[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2013/2014, grupa: Wałbrzych I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zdrój Jedlina Zdrój 30 68 21 5 4 96-42 10 3 2 51-22 11 2 2 45-20
2.  Grom Witków 30 56 17 5 8 86-43 10 1 4 50-24 7 4 4 36-19
3.  Sudety Dziećmorowice 30 55 17 4 9 69-46 11 2 2 43-18 6 2 7 26-28
4.  Cukrownik/Polonia Pszenno 30 53 16 5 9 71-44 10 3 2 48-21 6 2 7 23-23
5.  Czarni Wałbrzych 30 51 16 3 11 70-52 11 1 3 46-16 5 2 8 24-36
6.  Unia Jaroszów 30 48 15 3 12 61-51 8 1 6 37-23 7 2 6 24-28
7.  Granit Roztoka 30 46 14 4 12 55-49 9 1 5 35-19 5 3 7 20-30
8.  Biały Orzeł Mieroszów 30 45 14 3 13 77-62 7 3 5 45-27 7 0 8 32-35
9.  KS Walim 30 42 13 3 14 65-75 8 1 6 35-30 5 2 8 30-45
10.  Gwarek Wałbrzych 30 39 12 3 15 49-65 10 1 4 29-18 2 2 11 20-47
11.  Wenus Nowice 30 38 12 2 16 74-67 8 1 6 48-26 4 1 10 26-41
12.  Włókniarz Głuszyca 30 34 9 7 14 49-67 6 3 6 28-25 3 4 8 21-42
13.  Nysa Kłaczyna 30 33 10 3 17 45-61 5 2 8 25-28 5 1 9 20-33
14.  Zieloni Mrowiny 30 31 8 7 15 53-82 4 5 6 28-29 4 2 9 25-53 2 4 1 1 0 5-4
15.  Górnik Boguszów-Gorce 30 31 8 7 15 43-78 7 3 5 26-21 1 4 10 17-57 2 1 0 1 1 4-5
16.  Tęcza Bolesławice 30 17 5 2 23 37-116 3 2 10 26-53 2 0 13 11-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zdrój Jedlina Zdrój    3-1 1-3 2-2 3-4 2-1 1-1 5-4 4-3 2-1 6-0 1-1 8-1 6-0 3-0 4-0 
 2 Grom Witków0-2     1-2 2-1 6-1 2-1 2-0 1-2 3-3 5-1 5-0 6-2 0-4 5-2 6-2 6-1 
 3 Sudety Dziećmorowice5-4 2-0     3-0* 0-3* 2-2 0-0 4-1 6-1 2-1 0-3 3-1 2-0 3-2 7-0 4-0 
 4 Cukrownik/Polonia Pszenno2-2 1-1 3-0     3-1 0-2 5-1 1-2 5-0 4-2 5-1 2-2 3-0 6-3 5-2 3-2 
 5 Czarni Wałbrzych2-1 1-4 1-0 2-1     4-0 3-1 4-1 5-1 2-3 4-1 3-0* 1-2 0-0 8-1 6-0 
 6 Unia Jaroszów3-6 0-2 2-3 1-2 5-0     0-2 3-1 0-2 1-1 2-0 3-0 6-2 4-0 5-1 2-1 
 7 Granit Roztoka1-2 0-2 3-3 0-1 3-1 0-1     1-2 4-0 2-1 3-2 5-3 2-0 2-1 4-0 5-0 
 8 Biały Orzeł Mieroszów1-6 0-0 0-1 1-0 2-2 3-0 2-4     3-4 5-1 3-1 3-3 2-1 7-2 0-1 13-1 
 9 KS Walim0-7 2-5 0-2 2-2 5-1 3-1 3-0 3-2     6-1 1-4 3-0* 0-1 1-2 3-1 3-1 
 10 Gwarek Wałbrzych0-1 2-1 2-1 2-1 2-0 1-2 2-1 3-0 1-0     2-1 6-1 0-3 2-3 1-1 3-2 
 11 Wenus Nowice0-1 1-5 3-2 2-3 0-2 1-2 6-1 3-0* 3-2 8-2     5-0 0-3 3-3 6-0 7-0 
 12 Włókniarz Głuszyca1-5 2-2 1-2 2-1 3-0* 1-1 0-2 0-3* 2-3 4-1 2-1     4-1 4-0 1-1 1-2 
 13 Nysa Kłaczyna1-2 1-6 2-1 1-2 1-2 2-3 3-0* 3-1 1-2 3-1 1-1 0-2     2-3 2-2 2-0 
 14 Zieloni Mrowiny3-4 2-1 4-2 0-2 2-1 2-3 2-4 2-3 2-2 1-1 5-2 0-0 1-1     2-2 0-1 
 15 Górnik Boguszów-Gorce0-1 0-0 2-1 3-1 1-1 3-1 1-1 2-4 3-2 1-0 0-3* 1-2 3-1 2-3     4-0* 
 16 Tęcza Bolesławice1-1 2-6 3-3 0-4 0-5 2-4 0-2 0-6 3-5 1-3 2-6 1-4 1-0 6-1 4-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Wenus Nowice 6-0 Górnik Boguszów-Gorce 15 sierpnia, 11:00
Sudety Dziećmorowice 2-0 Grom Witków 15 sierpnia, 17:00
KS Walim 2-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 15 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów 0-2 Granit Roztoka 15 sierpnia, 15:00
Czarni Wałbrzych 2-1 Zdrój Jedlina Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Gwarek Wałbrzych 6-1 Włókniarz Głuszyca 15 sierpnia, 17:00
Tęcza Bolesławice 1-0 Nysa Kłaczyna 15 sierpnia, 11:00
Zieloni Mrowiny 2-3 Biały Orzeł Mieroszów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Górnik Boguszów-Gorce 3-1 Nysa Kłaczyna 18 sierpnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca 1-2 Tęcza Bolesławice 18 sierpnia, 17:00
Zieloni Mrowiny 1-1 Gwarek Wałbrzych 18 sierpnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 5-4 Biały Orzeł Mieroszów 18 sierpnia, 17:00
Granit Roztoka 3-1 Czarni Wałbrzych 18 sierpnia, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-2 Unia Jaroszów 18 sierpnia, 17:00
Grom Witków 3-3 KS Walim 18 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice 3-2 Sudety Dziećmorowice 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Sudety Dziećmorowice 7-0 Górnik Boguszów-Gorce 25 sierpnia, 17:00
KS Walim 1-4 Wenus Nowice 25 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów 0-2 Grom Witków 25 sierpnia, 15:00
Czarni Wałbrzych 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 25 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-4 Granit Roztoka 25 sierpnia, 17:00
Gwarek Wałbrzych 0-1 Zdrój Jedlina Zdrój 25 sierpnia, 17:00
w Jedlinie
Tęcza Bolesławice 6-1 Zieloni Mrowiny 25 sierpnia, 11:00
Nysa Kłaczyna 0-2 Włókniarz Głuszyca 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 1 września

Górnik Boguszów-Gorce 1-2 Włókniarz Głuszyca 1 września, 16:00
Zieloni Mrowiny 1-1 Nysa Kłaczyna 1 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-0 Tęcza Bolesławice 1 września, 16:00
Granit Roztoka 2-1 Gwarek Wałbrzych 1 września, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-2 Biały Orzeł Mieroszów 1 września, 16:00
Grom Witków 6-1 Czarni Wałbrzych 1 września, 16:00
Wenus Nowice 1-2 Unia Jaroszów 1 września, 11:00
Sudety Dziećmorowice 6-1 KS Walim 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 8 września

KS Walim 3-1 Górnik Boguszów-Gorce 8 września, 16:00
Unia Jaroszów 2-3 Sudety Dziećmorowice 8 września, 15:00
Czarni Wałbrzych 4-1 Wenus Nowice 8 września, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-0 Grom Witków 8 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 8 września, 16:00
Tęcza Bolesławice 0-2 Granit Roztoka 8 września, 11:00
Nysa Kłaczyna 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój 8 września, 14:00
Włókniarz Głuszyca 4-0 Zieloni Mrowiny 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15 września

Górnik Boguszów-Gorce 2-3 Zieloni Mrowiny 15 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-1 Włókniarz Głuszyca 15 września, 16:00
Granit Roztoka 2-0 Nysa Kłaczyna 15 września, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-2 Tęcza Bolesławice 15 września, 16:00
Grom Witków 5-1 Gwarek Wałbrzych 15 września, 16:00
Wenus Nowice 3-0 Biały Orzeł Mieroszów 15 września, 11:00
(wo)
Sudety Dziećmorowice 0-3 Czarni Wałbrzych 15 września, 16:00
(wo)
na boisku 5-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Walim 3-1 Unia Jaroszów 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22 września

Unia Jaroszów 5-1 Górnik Boguszów-Gorce 22 września, 15:00
Czarni Wałbrzych 5-1 KS Walim 22 września, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-1 Sudety Dziećmorowice 22 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych 2-1 Wenus Nowice 22 września, 16:00
Tęcza Bolesławice 2-6 Grom Witków 22 września, 11:00
Nysa Kłaczyna 1-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 22 września, 14:00
Włókniarz Głuszyca 0-2 Granit Roztoka 22 września, 16:00
Zieloni Mrowiny 3-4 Zdrój Jedlina Zdrój 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29 września

Górnik Boguszów-Gorce 0-1 Zdrój Jedlina Zdrój 29 września, 16:00
Granit Roztoka 2-1 Zieloni Mrowiny 29 września, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-2 Włókniarz Głuszyca 29 września, 16:00
Grom Witków 0-4 Nysa Kłaczyna 29 września, 16:00
Wenus Nowice 7-0 Tęcza Bolesławice 29 września, 11:00
Sudety Dziećmorowice 2-1 Gwarek Wałbrzych 29 września, 16:00
KS Walim 3-2 Biały Orzeł Mieroszów 29 września, 16:00
Unia Jaroszów 5-0 Czarni Wałbrzych 29 września, 15:00

Kolejka 9 - 6 października

Czarni Wałbrzych 8-1 Górnik Boguszów-Gorce 6 października, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-0 Unia Jaroszów 6 października, 15:00
Gwarek Wałbrzych 1-0 KS Walim 6 października, 15:00
Tęcza Bolesławice 3-3 Sudety Dziećmorowice 6 października, 11:00
Nysa Kłaczyna 1-1 Wenus Nowice 6 października, 14:00
Włókniarz Głuszyca 2-2 Grom Witków 6 października, 15:00
Zieloni Mrowiny 0-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 6 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-1 Granit Roztoka 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 13 października

Górnik Boguszów-Gorce 1-1 Granit Roztoka 13 października, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój 13 października, 15:00
Grom Witków 5-2 Zieloni Mrowiny 12 października, 15:00
Wenus Nowice 5-0 Włókniarz Głuszyca 13 października, 11:00
Sudety Dziećmorowice 2-0 Nysa Kłaczyna 13 października, 15:00
KS Walim 3-1 Tęcza Bolesławice 13 października, 15:00
Unia Jaroszów 1-1 Gwarek Wałbrzych 13 października, 15:00
Czarni Wałbrzych 4-1 Biały Orzeł Mieroszów 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 20 października

Biały Orzeł Mieroszów 0-1 Górnik Boguszów-Gorce 20 października, 15:00
Gwarek Wałbrzych 2-0 Czarni Wałbrzych 20 października, 15:00
Tęcza Bolesławice 2-4 Unia Jaroszów 20 października, 11:00
Nysa Kłaczyna 1-2 KS Walim 20 października, 14:00
Włókniarz Głuszyca 1-2 Sudety Dziećmorowice 20 października, 15:00
Zieloni Mrowiny 5-2 Wenus Nowice 20 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 3-1 Grom Witków 20 października, 15:00
Granit Roztoka 0-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27 października

Górnik Boguszów-Gorce 3-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 27 października, 14:00
Grom Witków 2-0 Granit Roztoka 27 października, 14:00
Wenus Nowice 0-1 Zdrój Jedlina Zdrój 27 października, 11:00
Sudety Dziećmorowice 3-2 Zieloni Mrowiny 27 października, 14:00
KS Walim 3-0 Włókniarz Głuszyca 27 października, 14:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Jaroszów 6-2 Nysa Kłaczyna 27 października, 14:00
Czarni Wałbrzych 6-0 Tęcza Bolesławice 27 października, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 5-1 Gwarek Wałbrzych 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 3 listopada

Gwarek Wałbrzych 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 3 listopada, 14:00
Tęcza Bolesławice 0-6 Biały Orzeł Mieroszów 3 listopada, 11:00
Nysa Kłaczyna 1-2 Czarni Wałbrzych 3 listopada, 14:00
Włókniarz Głuszyca 1-1 Unia Jaroszów 3 listopada, 14:00
Zieloni Mrowiny 2-2 KS Walim 3 listopada, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Sudety Dziećmorowice 3 listopada, 14:00
Granit Roztoka 3-2 Wenus Nowice 3 listopada, 14:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-1 Grom Witków 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10 listopada

Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Grom Witków 10 listopada, 13:30
Wenus Nowice 2-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 10 listopada, 11:00
Sudety Dziećmorowice 0-0 Granit Roztoka 10 listopada, 13:30
KS Walim 0-7 Zdrój Jedlina Zdrój 10 listopada, 13:30
Unia Jaroszów 4-0 Zieloni Mrowiny 10 listopada, 13:30
Czarni Wałbrzych 3-0 Włókniarz Głuszyca 10 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Nysa Kłaczyna 10 listopada, 13:30
Gwarek Wałbrzych 3-2 Tęcza Bolesławice 10 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 17 listopada

Tęcza Bolesławice 4-3 Górnik Boguszów-Gorce 17 listopada, 11:00
Nysa Kłaczyna 3-1 Gwarek Wałbrzych 17 listopada, 13:30
Włókniarz Głuszyca 0-3 Biały Orzeł Mieroszów 17 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zieloni Mrowiny 2-1 Czarni Wałbrzych 17 listopada, 13:30
Zdrój Jedlina Zdrój 2-1 Unia Jaroszów 17 listopada, 13:30
Granit Roztoka 4-0 KS Walim 17 listopada, 13:30
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-0 Sudety Dziećmorowice 17 listopada, 13:30
Grom Witków 5-0 Wenus Nowice 17 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 24 listopada

Biały Orzeł Mieroszów 7-2 Zieloni Mrowiny 24 listopada, 13:30
Górnik Boguszów-Gorce 0-3 Wenus Nowice 24 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-1; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Grom Witków 1-2 Sudety Dziećmorowice 24 listopada, 13:30
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-0 KS Walim 24 listopada, 13:30
Granit Roztoka 0-1 Unia Jaroszów 24 listopada, 13:30
Zdrój Jedlina Zdrój 3-4 Czarni Wałbrzych 24 listopada, 13:30
Włókniarz Głuszyca 4-1 Gwarek Wałbrzych 24 listopada, 13:30
Nysa Kłaczyna 2-0 Tęcza Bolesławice 24 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 22-23 marca

Nysa Kłaczyna 2-2 Górnik Boguszów-Gorce 23 marca, 14:00
Tęcza Bolesławice 1-4 Włókniarz Głuszyca 23 marca, 11:00
Gwarek Wałbrzych 2-3 Zieloni Mrowiny 23 marca, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-6 Zdrój Jedlina Zdrój 23 marca, 15:00
Czarni Wałbrzych 3-1 Granit Roztoka 23 marca, 14:00
Unia Jaroszów 1-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 23 marca, 15:00
KS Walim 2-5 Grom Witków 23 marca, 15:00
Sudety Dziećmorowice 0-3 Wenus Nowice 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Sudety Dziećmorowice 30 marca, 15:00
Wenus Nowice 3-2 KS Walim 30 marca, 11:00
Grom Witków 2-1 Unia Jaroszów 30 marca, 15:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-1 Czarni Wałbrzych 30 marca, 15:00
Granit Roztoka 1-2 Biały Orzeł Mieroszów 30 marca, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-1 Gwarek Wałbrzych 30 marca, 15:00
Zieloni Mrowiny 0-1 Tęcza Bolesławice 30 marca, 15:00
Włókniarz Głuszyca 4-1 Nysa Kłaczyna 30 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Włókniarz Głuszyca 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 6 kwietnia, 16:00
Nysa Kłaczyna 2-3 Zieloni Mrowiny 6 kwietnia, 14:00
Tęcza Bolesławice 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój 6 kwietnia, 11:00
Gwarek Wałbrzych 2-1 Granit Roztoka 6 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 6 kwietnia, 16:00
Czarni Wałbrzych 1-4 Grom Witków 6 kwietnia, 11:00
Unia Jaroszów 2-0 Wenus Nowice 6 kwietnia, 16:00
KS Walim 0-2 Sudety Dziećmorowice 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Górnik Boguszów-Gorce 3-2 KS Walim 13 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 2-2 Unia Jaroszów 13 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 0-2 Czarni Wałbrzych 13 kwietnia, 11:00
Grom Witków 1-2 Biały Orzeł Mieroszów 13 kwietnia, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-2 Gwarek Wałbrzych 13 kwietnia, 16:00
Granit Roztoka 5-0 Tęcza Bolesławice 13 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 8-1 Nysa Kłaczyna 13 kwietnia, 16:00
Zieloni Mrowiny 0-0 Włókniarz Głuszyca 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Zieloni Mrowiny 2-2 Górnik Boguszów-Gorce 19 kwietnia, 16:00
Włókniarz Głuszyca 1-5 Zdrój Jedlina Zdrój 19 kwietnia, 16:00
Nysa Kłaczyna 3-0 Granit Roztoka 19 kwietnia, 16:00
(wo)
przerwany w 86. minucie przy stanie 2-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
Tęcza Bolesławice 0-4 Cukrownik/Polonia Pszenno 19 kwietnia, 16:00
Gwarek Wałbrzych 2-1 Grom Witków 19 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Wenus Nowice 19 kwietnia, 16:00
Czarni Wałbrzych 1-0 Sudety Dziećmorowice 19 kwietnia, 16:00
Unia Jaroszów 0-2 KS Walim 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Górnik Boguszów-Gorce 3-1 Unia Jaroszów 27 kwietnia, 16:00
KS Walim 5-1 Czarni Wałbrzych 27 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 4-1 Biały Orzeł Mieroszów 27 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 8-2 Gwarek Wałbrzych 27 kwietnia, 11:00
Grom Witków 6-1 Tęcza Bolesławice 27 kwietnia, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-0 Nysa Kłaczyna 27 kwietnia, 16:00
Granit Roztoka 5-3 Włókniarz Głuszyca 27 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 6-0 Zieloni Mrowiny 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 Górnik Boguszów-Gorce 1 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny 2-4 Granit Roztoka 1 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 1 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna 1-6 Grom Witków 1 maja, 14:00
Tęcza Bolesławice 2-6 Wenus Nowice 1 maja, 11:00
Gwarek Wałbrzych 2-1 Sudety Dziećmorowice 1 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-4 KS Walim 1 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 4-0 Unia Jaroszów 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4 maja

Górnik Boguszów-Gorce 1-1 Czarni Wałbrzych 4 maja, 17:00
Unia Jaroszów 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 4 maja, 15:00
KS Walim 6-1 Gwarek Wałbrzych 4 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice 4-0 Tęcza Bolesławice 4 maja, 17:00
Wenus Nowice 0-3 Nysa Kłaczyna 4 maja, 11:00
Grom Witków 6-2 Włókniarz Głuszyca 4 maja, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 6-3 Zieloni Mrowiny 4 maja, 17:00
Granit Roztoka 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Granit Roztoka 4-0 Górnik Boguszów-Gorce 11 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 11 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny 2-1 Grom Witków 11 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca 2-1 Wenus Nowice 11 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna 2-1 Sudety Dziećmorowice 11 maja, 17:00
Tęcza Bolesławice 3-5 KS Walim 11 maja, 11:00
Gwarek Wałbrzych 1-2 Unia Jaroszów 11 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-2 Czarni Wałbrzych 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Górnik Boguszów-Gorce 2-4 Biały Orzeł Mieroszów 18 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 2-3 Gwarek Wałbrzych 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Jaroszów 2-1 Tęcza Bolesławice 18 maja, 15:00
KS Walim 0-1 Nysa Kłaczyna 18 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice 3-1 Włókniarz Głuszyca 18 maja, 17:00
Wenus Nowice 3-3 Zieloni Mrowiny 18 maja, 11:00
Grom Witków 0-2 Zdrój Jedlina Zdrój 18 maja, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-1 Granit Roztoka 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Cukrownik/Polonia Pszenno 5-2 Górnik Boguszów-Gorce 25 maja, 17:00
Granit Roztoka 0-2 Grom Witków 25 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 6-0 Wenus Nowice 25 maja, 17:45
Zieloni Mrowiny 4-2 Sudety Dziećmorowice 25 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca 2-3 KS Walim 25 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna 2-3 Unia Jaroszów 25 maja, 14:00
Tęcza Bolesławice 0-5 Czarni Wałbrzych 25 maja, 11:00
Gwarek Wałbrzych 3-0 Biały Orzeł Mieroszów 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Gwarek Wałbrzych 1 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 13-1 Tęcza Bolesławice 1 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-2 Nysa Kłaczyna 1 czerwca, 11:00
Unia Jaroszów 3-0 Włókniarz Głuszyca 1 czerwca, 15:00
KS Walim 1-2 Zieloni Mrowiny 1 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice 5-4 Zdrój Jedlina Zdrój 1 czerwca, 17:00
Wenus Nowice 6-1 Granit Roztoka 1 czerwca, 17:00
Grom Witków 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 1 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Grom Witków 6-2 Górnik Boguszów-Gorce 8 czerwca, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-1 Wenus Nowice 8 czerwca, 17:00
Granit Roztoka 3-3 Sudety Dziećmorowice 8 czerwca, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-3 KS Walim 8 czerwca, 17:00
Zieloni Mrowiny 2-3 Unia Jaroszów 8 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca 3-0 Czarni Wałbrzych 8 czerwca, 17:00
(wo)
Nysa Kłaczyna 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 8 czerwca, 17:00
Tęcza Bolesławice 1-3 Gwarek Wałbrzych 8 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Górnik Boguszów-Gorce 4-0 Tęcza Bolesławice 15 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
Gwarek Wałbrzych 0-3 Nysa Kłaczyna 15 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-3 Włókniarz Głuszyca 15 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych 0-0 Zieloni Mrowiny 15 czerwca, 17:00
Unia Jaroszów 3-6 Zdrój Jedlina Zdrój 15 czerwca, 15:00
KS Walim 3-0 Granit Roztoka 15 czerwca, 13:30
Sudety Dziećmorowice 3-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 15 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Wenus Nowice 1-5 Grom Witków 15 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Wałbrzych)

Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych II)
Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych III)

Klasa B 2013/2014 (Kłodzko I)
Klasa B 2013/2014 (Kłodzko II)
Klasa B 2013/2014 (Świdnica I)
Klasa B 2013/2014 (Świdnica II)
Klasa B 2013/2014 (Wałbrzych)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas