[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

1/16 finału - 23 listopada

Polonia Ząbkowice Śląskie 4-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
pd.
Unia Bardo 0-0 Włókniarz Kudowa Zdrój
pd. k. 4-5
Zieloni Łagiewniki 3-2 Skałki Stolec
Unia Złoty Stok 1-5 Trojan Lądek Zdrój
Granit Roztoka 1-3 AKS Strzegom
Piławianka Piława Górna 1-0 Lechia Dzierżoniów
pd.
Szczyt Boguszów-Gorce 2-5 Akropol Wałbrzych 22 listopada
Dąb Mościsko 5-2 Sparta Ziębice
Zamek Trzebieszowice 3-2 Kryształ Stronie Śląskie
Niemczanka Niemcza 3-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie
pd.
LKS Bystrzyca Górna 1-2 Victoria Świebodzice
1985 Szczawno Zdrój 0-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów 1-2 Sparta Świdnica
Victoria Dębowiec 2-6 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Nysa Kłodzko 1-6 Piast Nowa Ruda
Stal Świdnica 3-4 Cukrownik/Polonia Pszenno 11 listopada

1/8 finału - 30 listopada
Pary zostały ustalone jeszcze przed rozegraniem 1/16 finału.
(Losowanie gospodarzy meczów - 24 listopada 2003)

Dąb Mościsko 0-5 Sparta Świdnica
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 6-2 Akropol Wałbrzych
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-4 Włókniarz Kudowa Zdrój
pd.
Zieloni Łagiewniki 1-0 Piławianka Piława Górna
Victoria Świebodzice 0-3 AKS Strzegom
Zamek Trzebieszowice 2-1 Trojan Lądek Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-8 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-5 Piast Nowa Ruda

1/4 finału
(Losowanie - 4 grudnia 2003, 12:00)

1/2 finału - 21 kwietnia, 5 maja

AKS Strzegom 3-3 Piast Nowa Ruda 21 kwietnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Sparta Świdnica 21 kwietnia, 17:00

Piast Nowa Ruda 0-2 AKS Strzegom 4 maja, 17:00
Sparta Świdnica 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 maja, 17:00
pd.

Finał - 19 maja

AKS Strzegom 2-3 Sparta Świdnica 19 maja, 17:00
Konarski 6, S.Matuszak 87 (k) - Idziak 22, Kloc 36, Felich 43
w Świebodzicach

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas