[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko

I runda - 10 sierpnia

Victoria Dębowiec 1-2 Henrykowianka Henryków 10 sierpnia, 17:00
Znicz Lubnów 0-8 Unia Złoty Stok 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Mąkolno 6-0 Unia Bardo 10 sierpnia, 17:00
Zrzeszeni Niwa 1-4 KS Polanica Zdrój 10 sierpnia, 17:00
Sparta Stary Waliszów 2-4 Łomniczanka Stara Łomnica 10 sierpnia, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 3-0 Hutnik Szczytna 10 sierpnia, 17:00
(wo)
United Sokolec Ludwikowice Świerki 3-2 Burza Dzikowiec 10 sierpnia, 17:00
Spartakus Byczeń 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-3
Tornado Ławica 2-4 Piasek Potworów 10 sierpnia, 17:00
pd.
Grom Stoszowice 0-3 Orlęta Krosnowice 10 sierpnia, 17:00
(wo)
Cis Brzeźnica 2-3 Iskra Jaszkowa Dolna 10 sierpnia, 17:00
Śnieżnik Domaszków 0-2 Sudety Międzylesie 10 sierpnia, 17:00
Zamek Trzebieszowice 3-2 Trojan Lądek Zdrój 10 sierpnia, 17:00
Ślęża Ciepłowody 3-2 Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 10 sierpnia, 17:00
MLKS Radków 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój 10 sierpnia, 17:00
(wo)
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-7 Skałki Stolec 10 sierpnia, 17:00

II runda - 20 sierpnia

Henrykowianka Henryków 1-3 Unia Złoty Stok 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Mąkolno 1-0 KS Polanica Zdrój 20 sierpnia, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-3 Łomniczanka Stara Łomnica 20 sierpnia, 17:00
(wo)
United Sokolec Ludwikowice Świerki 3-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 20 sierpnia, 17:00
Piasek Potworów 1-3 Orlęta Krosnowice 20 sierpnia, 17:00
Sudety Międzylesie 1-5 Iskra Jaszkowa Dolna 20 sierpnia, 17:00
Zamek Trzebieszowice 2-1 Ślęża Ciepłowody 20 sierpnia, 17:00
MLKS Radków 2-0 Skałki Stolec
pd.

III runda - 3 września
Zwycięzcy awansowali do rozgrywek pucharowych podokręgu Wałbrzych.

United Sokolec Ludwikowice Świerki 1-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Trzebieszowice 2-1 Unia Złoty Stok
Orzeł Mąkolno 4-1 Iskra Jaszkowa Dolna
MLKS Radków 2-0 Orlęta Krosnowice

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Świdnica)
Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Wałbrzych)

Autor:
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas