[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Żarów 30 59 19 2 9 88-50 10 1 4 48-21 9 1 5 40-29
2.  Piast Nowa Ruda 30 55 16 7 7 75-41 9 5 1 45-15 7 2 6 30-26
3.  Victoria Świebodzice 30 53 17 2 11 70-44 9 1 5 40-21 8 1 6 30-23
4.  Unia Złoty Stok 30 47 15 2 13 49-46 8 2 5 27-18 7 0 8 22-28
5.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 46 13 7 10 52-46 5 4 6 25-24 8 3 4 27-22
6.  Nysa Kłodzko 30 45 13 6 11 48-38 6 3 6 26-19 7 3 5 22-19 2 4 1 1 0 2-1
7.  LKS Bystrzyca Górna 30 45 12 9 9 55-51 7 3 5 28-26 5 6 4 27-25 2 1 0 1 1 1-2
8.  Stal Świdnica 30 41 12 5 13 58-48 8 2 5 33-19 4 3 8 25-29 2 4 1 1 0 7-0
9.  Skalnik Czarny Bór 30 41 12 5 13 38-58 8 4 3 23-13 4 1 10 15-45 2 1 0 1 1 0-7
10.  Iskra Jaszkowa Dolna 30 40 11 7 12 48-63 8 2 5 33-31 3 5 7 15-32
11.  Piławianka Piława Górna 30 39 12 3 15 59-64 9 2 4 40-25 3 1 11 19-39
12.  Karolina Jaworzyna Śląska 30 38 11 5 14 68-70 8 2 5 48-27 3 3 9 20-43 4 12 4 0 0 14-4
13.  Trojan Lądek Zdrój 30 38 10 8 12 70-70 7 4 4 42-27 3 4 8 28-43 4 6 2 0 2 8-9
14.  Pogoń Pieszyce 30 38 12 2 16 51-65 6 1 8 28-27 6 1 8 23-38 4 0 0 0 4 4-13
15.  Sparta Ziębice 30 30 9 3 18 42-77 5 1 9 23-35 4 2 9 19-42
16.  Kryształ Stronie Śląskie 30 26 7 5 18 36-76 3 2 10 17-33 4 3 8 19-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zjednoczeni Żarów    3-3 2-0 2-3 4-1 2-0 1-2 3-2 1-0 1-2 1-2 7-0 6-3 3-1 4-2 8-0 
 2 Piast Nowa Ruda5-3     2-1 1-3 3-0 1-1 1-1 3-3 9-0 5-0 3-1 1-1 4-0 2-0 4-0 1-1 
 3 Victoria Świebodzice3-4 2-1     4-0 0-1 1-1 4-0 2-1 0-1 2-3 3-2 7-2 3-2 3-0 1-2 5-1 
 4 Unia Złoty Stok3-1 1-1 0-6     1-2 0-2 1-1 1-0 4-0 1-0 0-1 1-0 2-3 6-0 1-0 5-1 
 5 Zamek Kamieniec Ząbkowicki0-3 3-0* 1-2 1-2     1-1 3-1 3-2 2-0 2-2 2-3 0-0 2-2 1-5 4-0 0-1 
 6 Nysa Kłodzko1-2 0-1 0-2 2-0 3-0     0-0 3-2 0-0 3-0 5-1 1-1 5-2 2-3 1-2 0-3* 
 7 LKS Bystrzyca Górna0-3 1-2 1-6 3-2 1-0 1-2     3-1 3-1 3-0* 1-0 3-0 4-4 1-2 1-1 2-2 
 8 Stal Świdnica4-3 1-0 1-1 0-1 0-3 2-0 1-4     7-0 2-2 3-1 1-0 5-0 2-3 0-1 4-0 
 9 Skalnik Czarny Bór0-0 0-2 1-0 2-3 0-2 2-0 1-0 0-0     1-1 2-2 2-1 3-1 1-0 6-1 2-0 
 10 Iskra Jaszkowa Dolna0-3* 0-3 0-3* 3-0 4-4 3-2 2-2 0-1 3-2     3-0* 4-2 2-1 5-0 4-3 0-5 
 11 Piławianka Piława Górna2-0 4-3 6-2 4-2 0-3 0-2 1-2 0-3 3-0 3-0     5-1 4-4 1-1 3-1 4-1 
 12 Karolina Jaworzyna Śląska3-6 5-0 1-0 1-3 4-4 2-3 3-3 0-4 0-2 6-0 3-1     2-0 6-0 6-0 6-1 
 13 Trojan Lądek Zdrój7-1 3-0 5-1 2-1 1-2 0-1 3-2 1-1 3-4 1-1 5-2 3-4     4-3 3-3 1-1 
 14 Pogoń Pieszyce0-3 2-3 1-2 1-2 1-1 3-1 1-5 0-2 7-2 2-1 2-1 1-2 0-1     3-1 4-0 
 15 Sparta Ziębice0-6 1-2 1-2 1-0 0-3 0-3 1-2 4-3 3-1 0-3* 5-2 4-2 1-1 1-3     1-2 
 16 Kryształ Stronie Śląskie1-2 0-9 1-2 1-0 0-1 1-3 2-2 6-0 0-2 0-0 1-0 3-4 0-4 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Victoria Świebodzice 5-1 Kryształ Stronie Śląskie 15 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 3-2 Unia Złoty Stok 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 3-2 Stal Świdnica 15 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 3-0 Piławianka Piława Górna 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Trojan Lądek Zdrój 3-3 Sparta Ziębice 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska 15 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Nysa Kłodzko 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Czarny Bór 0-2 Piast Nowa Ruda 15 sierpnia, 17:00
w Boguszowie-Gorcach

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Kryształ Stronie Śląskie 0-9 Piast Nowa Ruda 18 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 0-0 Skalnik Czarny Bór 18 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 4-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 18 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 1-3 Pogoń Pieszyce 18 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 4-4 Trojan Lądek Zdrój 18 sierpnia, 17:00
Stal Świdnica 2-2 Iskra Jaszkowa Dolna 18 sierpnia, 12:00
Unia Złoty Stok 3-1 Zjednoczeni Żarów 18 sierpnia, 17:00
Victoria Świebodzice 4-0 LKS Bystrzyca Górna 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

LKS Bystrzyca Górna 2-2 Kryształ Stronie Śląskie 25 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 2-0 Victoria Świebodzice 25 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 3-0 Unia Złoty Stok 24 sierpnia, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Stal Świdnica 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 2-1 Piławianka Piława Górna 24 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Sparta Ziębice 25 sierpnia, 17:00
Skalnik Czarny Bór 2-1 Karolina Jaworzyna Śląska 24 sierpnia, 17:00
w Boguszowie-Gorcach
Piast Nowa Ruda 1-1 Nysa Kłodzko 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Kryształ Stronie Śląskie 1-3 Nysa Kłodzko 1 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 5-0 Piast Nowa Ruda 31 sierpnia, 16:00
Sparta Ziębice 3-1 Skalnik Czarny Bór 1 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 września, 16:00
Stal Świdnica 2-3 Pogoń Pieszyce 1 września, 16:00
Unia Złoty Stok 2-3 Trojan Lądek Zdrój 1 września, 16:00
Victoria Świebodzice 2-3 Iskra Jaszkowa Dolna 31 sierpnia, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 0-3 Zjednoczeni Żarów 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Zjednoczeni Żarów 8-0 Kryształ Stronie Śląskie 8 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 LKS Bystrzyca Górna 7 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 5-1 Victoria Świebodzice 8 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-2 Unia Złoty Stok 7 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-2 Stal Świdnica 8 września, 16:00
Skalnik Czarny Bór 2-2 Piławianka Piława Górna 7 września, 16:00
w Boguszowie-Gorcach
Piast Nowa Ruda 4-0 Sparta Ziębice 7 września, 16:00
Nysa Kłodzko 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Kryształ Stronie Śląskie 3-4 Karolina Jaworzyna Śląska 15 września, 16:00
Sparta Ziębice 0-3 Nysa Kłodzko 14 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 4-3 Piast Nowa Ruda 15 września, 16:00
Stal Świdnica 7-0 Skalnik Czarny Bór 15 września, 16:00
Unia Złoty Stok 1-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 września, 16:00
Victoria Świebodzice 3-0 Pogoń Pieszyce 14 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 4-4 Trojan Lądek Zdrój 15 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 1-2 Iskra Jaszkowa Dolna 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Iskra Jaszkowa Dolna 0-5 Kryształ Stronie Śląskie 21 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 7-1 Zjednoczeni Żarów 22 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-5 LKS Bystrzyca Górna 21 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Victoria Świebodzice 22 września, 16:00
Skalnik Czarny Bór 2-3 Unia Złoty Stok 21 września, 16:00
w Boguszowie-Gorcach
Piast Nowa Ruda 3-3 Stal Świdnica 21 września, 16:00
Nysa Kłodzko 5-1 Piławianka Piława Górna 21 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 6-0 Sparta Ziębice 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Kryształ Stronie Śląskie 1-2 Sparta Ziębice 29 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 5-1 Karolina Jaworzyna Śląska 29 września, 16:00
Stal Świdnica 2-0 Nysa Kłodzko 29 września, 16:00
Unia Złoty Stok 1-1 Piast Nowa Ruda 29 września, 16:00
Victoria Świebodzice 0-1 Skalnik Czarny Bór 29 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 1-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 29 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 3-1 Pogoń Pieszyce 29 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Trojan Lądek Zdrój 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Trojan Lądek Zdrój 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 6 października, 15:00
Pogoń Pieszyce 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna 5 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Zjednoczeni Żarów 6 października, 15:00
Skalnik Czarny Bór 1-0 LKS Bystrzyca Górna 5 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Victoria Świebodzice 5 października, 15:00
Nysa Kłodzko 2-0 Unia Złoty Stok 6 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-4 Stal Świdnica 5 października, 15:00
Sparta Ziębice 5-2 Piławianka Piława Górna 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Piławianka Piława Górna 13 października, 15:00
Stal Świdnica 0-1 Sparta Ziębice 13 października, 15:00
Unia Złoty Stok 1-0 Karolina Jaworzyna Śląska 13 października, 15:00
Victoria Świebodzice 1-1 Nysa Kłodzko 12 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 1-2 Piast Nowa Ruda 13 października, 15:00
Zjednoczeni Żarów 1-0 Skalnik Czarny Bór 13 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 4-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12 października, 15:00
Trojan Lądek Zdrój 4-3 Pogoń Pieszyce 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pogoń Pieszyce 4-0 Kryształ Stronie Śląskie 19 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Trojan Lądek Zdrój 20 października, 15:00
Skalnik Czarny Bór 1-1 Iskra Jaszkowa Dolna 19 października, 15:00
w Boguszowie-Gorcach
Piast Nowa Ruda 5-3 Zjednoczeni Żarów 19 października, 15:00
w Słupcu
Nysa Kłodzko 0-0 LKS Bystrzyca Górna 20 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-0 Victoria Świebodzice 19 października, 15:00
Sparta Ziębice 1-0 Unia Złoty Stok 20 października, 15:00
Piławianka Piława Górna 0-3 Stal Świdnica 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27 października

Kryształ Stronie Śląskie 6-0 Stal Świdnica 27 października, 14:00
Unia Złoty Stok 0-1 Piławianka Piława Górna 27 października, 14:00
Victoria Świebodzice 1-2 Sparta Ziębice 26 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 3-0 Karolina Jaworzyna Śląska 26 października, 14:00
Zjednoczeni Żarów 2-0 Nysa Kłodzko 27 października, 14:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-3 Piast Nowa Ruda 26 października, 14:00
Trojan Lądek Zdrój 3-4 Skalnik Czarny Bór 27 października, 14:00
Pogoń Pieszyce 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-1 Kryształ Stronie Śląskie 3 listopada, 14:00
Skalnik Czarny Bór 1-0 Pogoń Pieszyce 3 listopada, 14:00
w Boguszowie-Gorcach
Piast Nowa Ruda 4-0 Trojan Lądek Zdrój 2 listopada, 14:00
w Słupcu
Nysa Kłodzko 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna 3 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-6 Zjednoczeni Żarów 3 listopada, 14:00
Sparta Ziębice 1-2 LKS Bystrzyca Górna 3 listopada, 14:00
Piławianka Piława Górna 6-2 Victoria Świebodzice 3 listopada, 14:00
Stal Świdnica 0-1 Unia Złoty Stok 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Unia Złoty Stok 10 listopada, 13:30
Victoria Świebodzice 2-1 Stal Świdnica 10 listopada, 13:30
LKS Bystrzyca Górna 1-0 Piławianka Piława Górna 10 listopada, 13:30
Zjednoczeni Żarów 4-2 Sparta Ziębice 10 listopada, 13:30
Iskra Jaszkowa Dolna 4-2 Karolina Jaworzyna Śląska 10 listopada, 13:30
Trojan Lądek Zdrój 0-1 Nysa Kłodzko 10 listopada, 13:30
Pogoń Pieszyce 2-3 Piast Nowa Ruda 10 listopada, 13:30
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Skalnik Czarny Bór 10 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Skalnik Czarny Bór 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 17 listopada, 13:30
w Boguszowie-Gorcach
Piast Nowa Ruda 3-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 16 listopada, 13:00
w Słupcu
Nysa Kłodzko 2-3 Pogoń Pieszyce 17 listopada, 13:30
Karolina Jaworzyna Śląska 2-0 Trojan Lądek Zdrój 16 listopada, 13:30
Sparta Ziębice 0-3 Iskra Jaszkowa Dolna 17 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piławianka Piława Górna 2-0 Zjednoczeni Żarów 17 listopada, 13:30
Stal Świdnica 1-4 LKS Bystrzyca Górna 17 listopada, 13:30
Unia Złoty Stok 0-6 Victoria Świebodzice 17 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 23-24 listopada

Kryształ Stronie Śląskie 1-2 Victoria Świebodzice 24 listopada, 13:30
Unia Złoty Stok 1-1 LKS Bystrzyca Górna 24 listopada, 13:30
Stal Świdnica 4-3 Zjednoczeni Żarów 24 listopada, 13:30
Piławianka Piława Górna 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna 24 listopada, 13:30
Sparta Ziębice 1-1 Trojan Lądek Zdrój 24 listopada, 13:30
Karolina Jaworzyna Śląska 6-0 Pogoń Pieszyce 24 listopada, 13:30
Nysa Kłodzko 3-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 24 listopada, 13:30
Piast Nowa Ruda 9-0 Skalnik Czarny Bór 23 listopada, 16:00
w Słupcu

Kolejka 17 - 22-23 marca

Piast Nowa Ruda 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 22 marca, 15:00
w Słupcu
Skalnik Czarny Bór 2-0 Nysa Kłodzko 22 marca, 15:00
w Boguszowie-Gorcach
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-0 Karolina Jaworzyna Śląska 23 marca, 15:00
Pogoń Pieszyce 3-1 Sparta Ziębice 23 marca, 15:00
Trojan Lądek Zdrój 5-2 Piławianka Piława Górna 23 marca, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-1 Stal Świdnica 22 marca, 15:00
Zjednoczeni Żarów 2-3 Unia Złoty Stok 23 marca, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 1-6 Victoria Świebodzice 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Kryształ Stronie Śląskie 2-2 LKS Bystrzyca Górna 30 marca, 15:00
Victoria Świebodzice 3-4 Zjednoczeni Żarów 29 marca, 15:00
Unia Złoty Stok 1-0 Iskra Jaszkowa Dolna 30 marca, 15:00
Stal Świdnica 5-0 Trojan Lądek Zdrój 30 marca, 15:00
Piławianka Piława Górna 1-1 Pogoń Pieszyce 30 marca, 15:00
Sparta Ziębice 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 marca, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Skalnik Czarny Bór 29 marca, 15:00
Nysa Kłodzko 0-1 Piast Nowa Ruda 30 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Nysa Kłodzko 0-3 Kryształ Stronie Śląskie 6 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Nowa Ruda 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 5 kwietnia, 16:00
w Słupcu
Skalnik Czarny Bór 6-1 Sparta Ziębice 5 kwietnia, 16:00
w Boguszowie-Gorcach
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Piławianka Piława Górna 6 kwietnia, 16:00
Pogoń Pieszyce 0-2 Stal Świdnica 5 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Unia Złoty Stok 6 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-3 Victoria Świebodzice 5 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zjednoczeni Żarów 1-2 LKS Bystrzyca Górna 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Kryształ Stronie Śląskie 1-2 Zjednoczeni Żarów 13 kwietnia, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna 13 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Victoria Świebodzice 3-2 Trojan Lądek Zdrój 12 kwietnia, 16:00
Unia Złoty Stok 6-0 Pogoń Pieszyce 13 kwietnia, 16:00
Stal Świdnica 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13 kwietnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 3-0 Skalnik Czarny Bór 13 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 1-2 Piast Nowa Ruda 13 kwietnia, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-3 Nysa Kłodzko 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Karolina Jaworzyna Śląska 6-1 Kryształ Stronie Śląskie 19 kwietnia, 16:00
Nysa Kłodzko 1-2 Sparta Ziębice 19 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda 3-1 Piławianka Piława Górna 19 kwietnia, 16:00
w Słupcu
Skalnik Czarny Bór 0-0 Stal Świdnica 19 kwietnia, 16:00
w Boguszowie-Gorcach
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Unia Złoty Stok 19 kwietnia, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-2 Victoria Świebodzice 19 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 3-2 LKS Bystrzyca Górna 19 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 0-3 Zjednoczeni Żarów 19 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Kryształ Stronie Śląskie 0-0 Iskra Jaszkowa Dolna 27 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 6-3 Trojan Lądek Zdrój 27 kwietnia, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 1-2 Pogoń Pieszyce 27 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 kwietnia, 16:00
Unia Złoty Stok 4-0 Skalnik Czarny Bór 27 kwietnia, 16:00
Stal Świdnica 1-0 Piast Nowa Ruda 27 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 0-2 Nysa Kłodzko 27 kwietnia, 16:00
Sparta Ziębice 4-2 Karolina Jaworzyna Śląska 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Sparta Ziębice 1-2 Kryształ Stronie Śląskie 1 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-1 Piławianka Piława Górna 1 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 3-2 Stal Świdnica 1 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-3 Unia Złoty Stok 1 maja, 17:00
w Słupcu
Skalnik Czarny Bór 1-0 Victoria Świebodzice 1 maja, 17:00
w Boguszowie-Gorcach
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 LKS Bystrzyca Górna 1 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 0-3 Zjednoczeni Żarów 1 maja, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Iskra Jaszkowa Dolna 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4 maja

Kryształ Stronie Śląskie 0-4 Trojan Lądek Zdrój 4 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 5-0 Pogoń Pieszyce 4 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 4-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 3-1 Skalnik Czarny Bór 4 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 2-1 Piast Nowa Ruda 4 maja, 17:00
Unia Złoty Stok 0-2 Nysa Kłodzko 4 maja, 17:00
Stal Świdnica 1-0 Karolina Jaworzyna Śląska 4 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 3-1 Sparta Ziębice 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Piławianka Piława Górna 4-1 Kryształ Stronie Śląskie 11 maja, 17:00
Sparta Ziębice 4-3 Stal Świdnica 11 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-3 Unia Złoty Stok 10 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 0-2 Victoria Świebodzice 11 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-1 LKS Bystrzyca Górna 10 maja, 17:00
w Słupcu
Skalnik Czarny Bór 0-0 Zjednoczeni Żarów 10 maja, 17:00
w Boguszowie-Gorcach
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Iskra Jaszkowa Dolna 11 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce 0-1 Trojan Lądek Zdrój 10 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Kryształ Stronie Śląskie 0-2 Pogoń Pieszyce 18 maja, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 1-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 18 maja, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 3-2 Skalnik Czarny Bór 17 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 3-3 Piast Nowa Ruda 18 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 1-2 Nysa Kłodzko 18 maja, 17:00
Victoria Świebodzice 7-2 Karolina Jaworzyna Śląska 28 maja, 17:00
w pierowotnym terminie (17 maja, 17:00) przełozony
Unia Złoty Stok 1-0 Sparta Ziębice 18 maja, 17:00
Stal Świdnica 3-1 Piławianka Piława Górna 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Stal Świdnica 4-0 Kryształ Stronie Śląskie 25 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 4-2 Unia Złoty Stok 25 maja, 17:00
Sparta Ziębice 1-2 Victoria Świebodzice 24 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-3 LKS Bystrzyca Górna 24 maja, 17:00
Nysa Kłodzko 1-2 Zjednoczeni Żarów 25 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 5-0 Iskra Jaszkowa Dolna 24 maja, 17:00
w Słupcu
Skalnik Czarny Bór 3-1 Trojan Lądek Zdrój 24 maja, 17:00
w Boguszowie-Gorcach
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-5 Pogoń Pieszyce 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Kryształ Stronie Śląskie 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 7-2 Skalnik Czarny Bór 31 maja, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Piast Nowa Ruda 1 czerwca, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 3-2 Nysa Kłodzko 31 maja, 17:00
Zjednoczeni Żarów 7-0 Karolina Jaworzyna Śląska 1 czerwca, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 1-1 Sparta Ziębice 1 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice 3-2 Piławianka Piława Górna 31 maja, 17:00
Unia Złoty Stok 1-0 Stal Świdnica 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Unia Złoty Stok 5-1 Kryształ Stronie Śląskie 8 czerwca, 17:00
Stal Świdnica 1-1 Victoria Świebodzice 8 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna 1-2 LKS Bystrzyca Górna 8 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 0-6 Zjednoczeni Żarów 8 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 6-0 Iskra Jaszkowa Dolna 8 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko 5-2 Trojan Lądek Zdrój 8 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda 2-0 Pogoń Pieszyce 8 czerwca, 17:00
w Słupcu
Skalnik Czarny Bór 0-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 czerwca, 17:00
w Boguszowie-Gorcach

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Kryształ Stronie Śląskie 0-2 Skalnik Czarny Bór 15 czerwca, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-0 Piast Nowa Ruda 15 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany w I połowie z powodu wtargnięcia na boisko kibiców gości
Pogoń Pieszyce 3-1 Nysa Kłodzko 15 czerwca, 17:00
w Bielawie
Trojan Lądek Zdrój 3-4 Karolina Jaworzyna Śląska 15 czerwca, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 4-3 Sparta Ziębice 15 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów 1-2 Piławianka Piława Górna 15 czerwca, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 3-1 Stal Świdnica 15 czerwca, 15:00
Victoria Świebodzice 4-0 Unia Złoty Stok 15 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Legnica)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Wrocław)

Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych I)
Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych II)
Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas