan Bratysława B
   ©K Slovan Bratysława (f)
   ©K Slovan Bratysława (j)
   ©K Slovan Bratysława (k)
   ©K Slovmag Jeląava
   ©K ©oporňa
   ©K Stráľske
   ©K Svätý Jur
   ©K Tvrdoąín
   ©K Záhradné
   ©K Zemplín Michalovce
   ©K ZSNP ®iar nad Hronom (k)
   ©KF Sereď
   ©KF ®ilina (k)
   ©KP Devín
   Skrutkáreň Lubowla
   Slovan Belá nad Cirochou
   Slovan Duslo ©aµa
   Slovan Duslo ©aµa (k)
   Slov-Matic Fofo Bratysława (f)
   Spartak Myjava
   S©K Sereď
   TJ Baník Ruľiná
   TJ Baník Sebedraľie
   TJ Baník ©tiavnické Bane
   TJ Beloveľa
   TJ Červena Hvězda Bratysława
   TJ Druľstevník Blatnica
   TJ Druľstevník Dlhá nad Oravou
   TJ Druľstevník Hlboké
   TJ Druľstevník Ivanka pri Nitre
   TJ Druľstevník Lakąárska Nová Ves
   TJ Druľstevník Liptovská ©tiavnica
   TJ Druľstevník Radimov
   TJ Druľstevník Tekovské Nemce
   TJ Druľstevník Topoµníky
   TJ Druľstevník Vasiµov
   TJ Druľstevník Vrakúň
   TJ Dubinné
   TJ FO Calex Zlaté Moravce
   TJ Hrocho»
   TJ Iskra Borčice
   TJ Iskra Holíč
   TJ Jednota Bánová
   TJ Kolárovice
   TJ Kovo Beluąa
   TJ Kriváň
   TJ Lokomotíva Koszyce
   TJ Michalovce
   TJ OFC Gabčíkovo
   TJ Oravan Rabča
   TJ PD Mier Poliakovce
   TJ Petrovany
   TJ Plastika Nitra
   TJ Slovan Čeµadice
   TJ Slovan Dolné Kočkovce
   TJ Slovan Nemąová
   TJ Sokol Vydraň
   TJ Spartak Kvaąov
   TJ Spartak Vysoká nad Kysucou
   TJ Tatran Bytčica
   TJ Tatran Klin
   TJ Tatran Oravské Veselé
   TJ Trnávka (Bratysława)
   TJ VSS Koszyce
   TJ VTJ Rajecké Teplice-Konská
   TJ ®iar Papradno
   TTS Trenčín
   Z«S Martin
 
Dane z sezonu: 2008/09
Zobacz także dane z sezonu: 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - eliminacje do Mistrzostw Europy Portugalia 2004
   2004/05 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata Niemcy 2006
   2006/07 - eliminacje do Mistrzostw Europy Austria/Szwajcaria 2008
   2008/09 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata RPA 2010
   2009/10 - Mistrzostwa ¦wiata - Republika Południowej Afryki 2010
   2010/11 - eliminacje do Mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012
   2012/13 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata Brazylia 2014
   2014/15 - eliminacje do Mistrzostw Europy Francja 2016
   2015/16 - Mistrzostwa Europy - Francja 2016
   2016/17 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata Rosja 2018
   2018/19 - eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
   2018/19 - Liga Narodów 2018/2019

 

Napisz do nas