[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Unia Złoty Stok Zakładowy Klub Sportowy Unia Złoty Stok
Rok założenia: 1946
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Sportowa 2, 57-250 Złoty Stok
telefon: 605-601-983 (prezes)
WWW: http://uniazs.aplus.pl (oficj.)
Stadion: Miejski
pojemność - 1 000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 64 m
Prezes: Wojciech Król
Trener: Wojciech Dujin


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Marcin Zieliński (21.03.91), Wojciech Słonina (26.12.90), Alan Książek (11.07.92).
Obrońcy: Michał Bartoszek (28.10.90), Maciej Czerna (05.04.90), Marcin Wicher (07.04.87), Norbert Guła (04.06.79), Tomasz Krysiak (19.06.91), Mariusz Krysiak (09.01.94).
Pomocnicy i napastnicy: Dawid Bujnowicz (15.05.87), Paweł Szmelter (29.09.86), Tomasz Świerzawski (15.03.82), Mateusz Faron (27.08.91), Adrian Kopacz (25.01.87), Marcin Sury (22.10.84), Jarosław Śleziak (09.06.79), Piotr Szabla (01.01.91), Mateusz Napora (18.11.94), Bartłomiej Cebula (17.10.90), Piotr Warzocha (30.09.86).
 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Krzysztof Czachor, Dawid Dechnik, Dawid Gołdyn, Andrzej Grębosz, Norbert Guła, Adrian Kopacz, Grzegorz Lew, Szymon Markowski, Adrian Szymczak.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Wałbrzych III
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Wałbrzych III
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Wałbrzych III
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Wałbrzych III
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Wałbrzych III
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: Wałbrzych II
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Wałbrzych II
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Wałbrzych
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Wałbrzych
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Wałbrzych
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Wałbrzych
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Wałbrzych
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Wałbrzych
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Wałbrzych
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
   2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: Wałbrzych III
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Wałbrzych II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

 

Napisz do nas