[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Joker Jaczków 18 45 15 0 3 61-23 8 0 1 29-9 7 0 2 32-14
2.  Iskra Witków Śląski 18 44 14 2 2 84-26 6 2 1 45-18 8 0 1 39-8
3.  Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 18 35 11 2 5 54-24 7 0 2 26-9 4 2 3 28-15 2 4 1 1 0 5-2
4.  Podgórze Wałbrzych 18 35 11 2 5 61-31 6 1 2 31-9 5 1 3 30-22 2 1 0 1 1 2-5
5.  Płomyk Borówno 18 31 10 1 7 53-35 6 0 3 30-18 4 1 4 23-17
6.  Grodno Zagórze Śląskie 18 26 8 2 8 46-60 4 0 5 19-34 4 2 3 27-26
7.  Victoria II Świebodzice 18 21 6 3 9 46-51 3 3 3 26-27 3 0 6 20-24 2 3 1 0 1 7-3
8.  Zagłębie Wałbrzych 18 21 7 0 11 30-60 5 0 4 17-19 2 0 7 13-41 2 3 1 0 1 3-7
9.  Husaria Grzędy 18 3 1 0 17 13-86 1 0 8 8-47 0 0 9 5-39
10.  Włókniarz II Głuszyca 18 3 1 0 17 9-61 1 0 8 4-32 0 0 9 5-29
Włókniarz II Głuszyca wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Joker Jaczków    0-3* 2-0 3-1 5-2 4-1 4-0 5-2 2-0 4-0 
 2 Iskra Witków Śląski1-2     3-1 6-6 4-0 5-5 7-3 10-1 6-0 3-0* 
 3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)1-2 0-1     4-1 1-0 6-2 4-3 3-0 4-0 3-0* 
 4 Podgórze Wałbrzych6-4 0-1 1-1     5-0 2-3 3-0 8-0 5-0 1-0 
 5 Płomyk Borówno4-2 4-2 2-3 3-2     2-3 3-4 2-1 7-1 3-0* 
 6 Grodno Zagórze Śląskie1-7 1-7 0-9 0-1 1-5     1-0 4-2 6-1 5-2 
 7 Victoria II Świebodzice0-3 2-8 1-1 6-8 0-0 3-3     7-1 4-1 3-2 
 8 Zagłębie Wałbrzych1-3 1-4 3-0* 0-3 1-5 3-2 2-0     2-1 4-1 
 9 Husaria Grzędy0-6 0-5 2-7 0-5 0-9 1-5 0-7 2-3     3-0* 
 10 Włókniarz II Głuszyca0-3* 0-8 1-6 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 3-1     

Kolejka 1 - 8 września

Grodno Zagórze Śląskie 0-1 Podgórze Wałbrzych 8 września, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-0 Płomyk Borówno 8 września, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Victoria II Świebodzice 8 września, 14:00
Husaria Grzędy 0-5 Iskra Witków Śląski 8 września, 16:00
Joker Jaczków 4-0 Włókniarz II Głuszyca 8 września, 12:00

Kolejka 2 - 15 września

Podgórze Wałbrzych 1-0 Włókniarz II Głuszyca 15 września, 14:00
Iskra Witków Śląski 1-2 Joker Jaczków 15 września, 14:00
Victoria II Świebodzice 4-1 Husaria Grzędy 15 września, 11:00
Płomyk Borówno 2-1 Zagłębie Wałbrzych 15 września, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 6-2 Grodno Zagórze Śląskie 15 września, 16:00

Kolejka 3 - 22 września

Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4-1 Podgórze Wałbrzych 22 września, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 3-2 Grodno Zagórze Śląskie 22 września, 11:00
Husaria Grzędy 0-9 Płomyk Borówno 22 września, 16:00
Joker Jaczków 4-0 Victoria II Świebodzice 22 września, 12:00
Włókniarz II Głuszyca 0-8 Iskra Witków Śląski 22 września, 13:00

Kolejka 4 - 29 września

Podgórze Wałbrzych 0-1 Iskra Witków Śląski 29 września, 14:00
Victoria II Świebodzice 3-2 Włókniarz II Głuszyca 29 września, 11:00
Płomyk Borówno 4-2 Joker Jaczków 29 września, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie 6-1 Husaria Grzędy 29 września, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-0 Zagłębie Wałbrzych 29 września, 16:00

Kolejka 5 - 6 października

Zagłębie Wałbrzych 0-3 Podgórze Wałbrzych 6 października, 11:00
Husaria Grzędy 2-7 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 6 października, 16:00
Joker Jaczków 4-1 Grodno Zagórze Śląskie 6 października, 12:00
Włókniarz II Głuszyca 0-2 Płomyk Borówno 6 października, 16:00
Iskra Witków Śląski 7-3 Victoria II Świebodzice 6 października, 14:00

Kolejka 6 - 13 października

Podgórze Wałbrzych 3-0 Victoria II Świebodzice 13 października, 14:00
Płomyk Borówno 4-2 Iskra Witków Śląski 13 października, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie 5-2 Włókniarz II Głuszyca 13 października, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-2 Joker Jaczków 13 października, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Husaria Grzędy 13 października, 11:00

Kolejka 7 - 20 października

Husaria Grzędy 0-5 Podgórze Wałbrzych 20 października, 16:00
Joker Jaczków 5-2 Zagłębie Wałbrzych 20 października, 12:00
Włókniarz II Głuszyca 1-6 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 20 października, 12:00
Iskra Witków Śląski 5-5 Grodno Zagórze Śląskie 20 października, 14:00
Victoria II Świebodzice 0-0 Płomyk Borówno 20 października, 14:00

Kolejka 8 - 27 października

Podgórze Wałbrzych 5-0 Płomyk Borówno 27 października, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie 1-0 Victoria II Świebodzice 27 października, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-1 Iskra Witków Śląski 27 października, 14:00
Zagłębie Wałbrzych 4-1 Włókniarz II Głuszyca 27 października, 11:00
Husaria Grzędy 0-6 Joker Jaczków 27 października, 14:00

Kolejka 9 - 3 listopada

Joker Jaczków 3-1 Podgórze Wałbrzych 3 listopada, 12:00
Włókniarz II Głuszyca 3-1 Husaria Grzędy 3 listopada, 11:00
Iskra Witków Śląski 10-1 Zagłębie Wałbrzych 3 listopada, 13:00
Victoria II Świebodzice 1-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3 listopada, 13:00
Płomyk Borówno 2-3 Grodno Zagórze Śląskie 3 listopada, 15:00

Kolejka 10 - 6 kwietnia

Podgórze Wałbrzych 2-3 Grodno Zagórze Śląskie 6 kwietnia, 11:00
Płomyk Borówno 2-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 6 kwietnia, 14:00
Victoria II Świebodzice 7-1 Zagłębie Wałbrzych 6 kwietnia, 11:00
Iskra Witków Śląski 6-0 Husaria Grzędy 6 kwietnia, 14:00
Włókniarz II Głuszyca 0-3 Joker Jaczków
(wo)

Kolejka 11 - 13 kwietnia

Grodno Zagórze Śląskie 0-9 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 13 kwietnia, 14:00
Włókniarz II Głuszyca 0-3 Podgórze Wałbrzych
(wo)
Joker Jaczków 0-3 Iskra Witków Śląski 13 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 5-3
Husaria Grzędy 0-7 Victoria II Świebodzice 13 kwietnia, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-5 Płomyk Borówno 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 27 kwietnia

Podgórze Wałbrzych 1-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 27 kwietnia, 15:00
Grodno Zagórze Śląskie 4-2 Zagłębie Wałbrzych 27 kwietnia, 14:00
Płomyk Borówno 7-1 Husaria Grzędy 27 kwietnia, 14:00
Victoria II Świebodzice 0-3 Joker Jaczków 27 kwietnia, 11:00
Iskra Witków Śląski 3-0 Włókniarz II Głuszyca
(wo)

Kolejka 13 - 4 maja

Iskra Witków Śląski 6-6 Podgórze Wałbrzych 4 maja, 14:00
Włókniarz II Głuszyca 0-3 Victoria II Świebodzice
(wo)
Joker Jaczków 5-2 Płomyk Borówno 4 maja, 12:00
Husaria Grzędy 1-5 Grodno Zagórze Śląskie 4 maja, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 3-0 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 14 - 11 maja

Podgórze Wałbrzych 8-0 Zagłębie Wałbrzych 11 maja, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4-0 Husaria Grzędy 11 maja, 15:00
Grodno Zagórze Śląskie 1-7 Joker Jaczków 11 maja, 14:00
Płomyk Borówno 3-0 Włókniarz II Głuszyca
(wo)
Victoria II Świebodzice 2-8 Iskra Witków Śląski 11 maja, 11:00

Kolejka 15 - 18 maja

Victoria II Świebodzice 6-8 Podgórze Wałbrzych 15 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany
Iskra Witków Śląski 4-0 Płomyk Borówno 18 maja, 14:00
Włókniarz II Głuszyca 0-3 Grodno Zagórze Śląskie
(wo)
Joker Jaczków 2-0 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 18 maja, 12:00
Husaria Grzędy 2-3 Zagłębie Wałbrzych 15 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany

Kolejka 16 - 25 maja

Podgórze Wałbrzych 5-0 Husaria Grzędy 25 maja, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-3 Joker Jaczków 25 maja, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-0 Włókniarz II Głuszyca
(wo)
Grodno Zagórze Śląskie 1-7 Iskra Witków Śląski 25 maja, 14:00
Płomyk Borówno 3-4 Victoria II Świebodzice 25 maja, 14:00

Kolejka 17 - 1 czerwca

Płomyk Borówno 3-2 Podgórze Wałbrzych 1 czerwca, 14:30
Victoria II Świebodzice 3-3 Grodno Zagórze Śląskie 1 czerwca, 11:00
Iskra Witków Śląski 3-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1 czerwca, 14:00
Włókniarz II Głuszyca 0-3 Zagłębie Wałbrzych
(wo)
Joker Jaczków 2-0 Husaria Grzędy 1 czerwca, 12:00

Kolejka 18 - 8 czerwca

Podgórze Wałbrzych 6-4 Joker Jaczków 8 czerwca, 11:00
Husaria Grzędy 3-0 Włókniarz II Głuszyca
(wo)
Zagłębie Wałbrzych 1-4 Iskra Witków Śląski 8 czerwca, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4-3 Victoria II Świebodzice 8 czerwca, 15:00
Grodno Zagórze Śląskie 1-5 Płomyk Borówno 8 czerwca, 14:00

Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych I)
Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych II)
Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych III)

Klasa B 2013/2014 (Kłodzko I)
Klasa B 2013/2014 (Kłodzko II)
Klasa B 2013/2014 (Świdnica I)
Klasa B 2013/2014 (Świdnica II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas