[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

I runda - 24 września

Skalnik Czarny Bór 0-10 Biały Orzeł Mieroszów 24 września, 15:30
MKS Szczawno Zdrój (juniorzy) 3-1 Górnik Boguszów-Gorce
Bielawianka Bielawa 2-3 Lechia Dzierżoniów 24 września, 15:30
Herbapol Stanowice 0-8 Grom Witków 24 września, 15:30
Orzeł Mąkolno 2-5 Kryształ Stronie Śląskie 1 października, 15:00
Nysa Kłodzko 2-0 MKS Szczawno Zdrój 24 września, 15:30
United Sokolec Ludwikowice Świerki 1-7 Piast Nowa Ruda 24 września, 15:30
Piławianka Piława Górna 0-3 Górnik Wałbrzych 24 września, 15:30
Zamek Trzebieszowice 3-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 24 września, 15:30
Zjednoczeni Żarów 0-0 Polonia/Sparta II Świdnica 24 września, 15:30
pd. k. 3-4
Sparta Ziębice 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 września, 15:30
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-2 Stal Świdnica 24 września, 15:30
AKS Strzegom 2-1 Victoria Świebodzice 24 września, 15:30
MLKS Radków 1-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 24 września, 15:30
Czarni Sieniawka 0-1 Zieloni Łagiewniki 24 września, 15:30
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4-6 Polonia/Sparta Świdnica 24 września, 15:30

1/8 finału - 30 listopada

Zieloni Łagiewniki 1-3 Lechia Dzierżoniów 30 listopada, 12:00
Zamek Trzebieszowice 1-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 30 listopada, 12:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-7 Górnik Wałbrzych 30 listopada, 12:00
MKS Szczawno Zdrój (juniorzy) 3-2 Nysa Kłodzko 30 listopada, 12:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-4 Polonia/Sparta II Świdnica 30 listopada, 12:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 listopada, 12:00
Piast Nowa Ruda 1-6 Polonia/Sparta Świdnica 30 listopada, 12:00
Grom Witków 3-2 AKS Strzegom 30 listopada, 12:00

1/4 finału - 15 kwietnia

MKS Szczawno Zdrój (juniorzy) 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 15 kwietnia, 16:00
Polonia/Sparta II Świdnica 3-13 Górnik Wałbrzych 25 marca, 16:00 (70)
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 15 kwietnia, 17:00
Grom Witków 1-5 Lechia Dzierżoniów 15 kwietnia, 16:00

1/2 finału - 6 maja

MKS Szczawno Zdrój (juniorzy) 0-3 Górnik Wałbrzych 6 maja, 17:00 (300)
Jan Rytko 9, Bartosz Konarski 37, 65
Lechia Dzierżoniów 2-3 Polonia/Sparta Świdnica 6 maja, 17:00 (400)
pd.
Krzysztof Pietrzykowski 39, 104 - Piotr Woźniak 83, Dariusz Filipczak 101, 110

Finał - 27 maja

Górnik Wałbrzych 2-0 Polonia/Sparta Świdnica 27 maja, 17:00 (800)
Dominik Janik 9, Adrian Moszyk 81

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko)
Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Świdnica)
Puchar Polski 2008/2009 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Wałbrzych)

Autor:

 

Napisz do nas